Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość ale nudyyyyyy
jądra obijają się z mlaśnięciami może mi ktoś wytłumaczyć, o co tu biega?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudyyyyyy
oho, raptem wszyscy wrócili do pracy po tym nieudanym stosunku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
nudna, spróbuj to się dowiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
ale nudyyy-pokaż co Ty potrafisz:) LZadnie się miziacie aż i mnie się zachciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
bo my takie miziacze jesteśmy ;P powinnaś dołączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
a mogę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
wręcz powinnaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
No to poprzeszkadzam Wam dziś troszkę:D;) Zapach kawy dochodzi z sąsiedniego pokoju...idę więc za jego aromatem...Wchodząc poprawiam jeszcze czarną mini i przeczesuję palcami włosy:)...spoglądam na Ciebie i już wiesz po co przyszłam...nie mogłam usiedzieć na miejscu.Wieczór taki odległy a Ty obok ...podeszłam bliżej zapach kawy był wszędzie...poczęstujesz mnie nią?spytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
właśnie woda się zagotowała...niepotrzebnie poprawiasz tą małą czarną...lubię gdy odkrywa więcej niż powinna...zalewam kawę zastanawiając się jaką masz bieliznę...o ile ją masz...stajesz za moimi plecami...wsuwasz mi coś do kieszeni...twoje dopiero co zdjęte majteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
pod małą czarną noszę czarne stringi i biustonosz...ich już nie mam...podchodzę z kawą do okna leciutko wyglądam przez nie odsłaniając niesamowity widok...wiem,że patrzysz...pochylam się głębiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
podnoszę dłoń owiniętą tymi stringami...wciągam zapach kobiecego podniecenia...stając za Tobą...czujesz wybrzuszenie w moich spodniach między swoimi pośladkami..sięgasz dłonią za siebie i podciągasz mini...opadam za Tobą na kolana...mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
czuje oddech na moich udach czujejak je liżesz po zewnetrzniej stronie przechodząc do wewnątrz,ściskasz je coraz bardziej ...odwracam się zakładając nogę na twój bark...odsłaniam Tobie to co chcesz kosztować...zrób to skosztuj mnie kawałek po kawałeczku delikatnie i namiętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
mhmmmm doskonale wiesz po co tu przyszłaś...całuję wewn stronę ud...pocieram ciepłym językiem...celowo omijam najwrażliwsze miejsca...widzę jaka jesteś mokra; dłonie zaciskam na pośladkach i powoolnym ruchem rozdzielam cipkę...od dołu aż do wzgórka...słyszę cichy jęk...kolejne pociągnięcia języka..czuję jak kolana uginają się pod Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
przybliżam Twoją głowę do niej i błagalnyym głosem proszę poliż ją ...teraz już ...oooo tak ....zlizuj jej soczki dokładnie ....potem wstań i pocałuj mnie namiętnie...rozpinam Twóje spodnie ,ściągam bokserki i biorę go do ręki-duży i bardzo sterczący gotowy do figli ze mną ...czuje jak pulsuje pod ruchami mojej ręki ...wsuwam Ci języczek do uszka ...delikatnie je kąsam(lubisz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
baaardzo to lubię...zlizujesz własne soki z moich warg....stawiasz mi go i opierasz o parapet...nogi rozstawiasz szeroko...cały czas trzymasz go w dłoni...spluwasz na niego rozcierając na nim ślinę...drugą ręką przyciągasz moje biodra...przygryzam Twoją dolną wargę wbijając się cały do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
oparta o parapet czuję jak wchodzisz do środka odchylam się do tyłu i pozwalam Ci dłońmi na pieszczotę moich piersi...zgniatasz je i tarmosisz mocno aż do wyczuwalnego bólu...cudownie...wbijasz się powoli i głeboko patrząc na moje porządanie...wyjmujesz mokrego kutaska i rozmazujesz soki na moim łonie ...pieścisz mnie dwoma paluszkami ...rozchylasz ją i wkładasz je do środka...Kutas sterczy i cierpliwie czeka na swoją kolej ...ooooo takkkk patrz patrz co się ze mną dzieję...włóż go-proszę ...chce poczuć jak pulsuje w moim wnętrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
pospiesznie rozpinam bluzeczkę...wyciągam piersi z miseczek biustonosza...podszczypuję sutki...przyszłaś po orgazm...dostaniesz go...nabita na kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
posuwam Cię palcami...podsuwam je do wylizania rozpychając się w Tobie kutasem..smakuję Ciebie z warg...masz przymknięte oczy...rozchylone usta..trzymam za biodra i posuwam Cię rytmicznie... wyciągam go...poklepuję nabrzmiałą łechtaczkę...poproś o zerżnięcie..po to w końcu przyszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
ruchy oddechy wszystko narasta w zawrotnym tempie o tak musimy się pospieszyć za chwilę nas nakryją...kochaj się ze mną jak szalony....wkładaj go szybko i głeboko aż poczuję ból...łapięcię za pośladki i mocno przyciągam....czuje że za chwilkę eksplodujesz klękam p[przed Toba i chcę poczuć smak Twojej spermy ...otwieram usta i....o tak zlizuję ją z warg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Muszę uciekać:)było jak zawsze sexownie i podniecająco :)Bawcie się dobrze:)i miłego weekendu :) Stosunkowy-:*z języczkiem oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
poświateczna - miłego , seksownego weekendu :) i do nast razu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
ona - oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Dzień dobry podnosze bo interesujący temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
dzień dobry..i przyłączam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Widzę,że męskie grono dopisało a co z resztą?;) Słońce mi grzeje kolanka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
no...jakoś mało czynnika kobiecego na topiku :) a dzisiaj taaaki stosunkowy dzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Stosunkowo stosunkowy nawet bym powiedziała:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
a czym się to u Ciebie objawia? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×