Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

jestem ...:)ale dzisiaj już za późno żeby dokończyć ...Poświąteczna ,szkoda wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo się krępuje pussy....ale fakt jest taki że my z Poświąteczną już jeden trójkącik wspólny mamy zaliczony....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, przecież ja nikogo do niczego nie namawiam:) teraz będziecie mieli chwilę wytchnienia ode mnie...kilka dni mnie nie będzie więc swobodnie sobie pozmieniajcie konfiguracje :) miłego erotyzowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Stosunkowy i Rowerko -nie gniewajcie się na mnie;)nie dołączyłam do WAS :)bo tak fajnie WAM szło:)nie chciałam się wcinać...a mnie ten widok doprowadzał do rozkoszy(tak dla urozmaicenia sama sobą się zajęłam:) Ale ...marzy mi się takie mega stosunkowe party...co Wy na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk bzyk--------
a ja sie wole rozejrzec na http://www.erolife.pl za kims z kim sie moge spotkac i pojeczec mu do ucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Ijuż mamy dwie uczestniczki;)...miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus uczestnik poświąteczna.... :) Pussy...oczekujesz tego prawda...czujesz jak dobijam aż do nasady...do końca...każde mocne pchnuiecie..uderzenie...wyciagam go na chwile....uderzam nim po pupie...po szparce.....i dalej znów mocno...wchodze....o tak dobrze...jeszcze....łapie za włosy..przyciagam moją sunie ...tarmoszę....jęczę..spocony...zgarbiony w miłosnuym tańcu...och....jak ja Ci to lubie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy, a już myślałem żeś do tarmoszenia ;) Wiesz...juz jestem..głęboko..czujesz jak pulsuje.....rytmicznie posuwam biodrami...zaciskam mięśnie..dobijam do końca.....choć raz jeszcze...dalej..patrzę jak kołysza Ci piersi...och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
ach Busiu i co z tą "sunią"...hmm ..:D:D:D ok już znikam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyciągam Cię ku niemu..podsuwam do ust.....masz...obliż..ocbciągnij...possij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze jak się nim bawisz...lizesz...ślinisz...o tak..dobrze mi..czujesz to...rękaposuwa się po nim..on napręzony...twardnieje jeszcze bardziej...wiesz co bedzie...już czuje jak zaciskam mieśnie....jak on zaczyna pulsować.....och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka więc jak ...podejdę do Ciebie ja....stanę za Tobą dotknę piersi..ucisne je przez bluzeczke..pocaluje po szyi....opuszczę dloń wloże miedzy uda.....och....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodzę słyszysz moje kroki z tyłu ,włączam muzykę i zbliżam się do Ciebie uśmiechając ....staje przed Tobą w krótkiej spódniczce i bluzeczce na guziczki ,zaczynam ruszać biodrami w rytm muzyki rozpinam bluzeczke nie spuszczając z Ciebie wzroku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm..zmysłowo..siedzę przed Tobą ręka siegam do..krocza..ściskam go..patrząc jak tańczysz....on rośnie...czuję go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bioderka kołyszą się coraz szybciej a ja bawie się moim ciałkiem jeżdząc po nim dłońmi ...Ty obserwujesz to wszystko....nachylam się ku Tobie całując Twoją szyję..mruczę do uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniecam sie..zmyslowy widok...Twoje włosy opadają na moją twarz...pachna Tobą....ręką dotykam ud...wodze nia ku górze...w końcu dotykam jej...uciskam....miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się odsuwam powoli i do tyłu...w rytm muzyki rozpinam staniczek i rzucam go na kanapę...nogę stawiam między Twoje uda i zsuwam powoli pończoszkę jedną .......pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie...biorę ją w dłoń....ściagam z nóżki.....czekam na więcej....patrzysz mi na krocze...wiesz on już jest twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkiem przecieram stopą po Twoim kroczu.,czuje jak rośnie ...ale nie ....poczekaj ,odwracam się plecami żebyś lepiej widział moje wirujące biodra kołysze nimi i rozsuwam spódniczkę która spada od razu na podłogę ,zostaje tylko w bardzo skromnych majteczkach ...odwracam się uśmiechając ....teraz pozwól mi się z nim zapoznać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och.....już prosze wyjmij mi go.....tak mnie rozpalasz...bosko...to robiłaś....on jest Twój..weź go już...patrząc Ci w oczy...prosze niemalże bys zaspokoiła ciekawośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ....sam rozepnij rozporek i pokarz co tam się tak wielkiego kryje ,musisz mnie przedstawić już czekam bardzo niecierpliwie na ten widok..oblizując usta stoję i patrzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiecham się delikatnie...kładę dłoń na swoim kroczu..uciskam je....widzisz zarysowująca się wielkośc...gładze po spodniach...w końcu odpinam guziczki jeden po drugim....wkładam rękę wgłąb odsuwam bokserki na dół...chwytam go..domyślasz się tego...wyciagam z trudem..jest....an wierchu...wielki twardy..kutas..poruszam nim i odslaniam glówke....weź go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm widok jakich mało wielki twardy i taki żylasty ...zbliżam się do niego i klękam przed Tobą weś go i pojeździj mi po twarzy ,ustach ,szyji ..tak na początek chcę go poczuć ...czuje że moje majteczki już są bardzo wilgotne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno chwytam u nasady...odsłaniam główke...patrzysz na niego...twardy..pulsujący...na ierzchołku pojawiają się kropelki spermy...gładze nim po Twoich ustach....rozsmarowuję wilgoć....rozchylam usta wzdycham patrząc metnym wzrokiem...ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×