Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kosmi, też nienawidzę brać kropelek :-o, jako dziecko byłam znana jako wybitna histeryczka :-p. Ale czasem ratuję się, nie używam codziennie kropelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pożegnam się bo wkurza mnie internet, wyskakuje mi jakiś komunikat, że mam za mało pamięci wirtualnej, wcale się z nimi nie zgadzam, pamięć mam dobrą, może czasami krótką. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz moja córka przez jakiś czas tak miał histeryzowała kiedy sobie coś rozwaliła gdy leciała krew ,ale jak przyłożyło jej się plaster jak ręka odjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Bonitko! Nigdy nie jadam sałatek, sosów, pizzy z kukurydzą. Bardzo lubię kukurydzę ale solo! Fetę lubię też solo, czasem dodaję do sałaty zielonej z pomidorem, ogórkiem, cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita co fo tych przepisów to masz racje,dlatego zawsze cos robię po swojemu ,zeby wszystkim dogodzić:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie spaliła mi się żarówka w nocnej lampce:o jutro nigdzie nie kupię i nie będzie wieczornego czytania w łóżku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiesilam dziewczyny obrazek i przystroiłam,może i pogoda łąskawsza się zrobi,a przyjrzycie sie jednemu zdjęciu co stoję na tarasie a za mną widac rzeczke.pytalyście jak bilsko z 20m do niej mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mamy mozliwosc kupna rzeczy o ktorych wczesniej nie mielismy pojecia jak to smakuje. I trzeba wszystkiego sprobowac. Ale te recepty sa bez pojecia. Ostatnio czytalam przepis na salatke z gotowych chinskich kluskow ze....sledziami, kokosem, mleczkiem kokosowym i czyms tam jeszcze:P Chinskie kluski pasuja na salatke z kurczakiem,krewetki moga byc jak ktos lubi ale taki dziwolag:P I tobyl przepis tygodnia a autorka dostala jakos nagrode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli im dziwniejsze przepisy tym lepiej:o też nie lubię takich połączeń smaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pisalas Kosmi ze kolo Ciebie jest zbudowany jest nowy zbiornik i magazynuje wode. Zreszta za 3 dni ma przestac padac. Nie boj sie Kosmi. Zuzik niedobrze, ja tez uwielbiam czytac w lozku. A nie da sie wykrecic skads zarowki? Czy to jest jakas specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle specjalna, że z małym gwintem:o a ja głupia nie zrobiłam zapasu, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też woda się podnosi, zalało już nadbrzeżny bulwar:o ale paniki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo:(wlasnie akurat widze w dzienniku. Pokazuja Polske. W regionie Katowic i Poznania znowu jest alarm i zagrozenie 3 stopnia. Ciezko bedzie nam sie wykaraskac po tej powodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita ja pisałam o korycie rzeki jest zmienione ,ale woda robi rożne rzeczy.a zbiornki jest ale 70km ode mnie nawet ktos powiedziła kargul i pawlakto przeciez flim i tylko w filmie takie historie sie zdażaja toz u nas przyjechali z wienicę do żyjącej osoby(po paru latach zmarła ta osoba0 drugie latał byk przez podwórko trzabyło wijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczyny, też się pożegnam dobrej nocy Wam życzę, całuję mocno👄 Bonita👄 Bechemotku👄 Kosmi👄 a jutro ranne praszki proszę chodzić na paluszkach, bo będę spać do oporu;) zobaczymy czy się uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znów się podniosła woda 😭, moje korzenie podhalańske(od matuś) i patrzymy ze zgrozą! Góry idą w dół i zabierają co po drodze..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie mojego miasta są kamery web, które na żywo pokazują parę miejsc, ale najlepiej pooglądać w dzień:P papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny fajnie sie gada kto za mnie sie umyje,ide plum ,plum lelum polelu pod kolderke myk jutro z rańca smazyc będe chrusty:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kosmi. Wyspij sie dobrze. A jutro do chrustow:) Bechemootku cala nadzieja w tym ze podobno idzie wyz. Wydaje mi sie ze jak bedzie goraco to troche tej wdy wyparuje no i ziemia osuszy sie to moze wiecej wody przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywaliło mnie :-o Oby było ciepełko, Bonitko! Ale broń Boże upał!!!!!!!!!!! Przecież te zalane tereny solidnie podgrzane, to bomba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Bechemootku. Nie pomyslalam o tych wszystkich zarazkach i bakteriach:( A tak zal mi tych wszystkich ludzi. A co zrobia Ci biedni rolnicy ktorzy na kredyt kupili nawozy i obsieli swoje pola. I te male zaklady pracy ktorych wlasciciele potracili wszystko. Pieniedzy pewnie z Uni tez za wiele nie dostaniemy bo wpakowano w Grecje. Pewnie znowu podwyzsza podatki, ktore u nasi tak sa takie wysokie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×