Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Beti kochana - podejrzenie mi wygląda facet, który robi żonie na złość w taki sposób. Daje to do myślenia, że on każdą następna będzie tak samo traktował albo i jeszcze gorzej. I tak sie zastanawiam czy to aby nie pozory? że może Tobie sie tylko wydaje, że on żonie na złość chce zrobić? W każdym razie jeśli on tak robi to znaczy się jest niewiele wart jako facet. Dzięki za pyszne jedzonko - Beti ❤️ ❤️ ❤️Twoje potrawy pachną aż tutaj :D:D:D Ciesze sie że list doszedł. Mam nadzieje, że dojdzie i do tych nieobecnych i wypoczywających. Ja stawiam po tych pysznych żołądeczkach półmisek moich wypieków: zrobiłam makowiec I__@@@@@@@@@@@@@@@@@@__I? biszkopt czekoladowy przekładany konfiturą malinową - masą czekoladową - bitą śmietaną (___###############___)? ciasteczka kruche posypane grubym cukrem albo makiem z wierzchu (__$$$$$$$$$$$$$__)> kawusie kapucinko do tego bo może i Tokina po pracy dyrektorsko-sekretarsko-ogrodniczej odpocznie troche przy kawusi? (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> a jakby ktoś chciał drinecka to mam bolsa z colą :P:P:P POZDRAWIAM ❤️ ❤️ ❤️ Bondi - Tobie świetnie jest w różowym i w ogóle w czerwonym bo jesteś taka blond - morelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terteku 🖐️ ja nie wiem czy bym mogła wogule coś z nim zrobić bo wiem że nie powinien żonie takk dogryzac odkąd ich zna to zawsze zonie dokuczał ale tu o tym nie będę pisać napisze na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Terterku dziekuję za kawkę i ciacho ja lubie słodkości a i za drimneczka też dziękuje i mam narazie komp dla siebie ba córka pojechała wczoraj do Przemyśla wróci w sobotę z koleżanką pojechały koleżanko ma tam ciocię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięki za ciacha ummm jakie pyszne, czort bierz dietę, jeszcze zdążę się odchudzić.:) Terterku poszłam za twoim przykładem i wyczyściłam chałupę łącznie ze zmianą pościeli, odmrożeniem zamrażarki i umyciem lodówki, już nawet i pranie nastawiłam. Narobiłam się jak dziki wół. Teraz kawka i mogę chwilę posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Beti kochana ❤️ - mnie by jednak szlag trafiał jakby facet przy mnie oczerniał lub naśmiewał sie z innych kobiet. Ja sie bardzo identyfikuje z płcią :D i nawet jak facet mówi źle i jakiejś "d..pie" której ja nie znam i być może nawet i słusznie - to sie zżymam bo nie powinien tak mówić w obecności innej kobiety. Mojego "starego" to ja zawsze "ćwicze" i tłumacze mu że jak mówi źle o innych kobietach to tak jakby i o mnie źle mówił. I mówie mu: " a jakbyś sie czuł jakby o mnie ktos wygadywał głupoty?" A to jest szeroki temat - jak sie kiedyś spotkamy to pogadamy bo Ty mądra Dziewczyna jesteś. Ale bez wódki sie nie da - więc najpierw popijemy a potem pogadamy:D hi hi ale mi sie marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi to teraz odpoczynek Ci się należy ja mam do jutra l4 co dalej nie wiem musze jutro dzwonić do biura bo jeszcze nie dali mi zać gzdie teraz mam iść do pracy bo dzwoniłąm wczoraj ale jeszcze nie mieli dla mnei miejsca jak jutro nie będo dlaej wiedzieć to ide znów na l4 tylko kmusze iść teraz do mojego ginekologa bo amjej poni doktor nie ma do 9 a do ginekologa i tak musze iść na kontrol bo to już rok jak ostatmnio byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Bondusiu? my baby mamy cosik takiego że jak se sprzątniemy to potem dopiero nam wszystko smakuje:D:D:D A masz czasem takie chwile że masz wszystko w d u p i e i moge sie przewracać na rupieciach to i tak nie sprzątne dopóki nie uważam że MNIE to jest potrzebne :D Tzn mam na mysli to, że ani mi sie śni poświęcać - jak robie to z własnej woli i tyle ile uważam za konieczne. No a czasem uważam za konieczne żeby był błysk w chałupce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku to się najpierw napijemy nie ma sprawy tylko musimy się spotkać napisałam na @ list do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - właśnie przeczytałam list - odpisze Ci - ale od razu mowie: to co napisałaś najgorzej świadczy o tym facecie. Wystrzegaj sie go - on nawet do przyjaźnie sie nie nadaje - wierz mi. Eeeechccch Beti - młoda jesteś - chce sie z Toba zobaczyć KONIECZNIE ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja nawet często mam tak że mi się nic nie chce, najchętniej położyłabym się z książką i świat może nie istnieć, nie przeszkadza mi bałagan, chociaż trudno mówić o bałaganie przy dwóch starych d u p a c h, ale nie latam codziennie ze ścierą. Dzisiaj mnie naszło bo drylowałam wiśnie na nalewkę i zaczęłam sprzątać kuchnie, tak poleciałam po całości. Beti wystrzegaj się tego faceta bo to diabeł wcielony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Bondi ubawiłam sie tymi dwiema starymi d u p a m i - ja mam to samo a moje dzieci mówia o nas CHRUPKI :D:D:D co zawsze mnie wprowadza w świetny nastrój :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są praktycznie znajomi mamy my ich znamy krótko może z 5 lat mama poznała ich w takiej restałracji tam co tydzień grała muzyka i myśmy od czasu do czasu chodzili tam na zabawy latem do ogródka takiego piwnego czasami się pzrysiadali do ansze stolika i tak poznaliśmy ich a ze u nas w miście nie maja rodziney a obydwaj pracowali to czasami mama pilnował ich córkę tą najmłodszą mnie się to też nie podoba co robi wzglądej jego żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi ulżyło Beti - bo troche z daleka to kiepsko taka znajomość wygląda. ale kurna :O :D jesteś madra Dziewczyna i mam nadzieje, że dasz rade ❤️ Inna sprawa - że przydałby Ci sie ktoś taki naprawde mądry i oddany w kim mialabys oparcie - mysle, że jest Ci to potrzebne. Teraz masz oparcie u Rodziców ( masz szczęście Beti że masz takich cudownych Rodziców) - ale kiedys, kiedyś jak juz sama bedziesz starszą Panią - Corka bedzie samodzielna - to dobrze by było zeby był koło Ciebie ktoś dobry i uczciwy - rozglądaj sie uważnie dokoła. nie musi być urodziwy, nie musi szastać pieniedzmi - na to nie patrz. Wazne, zebyś Ty była dla niego najwazniejsza. A że powodzenie masz - to jest pewne ❤️ bo jesteś bardzo apetyczną kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku jak się źle czuję i mówię że to chyba już koniec to M mówi nie z taką d u p ą do grobu a wnuczek mówi że nie umrę bo jeszcze nie mam 80 lat, wtedy człowiek jest stary i może umierać. Terterku żeby nie to że mieszkam przy bardzo ruchliwej ulicy, a okna mam pootwierane i bardzo się kurzy, to mogłabym cały tydzień nie sprzątać. A na dodatek mam ciemne meble to po dwóch dniach są szare, i też czasami udaję że nie widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terteku bez przesady proszę :) a pewne moje sprawy ruszyły z miejsca ale więcej nie będe pisać bo nie wiem co wyjdzie z ego chodzi m znaczy się poprawić się nie poprawiło między nami ale terapie dużo mi dała nie żałuje że tam chodzę a to też duża saługa Wasza jesteście dobrimy koleżankami dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mała przerwa, czas zrobić jakąś zarzutkę i dla M kisiel ugotować, bo jak przychodzi to już nie je kolacji tylko kisielek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi :D:D:D jak Cie czytam to śmieje sie głośno do monitora :D:D:D idź , gotuj kisielek - nie ma zmiłuj :P:D Mój zawsze mowi, że na kolacje chce coś lekkiego i od lat proponuje mu pierze bo tylko takie "lekkie" przychodzi mi do głowy :D Beti kochana - z tego co piszesz wynika, że dzieje sie coś dobrego - nie pytam zeby nie zapeszyć ale bardzo bardzo chciałabym żeby Ci sie udało zrobic to co planujesz ❤️ ❤️ ❤️ to i ja ide małzowinie zrobić jakiś kisielek :D:D:D - bo zaraz rzuci mi hasło: "żonko? moze jakąś kolacje?....." i ta cholera zawiesza głos a ja sie wściekam bo najchętniej to ja bym czytała jak Bondi, no ew całowała sie zamiast gotować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja dziś już rano jeżdziłam do stomatologa :( wczoraj wieczorem rozbolał mnie ząbek i dziąsło całą noc nie spałam opuchłam z jednej strony :( dentystka wypisała mi antybiotyk, bo ropa się nazbierała :( nie wiem jak się to skończy mówiła, że najlepiej iść do chirurga jak opuchlizna nie zejdzie :( A miałam 2 sierpnia jechać nad morze i teraz nie wiem co robić, bo przy antybiotyku przecież nie wolno przebywać długo na słońcu i czy czasami nie wyląduję u chirurga żeby to ciął :( tak się boję. I co teraz z moim wyjazdem ?? :( Pozdrawiam was wszystkie i życzę spokojnej i zdrowej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka tak mi przykro że masz problemy ale napewno wszystko bedzie ok trzyma kciuki ❤️ a ja nie mam komu robić kolacji :( trochę szkoda ale to nic jakoś przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie nadal chłodniutko:))))...w porównaniu z tym co było oczywiście,bo ten chłodek to jest jakieś 23 stopnie;))))) Nie pada:))nie grzeje,a ja się śmieję:D:D:D Za tydzień w sobotę idziemy na wesele;))))i mam nadzieję:Ona taką właśnie pogodę:classic_cool: terterku❤️cieszę się,że wszystkie sprawy idą w dobrym kierunku:D...Numer w razie ,,w,, zapisałam;))))) beti❤️ja nie wypowiem się w wiadomym temacie....powiem tylko miej oczy szeroko otwarte i bądź czujna!!!Nie daj się omamić Może budyniek (__)(__)(__)(__)(__)(__)(__)(__):))))śmietankowy...smaczny;)))) Skoro bondi❤️gotuje kisielek,to ja zapodałam budyniek dla ,,kontrastu,,;)))) Roberto❤️wypoczywaj!!!!Duuuużo słonka i szerokiej drogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko👄po antybiotyku wszystko się uspokoi i opuchlizna zejdzie i ropa....Jedź nad morze,a jak będzie bardzo grzało to się ukryj pod parasolem;)))) Życzę oby prędziutko przeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Banderasku cosik mi się chce spać ziewam jak zwariowana chyba zaraz pójdę do łóżka dzisiaj spałam z bratanicą i se nie wyspałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️❤️❤️ ,,Dziękuję za Wasz uśmiech:)))) otwarte okno Waszego istnienia... Dziękuję za Wasze spojrzenie, zwierciadło Waszej uczciwości... Dziękuję za Wasze łzy😭 które są znakiem, że dzielicie radość:D lub smutek:((( Dziękuję za Waszą rękę, zawsze wyciągniętą aby dać lub otrzymać... Dziękuję za Wasze objęcia❤️ które są szczerą gościną Waszego serca❤️ ... Dziękuję za Wasze słowo, wyraz tego, co kochacie🌼 i w czym pokładacie nadzieję... Dziękuję👄👄👄 że JESTEŚCIE...,, ❤️❤️❤️ Jesteście👄i za to Wam dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄ja w nocy budzę się przynajmniej 5 razy:O:O:O Śpię bardzo płytkim snem:Pa ostatnio już na dzień dobry dyńka mnie napier....la(przepraszam)...Istna masakra!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ja też w nocy się budzę a to z powodu mojego kręgasłupa tak mnie boli okropnie wczoraj tebsy wziełam przeciw bólowe to troszkę spałam Rowerzystka 🖐️ a terz ide już się pluskać i do wyrka bo zaraz zasne przy kompie hi hi hi miłej nocki dla Wszystkich ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×