Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość gość
ja probowalam wielu, bardzo wielu zabiegow, ale pomoglo mi dopiero cavi lipo, sprzet jest dosc nowy na rynku ale mega skuteczny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomogla liposukcja
Mi pomogla liposukcja ultradzwiekowa. Jest w Poznaniu miejsce gdzie w lipcu liposukcja jest w pakiecie promocyjnym www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Zabieg liposukcji Body Jet miałam robiony 5 czerwca (prawie miesiąc temu) - brzuch i "boczki". Sam zabieg odbył się bezproblemowo (małe zasłabniecie), praktycznie bezboleśnie. Za to potem się zaczęło... Pamiętajcie o masażach ...to podstawa. Dwa dni w tygodniu (jak mi mówiono w klinice) to nic. Trzeba to robić codziennie i to profesjonalnie. Korzystam z masażu codziennie od dwóch tygodni. W porównaniu do stanu pierwotnego jest różnica, ale nie wiem ile czasu to jeszcze potrwa. Mam guzy, bruzdy pod skórą (szok). Na początku brzuch miałam twardy jak skała...powoli mięknie, ale bardzo powoli. Poza tym masaże (głównie te na początku były bardzo bolesne). Mam nadzieję że będzie dobrze... Z tego co słyszałam po takim zabiegu ciało może dochodzić do siebie do 3 miesięcy, więc zaczekam cierpliwie jeszcze dwa:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
Jesli chodzi o zabieg slim lipo to wiem ze w Elite mozecie wykonac ten zabieg z rabatem 500zl http://www.elite.waw.pl/ Polecam bo nie widziałam wczesniej takich cen w innych gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elite.waw.pl : Okropnosc: "nacięcie w dole brzucha" Wole mniej inwazyjne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelu
mnie sie wydaje, że to lekarz najlepiej oceni, który z zabiegów będzie najlepszy dla nas. A jeśli chodzi o dobre kliniki to moim zdaniem jedną z lepszych jest lasermed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damon11
w krakowie w klinice urody laime robią dobre zabiegi tego typu, wlasnie sie do nich wybieram bo mi koleżanka polecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kryyycha. Zagladasz tu jeszcze,? wybieram sie tam wlasnie , super byłoby pogadać. Jesteś nadal zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kryyycha. Zagladasz tu jeszcze,? wybieram sie tam wlasnie , super byłoby pogadać. Jesteś nadal zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 miesięcy temu miałam Vaser Lipo w Katowicach . W efekcie mam nogi gorsze niż miałam bo nie skóra jest drętwa w niektórych miejscach , kostki napuchnięte a całe nogi niestety są bardzo nie równe i okryte licznymi bliznami i to za 10 tyś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILN
trzymajcie sie z daleka od takich rzeczy!!! nie kaleczcie swojego ciala!!! pewnie was kusi chcec poprawienia tego co was dreczy...tak jak zrobilam to ja... w efekcie jestem wrakiem czlowieka, moje zycie leglo w gruzach...jestem okaleczona, cierpie takze bol fizyczny po tym zabiegu. Na litość Boską nie robcie takich rzeczy!!! Dla mnie jest juz za pozno, nie mialam szczescia by ktos mnie powstrzymal...Moze mi sie uda uratowac kogos przed tym cholernym zabiegiem!!! To wszystko nieprawda co o nim pisza!!! To nie jest maloinwazyjny, bezpieczny zabieg!!!!!!Mozna sie okazleczyc do konca zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam zabiegów w elite, mój zniszczony brzuch jest tego najlepszym dowodem. .resztę poczytajcie na form wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz problem z uporczywym cellulitem? Próbowałaś walczyć z nim na różne sposoby, ale i tak nie możesz się go pozbyć? A może schudłaś i na Twoim ciele pozostały nieestetyczne bryczesy, boczki i obwisła skóra na ramionach, czyli tzw. pelikany? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2tyg po liposukcji nil i jak narazie jestem zadowolona. Wiem ze filmiki z operacji odstraszaja ale nie jest to takie straszne jak wyglada. Mnie braktycznie wcale nie bolalo, troche ciagnely tylko szwy po dziurkach. Najgorsza pierwsza noc bo (mialam robiony brzuch i boczki) ciezko bylo mi spac na plecach. Po 2 dniach juz spalam na boku a po tyg bezbolesnie na brzuchu. Po wyjsciu z gabinetu musialam trzymac spodnie bo mi spadaly, pozniej troche spuchlam i nie bylo widac efetkow, teraz mam jeszcze miejscowa opuchlizne ale jak twierdzi lekarz wszystko dobrze sie goi i jeszcze 2 tyg i bedzie koncowy efekt i pojedyncz guzki bedzie mozna masowac. Jeszcze miesiac i mam zdjac ubranko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej, ale to chyba najlepiej lekarz poradzi, jaki zabieg będzie najlepszy. Ja się zdecydowałam na body jet u dra Wilka w Dermedzie. Efekty bardzo fajne, pozbyłam się tłuszczu z bioder, teraz moja sylwetka wygląda zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesli teraz zdecyduje sie na ten zabieg to spokojnie w lipcu bede mogła pokazac sie na plazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam po zabiegu w Elite od razu napiętą skórę , efekt był widoczny gołym okiem, ale po zabiegu weź sobie masaże to zdążysz do lipca i weź sobie ze 3 - 4 dni wolnego po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja walczyłam z cellulitem cavi-lipo, świetny zabieg - rozbija tłuszcz ultradźwiękami.. nie znam szczegółów technicznych, ale wystarczą mi efekty - 4cm mniej na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam sie do Afrodyty. Po prostu rece mi już opadły jak kolejne cwiczenia i kolejne diety kończyły sie fiaskiem. A tu moze wreszcie zobacze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy taki zabieg slim lipo jest dobry na drugi podbródek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beneta
Witam wszystkie dziewczyny które przeżyły horror w La Perla.Jestem rok po liposukcji body get masakra.Obecnie przygotowuje sie z pozwem do sadu.Klinika nie uznała reklamacji,caly zarzad kliniki to zwykli oszusci.Pani menager unika kontaktu ucieka z biura zarzadu na al.Jerozolimskich lub udaje ze jej nie ma,przy każdej próbie kontaktu z mojej strony strasza adwokatem.Twierdza iz to ja nie dotrzymałam wskazań lekarza po zabiegu a zabieg był prawidłowo wykonany. Nie odpisuja na emaile nie oddzwaniaja na liczne moje telefony a na pisma odpisuja jakies bzdury które mijaja sie z prawda.Spartaczyli cała operacje.Moje nogi sa krzywe wstrętne z dyżymi ubytkami i licznymi śladami po wprowadzanej kaniule ogólnie nogi wygladaja masakrycznie.Nigdy sie juz nie rozbiore.Juz nie wspomne o zblizeniach małżeńskich.Cała operacja to jakieś jedno wielkie nieporozumienie.Przeżyłam tam horror pod każdym względem począwszy od tego iz P.doktor nie miała czasu na operacje bo była zbyt zmęczona poprzednimi jak to stwierdziła i musi sie wyspać następnie rażąca sprawa to zmienianie cen przed i po zabiegu po fałszywe wpisywanie dat rzekomo na których miałam sie wstawiać,a tak wogóle to przed zabiegiem nie byłam w ogóle konsultowana zabieg przeprowadzony prosto z ulicy po uprzednim umówionym terminie. Podpisałam umowe która mi podali zaraz przed zabiegiem jak juz lerzałam na stole.Pózniej sie okazało iz klinika zastrzega sobie prawo iz nie moge od nich dochodzic zadnych roszczen.!!!!Przekopałam cały internet i jest wiele osób pokrzywdzonych tak jak i ja. Proszę o kontakt w grupie lepiej nam będzie działac przeciwko tym oszustom i partaczom.Uważam iż warto.Chciałam tylko dodac iz operacje przeprowadzała dr.Radziszewska.Ta kobieta wogóle nie powinna tam pracować.Przestrzegam wszystkie dziewczyny.Nie ja pierwsza uwiezcie. Dokładnie przeglądnijcie wszystkie portale z opiniami na temat tej kliniki.Nie jestem zadna konkurencja dla tej kliniki jestem pacjetka która miała tam zabieg i chce dochodzic swoich praw przed sadem.Pozatym liposukcja to zabieg estetyczny który stosuje sie wówczas w celu poprawy urody ciała po schudnieciu a nie jak w moim przypadku kiedy przytyłam 20 kg .Obecnie waze jeszcze wiecej poniewaz tłuszcz nagromadził mi sie w górnej czesci ciała.Masakra!!!!!!!!!!! Nie wiedziałam ani nie zostałam poinforomowana przed zabiegiem o komplikacjach jak i zarówno jakie uboczne skutki moze wywołac liposukcja body get.Do dnia dzisiejszego ma problem z gospodarka wodna.Biore leki poniewaz zatrzymuje mi sie woda w organizmie.Dziewczyny trzymajcie sie od tej kliniki jak najdalej.A tak naprawde za 9 tys zapłacone klinice jakbym wynajeła trenera osobistego to byłoby zdrowiej i bezpieczniej i efekty lepsze i ciało ładniejsze.Przestrzegam!!!!!!!!!!Prosze o meile bedziemy w kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_80
a próbowałyście zabiegów w klinice Elite? zastanawiam się nad slimlipo i szukam kobiet, które mogą mi coś powiedzieć o tej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, ze przy liposukcji, w której fizycznie odsysana jest tkanka tłuszczowa nigdy więcej w tych miejscach nie odkłada się tluszcz. To nie jest wina kliniki. Jak ktoś nie trzyma diety, to będzie tył nadal. Dlatego uwazam, ze nalezy stosować mniej inwazyjne zabiegi, takie jak liposukcja ultradzwiekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Jedyną liposukcję ultradźwiękową jaką znam to Vaser Lipo - i podobnie jak każda inna liposukcja jest zabiegiem chirurgicznym i inwazyjnym. Chyba, że pomylono tu pojęcie lipolizy ultradźwiękowej - zabiegu rzekomo nieinwazyjnego. Liposukcja jest zabiegiem polegającym na fizycznym usunięciu tkanki tłuszczowej z organizmu. Jest liposukcja tradycyjna chirurgiczna, laserowa (SlimLipo), wodna (BodyJet), ultradźwiękowa (Vaser Lipo). Która lepsza? Każdy lekarz będzie chwalił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na myśli taką liposukcję ultradźwiękową: Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiiiiiikkkkkkk
Polecam laserową slim lipo. Miałam ja i moja przyjaciółka. Obie jesteśmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×