Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość i jak?
rowerka jest tulipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak?
to dobrze że nie sosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale ktoś mi opinie wystawił :( hmm tylko co to znaczy "tulipka"?może by też na pisał.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Stosunkowy- wypinam pupę i czuję jak uderzasz raz po raz swoim ciałem o moje...stękasz głośno a oddech czuję na swojej szyi ..jest szybki i głośny...ręką masuje łechtaczkę zataczam koła na wzgórku ućiskam go ....i cała poddaje się rytmowi Twojego ciała-dopasowuje wszystko ruch bioder,oddech,kołatanie serca-jeden rytm jedn oddech i my dwoje ale jakby jedno ciało...czuję jak rozpychasz mnie w środku jak penetrujesz szparkę ...jestem mokra spragniona i podniecona ...widzisz to i szybciej posuwasz ...chwytasz za biodra i przyciągasz do siebie ....o tak chcesz wejść najgłębiej jak się da do środka ,stękam ...ciało zalewa ciepła fala rozkoszy ...buszujesz nadal w niej coraz szybciej i mocniej...odawżniej ...wypinam bardziej tyłeczek "klepnij mnie po nim "krzyczę ...teraz...o tak ...dajesz mi kapsa uderzasz dłonią o mokry rozpalony tyłeczek...cudnie ...czuję go w sobie czuję jak rozkosz uderza pierwszym strumieniem w ścianki szparki ...drżymy oboje z rozkoszy jaką dał nam los...wyjmujesz go i posuwasz sam dłonią szybko wypinam pupę bardziej i czuję jak zalewasz ją spermą ...do ostatniej kropli ...rozcierasz palcami ...obracasz mnie i smakujesz moje usta ...całujesz długo i bardzo namiętnie ...językiem oblizujesz wargi ...ściskasz moją dłoń przybliżasz do ust i całujesz wewnętrzna stronę ...cudownie kociczko -mówisz;) ps.przepraszam za zwłokę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Super się bawicie .Pozdrawiam bywalców.Dziewczyny stosunkowo się zgadzam z tym co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna - cudownie kociczko, aż się ciaśniej robi :) cóż za początek dnia:) erotycznego wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie: poświateczna- gdzie Ty? Tak piesciłaś tu facetów, rowerka- jak zawsze na wysokości cipeczki stanełaś, Pussy - dziś niedopieszczona? i chłopaków zwartych i gotowych z zołnierzami w kroczach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pussy wieć chodź.....na szybki ostry numerek....dziś ja będę miał ciężko ze względu na nieregularnośc tutaj...ale chodź....podejdę do Ciębie i zerżnę w tyłek...tak od razu....hmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka - stojąc przy Tobie już jestem nakręcony..spodnie mi wypycha, nie mogę się oprzeć żeby Ciebie nie pogłaskać po tyłeczku więć co Ci pussy chodzi po głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czasu na takie zabawy niema...jedyne co oferuje dziś człowiek buszu...to ostre jazdy...z chętnymi...buszmenkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wsuń rękę powoli w moje szorty głaskaj ...może jakiś dreszcze mnie przejdzie ..pierwszy ,drugi a wtedy nie będe mogła już się oprzeć......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie z okazji 2000 postu chłodzę szampana i proponuje toast ...polski...dziewczyny polewam po golym ciele...po piersiach...i tam...i spijamy słodycz z ich szparek, a chłopakom po...nich.. i tu juz dziewczyny musza wykazać się zachłannością w lizaniu i ssaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka - stoję za Tobą...przyglądamy się pussy czekającej na masaż...może ją wymasujemy? Ty polewasz szampanem...ja spermą;) pussy - u mnie to rozkojarzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie Busiu ale poczekajmy na resztę ....razem będzie milej ..Stosunkowy ,Poświąteczna .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowy- ale pussy opiekuje się już Busiu ;-)ale możemy mu pomóc ,zrobi się bardzo ciekawie.....chwytam szampana w rękę i nieśmiało i powolutku podchodzimy bliżej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie możemy Ciebie tak zostawić:) moja dłoń cały czas masuje, ugniata tyłek rowerki, która właśnie nachyla się nad biurkiem stawiając szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie chcący wypinam bardziej pośladki stawiając kieliszki na biurku ...czuje jak robi się przyjemnie ....Stosunkowy robisz to bardzo rozkosznie ,.robi mi się gorąco z podniecenia więc rozpinam bluzeczkę i zostaje w samym staniczku ,uśmiechając się do was ....sugestywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wole..........na razie jestem zażenowana ...;-)Stosunkowy zrób coś ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dłoń zsuwa się niżej...miedzy posladki...opuszkami przesuwam po ciasnej dziurce...by po chwili ponizej poczuć wilgotniejace wargi...przeciągam po nich ...mmmm moookro...podaję Wam dlon...spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makuje swoich soczków ...mmm uwielbiam to ,wylizuje Ci palec jeden póżniej drugi a reszstki ssie ...zaczynasz widzieć jak drże z podniecenia ,robie się bardziej mokra a moje majteczki już są takie wilgotne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×