Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

Zauważyłam że kiedyś stanowczo więcej miała osób które obserwowała na instagramie , chyba ilość osób zminimalizowała . 
Bardzo mało ma yotuberow i nie obserwuje koleżanek po fachu , może to z tego wynika jej depresja ? Na oglądała się a później zrozumiała że nic nie osiągnęła , nie ma koleżanek pasji itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piekielneoczy napisał:

Jedyne wina w jej życiu to chyba te, które wypiła, że poczuła, że musi rzucić alkohol. 

Brak słownictwa i merytoryka godna pożałowania. Może to i jednak lepiej, że nie uczy dzieci polskiego, bo jeszcze by im krzywdę zrobiła.

Bez kitu, już słyszę Aleksika z Wrzeszczuchem: "niuuusiaaaa, prze-piękne sloneczko, dwie-trzy rzeczy"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasja78 napisał:

Bez kitu, już słyszę Aleksika z Wrzeszczuchem: "niuuusiaaaa, prze-piękne sloneczko, dwie-trzy rzeczy"

Kuku! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, piekielneoczy napisał:

Kuku! 

Ale to akurat niby po francusku xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zamowienia1900 napisał:

Zauważyłam że kiedyś stanowczo więcej miała osób które obserwowała na instagramie , chyba ilość osób zminimalizowała . 
Bardzo mało ma yotuberow i nie obserwuje koleżanek po fachu , może to z tego wynika jej depresja ? Na oglądała się a później zrozumiała że nic nie osiągnęła , nie ma koleżanek pasji itp 

To może być prawda. Ja nie mogąc znaleźć pracy przez kilka miesięcy przestałam obserwować ludzi w internecie, bo nagle każdy odnosił sukcesy, dostawał awanse, a ja stałam w miejscu. To dużo robi na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasja78 napisał:

Ale to akurat niby po francusku xd

Kuku bym uznała za uniwersalne xD i jesteśmy dogadane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, jak Lolo elektryk czy hydraulik ustala z Julką że będą romantyzować jesień. Pewnie on sam to zaproponował!

Boże jak słysze to Hałym Potełem to mi się uszy w trąbki zwijają. Czy to tak ona słyszy angielski? Tak jak ten rokiet. Może jest jakieś przeciwieństwo słuchu absolutnego i ona to ma, że myśli, że tak się wymawia.

Edytowano przez Kasja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasja78 napisał:

Już widzę, jak Lolo elektryk czy hydraulik ustala z Julką że będą romantyzować jesień. Pewnie on sam to zaproponował!

Boże jak słysze to Hałym Potełem to mi się uszy w trąbki zwijają. Czy to tak ona słyszy angielski? Tak jak ten rokiet. Może jest jakieś przeciwieństwo słuchu absolutnego i ona to ma, że myśli, że tak się wymawia.

Jakbym teraz mojemu ojcu budowcańcowi powiedziała żeby zaczął romantyzować jesień to najpierw by się zapytał o co mi chodzi, a potem kazał wziąć rozbieg u walnąć głową w ścianę, że takie durnoty wymyślam. 

Zauważyłam, że jak mówi "Hały Poteł" to ma problem z "r", ale jak rzuca ku**mi na prawo i lewo to już bez problemu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×