Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hallo dziewczynki U mnie nie pada:) ale latem to trudno nazwac to co jest za oknem:O Tokina mam nadzieje ze szkody nalezycie juz oszacowane i przynajmniej dostaniesz troche kasiorki.... Kosmi, ja tez bardzo sie wkurzylam czytajac nowy regulamin nk. Dziwny bardzo punkt regulaminu.... "wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie (...) mojego zdjęcia głównego (w tym wizerunku) umieszczonego w ramach portalu" a jest jeszcze wiecej takich punktow:O Pewnie trzeba sie wypisac z nk. Nasza klasa robi sie gorsza jak Facebook, ci przynajmniej sprzedaja tylko adresy komu sie da. Co prawda nie wierze zeby zainteresowaly kogos moje fotki na nk , bo nie mam ich tam za wiele:P ale tutaj chodzi o zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Dziewczynki mnie dzisiaj ziąb Córka jeszcze kiepska ale temperatura spadła no i włączyła komputer hi,hi to oznaka poprawy bo wczoraj nie była w stanie:):) I wiecie co zawiozłam kocicę do sterylizacji,jakoś mnie to wybiło z humoru,tak się dziwnie zachowywała jakby miała przeczucie co chcę jej zrobić:( Teraz siedzę jak na szpilkach bo mają zadzwonić jak będzie do odbioru,to takie smutne i przykre.Niby wiem że na dłuższa metę wyjdzie to jej na zdrowie ale i tak czuje się tak jakbym robiła jej krzywdę. Miłego wieczorku i pa bo chyba już dzisiaj nie zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór🖐️ Dopiero teraz mam chwilkę czasu cały dzień zajęty :( jeszcze zachciało mi się łażenia po mieście :P przyszłam zmęczona jak dętka :( Bonitko - dziękuję za przemiłe słowa jak zawsze są ciepłe i od serca👄 Umordowałaś się Skarbie tym malowaniem ale jak pisze Małgosia już będziesz miała odświeżone i czyściutkie ściany :)❤️ Tokino - serdeczne dzięki od córci i ode mnie i duża bużka👄 :) Współczuje Ci Kochana tyle teraz obowiązków na Twoich barkach spoczywa te remonty, naprawy i praca :( Jesteś silną i pracowitą kobietką tylko po zazdrościć takiej wytrwałości, postawy i dążenia do celu :)❤️ Banderasku - ciesze się że jest wszystko Ok i nie musiałaś robić cytolo❤️ Małgosiu - masz rację Kochana nic nie jest ważniejsze od naszych dzieci:) i żyjemy tak jak piszesz dla nich i dla nich się poświęcamy❤️ Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE PEREŁECZKI 👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham i ja łapką w zasadzie na dobranoc, bo pewnie nie mam szans na żywca się tu dziś z kimś spotkać :( Bonitko muszę przyznać że nie czytałam regulaminu na Nk i oczywiście zaakceptowałam:O Też się od jakiegoś czasu przymierzam do myśli o usunięciu konta:( może dojrzeję do tej decyzji , na razie mam jakby trochę ważniejsze sprawy na głowie. Co do dzisiejszej wizyty pana z ubezpieczalni to tylko porobił szkice , zdjęcia , opisy i tyle, nie on decyduje co ile i dlaczego tak mało :D Miał być jeszcze spec od wymiany dachu ale nie dojechał, ma być jutro. U lekarki załatwiłam, oczywiście chodziło tylko o pieczątkę, żadnych badań, więc szybciutko było po sprawie. Od dziś mam wnusię na nocki i dni bo coś jest lekko przeziębiona a rodzice wola dmuchać na zimne więc z radością wielką została:D Teraz ogląda Szerka więc mam chwilkę by pomachać Wam na dobranoc, przede mną jeszcze opowiadanie jeszcze nie istniejącej bajki :D Trzymajcie się cieplutko ,spokojnej nocy i pięknych, najlepiej erotycznych snów 👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Pszczółko, gratulacje dla córci i dla dumnej mamuni:)szkoda, że nie mogę posłuchać jak gra Twoja zdolna dziewczyna:) Bonita hihi uroczego masz pomocnika:) a palarnie mimo zmęczenia też pewnie pomalujecie:) Wesołku dobrze zrobiłaś z koteczką mimo wszystko:) Tokina w jakich godzinach będziesz pracować? dziewczynki spokojnie z tą n-k, co mieli poprzetwarzać już poprzetwarzali:P i tak znają nasze dane i bombardują wszelakimi reklamami i propozycjami więc wrzućcie na luz;), ale faktycznie mnie też wkurzają takie "nowości":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! zaparzyłam kawunie proszę się częstować :D Ja tez za akceptowałam regulamin dokładnie tak myslę jak Zuuzik co mieli sobie pobrać to pobrali zresztą wszędzie jak się logujesz to trzeba podać dane ,a zdjęcia jak chcą niech sobie starą babę oglądają :D przecież wiadomo że internecie nie da się nić ukryć :) Zuziku do gazonów wsadzam po dwie pelargonie do skrzynek mam metrowe 4ry ,gazony mam ustawione pod bramą garażową jak zlezie z tego balkonu fotka będzie . Dla wszystkich miłego dnia 👄 Dzisiaj mego majstra nie ma więc ja jadę do rodziców prać bo moja mam kupiła sobie nowa pralkę i za nic na świecie nie kuma jak ją uruchomić więc ciągle muszę jechać prac ,czasami myślę że trzeba było kupić taką samą jak miała eh mądry Polak po szkodzie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta dzięki za kawę- pyszna👄 Pięknie masz zrobione schody, bardzo mi się podoba, a pelargonie bardzo dorodne. Pszczółko gratulacje dla córki i oczywiście dla ciebie, piękna i zdolna👄 Trochę niedomagam, niby nic mi nie jest a boli mnie każda kosteczka, cały człowiek mnie boli, może to reakcja na masaże bo dawno nie byłam, dzisiaj idę na czwarty. Od wczoraj u mnie leje, wieje, jest zimno, listopad. Pozdrawiam, wszystkim życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 dziękuje za kawusie Roberto -❤️ fajną masz chałupke a O wygląda super w gąszczu kwiatuszków :D Bondi - połóż sie może dzisiaj nie wychodź nigdzie, odpuść sobie działke ❤️ Jak nie poprawi sie to my gromadą rozmasujemy Cie dzisiaj :D ❤️ Na śniadanko podaje dzisiaj kanapki z serem # # # # # # # # # # # i z szynką @ @ @ @ @ @ @ @@ @ troche sałatki &&&&&&&&& Dzisiaj nie pracuje - ale ide zarazdo UM dziecku załatwić zaświadczenie bo będzie głosować w Kopenhadze U mnie piękna pogoda ale bez upału 🌻 Na moim nosie, pod nosem iw środku żywe rany :O ale przynajmniej wiem, że to koniec infekcji Wesołku jak mój kot był kastrowany to pojechali z nim chłopaki-oszczędzili mi stresu a ja przeżywałam w domu tak jak Ty ❤️ POZDRAWIAM i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki wiem że trochę późno jestem ale mam nadzieję że nic nie stoi na przeszkodzie bym wypiła pyszną kawusię i skosztowała śniadanka, dziewczynki dziękuję👄 Mała co prawda buszuje po domu już od 6 rano , w nocy strasznie kopała i krzyczała:O kurcze nie wiem dlaczego tak jest :O Nie pisałam wcześniej ale dziś mój Małż miał egzamin na dyplomowanego nauczyciela i z d a ł !!! Cieszę się bardzo , wiem pomyślicie że trochę późno ale lepiej późno niż wcale, jestem dumna bo mam w tym swój udział :) ale jednak tam stanąć przed komisja z pewnością nie było łatwo, i swój stres na pewno przeżył, skoro ja nie mogłam sobie w domu miejsca znaleźć :O Jednak niepotrzebnie się denerwowałam, wszystko przebiegło sprawnie, nie było haków w pytaniach i zdane :D odetchnęłam z ulgą :) Bondusiu , zmartwiłam się że źle się czujesz ,pewnie masz rację że to z powodu masażu, jednak są naruszone partie mięśni , które nie były używane i dlatego taka reakcja organizmu. Życzę lepszego samopoczucia, a trochę poleniuchować też nie zaszkodzi. Tereterku , jakaś Ty obrotna dziewczynka, mimo złego samopoczucia idziesz i załatwiasz sprawy dzieciom, miałaś trochę egoizmu z siebie wykrzesać ale chyba to nie leży w Twojej energicznej naturze. Dobrze że choć dziś odpoczniesz od pracy. Roberto, pięknie teraz wygląda ta ściana plus schody, jeszcze jak wszystko będzie na cacuś zrobione to już domek jak z bajki. Tym bardziej że kwiaty dodają uroku a jak widzę są wyjątkowo piękne i nie zaszkodziła im nawet ta paskudna pogoda. Zuuziczku nie wiem jak będę pracować, bo wczoraj się dowiedziałam że mogę zacząć pracę juz od poniedziałku co nie jest mi na rękę bo we wtorek idę do ortopedy z ręką ( tą po wypadku w kwietniu:O) a nie chciałabym tak od pierwszego dnia zwalniać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Zuuziczku❤️ nic nie stoi na przeszkodzie żebyś posłuchała jak córka gra :) :) Mocno Cię ściskam mmmm i buziam👄 Tokino❤️ gratuluje Małżykowi zdania egzaminu i Tobie również, bo przecież miałaś też swój udział👄 jeszcze raz GRATULUJĘ PIĘKNIE🌻🌻❤️ Terterku❤️ dzięki za pyszniutkie śniadanko❤️ Bondi❤️ dziękuję i mocno buziammmm👄 A te bóle kosteczek to może być skutek tego masażu jak piszesz❤️ Ja taż nie czytałam regulaminu i zaakceptowałam :( Wkurzają mnie te reklamy :( ciągle coś wymyślają Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooooo !!!!!!!!!!!!!🖐️ Stawiam truskawki z bitą śmietaną ( @@@@@@@@@@@@@@)> i pączusie ( OOOOOOOOOOO)> proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki pszczółko👄braaaaaaaaaaaawo dla córci🌼 tokino👄wielkieeee gratulacje dla Małżyka🌼 bondi👄smutno:(((że boli cały człowiek😭...oby szybciutko minęły wszystkie bolączki!!! Bonitko👄hi:)))hi:))))hi:)))) z Twoich opowieści o malowanku:D Buziam Was Wszyściutkie moooocno👄👄👄👄👄i tulammmmmm ❤️❤️❤️ Idę się szorować i aaaJestem do d u p y Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bonita ja też nie czytałam regulaminu, nic więcej nie mogą wykorzystać jak już wykorzystali Wesołku jak kicia? Roberta napisz mamie na kartce wszystkie czynności po kolei co powinna zrobić i niech próbuje Terterku odpuściłam działkę bo pada od wczoraj i jest zimno Na masażu byłam, cała zostałam natarta LESANĄ i jest trochę lepiej, jeszcze jutro, złego diabli nie biorą, to mnie też nie zechcą.:D Tokina gratulacje dla M i dla ciebie oczywiście👄 co oni by bez nas zrobili:D Banderasku zwolnij tempo, szkoda zdrowia👄 Siedzę teraz z nogami w solance iwonickiej:D starość nie radość😭 Pszczółko dzięki za truskawki i pączusie, jestem na diecie ale spróbować nie zaszkodzi:D:P Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobiety Tokina brawo, brawo dla zwłaszcza dla Ciebie, za ten wkład:) i zakładam się, że Twój stresior był o wiele większy;) Bondi trafna diagnoza, jesteś połamana od masaży, kto nie był profesjonalnie masowany nawet nie zdaje sobie sprawy jak to może boleć:o Pszczółko, pączusie? tylko nie mów, że Twojej produkcji, bo słów mi zabraknie dla Twoich zdolności kulinarnych:) Roberto, tak jak napisałam na garnku, masz przepiękne pelargonie:) dziewczynki pozwoliłam sobie wysłać Wam na pocztę link, z prośbą o głosowanie na podwórko w moim mieście (trzeba kliknąć link, wejść w listę, wybrać - chyba pamiętacie skąd jestem;), a jeśli nie to podpowiadam - wybrać pierwsze od góry podwórko z listy i kliknąć głosuj), z jednego kompa można kliknąć tylko raz dziennie, a głosowanie trwa już tylko do końca czerwca. Trzy podwórka, które zdobędą najwięcej głosów zostaną odnowione na koszt organizatora konkursu (a mamy duże szanse, bo to już ostatni etap) co prawda, nie chodzi o moje podwórko, ale jako lokalna patriotka;) postanowiłam przyłączyć się do tej akcji i jeśli zechcecie Was w to zaangażować. z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodowo u mnie lato pełną gębą, więc tak jak powinno być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo🖐️ Zuuzik już tam byłam i klikłam. a dziewczyny trzymajcie za moja córcię kciuki i zespolik by zdobyli nagrodę i by im się nóżki i rączki nie poplątały . Bondi w tym roku nie będą w twojej miejscowośc pozdrowienia dla wnuka od córci. dzis mamy międzynarodowy dzien przytulania❤️przytulam was wszystkie❤️ Tokina doszła poczta ,Terterku do ciebie to samo pytanie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnial dziś to mam pokręcony dzien,bo wczoraj petardami strzelali,mowie wam ja sylwester mam kilka razy w roku. zastanawiałam się ,że nas malo,ale przyznac się która puszłą puszczac wianki nad wodę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, dzięks za kliknięcie i proszę o jeszcze do końca czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Zuuzik na mojej poczcie nie było nic od Ciebie,nie mogłam kliknąć:( a chętnie to bym uczyniła. Koteczka dzisiaj czuje się lepiej ale i tak czuję się kiepsko,ja czuję się kiepsko choć zrobiłam jej dokładnie to samo co zrobiłam sobie.Wiecie może pomyślicie że mam nie po kolei w głowie ale normalnie ta moją kotkę darzę szacunkiem.Wczoraj po zabiegu nie dopuściłam do niej jej córeczki bo wiadomo nie chciałam by jej męczyła,dzisiaj od rana obie robiły mi koncerty więc je do siebie dopuściłam i normalnie serce się kraje jak te koteczki mogą się kochać i jak naprawdę niewiele im potrzeba do szczęścia.Kotka na pewno jeszcze źle się dzisiaj czuje,koteczka także normalnie lata jak wariatka i wszędzie jej pełno a od chwili jak się spotkały jakby nie było i jednej i drugiej.Leżą obie razem i taka piękna zwierzęca miłość normalnie sprawia że czuje się wzruszona i równocześnie rozżalona że przeze mnie kotka już nigdy nie będzie mogła doznać na nowo uczucia macierzyństwa.Nie jesteśmy dobrzy my ludzie bo wydaje nam się że mamy prawo interweniować w prawo natury i nie czuje się z tym dobrze:( Dzisiaj u mnie pogoda chłodna,rano padało ale potem obyło się bez opadu choć chmury ciągle krążyły po niebie.Miałam w planach masę roboty ale w sumie nie zrobiłam nic,prze pierniczyłam cały dzień nie wiadomo na co.W niedzielę maja przyjechać dziewczynki a ja mam w domu rozpiernicz,przy nich niestety nie da się zapanować nad chaosem więc mam ostatnie dni na doprowadzenie domku do jako takiego wyglądu.To na razie dziewczynki,buziam wszystkie mocno i Tokina przepraszam ale musisz jeszcze troszkę poczekać na gołąbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zostawiam popołudniową już;))))))kawkę (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>:D i nic innego mi nie pozostaje jak robić wymarsz wiadomo gdzie Udanego popo🌼i miłego wieczorku:)))) Buuuuuuuuuuuuuuzia👄 Paaaaa zuuziku👄kliknęłam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Banderesku ..dziękuję za kawunie i miłego pracowania 👄 Dziewczynki a co to takie puchy dzisiaj gdzie się podziewacie ??????? Zuuziku i ja też kliknęłam 👄kliknę jeszcze jutro :D Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziewczynki wczoraj wrócili moi rodzice nareszcie dlatego mnie wczoraj nie było a w środe byłam na grupie jak przyszłam to już nie miałam siły na nic po grupje zewsze boli mnie głowa jestem już szczęśliwa bo mam już rodziców nareszcie wniedziele będzie już porządny obiad a rodzice wrócili samochodem kupili sobie w Niemczech pozdrawiemam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z deserkiem - zrobiłam serek z truskawkami V V V V V V V V V V 🌻 🌻 🌻 Dzisiaj bez śniadanka Was pozostawiłam - :O nie wyrobiłam sie :O musiałam biec do pracy ;) Tak jestem przytępiona tym katarem, że działam troche wolniej Ale wygląda na to, że i tak nie miałby kto to śniadanko zjeść 😭 Zamiera życia na naszym magicznym "forum romanum" Zuziku - klikam, klikam! ❤️ obejrzałam, poczytałam i klikam. U mnie zimno i mokro. Objadam sie truskawkami które już drożeją - pewnikiem kończyć sie będą. Pozdrawiam Was Kochane Moje ❤️ ❤️ ❤️ Beti 👄 :D dobrze, że Rodzice wrócili bo rosołek Twojej Mamy najlepszy jest :D - ciesze sie że sobie fajny zakup tam zrobili super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto? czy skonczyłaś już remont? - rozliczyłaś pana majstra? ;) możesz już odetchnąć? a może na deser wpadniesz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×