Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość do stosunkowo
przerwa jak najbardziej wskazana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Witam mojego stosunkowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Busiu poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
witaj poświąteczna:) dzisiaj też w pończoszkach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Stosunkowy co byś powiedział na taką scenerię;) Restauracja obiad rodzinny ...jakaś rocznica...ogólnie straszna nuda ...my obok siebie ...pogawędki dookoła wychodzę na moment ...wracając do ręki wkładam Ci coś i szeptam do uszka-pragnę Cię...ukradkiem zerkasz to moje majteczki;) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
pończoszki w końcu cieplutko się zrobiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
baardzo dobry pomysł na urozmaicenie nudnej imprezy... sam fakt, że mam w dłoni Twoje dopiero co zdjęte majteczki...wilgotne...pachnące Tobą...mimowolnie moja dłoń opada na Twoje udo..pod obrusem...po chwili opuszki palców są wilgotne od Twoich soków...wyjdźmy stąd na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Chcemy się urwać na moment jednak rodzina naciska byśmy zostali ...moja dłoń wedruje na Twoje udo ...powoli przesuwa się do góry ...natrafia na wybrzuszenie ...kutasek już rwie się do wyjścia...ugniatam go przez spodnie...dłonią głaszcze raz po raz to w górę to w dół...szepcze do uszka-co teraz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
nosi mnie przy Tobie...czuję cały czas Twój smak - smak i zapach podnieconej kobiety...do tego Twoja dłoń stawiająca go... po kilku minutach kilka osób wstaje od stołu...przerwa na papierosa...patrzę na Ciebie znacząco i wychodzę do toalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Poprawiam mini i wychodzę z sali ...w restauracji są pokoje idę do jednego z nich posyłam Ci smsa który to pokój i czekam na Ciebie... Na wprost drzwi stoi fotel siadam na niego zakładam nogę na nogę i wpatrując się w drzwi bawię się kosmykiem włosów ...pukasz i...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
odebrałem wiadomość...po chwili przychodzi kolejna...mms...Twoje palce rozcierające wilgoć na cipce...pukam i słysząc 'proszę...' wchodzę zamykając drzwi...opieram się o nie plecami...widzę Ciebie siedzącą w fotelu...emanujesz podnieceniem...powoli rozpinam spodnie...wyciągam z bokserek kutasa...a z kieszeni Twoje majtki...owijam je wokół niego...i patrząc Ci w oczy zaczynam go nimi wycierać...masować...cała drgnęłaś zagryzając wargi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Patrzę i podnieca mnie ten widok... rozkładam nóżki i pocieram palcami łechtaczkę drażnię ja ,wypływają soki rozcieram je na mojej cipeczce ...odsłaniam ją bardziej ...patrząc Ci w oczy zlizuje soki z z palca ... powoli byś dokładnie to widział...drugą ręką masuje piersi przez sukienkę pocieram je i ugniatam ...czuje jak nabrzmiewają suteczki ...chodź do nie bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
wiesz, że uwielbiam taki widok...podchodzę powoli...stając z pałą tuż przy Twoich ustach...nie przestajesz się pieścić...ocieram nim wargi...wysuwasz języczek, poklepuję go...sięgam do mokrej cipki...zbieram soki i rozcieram je na kutasie...po czym wsuwam go w Twoje usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Zlizuje kutasa i biorę go do buzi ...poruszam się raz po raz wolno spoglądając jak wyginasz się do tyłu ...jęczysz... Dokończe wieczorem:)...ależ jestem podniecona i jak tutaj pracować?:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
o takie twoje podniecenie właśnie mi chodzi ;) do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Muszę przyznać,że bardzo mnie podnieciłeś ostatnim opisem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Dzień dobry i miłego dnia Stosunkowcom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
dzień dobry i wzajemnie stosunkowo udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
poświąteczna, a co w tym opisie tak Ci przypadło do gustu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
wyciągam z bokserek kutasa...a z kieszeni Twoje majtki...owijam je wokół niego...i patrząc Ci w oczy zaczynam go nimi wycierać...masować...cała drgnęłaś zagryzając wargi..." To zadziałało na moją skromną wyobraźnię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
a to tylko niewinna próbka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Masz tyle fantazji?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
mhmmmmmmmm...powinnaś to już wyczytać między wierszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Nie wiem czy sprostałabym im;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
nie bądź taka skromna:) masz potencjał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Mam?myślisz?;) Jestem bardzo skromna i nieśmiała co dało się zauważyć pewnie;) Jakie jeszcze drzemią w Tobie fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
hmmm twierdzisz, że jesteś nieśmiała i skromna...ja odnoszę wrażenie że masz nieodpartą chęć być baaardzo nieskromną i śmiało sobie poczynającą kobietą:) fantazje bywają przeróżne...te opisywane tutaj to taka gra wstępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Chęć?Tutaj to bardzo proste być śmiałą i poczynać sobie w dziedzinie stosunkowej;).W życiu bywa już bardzo różnie z tym:) Moja jedna z wielu fantazji - kochać się w deszczu;)późną nocą przy blasku latarni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
moje nie są tak romantyczne ;) raczej przemawiają przeze mnie samcze potrzeby posiadania przed sobą, pod sobą, na sobie kobiety w równym stopniu co ja nastawionej na zaspokojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×