Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna nl
Jak to czym ...ochotą na faceta,na fantazje,wilgotnością pewnej części ciała;)Wystarczy tyle objawów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
mam ochotę zlizać tą wilgoć mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Mam na sobie pończoszki ,mini ...więc dostęp do wilgoci bardzo szybki ;) Przyjdź pokaże Ci jak milo spędzić czas w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
właśnie zamknąłem za sobą drzwi...zapraszając mnie przez telefon do siebie byłaś baardzo przekonująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Kawkę zaparzyłam ...do kawki czekoladki takie jak lubisz;) wstaję i podaję Ci do ust kostkę;)przysuwam usta do Twoich ...myślisz,że Cię pocałuję ale nie robię tego patrzę tylko jak oblizujesz się po czekoladce ...a może to ja tak na Ciebie działam;)?...odchodzę w stronę drzwi ...zamykam je na klucz nie chce by nam przeszkadzano...w końcu musimy tyle spraw omówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
mhmmm rozpieszczasz mnie od samego wejścia..odprowadzając Cię wzrokiem do drzwi sięgam po kolejną kostkę czekolady...doskonale wiesz jak działasz...zatrzymujesz się przy drzwiach...kokietujesz mnie...upuszczając klucz...schylając się po niego pozwalasz mi zerknąć na wykończenie pończoch...odwracasz się i zerkasz na wybrzuszenie w moich spodniach...biorę połowę kostki w usta...podchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i raj na ziemi jest
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
raj na ziemi i w ustach:) Mniam zrekam na usta podchodzę patrzę Ci w oczy i delikatnie kąsam wychodzącą z Twoich ust czekoladę, oblizuję języczkiem usta ...i wsuwam go w Twoje usta ...zlizuję to co zostało po czekoladce i przesuwam ręką po Twoim torsie ...aż do wybrzuszenia w spodniach...oj ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
mhmm właśnie tak...zlizuję czekoladę z Twoich ust..czuję jak sie o mnie ocierasz piersiami..ugniatasz go przez spodnie...sadzam Cię na biurku...całuję po szyi..rozpinam bluzkę...podniecenie narasta...wdycham Twój zapach i uwalniam piersi...uderzając językiem w prężące się sutki...wspierasz się na łokciach...opieram sobie Twoje nogi na ramionach i całuję kostki...łydki...pochylam się coraz niżej...mmmmm przyszedłem spróbować Twojej wilgoci..daj mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
zdejmuję majteczki i rzucam nimi za siebie ...odpinam Twoj pasek spodnie i zdejmuje je...moim oczom ukazał się nabrzmiały kutasek czekający na pieszczoty ...uwalniam go z bokserek(czarne mmmmtakie jak lubię)podniecam się tym widokiem ...duży i gotowy czeka na moje usta ...ale jeszcze nie teraz ...chcę poczuć Twój jezyczek w mojej cipuni ,zlizuj z niej soczki i podrażniaj ją ;)siadam na krześle...rozchylam nóżki klekasz przy mnie i zatapiasz się w mojej słodyczy ...liżesz ją...a ona domaga się jeszcze pieszczot paluszkiem -wsuń go do środka ...szeptam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
szeroko rozchylam Twoje uda...jesteś taka mokra...przeciągam językiem wzdłuż całej cipki...raz ...drugi..kolejny...nieco mocniej napieram językiem i rozdzielam nim mokre wargi...sięgam po kolejną kostkę czekolady...roztapiam ją chwilę w Twoich ustach...po czym rozcieram czekoladę na łechtaczce...na całej cipce..wylizuję Ciebie powoli i dokładnie...słysząc Twój szept wsuwam środkowy palec...kilka ruchów...i dołączam drugi...rozpycham Cię powolnymi ruchami liżąc i ssąc nabrzmiałą łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Robi się słodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzpustnik
on Ci liże cipkę ...a Ty tylko mówisz, że robi sie słodko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
pieścisz ja tak dokładnie ...moje ciało przeszywa dreszcz ...nie mogę się powstrzymać przed pojękiwaniem ...o tak mi dobrze ...wstaję na moment biorę czekaladę i podaję ci do ust wpycham w nie języczek i kosztuję ją w Twoich ustach ...wyborny smak ...mam ochotę Całego cię zlizywać i kosztować...przesuwam dłońmi po Twoim ciele czuję każdy ruch Twoich mięśni ...każdy dreszcz przeszywający Twoje ciało...językiem znaczę ścieżkę do Twojego dużego i ropierającego kutaska ...czuję go stojąc tak blisko Ciebie...szuka wejścia do cipeczki ...szyja,tors sutki powoli schodzac językiem niżej ...już nie mogę się doczekać aż go skosztujęschodzę niżej klękam przed Tobą patrząc na Twoją zadowoloną twarz...lubisz tak prawda?;)języczek zatapia się w pępku ...moje dłonie wędrują na pośladki ściskam je i przyciągamTwoje ciało do swojej twarzy ...za chwilkę bede mieć go w ustach :)już za moment ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
zapewne miała na myśli słodycz czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
rozpustniek-słodko bardzo słodko ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
klęczysz...kutas kołysze się tuż przed Twoimi ustami...biorę go w dłoń i powoooli przesuwam po twoich rozchylonych ustach, umorusanych resztką czekolady...wysuwasz języczek...wsuwam się po nim w ciepłe usta..dłonie wplatam we włosy...czuję paznokcie wbijające się w pośladki...wysuwam go i znów ocieram nim usta...tym razem zwilżone śliną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
zlizuję ślinę i krople spermy z moich ust ...biorę go w ręce i wkładam do ust poruszam raz wolniej raz szybciej ...żylasty nabrzmiały i rozgrzany wysuwa się i wsuwa do ust ...przyciskasz moja głowe do niego i chcesz by głębiej wchodził raz po raz wyjmujesz i zlizuję główkę ...patrząc na Ciebie...kutasek pulsuje pragnie wejść do mojej wilgotnej i bardzo podnieconej cipeczki ...już...wstaję opieram się przodem o ścianę jedną nogę stawiam na krześle ..podchodzisz od tyłu czuję Twoj oddech-przyspieszony i niemiarowy...ciała wirują z podniecenia ,rozkoszy ...pragniesz mnie a ja Ciebie...czuje ze jesteś blisko...czuję kutaska na mojej pupie o tak wejdź we mnie ...chce poczuć go w sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
wyglądasz bardzo wyzywająco...mini podciągnięta na biodra...piersi na wierzchu...uda mokre po wewnętrznej stronie...ocieram się kutasem o wypięty tyłeczek...jeszcze raz sięgam palcami do cipki...wsuwam je...rucham Cię nimi przez chwilę...jesteś coraz głośniejsza...mokre palce podaję Ci do ust i jednocześnie wbijam się w Ciebie do końca...napierasz całą sobą z głębokim jęknięciem...nabijam sobie Ciebie na pałę sięgając do sterczących sutków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
zlizuję paluszki ociekające moimi sokami...wypinam tyłeczek czuje jak we mnie wchodzisz... moim ciałem przeszedł dreszcz ...o tak silnie i zdecydowanie wbijasz mnie na niego ...lubie gdy mocno penetrujesz moją cipkę...drażnię paluszkiem łechtaczkę...chce przeżyć dwa orgazmy naraz ...pocieram ją ...wypinam tyłek bardziej a Ty mocniej wchodzisz we mnie ...wyj mujesz go na chwilkei klepiesz nim moją pupę o tak...szeptam -wejdź proszę ...podnieca Cię gdy proszę prawda?;)wkładasz go powoli pomalutku i teraz o tak gwałtowny ruch jeden...drugi o tak ...szybciej ...moje cialo domaga się tych pieszczot ...ściskam sutki piersi nabrzmiewają...szybciej głebiej ...o takkkk wbiam pazurki w Twoja pupę tak bardzo ją ściskam ...pragnę...wejdź głeboko z całych sił...o tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
wiesz, że lubię gdy prosisz...strzelam mokrym kutasem po Twoim tyłku...wbijam się znowu od tyłu..mocno...szybko..gwałtownie..lewą dłonią łapię Cię za kark...przytrzymuję mocno pochyloną...kciukiem prawej dłoni drażnię drugą dziurkę...rżnę Cię czując jak cała sztywniejesz..prężysz się...intensywnie pocierasz łechtaczkę...jeszcze kilka mocnych ruchów i z Twoich ust wydobywa się przeciągły jęk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
oooo takkkkk...napierasz mocniej i gwaltowniej czuje jak pulsujesz we mnie Ciało się pręży,jesteś mokry podniecony i za chwilkę...czuje ze za moment eksplodujesz ...o takkkZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
Twój jęk jeszcze trwa gdy tuz po Twoim orgazmie kilkoma pchnięciami wbijam pulsującego kutasa w zaciskającą się spazmatycznie cipkę...tryskając głęboko w niej spermą..mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
mmmm;)Cudownie uwielbiam jak kończysz w środku -rozcieram wydobywająca się spermę po cipeczce i zlizuję paluszki ...lubisz taki widok ...całuję w usta bardzo namiętnie i szeptam -było mi cudownie skarbie;)...;) ps.poza erotycznmi pchnięciami-lubisz taką zabawę(mam na myśli pisanie...dlaczego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
po prostu lubię - być może z tych samych powodów co i Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Skąd wiesz jaki są moje powody?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
nie wiem - napisałem, że być może są takie same ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
No to jakie są Twoje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
zostanę przy tym, że po prostu to lubię ;) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×