Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość gość
@julka_80: ja też się zastanawiam nad kliniką Elite i również szukam kobiet, które mają zabieg w tym miejscu za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_B
A gdzie robiłaś slim lipo? Możesz opowiedzieć coś więcej o tym zabiegu? Bo ja zastanawiam się nad tym zabiegiem właśnie. Koleżanka poleciła mi klinikę Estivance doktora Krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gość 2015.05.07 no to piszesz o lipolizie kawitacyjnej, a nie liposukcji - liposukcja jest wtedy, kiedy masz tłuszcz odessany z ciała. Jak lekarz nazywa to liposukcją ultradźwiękową to jest partaczem a nie lekarzem - nie daj się naściemniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Zdrowy
Czesc! Ja moge polecic znakomitego chirurga, ktory robi liposukcje w poloczeniu z np. powiekszaniem biustu.Z odessanej tkanki tluszczowej pobiera komorki macierzyste i wstrzykuje je w biust. Super metoda moim zdaniem. Fachowe informacje znajdziesz: http://ddrheinrich.com/en/treatments/liposuction/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla1984
ja z własnego doświadczenia mogę polecić, żeby iść do kogoś z certyfikatem, bo przynajmniej wiadomo, że ktoś ma potwierdzone umiejętności, a nie wyssane z palca, to jakiś wskazówka, że się człowiek oddaje w dobre ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWaw84
Ja osobiście poleciłabym liposukcję Vaser Lipo, ponieważ tą metodą miałam wykonywany zabieg i jest wszystko ok i efekt HD, czyli widać mięśnie brzucha. Sam zabieg nic nie bolał, a po zabiegu wróciłam do domu. W Klinice spędziłam jakieś 4-5h, bo po zabiegu musiałam też chwilę zostać. Siniaków prawie wcale nie było, ale też zabieg był odczuwalny i był obrzęk, który minął po jakichś 2-3 dniach. Miałam też takie dreny z których wyciekał płyn. Po liposukcji też trzeba nosić ubranko uciskowe i przez 2 dni go nie zdejmowałam wcale, ale jest dość wygodne i nie widać go pod ubraniem. Mniejszy brzuch było widać od razu, ale ten fajny efekt był dopiero po około miesiącu i wtedy faktycznie pojawił się uśmiech na twarzy, bo zobaczyłam, że mam mięśnie :)))) Teraz regularnie ćwiczę i pilnuje się diety. Podobno jest tak, że po liposukcji już tłuszcz nie wraca w to samo miejsce, ale trzeba uwazać aby się nie odłożył zaś w innym - dlatego warto o siebie zadbać. Odsysanie tłuszczu wykonał dr Batijewski z Kriocentrum i śmiało mogę polecić. Widziałam też stronę ostatnio na której jest sporo zdjęć przed i po, więc sobie zerknijcie http://liposukcja.com.pl/ Wydaje mi sie, że obecnie najlepsze metody to Body Jet i VaserLipo bo liposukcja laserowa już jest trochę przestarzała i też jej efekt jest słabszy i powrót do zdrowia wtedy się wydłuża. Jedyne co bym zmieniła dziś, to wykorzystałabym odessany tłuszcz i powiększyła nim piersi, ale troszkę za poźno na takie decyzje :( Polecam i nie ma się czego bać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×