Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokino - ❤️ wychylałam sie i wychylałam ale już na Ciebie sie nie doczekalam:O więc poszłam do kuchni bo cóż mi pozostałó Stało sie coś nagle? Tokino nie płakusiaj - prześpisz sie i jutro świat będziesz znowu widziała w pięknym świetle ❤️ Banderasku - ❤️ przytulam Cie i kołysze - wyobrażam sobie co czujesz - jakoś wierze, że znajdziesz to czego szukasz ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi :D Babuniu miła :D a toś sie kurna nachodziła ;) wiesz, że żyjesz :D ❤️ cieszy mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Małgosiu Kochana tulam Cię bardzo mocno❤️ i proszę nie smuć się już 👄 Córka zdecydowała, że jednak spróbuje z tym graniem chodż jest to dla niej wielkie wyzwanie i obowiązek :( ale w każdej chwili może zrezygnować.Pieniążki też jakieś tam dostanie.Czas pokaże czy jej zapał i chęć zwycięży :P czy jednak zrezygnuje jak sama zostanie postawiona przed faktem :) Banderasek nasz tez się smuci :( Nie smutasuj się kochana wszystko się ułoży życzę Ci tego z całego serca❤️ zobaczysz znajdziesz pracorkę taką jaką sobie wymarzyłaś :) i kciukaski będę mocno trzymała buziammmmm mocno👄 Tokinko masz rację :( ale kiedyś po gadamy, mocno Cię ściskam mmmmmmmmmmmm👄 Pozdrawiam resztę PEREŁEK👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Ja wpadam na chwileczke i nie jestem pewna czy uda mi sie wyslac te wypociny. Interet cosik mi swiruje, ja zrreszta tez z tego goraca:( Mialo byc u mnie dzisiaj chlodniej a nie bylo:( Tokina kochna 🌼serdeczne gratulacje dla Ciebie i malzowinki z okazji koralowej rocznicy. Zycze swietowania w zdrowiu nastepnych rocznic. Bondi,wakacyjny program dla wnusia bardzo bogaty. Gratuluje kondycji:) Banderasku nie smutaj sie prosze. Nie moglas dluzej zostac w tej pracy. Przeciez zajechala bys sie tam na smierc. Po co? Zycie mamy tylko jedno. Znajdziesz cos nowego bez paniki. A poza tym obkupilas sie Ty i cala rodzina, niezle w ubranka z firmy. Pewnie juz wcale nie masz miejsca w szafie:P Czas zmienic branze:) I jeszcze zycze Personalnej i Zuzikowi szczesliwej podrozy i fajnego wyjazdu. Wszystkie Was buziam mocno i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie wyjechałam:P dopiero w środę wyruszam, jutro więc pakowanko:o dzisiaj musiałam na gwałt uzupełnić swoją szafę:P, bo zepsuł mi się zamek w spódnicy, w której miałam jechać:o hehe nie ma tego złego;):P jedna do naprawy, dwie nowe w zamian;) jak szaleć to szaleć:P Wesołku powiedz proszę, czy kotusia nie próbowała ściągać szwów? Banderasku pewnie najbardziej boli to, że małżyk Cię nie wspiera w tej decyzji, ale to Ty orałaś i Ty wiesz ile nerwów Cię kosztowała, oza tym sto razy przemyślałaś ten krok zanim go zrobiłaś, więc trzymaj się i nie żałuj, nowa praca na pewno na Ciebie czeka i to taka o jakiej marzysz:) Tokina gratulacje i rocznicy i końca remontu, nareszcie:D:D:D a jutro szuku się pomalutku do pracorki:) Małgoś skąd te smuteczki? Bonita na szczęście kret ocalał i Twoje autko też, ale błagam ostrożnie:) Bondi super babciu, podziwiam kondycję i fajny plan wakacyjny, wnusio będzie miał co wspominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zapowiadają dzień wytchnienia od spiekoty, ciekawe czy się spełni;), ale czy widziałyście co ma być w piątek i sobotę? już mówię buuuuuuuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do kwiatów-biedaków, śmiałam się z siebie, że pomyślałam, że chodzi o ich wygląd:P hehe spadam, bo i tak gadam ze sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkie bez wyjątku 👄 zostawiam kawunie świeżo zaparzoną i herbatkę Nareszcie u mnie dziś zaczęło padać i nie muszę podlewać :D Tokino..co do moich fotek bo chyba o mnie chodzi to bardzo dziękuję za troskę ale naprawdę wiem co robię i dobrze zdaję sobie sprawę że internecie nie ma nic bezpiecznego :D👄 Małgosiu.. przykro mi że jesteś smutna ale napisz dlaczego ?przytulam mocno Zuuzku ..udanego spotkania życzę 👄 kosmi ..pewnie opalaj sie podkład musi być by na morzu się nie poparzyć 👄 Personalna.. tobie też zyczę udanego wyjazdu 👄 Bandaresku ..nie smutasuj pracoszkę znajdziesz ty obrotna jesteś dziewczynka 👄 Dla wszystkich miłego słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondusiu ..tak trzymaj spaceruj korzystaj ile się da w końcu to lato i trzeba korzystać ,ja w sobotę korzystałam po raz kolejny nocnym grillowaniem focia na NK z siostrą i Małzykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko ..gratulację dla zdolnej córci ,niech spróbuje zawsze może się wycofać :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterk ..dziękuję ale moja kuchnia to starucha dawno powinnam ją wysłać na emeryturę tylko sentyment mam jakiś do niej ona stara ija też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zapomniałam bym to straszne Tokina ...kochana serdeczne gratulacje dla Ciebie i malzowinki z okazji koralowej rocznicy👄👄 Bonitko ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam 🖐️ u mnie popadało nawet porządnie ,ale jest cieplutko. tulę wszystkie do swojego wielkiego serduszka oby jak najszybciej przeszły smuteczki a plany się spełniły.❤️ Roberta dzięki za kawusię❤️ ja wczoraj pokazik zaliczony moge broszkę moczyć w bałtyku:P:) na 3miesiące spokój jak bedziecie miały za dużo słoneczka to proszę pchac w moja strone,za 4dni mam moją połowkę:) http://www.youtube.com/watch?v=YszPgTVUZXo&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=mgjLHNHmggY&feature=related http://magistero.blox.pl/resource/usmiech.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! :D ❤️ witam i ja pospałam dzisiaj do 9.00 - już dawno tak długo mi sie nie udało :D dziękuje za kawusie i małe conieco żeby w brzuchach nie burczało tylko ładnie grało: rogaliki maślane z nutellą albo z dzemikeim malinowym albo z twarożkiem waniliowym musli z jogurtem duużo soków owocowych horteksowych woda mineralna dzisiaj u mnie duchota - wczorajszej burzy już sie nie czuje Pozdrawiam i życze miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Tokina wszystkiego naj z okazji rcznicy ❤️👄 dziewczynki ja mam do następnego poniedziałku urlopi a to dostałam przypadkiem nasmaruje na poczte do was podam obiade amam zupe szczawiową (___________________________________) z jajeczkiem @@@@@@@@@@@@@@@@@ zaprasami życze smacznego miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ U mnie dziś pogada jak u Roberty :) rano padało a teraz jest chłodzik :D Zapowiadają za parę dni znowu upały po 30 -35 stopni :( Roberta dziękuję👄 też tak mówiłam córci, że może zrezygnować w każdej chwili. To by bała dla niej dobra praktyka a co z tego wyjdzie to czas pokaże :)❤️ Zuuziczku szerokiej drogi i udanego wyjazdu👄🖐️ Kosmi kiedy wyjeżdżacie nad morze ? :) Pozdrawiam👄 i do potemmmm🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki, U mnie jest chlodniej. W zwiazku z tym bedzie dzisiaj obcinany zywoplot. O 17 przyjdzie sasiad. A ja musze trzymac drabine, potem sprzatac to dziadowstwo. Juz sie boje:P tyle pracy, moje plecy:( Teraz zjem cos lekkiego.Odpoczne i bedzie ciecie:( Jak przezyje kukne do Was wieczorkiem. Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko nie bój się wytrwasz :) jesteś sprytna kobietką a żywopłot będzie już miała przycięty i piękny :) powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczynki witam Was serdecznie z mojego własnego kompa :D hurra ! wreszcie na swoim !!! Mam swoją pamięć, bo bez niej to jak bez ręki. Naprawili mi napęd, układ chłodzenia i nagrywarkę, fajnie , szkoda że płytki myszki też nie wymienili na nową bo już prawie dziurę wytarłam:D Na wstępie dziękuję za życzenia 👄👄👄 Dopiero wróciłam do domu, od rana w drodze. Laryngolog stwierdził że mam zapalenie trąbki słuchowej , cokolwiek to znaczy:) Leków pół apteki :) mam nadzieję że coś to pomoże. Do neurologa mam termin na koniec sierpnia. Jutro zaczynam pracę o 7 rano, ojejku, jak ciężko będzie podnieść tak o świcie :D no chyba zacznę sobie śpiewać mój ulubiony hymn ....Jak dobrze wstać skoro świt:D i wszystko pójdzie jak z płatka :D Roberto, nie jesteś jedyna:) ja tylko napisałam że jestem tchórzem bo nie mam tyle odwagi ,ale każdy robi jak mu pasuje:D Bonitko współczuję tego sprzątania po obcinaniu, tego najbardziej nie lubię i tak prawdę mówiąc co nieco mam na sumieniu :P do tej pory z jednej strony żywopłotu mam jeszcze nie wygrabione po cięciu. W dodatku komary utrudniają wszelkie prace porządkowe więc niech sobie leży do następnego cięcia, następnym razem zbiorę wszystko :D Beti , fajnie że masz urlop, mam nadzieję że go dostałaś bo odchodzisz i musisz wybrać :) wreszcie porządna decyzja. Banderasku , Ty płaczesz a ja się cieszę bo wreszcie będziesz wypoczęta, zrelaksowana i choć dziś jest Ci smutno to nie ma co przedłużać tej gehenny i wziąć się z życiem za bary już z innego poziomu:D Tereterku wyspać się do 9 to znów nie tak długo tym bardziej że codziennie pewnie wstajesz już o 6, możesz się więc rozgrzeszyć za ten jeden raz :D Pszczółko,jeśli córcia chce spróbować to trzeba się zgodzić,tyle że jak pisała Bonitka może dobrze byłoby tą decyzję jeszcze skonsultować z nauczycielem muzyki? Kosmi już Ci zazdraszczam jak piszę Zuuzik :D też bym chciała pobuszować w morskich falach , eh marzenie ;) Miłego pobytu, wspaniałego odpoczynku 👄 Zuuziczku , czy już torba spakowana ? Widzisz jak dobrze że masz wyjazdy, przynajmniej odmienisz sobie garderobę na nową :D i coraz fajniejsze ciuchy pewnie Ci wpadają w oko:) Mam nadzieję że ten pobyt w W będzie bardzo udany i mimo upałów podróż okaże się znośna👄 Wszystkim dziewczynkom życzę miłego dnia bo muszę wreszcie zając się kuchnią :) do wieczorka papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sasiada jeszcze nie ma:( Spalam sie nerwowo tym czekaniem:( Tokina nawet nie wiedzialam ze masz trabke:P w uchu:P Oj muzykalne kolezanki mam:P Ja to tylko na grzebieniu moge:P A co do zdjec w garnku. Nie wiem ale dla mnie zdjecia tylko krajobrazu, czy fotki przyrody sa po prostu nudne. Naturalnie trzeba ostroznie ze zdjeciami w internecie. Nawet nasza klasa moze juz przetwazac i wykorzystywac zdjecia bez naszej zgody. Dlatego mysle nie nalezy umieszczac zdjec biometrycznych, paszportowych. Ale jas fotka z ogrodka i zlej technicznie nie da sie wykorzystac i przetworzyc. Ide do ogrodka szukac sasiada. Moze juz jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro spływ Dunajcem i ognisko :D Tylko żeby była pogoda, bo u mnie pada :( Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Dziękuję🌼że we mnie wierzycie...❤️ Pewnie sądzicie,że sama nie wiem czego chcę:((((ale ta klucha nadal siedzi😭 U mnie lało cały dzień,ale to dobrze:)))troszkę chłodku nie zaszkodzi;)))) Idę na podusię💤choć i tak pewnie nie usnę:(((( Nie mogę narazie znaleźć sobie miejsca:(((( Buziaki👄👄👄 Miłego dnia jutro🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ciesze się razem z Tobą :) że komputerek już sprawny. Jutro rozpoczynasz pracorkę :) życzę Ci ażeby praca którą będziesz wykonywać sprawiała Ci satysfakcję i radość no i oczywiście dużąąąąąąąąą kasiorkę ❤️ A co do córci :) to właśnie ten nauczyciel muzyki ją polecił, bo uznał, że ona z uczniów których uczył jest najodpowiedniejsza i da radę :) więc niech próbuje, jakby co to w każdej chwili może zrezygnować❤️ Stawiam truskawki ze śmietaną (@@@@@@@@@@)> i ptasie mleczko. Proszę amciać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku nie przeżywaj już tak kochana❤️ Śpij dobrze i kolorowych snów👄 Zuuziczku jak pakowanko już torby wypchane ciuszkami :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze zywoplot zostal przyciety. Wygrabilam i pozamiatalam przy okazji pol parkingu bo wiatrzysko poroznosil liscie. I zmeczona jestem ciut, bola plecki:( Zaraz zrobie sobie kapiel. Chcialm tylko kuknac na chwilke do Was. Zuziku, szczesliwej podrozy zycze, bo wygodna to chyba nie bedzie. Tokino, powodzenia w pracorze, udanego startu. Rowerztystko, uwazaj na fale i nie wychalaj sie zanadto z tratwy:P Kosmi,usmialam sie z tej"broszki":P Banderasek, wyrzuc wreszcie kluche z gardla. Podjelas decyzje, dobra i basta! Wszystkie Was pozdrawiam. Musze wstac bo jak sie tak zasiedze to nic nie zrobie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpadam się pożegnać do soboty, no chyba, że w piątek wrócę na tyle wcześnie to zajrzę:) walizka spakowana, qrcze jaka ona mała:P ale tak jest jak połowę miejsca zajmuje kosmetyczka, no i wzięłam dwie pary butów:P właściwie sama nie wiem co zabrać, zapowiadają tylko upały i mam problem brać coś z długim rękawem czy nie? no chyba, żeby sobie powozić w walizce;) jutro wyjazd ok 8.15 i już wiem, że się spóźnimy (roboty na trasie skutecznie zwalniające ruch), ale co mi tam skoro starego to nie rusza:o Tokina wypnij zadek - kopniaczka;) Ci zapodaję na szczęście:) trzymaj się jutro i poproszę o relację z pierwszego dnia:) Roberta, Pszczółko u mnie też lało już w nocy i byłam z tego baaardzo zadowolona, w końcu można było złapać oddech:) Bonita pracusiu kochany, żywopłot masz już z głowy, co teraz znajdziesz do roboty?;) oszczędzaj plecorki pamiętaj:) Terterku jutro nie skosztuję Twego śniadanka:o za to w sobotę nadrobię zaległości;) Rowerzystko na spływ? tak w środku tygodnia? ale Ci dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Roberto ale ja się z nikim nie spotykam:o nie zgłosił się nikt chętny z naszej ferajny;) Beti dzięks za liścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×