Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Busiu....siadam na Tobie...ponownie nadziewam się o jaki twardy ...wspaniale ..zaczynam Cię ujeżdżać coraz szybciej i mocniej ,.moje piersi klaszczą a Ty mnie trzymasz mocno z wielką męską siła ...czuje jak wchodzi i wychodzi i jeszcze raz ...cudownie..moje ruchy są coraz szybsze i pewniejsze ..nadziewam się na pal ..o tak ...jak mi dobrze czuje na plecach Twój oddech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm.....cudownie Julka.....czuję jak podskakujesz...jak go ujeżdzasz...o tak...dobrze...mocniej....dotykam piersi...ściskam je......szczypię suteczki...och...czujesz moje podniecenie.....jęcze....pojawia się pot....wyginam ciało......czujesz jak kazda żyłaka przesuwa się tam ...wśrodku...och i jeszcze ...szybciej malutka...szybciej...uderzam dłonia o Twój tyłek..szybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam już płonąć z podniecenie jest wspaniale.....nabijam się na niego coraz mocniej i szybciej ,sutki twardnieją pod wpływem Twojego dotyku ,chwytam Cię za dłonie ,paznokcie wbijają się już w nie już nie mogę!! krzyczę coraz głośniej....podnoszę się i wypinam pupę opierając się o kanapę ...wsuń się szybko ...i pieprz mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
ale tutaj gorąco ...Witam nowych ...Julka-gorąca z Ciebie dziewczyna:) Rowerka-nie migaj się od tutejszych zajęć;) Stosunkowy-już tęsknimy Czesc-a cześć Ktosiu ,Ktosia? Pussy-witaj:) Busiu tylko Ty nam dziś zostałeś -dasz radę kilku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busiu dalej.....bo zaczynam szczytować ....jęczę i czekam ....ps: może dzisiaj nam się uda skończyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka..juz czuje skurcze.....chodź podejdź do niego..weź w dłoń...albo nie...ja Ci to zrobię..nadstaw cycusie..twarz...poruszam nim..coraz szybciej...napręża się jeszcze bradziej...bordowy kolor główki...wyłaniającej się...spod mojej dłoni...wyczekujesz....oczy Ci ploną..ja zgarbiony...posuwam i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak....klękam przed Tobą z lekko otwartymi ustami ,obserwuje Twoje ruchy ...nagle czuje ogromne gorąco na mej twarzy które spływa mi po brodzi zatrzymując się na piersiach a resztki dalej spływają coraz niżej ..zaczynam się nimi bawić rozmasowując je po całym ciele jak naj słodszy balsam ...jestem cała w nich ...szczytuje.......wspaniale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę jak Twoje dłonie tańczą po piersiach wcierając mój nektar..trzymię go mocno w dłoni...zgarniam nim z policzków spływające resztki ..podając Ci je do ust.....wkładam palce całe uspermione.....masz possij je malutka..obliż.....padam na ziemię skonany.....ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Busiu tak się nie uśmiechaj :) tylko zastanów się co będzie jutro bo mi się bardzo podobało więc na pewno tu wrócę ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro powiadasz...będzie cięzko...akurat jutro...ale od czasu cos tu bzykniemy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka poczytaj archiwum topiku.....dowiesz się.....:) Ale wczoraj/dziś było milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy...to "och" to już był finał......na ...cycusiach? Czy w środku? Nie wiem czy i jak lubisz.....zresztą bałem się, że mi go odgryziesz.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kutas" to tez wyzwisko..a w kontekście miłosnych uniesiem to słodycz na uszy...pussy...powiedz co bys chciała usłyszeć...hmmmm...z tych..."dirty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busiu pytałeś jak lubię ...więc powiem tak: porządnie i bez zbędnych czułości ..(ale każdy to odbiera po swojemu)...;-)lubię też iść na całość ...jeśli wiesz co mam na myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty pussy..jak Ty lubisz? Ok z ta sunia..to nie każdej pasuje...rozumiemm i szanuje, nie mam na tle uzywania tego słowa urojenia...takich słow jest wiele... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy myślę że ona również ale tylko w trójkącie jako dopełnienie całości ..bo widzisz same w sobie kobiety mnie nie podniecają ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...pussy....tam to wiem...ale Ty jak...tylko z kobietą? A ja co mam robic przyglądać się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×