Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo nie wiem..

**jestem na kupnie miksera. Na co zwrócic uwage??

Polecane posty

Gość pytam bo nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes z malopolski
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kupnie !!!!!! dziewczyno !!! Mam lub noszę się z zamiarem kupna miksera. Zależy do czego będziesz używała miksera, trzeba zwrócić uwagę na te funkcje i cała zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup zelmera na pewno się nie zawiedziesz. Plus nie ma problemu z częściami zamiennymi i ewentualną naprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jesteś na kupnie
to polecam się nie rozdrabniać i kupić od razu robot planetarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem..
jolkaza -->kobieto z krwi i kosci:D jestem ze wsi i u nas tak się własnie mówi, ale czy to dla ciebie aż taki problem, że zamiast na sednie sprawy skupiłaś się na tym, co na marginesie? No chyba że taka już twoja zarozumiała natura.ech....te kuchty z krwi i kości zawsze takie czepliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierhdole jolkaza
mam na kupnie:D:DSkąd ty pochodzisz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza to zniewieściała
50 letnia stara panna:O więc traktujcię ją ulgowo.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie, ale się ubawiłam, ja jako gwiazda tematu :D:D:D:D, a nie mikser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jolkaza
A mnie sie wydaje ze te posty wywolaly u ciebie zupelnie inne emocje niz rozbawienie o ktorym piszesz. Ale zakompleksione I spasione kucharki juz tak widocznie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj sie jolkaza
Znana jest tutaj jako osoba o inteligencji dzdzownicy przecietej lopata,takze wiele rzeczy nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleheheheeee
Usmialam sie do lez. Jolkaza,ktora na codzien popelnia razace bledy w kazdym zdaniu nagle stala sie ekspertem w zakresie j.polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
wracając do tematu mam kitchen aid i jestem szczęśliwa, robię nim ciasta, kluski, chleb, ciasto na pierogi. Nie muszę już zagniatać, ugniatać i brudzić rąk i często zajadamy się domowym chlebkiem, pizzą i drożdżowym ciastem. Drogi jest ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA a gdzie kupowałaś
Kitchen Aid? W Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błehehehehehe
jolkaza pisze "Zależy do czego będziesz używała miksera, trzeba zwrócić uwagę na te funkcje i cała zagadka." mikser jak sama nazwa wskazuje do miksowania, gdyby chciała kupic robot kuchenny ciemnotko to pewnie napisałaby o tym . jessso zaczynam wierzyc w to co piszą o tobie jolkaza (inteligencja nie grzeszysz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zwrócić uwagę na moc urządzenia im większa tym lepsza silnik małej mocy spali Ci sie przy pierwszym serniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem..
Ewa 33 czyli jaka moc bedzie ok? Kurcze ja na tylu rzeczach się jesze nie znam, ale pytając np. na forum mam nadzieje uzyskac rzetelną odpowiedz a tym samym pogłebiam wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej ty pokemonie a co to znaczy
Jessso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam sobie ofertę... mój Zelmer ma 140 wat i służy mi już długo, ale ja robię ciasta okazjonalnie, używam go raz na tydzień albo rzadziej widzę, że np. zelmery teraz mają moc 400 W, czyli dużo większą od mojego mówię o takim zwykłym mikserze, a nie robocie kuchennym z 10 przystawkami cena ok. 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze jedno jakbym teraz kupowała mikser, to wzięłabym od razu taki z miską w komplecie, żeby nie stać jak głupia 5 minut przy miksowaniu i nie gapić sie w to ciasto jak sroka w gnat, np. taki znalazłam: http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/zelmer-481-6,pokaz,opis.html co nas nie zabije, to nas wzmocni cierpię na silną alergię na głupotę gg 1796500 co nas nie zabije, to nas wzmocni cierpię na silną alergię na głupotę gg 1796500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem..
czyli jednak mikser plus misa bardziej praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś ceni swój czas, to tak, lepiej mikser, który sam sie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem..
Dziekuje Ewa 33 za dobre rady 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Kitchen aid kupiłam prawie 2 lata temu w USA ale tylko dlatego tam, że bardzo chciałam go mieć a było dużo taniej/zapłaciłam ok. 750 zł./. W Polsce można go kupić w internecie lub w dużych galeriach handlowych w Warszawie widziałam w Sadybie i chyba w galerii mokotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×