Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Poświąteczna "przyjemne rzeczy " to ja zacznę robić od środy ;-)a teraz to raczej pora do spania ...(tylko jakoś się nie chcę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselsza-czyżby przyjemne w związku z erotyką? ;) Poświąteczna - nie bądź taka skromna...tylko już obmyślaj, czym spowodujesz u nas podwyższone tętno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też postujesz;)...dobrze to ja idę za drzwi sypialni zanurzyć się w mojej satynowej pościeli o kolorze soczystego avocado:)miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,postuje ale na szczęście jeszcze tylko chwilkę ...słodkich snów Poświąteczna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn że pt popołudnie było jak najbardziej pozytywne-nie powiem, żebym nie był ciekaw ;) Poświąteczna-to erotycznych snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Hejka.Ale tu widzę zasypianie na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ince..:) Stosunkowy popołudnie dzisiaj spędziłam na wykonywaniu pewnych instrukcji ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poświąteczna :) miłego dnia ...i zmykam na kawkę i ploty na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Stosunkowo tu smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
W niedzielę nie pracujecie ale ustosunkować się do tematu zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Tylko co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
obiecałem więc jestem....gotowa ,chętna i mokra? Ale na czym to .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Nie wiesz .....wiesz,ujeżdżałaś mnie.Ale można inaczej.Jestem z tyłu i podchodzę do Ciebie.Czuję zapach Twych perfum .Przybliżam twarz do twych włosów.Ręce obejmują biodra, a Ty zaskoczona ........ ? I całuję czule w szyję....Wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Pussy mokre włosy masz? Komu je dasz? Nie reagujesz ,więc moje usta wędrują do ucha i zaczynają je pieścić.Językiem, wargami ...łapię lekko zębami.Dłonie rozchodzą się w różnych kierunkach.Jedna się zsuwa a druga napotyka na piersi.Drżysz ....z zimna ? Z podniecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Całuję i liżę Twe ramię.Ściskam skórę wargami,zostawiając wyraźny ślad. Dotykam lekko suteczka i zaczynam drażnić go ,pocierać....nabrzmiewa.Druga dłoń wędruje przez pępuszek do wzgóreczka,niżej aż jest ciepło ,wilgotno i palce napotykają łechtaczkę.Pieszczę ją po wierzchu,czuję pulsowanie cipki i soczki napływające ze środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Szkoda Pussy ale muszę wyjść.Tylko nie wiem czy nawiałaś,doszłaś czy pod prysznicem jesteś? Jakby nie było to ok.Zawsze można....może szybko wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
:)🖐️miłego stosunkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słonecznie seks i perfumy?be seks i zapach naturalny ,umytego ciałka to jest to mokre włosy?po co Dopciu? i ciekawe które mokre ,dolne czy górne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich stosunkowo nastawionych i bardzo przyjemnego dnia życzę :)Poświąteczna co się dzieje ? czy to znaczy że znowu nie szalejesz dzisiaj..:( Stosunkowy cmok w k...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok w podbrzusze albo w kość ogonową dobra słonecznego dzionka i miłej pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm od razu robi się milej ..;-) to jeszcze jednego po proszę na początek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl.
Witam grono stałych bywalców:)Wesoła-to nie tak,że coś się dzieje:) Dziś postaram się być mniej grzeczna i coś tam do Was popiszę;)ale też nie chcę psuć Wam tego co już zaczynacie;) Poczytam:)później coś wam opiszę;)Idę po kawę a Wy -do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×