Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja nie lubię upałów i to bardzo! Dziś był pierwszy dzień cały, pełen słońca :-). Ale wiaterek chłodny i ucikałam do cienia. Ale też nie kocham takiego przejścia z zimna w ciepło albo wilgoci w upał. Też mam zawsze problem z ubraniem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stawy i kręgosłup czuję cały czas, raz mocniej, raz słabiej. Najgorzej jest rano 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, że nie lubisz upałów i unikasz ich jak możesz, a jak Twoja skóra Bechemotku, opanowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-D, tak, byłam w garnku. wapster dodał nową fotkę z wejściem do naszego kościółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chłopaki oglądali :-p. Byli dziś tam Qba i Teo - najbardziej denerwowali się na nieposłusznych gapiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wszędzie te niesforne gapiszony, pomóc nie pomogą tylko przeszkadzają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku te fotki to u wapsera? bo wpisuję ten nick i mówi mi, że nie ma takiego użytkownika:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam, coś cieniutko z tymi workami przed kościołem:o chyba, że dołożyli jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kosciółek na takiej górce i w 1934 roku woda nie podeszła, więc wszyscy liczą na, ze nie bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawo od kościółka (on jest taki maleńki) jest wał. A woda podchodzi od strony drogi, tej która prowadzi na niebieską kładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było, że wyżej nie podejdzie, bo szkoda byłoby bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku widziałam, że Bonita fajne kaloszki Ci dedykowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwimy się o kościółek, bo zabytek w pieknym ogrodzie (starym cmentarzu) i wymaga remontu. Teraz, jak namoknie to może być katastrofa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne kaloszki :-D! Już myślałam, gdzie mogę kupić. Do sąsiadów z zachodniej stony mam daleko, może w lidlu będą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielec jako tako się obronił, Tarnobrzeg znów do ewakuacji - Wisł przelała się przez wały :-( - z ostatniej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lidla mi nie po drodze, to nie podpowiem czy tam będą:o ale widziałam kiedyś w normalnym obuwniczym takie piękne wypasione kalosze tyle, że trochę wyższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisła! nasza Wisłoka podobno nie rozlała się w Mielcu, bo zalała Jasło i Dębicę :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku chłopaki mnie wzywają;) do spania, muszę lecieć:o dlatego buziam cię mocno i do poklikania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witma 🖐️ u mnie świeci słonaczko od rana widze że dzisiaj strajk jakiś chciałm podać obiadej a tu jeszcze kawy nie było wię zaczynam od kawki (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) teraz herbatka(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) a teraz podaje obiadek kotleciki schabowe z piesi kurczake @@@@@@@@@@@@@@@@ doi tego młode ziemniaczki #########################333 oraz mizeria $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ zpraszam i życze smacznego ja mam gości na obiad jest brat i mała pozdrawiam Wszystkie dziewczynki serdecznie i girąco i jak ktoś nie ma słoneczke to przsyłam moje ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek👄 U mnie wręcz upalnie:O...a w szafie wszystko za malutkieRatuuuuuuuuuuuuuunku!!!!!!!!!!:O beti👄na całe szczęście:)))że przybiegłaś z kawunią i obiadkiem,bo przyszłoby Nam siedzieć tu z pragnieniem i burczałoby Nam w brzuszkach;)))) Dzięki!🌼 Ja dorzucam bigosik z młodej kapustki (________)>> Do tego po udeczku pieczonym LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL i musik czekoladowy UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Smacznego:D Personalna❤️❤️❤️ terterku❤️❤️❤️ Dziewczynki❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×