Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna_nl
"juz na starcie dam po falstarcie w skarpetkach " -tak napisała Pussy...nie wiem co miała na myśli:)Nie psujesz nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
pussycat nr ONE-nie prawda-bardzo lubię gdy piszesz,czytam z zapartym tchem:)Jesteś jak te w eleganckich szpileczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Poczułam ten dotyk,zapach jakbys tu był obok...tak mi Ciebie brakuje...czuje pocałunki bierzesz dłoń odwracasz i całujesz wewnętrzną stronę delikatnie ...jakby motyl usiadł na chwilke i zaraz uciekł...cudownie,patrzysz tymi swoimi oczami na moje piersi-oj tak pragną Twych pieszczot,sutki sterczą pod satynową haleczką,serce biło szybciej a oddech przyspieszał ...no i ta muzyka...http://www.youtube.com/watch?v=Y4EkLYpQBKk&feature=related potrzebuje dziś pieszczot -dotknij mnie proszę w myślach...tak jak wtedy...otwieram oczy i...pokój ,już ciemno,ostatni łyk wina,ostatnie takty muzyki ...i samotność otula moje ramię...pora na sen...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
A dzień dobry ...pobudka śpiochy wstawać ;) Facetom po buziaku w usta(no bo w czółko to mama całuje:D) Kobietom po przytulasku:) Co dziś robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj poświąteczna:) dla Ciebie 🌼 ja się nastawiam dziś na czytanie..;-)(jak zawszę zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
A co czytasz?;) Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry rozkosznym Paniom :) oczywiście lizak gdzie tylko sobie życzycie ;) ja dzisiaj może też przełączę się w tryb bierny...jakoś tak...dałbym się wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Poświateczna...można się zatracić...oj można...tak zmysłowo opowiadasz.....czy to mógłbym być ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Busiu a mi dziś od rana tak się marzyło ..tu ..z Tobą ....ale sę spóźniłam ach szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Julka - jeszcze cały dzień tutaj przed Tobą ;) czołem Bush poświąteczna...ale Ty piszesz..potrafisz stworzyć klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Witajcie :)Jak tu tłocznie z rana-fajnie:) Busiu- móglbyś nim być...a może i jesteś nawet;) Julka-nie spóźniłaś się dopiero się budzimy do życia;) Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Dzięki za miłe słowa chłopaki-czy ja wiem,czy potrafie?-pisze jak mi w duszy gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nieznajoma*
i ja sie przywitam :) zyczac Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Gdzie się przenieśliście?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselsza - to nie do mnie ta kolejka ;) poświąteczna - ja jestem cały czas pod bieżącym adresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna a gdzie nam może być lepiej niż tu ...;-) tu jest tak milusio i przyjemnie....:)z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Wesoła pora zająć się Panami -ciszę przerywamy i nadajemy ...rytm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc do roboty...;-)...Stosunkowy szykuj się ...na zniewolenie przez dwie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Ogromne łóżko Ja Wesoła i Pussy w nim pod kołderką...zakryte do samej szyi...Wchodzi Stosunkowy-zdziwienie ...zamiast jednej są trzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nieznajoma*
dzisiaj widze ze spokojni jestescie ;) a myslalam ze sobie troszke poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaka miła niespodzianka....zalotne uśmiechy...zamykam drzwi...podchodzę z lewej strony...pochylam się dając moookrego buziaka w jedne...drugie....trzecie usta...tracę równowagę i czuję zaciskające się na mnie dłonie wciągające mnie w środek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Wchodząc spogląda ukradkiem z niedowierzaniem...zawraca do drzwi ...zamyka na klucz-chyba wie ,że będziemy niegrzeczne;)...zasłania okna ...panuje półmrok-zapala lampkę i światło kieruje na łóżko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyciągamy Cię do łóżka uśmiechając się sugestywnie ...wiesz co Cię czeka ...zaczynami gładzić Twoje ramiona wędrując w stronę torsu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×