Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

buziaki :)Skarby moje ... Poświąteczna ,Stosunkowy więc może rozgrzejcie atmosferę a ja z przyjemnością poczytam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) coś na początek Spojrzeli na siebie i zamilkli. Tysiące, miliony myśli przelatywały im przez głowy, ale żadna z tych tysiąca, miliona myśli nie była na tyle odważną myślą, by wypowiedzieć ją na głos. Przez dłuższy moment badali się wzrokiem. Podeszli do siebie i zbliżali się coraz bliżej. W końcu znaleźli się wystarczająco blisko siebie, że nie mieli już szansy odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Poświąteczna, Wesoła, Dop...niczego dzisiaj ze mnie nie wyciągniecie. Jestem bierny i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co .. leniwy początek jak na pogodę przystało ..:D:D oszzz dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopciu buziaki:) o widzę że dzisiaj Ty pomagasz imprezkę rozkręcić ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka jak dawno Cie nie widziałem ..mua ..:D 👄 tak wyszło ..na zachętę ..lubię ten topik .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole ostatnio się nie wychylać ...:) A Twoje zachęty już raz miałam okazie poznać ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi że się pokazałaś 👄 ostatnio też się nie wychylam ,zapanował spokój ,przemęczenie materiału i takie tam. mam nadzieję że zachęta była dobra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak zachęta była fajna ..;-) nawet bardzo ...tylko finał bardzo męczący ..(tyle stać pod ścianą samotnie)..:D ,dobrze że Stosunkowy mnie poratował .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka mam cichą nadzieję że mi wybaczysz :) nie było moim zamiarem Cię tak zostawić ..tak wyszło ..alee Czarna śfintuszenie jest ok bo prawdziwe :classic_cool: jak to w takich okolicznościach bywa ..tak musi być ...ale coś dla wyobraźni również trzeba zostawić . a najlepiej jest to pomieszać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw Ratunkowy czyli Stosunkowy i jego...no właśnie...(i tu każdy wpisuje co mu się żywnie podoba, żeby nie było że znowu świntuszę) ;) Wr0na - bo my tu mamy STOSUNKOWE podejście do pracy...nie romantyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowy doskonale sobie zdaje z tego sprawę i dlatego raczej tutaj nie wchodzę :P:D Dop :D,właśnie tak lubie jak ty piszesz ..aby to było pomieszane z romantyką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Dopciu i tak już rowerka dawno się wypaliła ..:)ale przyznaje że potrafisz mnie rozbawić do łez ...bardzo często:D Stosunkowy Twój nick jednak do czegoś zobowiązuje ...;-)a Ty go godnie reprezentujesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
I siejcie to zgorszenie-ja tam poczytam:){cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Rowerka odblokuj kompana i ruszcie się zza tych biurek:)(_)Pkawę mam i nie mam co poczytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerko tylko do łez ..👄😭 :D gdzie mnie jeszcze czytasz ? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Poświąteczna ale nie to nastawienie dziś ..:)a może w końcu Ty wkroczysz ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Ja nie znam się na tych" klockach";)Trudno mi wcielić się w tego typu rolę:)Ale czytając Was obrazuję wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..Dopciu to już nie pamiętasz gdzie jeszcze popisujesz:?oj nieładnie...:)ale powiem Ci w sekrecie że nawet czasem z Tobą też pisze ...a teraz już buziaki do miłego ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna a tym razem o które "klocki "Ci chodzi?...bo tamto to już dawno przeżytek ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Nie przekomrzać się tylko brać się za stosunki międzyludzkie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zróbmy sobie" Między Wirtualny Dzień Bez Stosunkowania" i pogadajmy o czymś ...oczywiście w temacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
To o czym My tu innym pogadamy?;)Pogodzie?Jaki wpływ pogoda ma na sex?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×