Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Kafeteria jest specyficzna ..........więc nic mnie już tu chyba nie zaskoczy :)ale już sobie to wyobrażam........hmm ...bynajmniej próbuje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wyobrażam sobie
ja próbujesz delikatnie nabijać się na lodowego penisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donVito
poczułem się porzucony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam aby większość stanowili tutaj mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my tu jesteśmy mistrzami erotyzmu ;) rowerka - praca nie zając, ale czasem trzeba się jej oddać...:) zaraz się za Ciebie biorę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....mistrzami erotyzmu ... Muszę sobie bliżej przyswoić ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........to ja jeszcze sobie chwile w tym cieniu poleżę......tu tak milutko Stosunkowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż...nie spotkałam się jeszcze nigdzie z taka ignorancją jak na tym topiki ,bywa :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z jaką ignorancją ? nie rozumiem....tylko jakoś dzisiaj nas mało tu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka - leżysz na brzuchu...kładę się na Tobie....przykrywam całym ciałem...czujesz mnie na pośladkach...jak mnie podniecił Twój orgazm...i wiesz że tym razem dostaniesz go...dostaniesz nim ocieram się całym ciałem o Twoje plecy...pośladki...oliwka bardzo to ułatwia...przygryzam małżowinę ucha...drugiego...starasz się nieco unieść biodra...mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje jak mnie przyciskasz całym sobą bardziej ...i mocniej .ocierasz się o mnie on jest już taki wielki....mmm ,staram się podnieść wyżej pupe i nadziać się na niego ona jest taka stęskniona ....Twoje pieszczoty doprowadzają mnie do szaleństwa ..........wsuń się proszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dłonie pachną oliwką i Twoim podnieceniem...sięgam między uda...próbuję Ciebie....podnieca mnie ten smak...biorę pałę w dłoń i pocieram Twój tyłek...poklepuję...ocieram mokre wargi....jednym ruchem ..mocno napierając rozpycham Cię , wbijam się po jądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak uwielbiam jak się tak wsuwasz po same jądra ,czuje jak w środku mnie rozpychasz mmmmm.....wspaniale Twoje uderzenia są takie pewne i stanowcze jest mi tak rozkosznie ,jęczę....Twoje jądra uderzają o nią jeszcze bardziej ją drażnią ...... krzyczę z rozkoszy .....Ty próbujesz to stłumić wsuwając mi palca do buzi ...ssie go ......o tak nie przestawaj ,mocniej słyszysz mocniej! wyżyj się !!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpycham jeden, dwa, trzy, cztery palce...ślina kapie po nich...podgryzam Twój kark...obciągasz mi palce dysząc ciężko...kilkanaście mocnych pchnięć i wyciągam go wyklepując Twoje policzki..wpycham w gardło...zrobię sobie Tobą dobrze...zwalę sobie Tobą konia...wyciągam go z ust i wycieram Twoją twarzą jądra...luuubisz to...dostajesz strzały w tyłek...wypnij się...z głową nisko...spluwam mdz wyeksponowane rozwarte wargi...i dosiadam Cię od tylca...pochylam się kryjąc jak pies sukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ....dobrze ....wiesz że to lubie ,teraz jestem Twoją sunią pieprzysz mnie mocno i stanowczo ....nie mam już sił upadam na materac ale nie poddaje się podnoszę tyłeczek i spowrotem go wypinam a Ty wbijasz się znów mocnym i gwałtownym ruchem chwytając mnie za biodra ......dostaje klapsa ,wspaniale nieprzestawaj mocniej ........pieprz mnie ......krzyczę a pot mnie całą zalewa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypinasz się jeszcze mocniej...pośladki czerwone od razów...kciukiem pocieram drugą dziurkę...pała poniżej rżnie Cie miarowo...spluwam na nią co jakiś czas...i przyspieszam...mój pot kapie na Twoje plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cała rozpalona w środku taka gorąca i mokra ...poruszam pupą coraz mocniej i szybciej sama na niego się nadziewając bo ciągle mi mała .....już nie mogę ........!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rżniesz się nim chwilę sama...po czym mocno łapię za biodra i pieprzę Cię jak mogę najszybciej...po chwili widzę jak plecy wyginają się w łuk...czuję jak zaczynasz pulsować drżąc cała...taaaak...szybko wyciągam pałę...teraz nagroda dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Jeny macie kondycje:DPozazdrościć:)...pozdrawiam Was moi mili stosunkowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały finał Stosunkowy .....dziękuje ;-)....tak jak lubie........Poświateczna ...buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Rowerka -przeczytałam od a do z...Stosunkowy i Ty super parka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna ja tylko Ciebie za Ciebie w zastępstwie ......Witam się i znikam ....buziaki dla wszystkich stosunkowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Jakie tam zastępstwo:)Działaj kobieto-gorąca jak słońce:)Ja poczytam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak łatwo się ne wywiniesz ....od poniedziałku zmiana......teraz ja czytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Rowerka na czytanie to Ty nie masz czasu-działaj kobieto :) Cichutko tutaj przez weekend;)Zbieracie siły?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×