Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość ddlaczefgo sciema
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VASER lipo
Witam, Generalnie jest tak: LIPOSUKCJA: - KLASYCZNA to rzeznia. zabieg trudny, niebezpieczny (tak, tak, sa po nim zgony http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=liposuction%20death) - WODNA, czyli Body Jet to taka sama rzeznia - co to za roznica, czy rozrywa sie tkanki stalowoa rura, czy olbrzymim cisnieniem wody?? - SMARTLIPO - urzadzenia dostepne w Polsce to przestarzala kicha. Urzadzenia sa tak slabe, ze nie dosc ze daja marne efekty, to jeszcze czesto parzą skórę! - VASER to jest rewolucja! Zrobienie 3 litrow w znieczuleniu miejscowym, prawie bezbolesne Po zabiegu spokojnie sie wychodzi do domu Nie dosc, ze nie ma nierownosci, to jeszcze mozna RZEZBIC cialo! FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=Muu0XWtFD0U PRAWDA, ZE SZOK??? STRONY: www.vaser.com http://www.vaserlipo.pl/ http://www.dermamed.com.pl/VASER_-_rewolucja_w_liposukcji_NOWO%C5%9A%C4%86!_a116.html http://www.estmedica.pl/vaser.html http://www.vaserliposystem.pl/ A TUTAJ O RZEZBIENIU SYWETKI: http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/Liposukcja/__VASER_Hi_Def_(Lipomioplastyka)_-_precyzyjne_modelowanie_sylwetki.html REASUMUJAC: róbta co chceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie!!! do Maarmolada
I jak efekt po dwóch miesiącach od zabiegu? czy obwody łydek i kostek znacząco się zmieniły? Czy wykonałabyś powtórnie zabieg BT na te okolice, cz też zdecydowałabyś się np. na slimlipo (ja myślę właśnie o slimlipo). Jestem z Warszawy, więc na południe chyba się nie wybiorę na zabieg, chociaż...hm.... decyzja jest naprawdę trudna, a ppoza tym boję się powikłań:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan P
Witam Ja jestem po zabiegu slimlipo juz 4 dni i czuje sie bardzo dobrze. Usuwalem tluszczyk z klatki piersiowej i juz widze znaczna poprawe. Zabieg byl bezbolesny moze procz znieczulenia ale nie ma co panikowac. Opuchlizna juz schodzi a po samym zabiegu czulem sie bardzo dobrze. Zabieg robilem w Rybniku wiec ta klinike moge polecic a z tego co mi wiadomo urzadzenie slimlipo jest dostepne jeszcze w Warszawie i Krakowie takze nie ma zbyt duzego wyboru. W kazdym badz razie cenowo najbardziej oplacal mi sie Rybnik i moge powiedziec ze nie zaluje.Dzis dzwonila do mnei pani z kliniki i pytala sie czy wszystko jest wporzadku co oznacza ze czuja sie odpowiedzialni za pacjenta. Napisze o koncowym efekcie za jakis czas jak wszystko bedzie zagojone. Pani dr powiedziała ze ostateczny efekt po okolo 3 miesiacach co nei zmienia faktu ze ja widze ze juz mnei ubylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_jj
Słuchajcie liposukcja bez skalpela, jest na pewno wiele mniej inwazyjne niż Body Jet,obkurcza skórę.Dlatego mysle ze jest to własciwa decyzja jesli chodzi o taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
jestem 1miesiąc po zabiegu slim lipo. Usunęłam 1,5l tłuszczu z brzucha,czuję się ok.Cały miesiąc chodziłam w bieliznie uciskowej.Pani dr zaleciła masarze limfatyczne 2 razy w tygodniu.Muszę powiedziec ze efekty widać,miałam 2 fałdki na dole brzucha a teraz ich nie widze.Na razie brzuch jest jeszcze bardzo wrażliwy i jeszcze trochę twardy ale myslę ze masarze to rozwiążą. Robiłam zabieg w Rybniku ijestem b zadowolona.Muszę powiedziec że trochę się wycierpiałam brzuch bolał i to nawet bardzo ciężko było się podniesc nie mówiąc o kaszlu ale ogólnie co się nie robi dla urody Dzis już nie żałuje i czekam na dalsze efekty ,bo są one widoczne od1do 6 miesięcy POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_jj
No i co komuś po takiej książce,skoro tak naprawde nic nam to nie powie,bo tak naprawde kazdy z nas i tak szuka dla siebie dobrego gabinetu w którym mozna zrobić taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem 6 dzień po zabiegu vaser lipo. Robiłam brzuch i plecy. Zabieg robiłam w Katowicach w Centrum Estetyki Ciała u Pana doktora Mekle. Opieka i wyposażenie w klinice rewelacyjne! Sam Pan doktor oczywiście też. Zabieg był wykonywany pod narkozą. Po zabiegu występuje lekki obrzęk i siniaki, jest się dosyć mocno obolałym . Najgorzej jest przy wstawaniu, kichaniu czy kaszleniu, ale to wszystko zależy od indywidualnej tolerancji bólu. Ja po zabiegu na drugi dzień już chodziłam (oczywiście bardzo ostrożnie). Dzisiaj jest szósty dzień i dalej jestem obolała ale od trzech dni chodzę do pracy. Nie jest to komfortowe ale jak mus to mus. Efekty są widoczne od razu (mimo siniaków i obrzęku). Za pomocą Vaserlipo oprócz tego, że usuwa się tłuszcz rozbijając go ultradźwiękami (nie ma mowy o poparzeniu) to lekarz modeluje sylwetkę. Mam nadzieję, że niedługo przestanie mnie boleć i będę się w pełni cieszyła efektami. W cenie miałam 5 zabiegów masujących i ubranko uciskowe w , którym trzeba chodzić przez miesiąc. Rozumiem wszystkie osoby, które nie wiedzą czy się zdecydować i są niepewne - to bardzo trudna decyzja- ja ją podjęłam i na razie nie żałuję. Chętnie udzielę bardziej szczegółowych inf. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIU
WITAJ NEO 123 ILE KOSZTOWAŁ CIĘ TEN ZABIEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_jj
W stolicy ten zabieg wcale nie jest az taki drogi,a na pewno jesli trafimy do gabinetu Elite na Kabatach pierwsza wizyta nic nas nie bedzie kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinaWałkowa
3 lata temu robiłam bryczesy Smart Lipo i muszę przyznac że nic mi nie odrosło na bryczesach pomimo ciaży, porodu, karmienia. W ciąży przytyłam 15 kilo, przytyłam cała, ale bryczesy nie przytyły, ogólnie uda były większe ale równe nie jak wcześniej tylko tą wielka dupkę moja było widac przez te bryczesy. Teraz schudłam do wagi jak prezed ciążą ale brzuch mi został. Ogólnie to bardzo brzydki brzuch i zastanawiam się co zrobic, czy Smarta czy Slima czy Body Jet czy Thermag'e. Czy cos polecacie na brzuch wiszący pociążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan P
Roznica w Warszawie a Rybniku przy zabiegu slimlipo wynisola 1500 zl wiec nie wiem czy to nie duzo moze dla kogos kto ma duzo kasy to pewnie nie ale nie dla studenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Ja za odessanie bryczesów zapłaciłam 2500zł w Sulecinie. Na razie widac ze bryczesów nie mam za to po 2 dniach od zabiegu mam siniaki. Podobno to norma. Poczekam jak zejdą na efekt. Twarde mam szczególnie na jednej nodze. Podkłady juz zdjęłam, plastry zmieniam. Wydaje mi sie ze nie ma znaczenia jaki to jest zabieg odessania ważne zeby był skuteczny. Co jeszcze, naczytałam sie ze to boli. To nie boli, nawet jak zejdzie juz znieczulenie to zwykła tabletka p/bólowa jest skuteczna. Wzięłam raz na noc zeby mnie nie bolało w nocy na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcel
do Swarcel czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i miec wielorybie usta. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe jak tym i tym podobne zabiegi. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią. Ty Swarcel to chyba z tego gabinetu nie wychodzisz nie? Bo ciągle coś tam robisz. Pewnie w tym gabinecie siedzisz od rana do wieczora i wypisujesz na Kafeterii bzdury. Znasz dokładne ceny co do złotówki, wklejasz linki do gabinetu, podajesz telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy - nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem drugi dzień po Slim Lipo w Rybniku, zdecydowana byłam już dawno temu, ale nie uśmiechało mi się jechać do Warszawy. Za brzuch + boczki robione razem zapłaciłam 12 tys. Sam zabieg najbardziej nieprzyjemny w kwestii znieczulenia, nie znoszę takiego rozpierającego bólu, ale to właściwie wszystko co się czuje. Wielki plus, że po zabiegu normalnie wsiadłam w auto i pojechałam do domu, szkoda, że nie pomyślałam o dresie albo spodniach na gumie, bo w jeansach nie mogłam się zapiąć po pierwsze przed napuchnięty brzuch, dwa pancerne wdzianko, a pod nim jeszcze dość solidne opatrunki. Opatrunki już zanim dojechałam do domu (40 minut) były już przemoknięte, całą noc okładałam się dodatkowymi ręcznikami papierowymi itd, słowem czułam się jak sączący po zarzynaniu prosiaczek. Jeszcze wczoraj trochę wysięku było, natomiast dzisiaj nie ma już praktycznie nic, przyszedł za to niewielki ból, w drugim dniu był o wiele bardziej dokuczliwy, teraz idzie przeżyć. Nie wiem jaki będzie końcowy efekt, ponieważ zarówno ja, jak i P. Doktor myślałyśmy, że w moim zwisającym brzuchu jest więcej tłuszczu, tymczasem nie było go aż tak dużo i z tego co słyszałam jak mówiła asystentce, że jest to kwestia mojego mięśnia brzucha bardziej, łącznie z boczków odciągnięto 400 i z brzucha tyle samo. Na pewno widzę różnicę już w tej chwili, ale dalej jestem bardzo opuchnięta i śliwkowo różowo bordowo brązowa, w dodatku to wdzianko jest koszmarne, dosłownie jak pancerz, a w dodatku jest taka ładna pogoda. Mam nadzieję, że nie będzie to chybiona inwestycja, bo chyba by mnie trafił jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioka
mysle ze dobrze to robic u doswiadczonego lekarza typu dr Zdzitowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że taka pseudo reklama jest straszna, nikt o zdrowym umyśle nie idzie na zabieg bez wcześniejszego obeznania terenu, widzę, że tutaj kwitnie tylko pseudoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Przestańcie z ta reklamą. Kazda z nas opisuje co przeżyła, jak to przeszła. Ja opisałam swoje przeżycia, swoje zadowolenie z zabiegów, to od razu mi jakiś złośliwiec napisał, ze reklamuję. nic nie reklamuję bo mi na tym nie zależy. Zależy mi na swoim ciele, żebym była wiecznie młoda, a dzięki tym zabiegom poprawiło sie moje psyche. Siedzę sama w domu z małą córcią, chcę sie dowartościowac. Chcę napisasac o tym, ze mam jędrny brzuch po Thermage'u i nie mam bryczesów po lipolizie. SPADAC STĄD STARE BRZYDKIE GRUBE ZŁOŚLIWCE, my chcemy dzielic się swoimi wrazeniami i poprawiac swoje śliczne ciałka. Będę o tym pisac wszędzie, wszędzie i na końcu świata też. Bo tak chcę i będę sie chwalic swoim pięknym ciała wszędzie i na końcu świata też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Królowa piękności i boskiego ciała Swarcel robi Prima Aprilis i znowu próbuje wcisnąć, że to wcale nie była reklama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rajuu
Dziewczyny opanujcie się!! Piszcie co czułyście jak wyglądacie,co było dobre a co złe podczas zabiegu. To gdzie go wykonywałyście piszcie na priva i będzie po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek55
Swarcel tez kiedyś będziesz jak to pięknie ujęłaś STARA,a uroda to pojęcie względne....Ty tez musiałaś być GRUBA skoro poprawiałaś brzuch uda i inne rzeczy.Nie obrażaj STARYCH i GRUBYCH dziewczyn,one nic Ci nie zrobiły-Twoja wypowiedz była nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
Witajcie Czytam i czytam wasze wątki i jestem przerażona,bardzo się cieszę,że zabieg miałam wykonywany zanim Wy pojawiłyście się na kafeterii i rozpoczęłyście wojnę słowną. Swarcel możesz mieć swoje zdanie,nikt Ci tego nie odbiera,ale z tymi "grubymi i starymi" to naprawdę przegięłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do HalinaWałkowa
Jeśli chcesz napiąć skórę na brzuchu to najlepszym rozwiązaniem jest Thermage. Tylko musisz być świadoma, że on nie odchudza tylko ujędrnia. Dzięki użyciu fal radiowych pobudza się kolagen przez co skóra staje się napięta i ujędrniona. To jeden z lepszych sposobów na brzuch czy zwisającą skórę na ramionach, którą usunęłam dzięki temu zabiegowi. Najlepiej poradź się lekarza, który ma oryginalny sprzęt. Wiele gabinetów podaje, że ma Thermage a ma zwykłą radiofrekwencję, która raczej nie daje efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manczaczka
Hej :) ja zrobiłam thermage na brzuch w grudniu i u mnie nie ma żadnego efektu:( trochę mi przykro z tego powodu,usługi pewnie reklamować nie mogę,bo skala na której zdołałam wytrzymać to 3,5 strasznie bolało jakby ktoś mnie fajka podpalił.Z mojej strony szkoda kasy zazdroszczę tym które osiągnęły efekt - pozrdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka124
ja zrobiłam thermage tez na brzuch i tez nie widzę efektu - ale wciąż czekam :) u mnie minęły 3 miesiące...oby efekt był,bo trochę się zapożyczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fale radiowe nie pobudzają
kolagenu niesety, ale lekko rozpuszczają twarz, co dotyczy zwykle trwarzy przex co wyglądamy starzej. Takie małe oszustwo,przecieżkogo obchodzi sama klientka, wazna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fale radiowe nie pobudzają
*lekko rozpuszczają tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona40-tka
eee no co Ty.. jak lekko rozpuszczają, skoro nawet liposukcję można zrobić po podgrzaniu??? pomyliłaś je chyba z czymś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×