Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

hurrrra, rozpoczęłam drugą stekę:) Terterku gdzieś odpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina🖐️ Zuuzik🖐️ Odpadłam na moment bo musiałam zrobić kolację i poplumkać się. Tokina piję wszystko co polewasz, jestem tak zmęczona całym dniem, że zaraz odpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi :D wychylimy przed spankiem - troche sie rozluźnimy bo spięte za bardzo jesteśmy ;) Przydałoby się naszemu Wesołkowi ;) hop! hop! Wesołku!!! ❤️ chodź na kielicha ....no cho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi nie narzekaj na zmęczenie, chyba nie ma dziś bardziej padniętej osoby ode mnie :P nie możesz odmówić koniecznie rozbójniczka machnąć :D Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y znów polewam mam nadzieję że tym razem starczy na dłużej:D Kosmitko ciesz się bo dziewczynka samodzielna szybko będzie i szybko wyfrunie z pod Twoich skrzydeł :) Szkoda że nie mogę tam być gdzie ona ale cóż , jak pisała Tereterek, od nas dwie godziny drogi ale szkoda że nie podesłałaś linka Personalnej może znalazłaby czas i podziwiała Twoją córcię na żywca :D Zuuziczku i popatrz mała rzecz a cieszy , napracowałaś się ale jaka dumna jesteś z siebie że tak dobrze poszło :) też jest powód by machnąć w ten wyjątkowy wieczór kielonka, a za tą drugą setkę szczególnie :D Moje nalewki jakoś same mocy nabierają , mnie się wydaje że jakby były słabsze to nie miały by "uroku":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jadłyście może ciacho "pychotka"? mówię Wam tak jak się nazywa, tak smakuje, właśnie szukałam przepisu w necie, ale widzę, że różnią się od siebie, ja jadłam takie z orzechami włoskimi i powidłami śliwkowymi, mmmmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku nic mi ta nazwa nie mówi :O ,podaj coś więcej , ostatnio zresztą nie jadam ciastek, ciast i żadnych słodyczy, ale dziś nie odmówiłam sobie kilku pomadek z wisienkami w likierze :D i oczywiście pączusiów Pszczółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam tę pychotkę na imieninach koleżanki, jak wezmę od niej przepis to się podzielę, Kosmi na pewno upiecze, jeśli już nie piekła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, podobne, ale z powidłami śliwkowymi i orzechami włoskimi i masą budyniową, poza tym jak to domowe troszkę mniej efektownie wyglądało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - masz przepis? jeśli jadłaś i sprawdziłaś że dobre - zdobądź przepisik ok? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę z masą budyniową to bardzo lubię, trochę przypomina mi to wadowickie kremówki ,które uwielbiam :D mniam mniam...... no ale rozbójnicy stygną , trzeba ich trochę rozruszać więc zapodaję po raz kolejny Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y nasze zdrówko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wychylam rozbójników, ale to chyba mocne a ja raczej gustuję w słabszych trunkach, o ile moje trunkowanie można nazwać piciem. Myślę że limit na wydarzenia wyczerpałyśmy na ten rok, teraz czeka nas samo dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - masz racje - ja mam takie wrażenie, że jak sie te wybory przewalą to już tylko będzie z górki i zapomnimy, że pół roku tak fatalnie w historii sie zapisało Wypijmy więc!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY za reszte roku żeby była dla nas dobra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "smutne wydarzenia", już połykam wyrazy, a jak machnę jeszcze jednego to zacznę po chińsku pisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku trochę się boję tej drugiej tury:o zobacz co zrobił, a raczej nie zrobił ten "czarny koń" psl-u:o brrr nie lubię takich bezjajecznych facetów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy nasza Bonita maluje teraz palarnie ;) :P:D Bonito? a przecież wiesz, że malarze muszą wypić bo by im gardełka powysiadały :P chodź na małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już opracowuję plan pobytu wnusia u mnie, zaplanowałam na razie dwie wycieczki organizowane przez Pałac Młodzieży, przyjeżdża w środę i będzie do bitwy pod Grunwaldem, 17 jest inscenizacja bitwy, pojedzie z drugimi dziadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja proszę po chińsku :D Bondusiu , ciekawe czy zrozumiemy :D nie przejmuj się przecież wiadomo o co kaman :) najważniejsze że mam być lepiej najlepiej i nie ma wyjścia musi być dobrze więc polewam Y Y Y Y Y Y Y Y YY Y Y Y Y Y Y nie wiem czy nie za duże tępo ale co tam jutro sobota to wypoczniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - taki facet bez jajek z tego naszego Waldiego :D Bronek też nie z mojej bajki ale ale przynajmniej stateczny i przewidywalny. Polska z nim nie będzie robiła za błazna za granicą. Przynajmniej wstydu nie przyniesie i nikt przez niego nie zginie. Będzie może trochę nudno, ale i tak mam dość "ciekawych czasów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina własnie machnęlam do Personalnej napewno się pojawi,bo pisał ze teraz wróciła do domu. Zuuzik jadłam ta pychotkę,ale jej nie robiłam,ale napewno ją zrobię:P:) Bodi tez gratulację na wnusia moje starsze dziecko też przyniosło dyplom za dobre wyhjki w nauce i zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się boję drugiej tury ale co będzie to będzie , trzeba głosować zgodnie z swoim rozumem. Ja też się cieszyłam że będę mieć małą u siebie przez cały miesiąc a tu praca :) no dobra , nie wiem czy dałabym rady z nia cały miesiąc bo zmęczyła mnie w dwa dni :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - to Ty od jutra czyli od rozpoczęcia wakacji za przewodnika duchowego swojego wnusia robisz. A będzie u Ciebie mieszkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny? ale chcecie mieć wnuki u siebie? czy to jest dla Was kłopot - obowiązek? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że babcie chcą bardzo mieć wnuki u siebie, mimo zmęczenia, którego niestety nie da się uniknąć przy takich żywych srebrach jakimi są dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teretereku ja bardzo chciałam , przygotowywałam się ,już jak Bondi plan wycieczek robiłam bo Malż też ma wolne ,poza tym chciałam ja trochę odkarmić bo uważam że jest stanowczo za chuda ale życie pokazało że planować sobie mogę a diabeł karty rozdaje :( szkoda , ale cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×