Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość opisze wszystko
ja bedę miała slim lipo w piątek , rzeczywiście świetny pomysł z tym bloogiem , wszystko wam opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missle
Kto Ci wykonywał zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym ominąć efekt reklamy bądź anty reklamy (to jeszcze się okaże) więc zarówno klinikę jak i lekarza wolę zachować dla siebie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missle
ok rozumiem , ale mam prośbę ja jestem umówiona do jednej z klinik na przyszły tydzień , czy możesz mi napisać na adres mailowy eulalia.kozlowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasl
witam jestem umowiona na piatek do jednej z klinik w wawie caly czas zadtanawiam sie czy warto,? eualila.kozlowska czy mialas juz zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missle
tak , jestem już po zabiegu , nic nie czułam , anestezjolog super dozowała leki , nie bolało , , po zabiegu w domu oprócz zmiany opatrunków , przez dwa dni paracetamol , antybiotyk biorę do dziś , ale normalnie funkcjonuję , siniaków mało , obrzęk jest , uczucie silnych zakwasów , czuję ze będzie nieżle. odessane 3300 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie, ja miałam odessaną połowę tego. Jaka partia ciała została poddana liposukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missle
brzuch i boczki , jak się teraz Czujesz? bo ja 5 dni po zabiegu rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasl
zrobilam .juz po .nie jest to lajtowy zabieg.na efekty trzeba czekac .zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się dobrze ale nie jestem na chwilę obecną wyjątkowo zadowolona- mam nadzieję, że z czasem będzie lepszy efekt (staram się zdawać w miarę na bieżąco relacje na blogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimimi89
dziewczyny, ja właśnie jestem po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej w studio piękna w Krakowie na lubiczu. Poprawiałam swoje uda, bo cellulit, który na nich zagościł śnił mi się po nocach, zwłaszcza przed wakacjami :/ tragedia. Zabieg był stosunkowo tani, więc tym bardziej się zdecydowałam. Mogę śmiało polecić wszystkim, które mają podobny problem. Teraz rozważam zabieg na brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dwie godziny
mam zabieg za dwie godziny na uda zewnętrzne , denerwuje się bardzo, ale chęć pozbycia się tych narośli:) większa niż strach , mam nadzieje ze wieczorem opisze jak było. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele godzin po
byłam zrobiłam , nic nie bolało , potem się przez dwa dni z opatrunków lało , ale nie bolało bardzo , ciut ciut , siniaki są , obrzęk też , ubranko noszę non stop , bryczesów nie ma!!!!na dzień dzisiejszy bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana36
witajcie postaram się w skrócie....mam dość swojego sadła! walczę z nim odkąd pamiętam, dietami ćwiczeniami raz jest lepiej raz gorzej..generalnie wracam zawsze do starej wagi, w wakacje sobie pofolgowałam trochę i znów 62 kg przy 162 wzrostu- i mimo 3 miesięcy diety i 7dmych potów na orbitreku ta przeklęta dzi...ka waga stoi! w związku z tym straciłam już całkiem motywację i narzarłam się czipsów zagryzając batonem :( wszystko mi idzie w tyłek uda..no i ostatnio w brzuch już i biodra- masakra! od kilku dni wertuje, fora o wszystkich technikach slim, smart, vaser, boty jet body tite, zwykla lipo...itp itd... MÓZG MI ZLASOWAŁO....ani nie wiem co wybrać, ani do kogo pójść...co kto poleci jakąś metodę to potem ktoś pisze że to reklama albo straszy bliznami poparzeniami, krzywiznami czy wyrzucaniem kasy w błoto...bo zero efektu. Czego oczekuję? no odessać tego shi..tu z 4-5 kg- najlepiej za jednym razem, żeby to była najbardziej bezpieczna metoda (bez dziur poparzen krzywizn i innych dziwnych komplikacji), i żeby nie posiekali mnie jak kapustę, no i nie kosztowalo mnie to 50 tys zł, wiadomo przez cięgle diety i swój wiek nie pierwszej mlodości mam też pewną utratę jędrności skóry i celullit na dupsku i udach nie jakis mega ale jest......BOJĘ SIĘ BÓLU, BOJĘ SIĘ ŻEBY NIE TRAFIĆ W RĘCE JAKIEGOŚ PARTACZA, POWIKŁAŃ:( .....ale jestem już mega zmęczona ponad 20 letnią walką ze swoimi tfu krągłościami.....bardzo PROSZĘ KOGOŚ KTO BYŁ W PODOBNEJ SYTUACJI I MIAŁ ROBIONY ZABIEG, może mi poleci rodzaj lipo i specjalistę. ps. jestem ze świętokrzyskiego ale jak trzeba dojadę do innego miasta dobrze by było gdyby to nie był gdańsk:)...bo trochę daleko....mam ostry mętlik w głowie, nie wiem czy dać sobie spokój i ubierać się w ciuchy typu oversize z myślą "a stara daj sobie spokój chłopa masz na modelkę już za stara jesteś...no i w końcu liczy się piękno wewnętrzne" czy zrobić z tym coś w końcu......proszę o poradę najlepiej na moj adres jendza76@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B. Jaga
No jestem jestem. Cos cie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota jeszcze czeka z decyzją
ale nachalne to corpo fit do misle napisz gdzie robilaś zabieg i jak się czujesz ja wciąż przed decuyzją bo panicznie boje sie bulu.. i nie zniose chyba tych rozmow w gabinecie poradzcie mi gdzie jechqć do kogo pleas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missle
ja robiłam u Witwickiego , nie żałuje na dzień dzisiejszy nawet przez minutę swojej decyzji , jest super.więcej info mogę przesłać Ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorella_borella
Wykonałam serię 5 zabiegów liposukcji na uda i już zauważam zmiany. Spódniczki stały się jakby luźniejsze, skóra bardziej gładka. Stosuję też dodatkowo balsamy i klremy naprężające i wygładzające. Nawet mój mąż (nawet on!) zauwazył ze mianę. A to już, wierzcie mi, coś znaczy ;) hehheh Zabiegi robiłam w Studio piękna w Krakowie na Lubiczu. Super gabinet, bardzo nowoczesny, dobry dojazd i ceny też bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko slowo na temat vaser lipo. We wtorek mialam zabieg na uda, brzuch, biodra i talie. Nogi moglabym robic codziennie, ale brzuch bolal mnie wczoraj tak, ze plakalam z bolu. Dzis jest ciut lepiiej, ale jade na paracetamolu 1000. Na pewno nie jestem w stanie isc do pracy, bo kazdy ruch to cierpienie, nie mowiac o siadaniu i wstawaniu. Mam odessane 3500ml i pomimo opuchlizny widze, ze bedzie ladnie, ale na to trzeba poczekac. sam zabieg w znieczuleniu ogolnym, trwal prawie 4h i niech nikt mi nie mowi, ze mozna to robic na takim obszarze w miejscowym. Po przebudzeniu czulam sie swietnie i nie wiem skad taki Wasz upor na znieczulenie miejscowe albo go gorzej sadacje, przy ktorej faszeruje sie organizm kupa lekow. Zabieg polecam, bo brzuch juz zobaczylam po zabiegu - sliczny:) Mojego lekarza wybralam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Dodam tylko, ze moj zabieg byl trudny, bo poprawialam, to co potwornie zepsula mi klinika la perla i dr Radzikowska. Szczerze przed tym miejscem przestrzegam! Trzymajcie sie i powodzenia. Za jakis czas napisze o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyycha
Hey. Odgrzebię, bo może komuś się przyda. Jestem 8h po vaser lipo HD na brzuch i talie. O efektach to za wcześnie, ale jedno mogę już powiedzieć na pewno: nigdy w życiu bez anestezjologa! Jstem z Leśnicy k. Wrocławia, a na zabieg jechałam specjalnie 500km do Otwocka. Byłam na konsultacji we Wrocławiu, nawet umówiłam się na termin, ale poczytałam trochę i odwołałam. We wro krzyknął mi doktor za oba obszary 10 500 zł bez anestezjologa w znieczuleniu miejscowym i to zwykłe vaser lipo bez HD. Pojechałam do Otwocka zrobiłam to nowszą metodą (HD) zapłaciłam 8 000 zł za cały zabieg + 600 zł anestezjolog. Sedacja a nie znieczulenie ogólne. O 14 zawinęłam się sama do hotelu i tak sobie leżę. Super głupi Jasiu i praktycznie nic nie pamiętam. Prześwit pamięci tylko mam, że raz czy dwa mnie coś zakłuło i powiedziałam to na głos i znowu odpłynełam. Lekarz potem z uśmiechem powiedział, że powtarzałam to więcej razy, a ja szok hehe Tak przy okazji dowiedziałam się, że doktor który miał mi robić zabieg we Wrocławiu był chyba z rok temu na szkoleniu właśnie tutaj. Jakby tego było mało lekarz na końcu powiedział mi, że obstawiał, że odessie 1L tłuszczu, a wyssał 1,8L co jak na moją w miarę szczupłą sylwestkę jest sporym wynikiem. Na do widzenia wspomniał, że zarysował mi delikatnie mięśnie skośne brzucha. Mega! Jutro ściągam tą gąbkę i opatrunki to zobacze co i jak, bo jak na razie to całe ciuchy w płynie surowiczym tak samo jak hotelowe łóżko. Mam nadzieję, że komuś się przyda info, bo jak ja szukałam to znaleźć nie mogłam nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po lipo
tak samoa jak Ty robiłąm vserlipo w Otwocku. Jestem z Gdańska i też przejechałąm kawał drogi do nich. Nie warto robic zabieg aby robić trzeba zrobic tak aby było perfekt. Ja jestm mega zadowolna robiłam brzuch. Też miałam zabieg przy asysie przemiłej Pani anestezjolog - glupi Jaś nie narkoza. Nie wyobrażam sobie jak taki zabieg robią w znieczuleniu miejscowym. Ja dwie godziny spałam i nic nie pamietam. Dziwczyny niedlugo lato i czas ucieka jeżeli się wahacie to nie warto:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsioaha
jestem po slim lipo na brzuch , tez byłam odsysana w głupim jaśku , jestem mega zadowolona , Dr Witwicki odessał mi około 3 litrów w 2 godziny i brzucha nie ma a hodowałam brzuch kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINA MALINA13 mam ta sama historie. rok temu zabieg robila mi ta sama dr Radzikowska. to jest jakas masakra co ona mi zrobila:( zasanawiam sie czy nie isc na poprawke. czy moglybysmy wymienic się swoimi wrazeniami.? czy bylas u Radzikowskiej z reklamacjami??? ja mialam okolo 60 endermologii. i nic. caly czas nierownosci, asymetria, i dalej sa bryczesy. czy zwrocili ci kase za zabieg. gdzie rowilas zabieg poraz drugi. Ja rowniez przestrzegam przed la perla, traktuja ludzi jak bysmy bylio masowa produkcja!. przestrzegam przed radzikowska! jestem umowiona u nich na konsultacje w sprawie nieudanego zabiegu. ciekawa jestem jak sie do tego odniosą. napisz mi proszę jak u ciebie wyszlo??? oddali ci kase??? prosze pomoz mi bo mam ten sam problem:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigal
Zabieg slim lipo miałam 4 tygodnie temu , na boczki i brzuch , miałam do wyboru albo zabieg z anestezjologiem , albo bez , zdecydowałam się bez anestezjologa , bo lekarz dokładnie wytłumaczył mi krok po kroku czego mogę się spodziewać , Pan doktor wzbudził moje zaufanie , rzeczywiście wszystko przebiegało dokładnie tak jak opisywał , dostałam tabletkę małą na uspokojenie , najpierw znieczulenie ,( najmniej przyjemne ale nie bolesne - uczucie rozpierania , ucisku ) potem już nic nie czułam , fazy laserowej ani fazy odsysania , po zabiegu ubrana zostałam w ubranko kompresyjne , opatrunki przesiąkały dwa dni , dolegliwości bólowe łagodził paracetamol przez pierwsze dwa dni , ale normalnie funkcjonowałam ,obrzęki dosyć szybko zeszły , po 2 tygodniach masaże , na przemian z zabiegami karboksyterapii , efekt zdumiewający - nie ma brzucha i przede wszystkim z dzinsów nic nie wystaje:) ,polecam Dr.Konrada Januszka z ręką na sercu .Powodzenia dla wszystkich kobiet które są przed zabiegiem , i mężczyzn tez:)).Nie taki diabeł straszny hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola4444
Palomar SlimLipo 3D” to obecnie najbardziej nowatorska i skuteczna metoda laserowego usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry, który zapobiega efektowi „obwisłej skóry” , jednym z salonów wykonujących ten zabieg jes Elite w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaczek34
Gdybym miała wykonywac slimlipo to tylko w Elite, im ufam najbardziej - pełen profesjonalizm, zawsze sa o krok do przodu od konkurencji. Niestety na razie kasy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Slim lipo na brzuch , jeden lekarz powiedział ze tylko plastyka , a jednak slim obkurczył mi tak skórę ze plastyki nie trzeba było :):):).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirata
jeśli mam być szczera , to wybierajcie tylko tylko Dr, Tadeusz Witwickiego , nie spotkałam wcześniej tak wspaniałego wirtuoza :) ciała , a dodam ze z chirurgia plastyczną mam do czynienia od wielu lat , to nos , to piersi , teraz liposukcja laserowa . Tylko On!!! i jego zespół to gwarantowany sukces!! rewelacyjnie odessał mi brzuch i uda zewnętrzne . Przyjmuje w wielu miejscach a ten zabieg robił mi w ELITE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×