Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

każdy orze jako może, a jakie zęby to już mniej istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zatem do grona ścisłej elity finalistek bo wielkich bojach do finału dostały się : - bazienka - milky way - chichi1006 - nastazja filipowa - nat87 a dzisiejsze eliminacje wygrała... ewela i jest 6 uczestniczka finału gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela**
🌻 Ewela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny byłyście wspaniałe! zapraszam wszystkie panie na drugą edycję, lecz najpierw finał 1 edycji ! w czwartek !! będe starał sie przypomniec wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela wygrałas miejsce w finale ! a tam juz będą czekać trudniejsze nieco pytania i bedzie ich więcej o nagrodzie pomyslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeanalizowałam odpowiedzi Eweli i musze zapytać jakie były kryteria? Wydaje mi się, ze wygrała dlatego bo podkreślała ze jest romantyczką (przypuszczam, że prowadzący ma podobny charakter) i pomagała prowadzącemu zebrać grupę do konkursu, tyle.. gdybym ja miała oceniać to wygrał by kto inny, no ale cóż trudno- z chęciom przyjże się WIELKIEMU FINAŁOWI :D - szczery, żłóty i dziurawy (szkoda, że ludzie na forum lubią być tak bardzo uszczypliwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC87 no cóż za każda odpowiedz stawim plusa bądz minusa (to zalezy także od wypowiedzi innych uczestniczek) kto uzbiera najwiecej wygrywa druga była izabella :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela**
Dziękuję Wam wszystkim za zabawę :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem jak wygrać finał: trzeba być romantyczną na maxa to raz. Po drugie trzeba pomóż wszystkich zawiadomić i skompletować skład i po trzecie tego nie powiem... bo bym była chamska, a nie chce być :D W każdym bądź razie życzę wszystkim powodzenia w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba,że mnie autor wybrał,bo miał mnie już dość i myślał,że dam sobie spokój. ;PAle guzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania sa różne jedne wymagaja zastanowienia inne sa na intuicje jeszcze inne maja za zadanie wykreowac kobiete "idealną", piosenki pomagaja zrozumiec charakter itd:P samym romantyzmem nie wygrasz potem i tak sie okazuje kto jest romantyczny a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No green widze że całkiem nieźle sobie radzisz....:) tylko tak się zastanawiam o co tu chodzi z tą zabawą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka wcale sobie dobrze nie radzę ... a ta gra to odskocznia od zmartwień, może dzięki niej poznam choć kawałeczek kobiecej duszy :) będę miał przynajmniej z kim popisać:P lilka skąd wiedziałas że Tomasz wielbłąd to ja :)? swoja drogą napisz co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi....:( jeśli Cię to pocieszy to u mnie jeśli chodzi o sprawy sercowe to też nie za ciekawie....a u mnie....po operacji już jestem...na razie jest OK, zobaczymy co dalej....Bardzo dobrze że jesteś w miare aktywny (jeżeli można to tak nazwać:)) nie zamykaj sie w sobie, to najgorsze co możesz zrobić....Ja tak zrobiłam i teraz jestem kompletnie sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×