Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neonka

Szukam konsultantki Avon - Poznań

Polecane posty

Witam :) poszukuję konsultantki z Avonu z Poznania, najlepiej Piątkowo (ewentualnie Raszyn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No5
Hej :) Nadal szukasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumi1988
Witam. Nazywam sie Katarzyna. oferuje kosmetyki firmy Avon. złóż zamówienie u mnie już dzis i odbierz prezent niespodzianke. Zostań stałą klientką i uzyskaj upust nawet do 25% lub zapisz sie do klubu Avon zapraszam kontakt: mail azumi1988@o2.pl gg 1274161 tel 530616554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o zapoznanie się z ofertą www.paulakliska.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKO Products
Szukamy osób do wspołpracy!!!!!! Miejsce pracy: Poznań Region: wielkopolskie Opis stanowiska: pozyskiwanie i obsługa wybranych grup klientów, utrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami firmy, realizacja planów sprzedażowych, możliwość zarządzania grupą sprzedażową Wymagania: osoba ambitna, kreatywna i komunikatywna, ceni ekologie i produkty naturalne, chce stać się niezależna i sama zarządzać własnym czasem, bardzo atrakcyjne zarobki (system prowizyjny) pozytywne nastawienie do życia! Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy, zapewniamy szereg szkoleń zarówno na początku jak i podczas całej współpracy, możliwość zdobywania interesującego doświadczenia w rozwijającej się firmie , (jesteśmy na rynku międzynarodowym od 30 lat), możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, współpracę w miłej atmosferze, z młodym, dynamicznym zespołem. Jeśli masz świadomość, że o własnym sukcesie decydujesz TY prześlij nam swoje CV  ekoinfo.wellnesss@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pora odnowic forum, pracuje w avon jako konsultantka i zachecam do zamawiania u mnie do kazdego zamowienia dokladam probki, a przy zamowienia za 150 zl ,10 zl rabatu. A moze same macie ochote zostac konsultantkami :-) jesli tak prosze pisac na mojego meila : jolanta_bernacik@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandro

Pomoc Avon online, zapraszam do skorzystania https://informatykgdynia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandro

Pomoc Avon online, zapraszam do skorzystania https://informatykgdynia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×