Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość sonya2322
Therma lifting to nie Thermage! Nie dziwne, że później są negatywne opinie jak ludzie idą na coś zupełnie innego. Gabinety podają w swojej ofercie, że mają Thermage a w rzeczywistości to zwykła radiofrekwencja, która dociera tylko do powierzchniowych warstw skóry. Zauważcie, że w takich przypadkach zaleca się powtarzać zabieg co parę tygodni, co jest zupełną bzdurą, bo Thermage wykonuje się tylko raz, dzięki dokładnym i głębokim nagrzewaniu tkanki podskórnej. Dopiero po paru latach zaleca się powtórzyć zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annamarko36
Jak to jest z tym smart lipo? Słyszałam, że we Francji właśnie zakazali wszystkich metod lipolizy laserowej i prawdopodobnie taki zakaz wkrótce wejdzie do innych państw europejskich. Podobno zakaz jest ze względu na niebezpieczeństwo stosowania tych urządzeń i skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemaryschild
Prawda, zakazują tych metod, które nie polegają na odsysaniu. bo inczej w organizmie zostają pozostałości po zniszczonych komórkach tłuszczowych i one mogą powodować powikłania po zabiegu. Wybierałam sie na ten zabieg, ale znajoma co się interesuje nowinkami takimi mi powiedziała, zeby dać sobie spokój lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
Witam , W środę miałam zabieg Slim Lipo, w Warszawie. Robiłam wew. i zewn. uda Jestem bardzo zadowolona z efektu,ponieważ wyrażnie się zmniejszyłam w okolicy bioder, ale martwią mnie nierówności jak się rozbiorę. Jedna noga jest ok, z drugą gorzej...mam nadzieję, że z czasem wszystko się wyrówna. Czy ktoś miał podobnie ? Sam zabieg nie jest do końca taki bezbolesny. Znieczulenie i rozbijanie było ok, ale odsysanie koszmar. Po zabiegu mocno się sączy, ale nie boli jakoś tragicznie, najgorzej wstać i usiąść...więc staram się być w ruchu. Nie widzę opuchlizny, ani siniaków, tylko te nierówne powierzchnie,które z każdym dniem stają się ładniejsze, ale i tak niepokoją. W piątek mam mieć robiony brzuch i boki...ale zaczynam cykać...boję się i bólu, bo podobno im mniej tłuszczu tym bardziej boli, a u mnie nie jest tak strasznie. Obawiam się też o wygląd ciała po zabiegu. To że mam mniejsze uda super, ale czy wystąpie jeszcze w bikini ...mam nadzieję, że tak.Proszę napiszcie jak to było w waszym przypadku, bezpośrednio po zabiegu, u mnie to raptem 4 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzza
A mnie interesuje jaka jest mniej więcej cena w zalezności od typu zabiegu. Może ktoś mnie oświeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
Ja za uda zew i wew zapłaciłam 11tys zl, a brzuch i boki 13tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, a powiem ci ze ja mysle o czyms takim :-) odchowam smerfa i sobie zafunduje w zimie, a ty znasz ten salon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
Absolutnie nie, sprawdz ceny w Ellite, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
...nie wiem jakie gabinety odwiedzasz. Sprawdz ceny Slim Lipo w Elite w Warszawie...to nie bzdury tylko cena jaką trzeba zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikilauder
Stiopa zadowolona jesteś? bardzo boli po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
do nikilauder Jestem bardzo zadowolona, chociaż zdecydowanie lepiej wyglądam w ubraniu...mam nadzieję, że odtłuszczone miejsca na udach z czasem staną się niewidoczne, póki co odznaczają się. Po zabiegu na uda czułam się dobrze, bólowo do zniesienia (można się wspomóc ibupromem, bardzo pomaga). Największy problem stanowiły przemakające w błyskawicznym tempie opatrunki, na szczęście tylko pierwsze trzy dni. Po slim lipo brzucha nie miałam dosłownie żadnych dolegliwości bólowych...jedyny minus to utrzymująca się przez ok.tygodnia opuchlizna, czułam się jak beczka. Kiedy obrzęk ustąpił zaczęłam cieszyć się efektem. Tak więc ogólnie ok, nie żałuję swojej decyzji, pozbyłam się znienawidzonych przeze mnie bułek na bokach ud i obwisłego brzucha po 3 ciążach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. w Estetica Studio, taki zabieg liposukcji nazywa się LipoShock. To jest bezinwazyjny zabieg, likwidujący mocno zbitą tkankę tłuszczową oraz zwalczający cellulit w każdym stadium. Ogólnie podobno zaleca się wykonanie serii od 6-10 zabiegów (1-2 zabiegi tygodniowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
...obawiam się ,że nie. W slim lipo w pierwszej fazie rozbijaz tluszczyk, w następnie go odsysasz. Zarówno laser jak i kaniula odsysająca wprowadzane są pod skórę, po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym , a następnie przez nacięcia w skórze. Z tego co poczytałam Liposhock to zupełnie inny zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam999
do STIOPA Hej hej , jestem bardzo zainteresowana wykonaniem zabiegu który opisujesz. Mam co prawda już termin na operację plastyczną powłok brzusznych ale ponieważ się bardzo boję szukam alternatywy w necie i chyba znalazłam . Mam tylko parę pytań do Ciebie, a mianowicie: czy dowiadywałaś się jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu ( z tego co mi wiadomo to po zwykłej lipo tłuszczyk narasta w szybszym tępie i w większej ilości ,a niestety w pewnym wieku i ćwiczeń wszystkich nie można wykonywać, a dieta, hmmm, no cóz pokusy są dookoła ogromne... Czy zeszły już nierówności o których pisałaś i czy wystąpiły one również na brzuchu? Ile czasu już minęło od zabiegu? W jakim jestes wieku - ja nie zaliczam się już do młodzieży i mój okropny brzuch jest już od 20-dtu lat w takim stanie; zastanawim się czy to już nie za długo aby uzyskać jeszcze porządane efekty... Trzymam za Ciebie kciuki ; pozdr z Krakowa Aha, robiłaś w warszawie czy w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
przepraszam, ze tak pozno odpisuje, ale nie dostalam info o twoim wpisie...wiec tak jestem niezadowolona,moje uda sa okropne, takich kalafiorow jeszcze nie widzialam...w spodniach jest ok, ale o plazy nie mam co marzyc, chyba,ze w stroju pletwonurka . ..tak wiec nie polecam , u mnie slimlipo nie zdalo egzaminu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIOPA
...mam 40 lat, nie mialam duzo zwalkow (180 cm wzrostu, 68kg wagi), tylko nieproporcjonalnie do gory rozbudowany dol...teraz proporcje sa ok, ale jakosc ciala dramat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaapomocyy
Dziewczyny czy wiecie czy można pozbyć sie tłuszczu z łydek? Od małego mam szerokie łydki i nie mogę już na nie patrzeć. Stosowałam różne zabiegi ale wszystko wraca po pewnym czasie. Chciałaby na stałe pozbyć się tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simba2
byłam na konsultacji u lekarza z moim z moim okropnym brzuchem , ale kurcze powiedział ze zanim poddam sie zabiegowi odsysania muszę schudnąc co najmniej 10 kg , bo zabieg nie przyniesie spodziewanych rezultatów, czy Wiecie ile mozna odessać maksymalnie tłuszczu podczas zabiegu . miałam nadzieje ze jak zrobie sobie brzuch to zmotywuje mnie to bardziej do odchudzania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromira
zastanawiam się nad odessaniem boczków , schudłam duzo ale boczki zostały. jadę w grudniu na urlop w ciepłe kraje , jak długo nie można wystawiać się na słońce po odsysaniu? , chciałabym pobiegać w bikini powygrzewać się na słońcu . czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stioa
...dziewczyny przemyslcie to raz jeszcze...ja sie odessalam, ale efekt jest okropny. Jestem szcuplejsza i owszem, ale w zadnym razie nie rozbiore sie na plazy. Tak oblesnych kalafiorow jeszcze nie widzialam. Przed zabiegiem mialam wiekszy brzuch i boczki, ale moje cialo bylo ok. Takze ostrzegam,mozna sie okaleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolil
a czy przy po slim lub smart lipo mozna wykorzystać jeszcze tłuszcz do powiekszania piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaki
ja tez zastanawiam sie nad powiekszeniem piersi włąsnym tłusczem , nawet zapisałam sie na konsultacje , przkaze wam informacje w przyszłym tygodniu , w końcu własny tłuszcz to moja tkanka , zawsze lepiej niz silikon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfrontyta
chciałabym wiedziec czy mozna zrobić sobie odsysanie tzw "hurtowo", mieszkam za granicą i chciałabym zrobic kilka powierzchni , czy ktoś orientuje się czy są jakieś ograniczenia co do ilości odessanego tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajali
długo zastanawiałam sie nad zabiegiem liposukcji , to było dawno temu, moze minęło 5 lat , ale wtedy usypiali , i przeraziła mnie narkoza, w piątek moja znajoma miała robiony własnie zabieg odsysana w znieczuleniu miejscowym ,przyjechała z Polski i zatrzymala sie u mnie na weekend, byłam w szoku jak przyjechała do mnie w piątek i mówi ze jest po zabiegu, widziałam jak bez zadnych problemów porusza się i nie narzeka ze bardzo boli , fakt najbardziej uciązliwe po zabiegubyło dla niej w piątek i sobote przesiąkanie opatrunków założonych na trzy małe naciecia z których wyciekał płyn znieczulający , reasumując cały weekend spędziłysmy na rozmowie o zabiegu, w związku z tym zapisałam sie na konsultacje - moze w koncu sie zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapi
moze ktos wie jak długo po takim zabiegu nie wolno ćwiczyć?czy rzeczywiście po zabiegu za parę dni mozna wrócic do pracy?a to ubranko które się nosi po zabiegu , jak długo trzeba w tym chodzic? czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juman
po zabiegu nie wolno wykonywać mocno obciązających ćwiczeń przez około 2 tygodnie , ale ja już po tygodniu byłam na siłowni, zaczełam delikatnie od rowerka , basenu,ale napewno jest to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×