Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Przepraszam:( tak mi przykro jak wróciłam z pracy nie miałam netu bo znów burza zaatakowała przekaźnik w drugiej miejscowości , teraz mnie przepiął na inny nadajnik i choć wolno chodzi ale jednak chodzi więc jestem też na chwilę. Bonitko, odważna jesteś , tak daleko sama ,oj ja bym się nie odważyła, ale cóż , ja jestem tchórz:( Personalna, to mówisz że zaczynasz remonty , fajnie zrobisz i zima będzie zabezpieczona a u mnie jeszcze wszystko w lesie:( Dopiero w sobotę ma przyjechać fachman do budowy kominów a czy się podejmie to inna sprawa. O reszcie dachu nawet nie myślę bo Hestia nadal milczy Piszecie o garnkach i jak większość z Was mam też od jakiegoś czasu z nimi problem, uszy poodpadały i koniecznie trzeba mi kupić nowe. W zeszłym roku dokupiłam dwa nie duże jakiejś niemieckiej firmy z ciężkim dnem ale wstyd się przyznać jeszcze nie używałam:O Wiem jestem gapa, bo jakoś głębiej je włożyłam do szafki i sięgam po te co bliżej :D Matko jedyna już 22 więc uciekam na podusię, bo jutro znów do pracy czasem mam jej dość i bardzo chciałabym być w domu :( Zaczęłam zaprawiać ogórki, nie mam jeszcze dużo, dopiero 15 słoików ale mam nadzieję że będzie wysyp i będzie dużo więcej. Dobrej nocy Wam życzę 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :DDziewczynki👄 Wy już pewnie na podusiacha ja dopiero zajrzalam;))) bondi🌼profesor stwierdził,ze wszystko super:))) tylko muszę troszkę schudnac😭i w zupełności się z tym zgadzam:((:((:(( A co do czarnej brytfanki to mam taka i również uważam,ze jest:classic_cool: Brewki mam gitarrrrowe......a cała reszta jest do bani Tzn.wałysą do bani!!!!!!!!!!!:(((((((( Życzę spokojnej nocusi Jutro udanego dnia:D:D Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim dla odmiany ja dziś zapodaję kawusię, świeżo zmieloną, herbatkę Lipton cytrynową ,inkę z mleczkiem. U mnie dziś pochmurno, temp. w okolicach 18 st ,pewnie będzie padać a ja muszę do pracory :(:(:( 😭 Tak mam ochotę zostać dziś w domu :( ale mus , cholera , Małż codziennie mi mówi - rzuć to- ale zawzięta jestem i dam radę :) Banderasku , cieszę się że wyniki dobre, a z tym chudnięciem to wiesz jak jest.... u mnie to samo... trzeba, przydałoby się ... ale nie da się :D Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino dzięki za kawusie z rana. Banderasku cieszę sie,że u profesora ok. Tokino jesteś jednak wytrwala w pracy.Dasz radę .Oby tylko cisnienie było w normie Personalna na pewno dach to spory wydatek na dzisiejsze czasy.To może jeszcze nie wyrzucaj starych garnkow. Roberto te wyniki hormonow najlepiej zrobić przed wizyta u gina ,bo sama nie dojdziesz w nich czy są prawidlowe.Podane są jakies normy w nich fazy i nie pojmiesz,przynajmniej ja sie nie znam czy sa prawidlowe czy ich brakuje. Pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :d O proszę nasza Toki zapodała kawunię wielkie dzięki 👄 tokino..ja bym to rzuciła w cholerę ,wiesz że twoje zdrówko ważniejsze niż jakiś tam upór .👄 Małgosiu... i tak też zrobię 👄 Przestało u mnie padać :D Majster już na zawsze się wyprowadził wreszcie oddycham swobodnie :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderesku ..cieszę się wszytko dobrze ,a co do schudnięcia to prawie wszystkie mamy ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokina dzięki za kawkę👄 Śniadanie musli z jogurtem ser żółty pomidor chleb orkiszowy herbatka owocowa Dziewczynki moje śniadanie jest bardzo ubogie w stosunku do tego co podaje Terterek ale myślę że wytrzymamy dwa tygodnie:P Tokina nie rezygnuj, udowodnij przede wszystkim sobie, że dasz radę. Banderasku cieszę się że wyniki OK👄 A z tą otyłością tak jak mówi Roberta , każda ma ciut za dużo(chociaż nie wiem gdzie Roberta nosi tą swoją nadwagę) Roberta dobrze że już masz majstra z głowy, możesz spokojnie odpoczywać. U mnie dziś pochmurny dzień, jest około 20 stopni i niech tak zostanie, zaraz jadę na działkę Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja U mnie też pochmurno, ale skuterkiem do pracy przyjechałam ;) Jeżeli chodzi o garnki to ja dobrych naście lat temu kupiłam u ruskich i dałam wtedy za nie 200 zł. W tamtych czasach była to kupa forsy. Garnki niemieckiej firmy chyba Szlezinger z potrójnym dnem i nie do zdarcia :D Do mycia idealne, jak coś złapie na dnie to tylko woda i samo odchodzi :classic_cool: Mam na nie dożywocie :) Jeżeli chodzi o odchudzanie to muszę się pochwalić waga w dól 6 kg teraz 54 :D Miłego dnia wszystkim i obowiązkowo buziole 👄 O urlopie mogę teraz pomarzyć, rzucili pieniądze więc ruszam z przetargami 😭 Może we wrześniu pojadę na Majorkę :D Pomarzyć dobra rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robereta48
rowerzystko.. to ty laska mnie to do takiej wagi daaalllllleko ja ważę 72kg :(niestety i nic nie mogę z tym zrobić co schudnę parę kilo to bardzo szybko odrabiam :( Kosmi ...pozdrawiam was odezwie się jak komp.wróci od doktora :D Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, A ja moze zapodam obiadek. Bo ze sniadaniem jak wiecie u mnie jest trudniej:( Nozki kurczaczkowe upieczone razem z kartofelkami, w brytfance- spadku po mojej tesciowej. Brytfanka ma chyba ze 40 lat. Maz pamieta ze w domu byla od zawsze i mnie dalej dzielnie sluzy:) Mimo tego ze kupilam sobie nowa, ta stara jest tak poreczna i tak ja lubie ze za nic w swiecie jej sie nie pozbede, chociaz jest lekko obita z brzegu:P Nie waznezreszta jak wyglada, wazne ze smakuje z brytfanki:) a apetyt mam niezly, teraz wiem ze moge zgonic na hormony:P Rowerzystko ale z Ciebie sprycha:P 54 kilo! Stwierdzam ze masz niedowage:) U mnie, no jest tak jak jest:( Duuuzo kilo bardzo. Banderasek ciesze sie ze wyniki sa ok. No i brewki wyszykowane na wesele jak sie nalezy:) Reszta sie nie przejmuj. Tokina wierze ze praca kosztuje sporo sil. Jesli tylko zdrowie pozwoli, wytrwaj do listopada. Wiesz jaka bedziesz mocna po tym. Juz w zyciu nigdy niczego nie bedziesz sie bac. Wiesz ze wszystkiemu podolasz. Ja trzymam mocno za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, znowu szykuje sie remoncik:) 2 lata temu o ile dobrze pamietam ocieplalas, teraz przyszla kolej na dach. Dobrze ze nie musisz robic za pomocnika i skakac po dachu:) A mokrym telefonikiem nie przejmuj sie:) bedziesz miala troche wiecej spokoju a jak pisalas zostal Ci jeszcze jeden:) Malgos kochana ja wyjade na urlop nie po to zeby siedziec w hotelu. Tam jest tyle ladnych rzeczy do zobaczenia. Juz sie ciesze na zwiedzanie ruin:):):) Spedze tam caly dzien, juz postanowione. O pogode tez nie musze sie martwic. Bedzie ze 31 stopni, woda tez bedzie bardzo ciepla ze 27 stopni, bo we wrzesniu jest przeciez najcieplejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłą wasza marnotrawna na topik:) Wiecie co dośc ,ze pan młody w poprawiny uciekł,na walił mi inertenet,po Pszczólki tel.odcieta 2 dni nic nie działało tel,net normalnie dobrze ,ze telewizor jest,bym zdziczała ,przez ten czas. a dzieciaki zapisały sie do cyrku codzienie latają na prób,a w piątek występ,dobrze chodź na miejscu. pozdrawiam wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki jestem dopiero teraz bo wybierałam na allegro sukienkę dla małej i oczywiście na jednej się nie skończyło :D ale musiałam przewertować mnóstwo stron, dałam kilka sztuk do obserwowanych, zobaczę czy będą licytować, jak nie to przed końcem wejdę w licytację. Nie dam się już przebić jak ostatnio,sprawdziłam godzinę przed zamknięciem aukcji i byłam jedyną chętną, więc spokojnie poszłam sobie spać a 2 minuty przed końcem, jakaś jędza zabrała mi z przed nosa śliczną sukienkę dla małej Dziewczynki, sorki, zapomniałam przekazać Wam pozdrowień od Pszczółki, pisze że jest w Dziwnowie i że pogoda deszczowa. Dziewczynki , jeśli chodzi o moją pracę , to ja się tu trochę skarżę bo nie przywykłam do tego że tak mało mnie w domu a dużo w pracy:( zwłaszcza teraz kiedy wszyscy są w domu bo i młodszy syn z małą przyjeżdża codziennie od rana i jeszcze wyspiarze ... a ja do pracy:( Nie zrezygnuję z tego stażu bo podobno się nie da, ale jak stwierdziłam dam radę, nie jest tak źle. Wiem że nie podejmę tam pracy bo dyrekcja to wyzyskiwacze i potrzebują KUNTA-KINTE do ciężkiej pracy,i jeszcze za darmo lub za pół darmo więc ucieknę stamtąd zaraz po stażu. Jednak jak pisze Bonitka,Bondi, Małgorzatka ,[dziękuję za wsparcie] dam radę i przetrwam, nauczę się codziennego wstawania i lepszej organizacji w domu to już jest coś. Małż narzeka , bo w domu coś trzeba zrobić i zawsze spadało na mnie załatwianie wszystkiego, jeżdżenia za towarem, a teraz on musi głową pokręcić i to mu się nie uśmiecha. Wolałby nie myśleć i nie decydować, a tu teraz musi :D choć i tak jak wracam z pracy to mnie pyta o wszystko co ma z czym jak zrobić a ja teraz się wycwaniłam i mówię rób jak chcesz :D Jeśli chodzi o moje ciśnienie to czasem skacze ale to ostatnie dlatego że przebywałam w niedzielę za długo na słońcu :( już wszystko wróciło do normy i jest oki. Roberto , no to teraz masz wreszcie spokój i wszędzie pięknie, mam nadzieję że pokażesz wyczyny fachury na garnku:) Rowerzystko, to masz przechlapane z tymi przetargami:( ale za to muszę przyznać że mi zaimponowałaś swoją wagą , to sztuka tak się trzymać ,gratuluje i podziwiam. Kosmi dobrze że już masz net , nie zdziczejesz :D i przynajmniej nie będziesz tak tęsknić za kogutkiem jak tu zaglądniesz. U mnie dziś cały dzień pochmurny chłodny ale to dobrze bo więcej energii przez to mam, w dodatku zaczęłam zażywać magnez to może przez to też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonitko ja tez potwierdzam nasza Rowerzystkę trzeba dokarmić,toz Ona wazy ciut tylko więcej od mojej córki.A moze i my przerzucimy sie na musli.kto wie i na skuterek tylko ja pojęcia nie mam jak sie na skuterze jeżdzi,kiedys chciałam jakoś jechac do tyłu i dzieci zabrały mi skuter.Powiedziały,ze taka rzecz nie dla mnie.no cóz.I widzicie Rowerzystko tyle wazy i nie zgania na jakies hormony jak my wszystkie. Kosmitko a kiedy zobaczymy zdjęcia z nad morza? Tokino czyli Twój małż w nowej roli teraz a moze się nauczy i tak zostanie już na zawsze.On zacznie załatwiać sprawy.Choć ja mogę załatwiac wszystko oprócz spraw związanych z samochodem ,jestem zielona pod tym względem,nawet nigdy sama nie tankowałam samochodu.A Ty kiedys pamietam nawet opony sama kupowałaś. odnośnie pracy rzeczywiście zaczęłaś teraz cięzko zostawiac wszystkich i iść ale co zrobic. Dobranoc dziewczynki.Ja chowam sie pod kołderkę bo jakoś zimnawo.A dopiero wróćiłam od dentysty.I dziewczynki napiszcie ile u Was sie płaci za leczenie zębów niekanałowo.Bo u mnie jeden ząb około 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Brakuje mi czasu...wciąż za czymś gonie:O Trwają ostatnie przygotowania przed weselem:D Życzę spokojnej nockia jutro dobrego dnia🌼 Tulu❤️ p.s rowerzystko!:))))gratulejszyn takiej malutkiej wagi....ja jestem waga ciężka:((((a Ty piorkowa:P:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... pewnie juz spicie wszystkie:O Zaraz i ja bede sie zbierac. Zastanawiam sie co u Bechemootka? Juz pare dni sie nie melduje:O Jak nad morzem pada to pewnie i Zuzik wroci niebawem:O Szkaoda ze Pszczolka nie trafila z pogoda. Moze wprawdzie pochodzic po sklepach ale pare slonecznych dni nalezy sie dziewczynie. Wesolek powinien tez juz skonczyc z tym malowaniem:O No nic stawiam kawe w dzbanku na jutro, z kofeina i bez, jak kto lubi:) Dobranoc, spijcie dobrze😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana zapodaję herbatkę gorącą i inusię taką samą , kawa Bonitki w termosie więc też zapewne gorąca bo na dworze dziś zimno, u mnie jakieś 12 st:O nie do uwierzenia ze tak mogło się schłodzić :O Myślę jednak że słoneczko wyjrzy i zrobi się cieplej, choć na razie jest pochmurno. Pewnie jeszcze za wcześnie na śniadanie ale jak już jestem a później mnie nie będzie to spróbuję coś zaserwować. Bułeczki grahamki, kajzerki i chlebek orkiszowy pasztet dziadunia ,baleron mięciutki, szynka domowa, ogóreczki małosolne własnoręcznie zerwane i ukiszone :) pomidorki z własnej działki zielona sałata, smacznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, zapomniałam o musli :O , koniecznie przecież musi być bo inaczej nasza Rowerzystka zacznie ważyć poniżej 50:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie grzeje...mam nadzieję,że w sobotę będzie chłodniej:D tokino👄dzięki za kawkę:)))) Pochlipałam i Twojej i Bonitki👄 kosmi👄fajnie,że jesteś;)))) bechemootku👄no właśnie!:OGdzie jesteś?????Hop!Hop!! Pusto dziś na topiku:O Zaraz ugotuję zdjęcia sukieneczek;)))) Miłego popo🌼 Paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko a cóż to jakiś strajk?? No chyba po moim śniadaniu siedzicie w kibelkach bo Was rozbolały brzuchy:O chyba więcej nie będę robić śniadań :O przepraszam :( Banderasku sukienki śliczne i w dodatku krótkie, nóżki możesz pokazywać bo masz zgrabniutkie ,na pewno nie opędzisz się od danserów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem🖐️ dziewczynki częstujcię się ciastem jest serniczek ciasto cytrynowe i torcik a to z okazji urodzin mojej córci oczywiscie i po kieliszeczku YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY nalewam ja już też pracuje i znów dojeżdżam ale to nic jestem sama i to mi się podoba pozdrawiam Wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tokino🌼nogi moje wyglądają jak golonki tylnie w sklepie miesnymale cóż zrobić ???:(((...Jak się komuś nie podobają:P to niech nie patrzy!!!:P beti🌼sto lat dla corci👄...Dzięki za smakolyki:D...Oczywiście już palaszuje w ramach diety:P Jutro czeka mnie wieeeeeeeeeeeeele wrażeń:D I oczywiście przywołuje Wszystkie nie wyjechane Dziewczynki🌼do porządku!!!!Proszę podpisać listę:)))));)))) Spokojnej nocki Jutro miłego dnia:classic_cool: Pai buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witam i całuję. Banderasowa!!! :D Nie przesadzaj z tymi nóżętami..po to je mamy, żeby oko na nich zawieszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×