Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

motyle, ćmy itp to przysmak koci:P brrr jak tylko mogę to nie dopuszczam do pożarcia:P Bechemotku, wiem, że zamęcza - dla kota to przednia zabawa jak biedna mysz próbuje się wymknąć, a kot cap łapką przyciśnie i tak aż biedna wyzionie ducha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wiem, co z tą zdobyczą w szafkach. Ja łapki nie założę, chyba bym umarła widząc trupa w gilotynie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku...prawo natury, albo łańcuch pokarmowy...nic na to nie poradzisz....małe zwierzątko jest łupem dla większego zwięrzątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik, ćmy jakoś przeżyję! Ale te wielkie ćmy z kadłubami jak uboty to koszmar!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafki wymyte, opróznione, otwarte - czekają :-) Rozumiem łańcuchy pokarmowe ale im starsza jestem tym gorzej sobie radzę z akceptacją :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na garnek i utknęłam u alika. Piękne wachlarze i maski. Bechemootku rozpoznałam tylko rynek i drogę na targ, byłam też w kościele św Katarzyny ale z innej strony. Bechemotku uśmiałam się z tych ubotów, co to za stwory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku...to może ciesz się, że w pobliżu nie ma czegoś z postaci ALFA ....i nic nie zagraża twojej Chanelce.....świat ludzi jest nie do okiełznania, a co dopiero świat zwierząt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zrobiło się późno, do łóżek marsz:) Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi----U -BOOTY, to chyba jakieś wojenne okręty podwodne...wychodzi na to, że Chanelka jest ambitna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, tak jest:) jutro mam dzień dobroci dla siebie;) idę na brwi i na włosy, mam takie odrosty, że szok:o ale tak to jest jak fryzjerka nieszczęśliwie podskakuje i łamie sobie miednicę:o i nie ma innej w odwodzie:P i tak czekałam na nią 4 miesiące, ale w końcu się doczekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JEST BONDI!!!! Jeszcze tylko siusiu, paciorek i spaaaaaaaaaaaaaaaaaać :) Też sie pożegnam, dzięki za miły, jeszcze letni wieczór.... Pchły na noc, karaluchy pod poduchy..... P.S....wybaczcie mi moją rezolutność 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, oczywiście ze o okręty chodziło mojej osobie :-D. A stwory są właśnie takie - nie widziałam takich ciem,ćmów, olbrzymie kadłuby, czyli odwłoki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda Bechemootku...ale ALF lubił koty..., więc lepiej niech się buja w kosmosie....:P Dobranoc.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jeśli moja Mona z Chanel juz się akceptują, to może i Alf jakoś oswoił by się :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaaaaaaaaaaaaa, moje Panie, pobudkaaaaaaaaaaaaa.... Wstaaaaaaaaaaaawać, ogórki wekować, krzątać się, krzątać!!!! Uffff! Na mnie dzisiaj przypadła kawunia....ale prosiem, prosiem.... czarna parzona !_!> !_!> !_!> !_!> !_!> !_!> czarna espresso (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> herbacinkaz cytrynką lub bez ...we filiżanusiach, których nie umiem wklepać...... Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Poetko ja już od 6 na nogach, nie mogłam spać. Dzięki za kawę - pyszna, możesz serwować codziennie, w cudzym wydaniu bardziej smakuje:D Jestem już po zakupach, w piątki zawsze są większe kolejki. Po obejrzeniu zaprzysiężenia prezydenta, polatam na miotle. Od poniedziałku chyba będę już miała wnusia u siebie, muszę mu coś zaplanować, w piątek przyjadą goście, na 4-5 dni, cztery dorosłe osoby + pies, Cezar będzie miał stresa i przesiedzi na oknie. Dobra, dosyć chwalenia się czas na śniadanie płatki owsiane na mleku chleb razowy z delmą i miodem, herbata owocowa, musli z jogurtem(dla rowerzystki-podziwiam, piękna waga) A teraz kawa, chałka drożdżowa i zasiadam przed telewizorem. Nie będę później miała czasu, to już zapraszam na obiad:placki z jabłkami i maślanka o smaku pieczonego jabłka. Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystki Poetko dzięks za herbatkę👄 Bondi dla Ciebie całus za śniadanko👄 chyba przerzucę się na śniadaniowe menu Rowerzystki, bo widać piękne efekty. Rowerzystko pliss powiedz co zajadasz, albo czego nie;), że tak ładnie lecisz z wagą jak mówiłam dzisiaj mam dzień dobroci dla się;) lubię jak ktoś coś robi przy mnie:P gorzej jak portfel chudnie, ale coś za coś;) no to do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, dopiero zobaczyłam, że nieświadomie zerżnęłam powitanie Bondi, sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie dziś zdecydowanie chlodniej :)))i oby tak zostało:D Co do moich goloneczekto oczywiście cieszę się,ze są zdrowe:)))ale nie cieszę sięze są takie wypasione:P...było am są i grubiutkie poetko👄kawka mmm:))) bondi👄śniadanko pucio:D zuuzik👄ciszę się :)))ze wypoczelas!!!...Szkoda tylko,ze nie mogłam zobaczyć:(((lasencji na plażowaniu! Życzę udanego dnia🌼 Lece niebawem na paznokietki,nic szczególnego tylko francuz na moich kartofelkach;)))) Buuuuuuuzia👄 P.s.bechemootku👄dobrze,ze już jesteś:))))ale gdzie jest Bonitka???👄 Halooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie to jest ciągły rejs My statkiem jesteśmy sami Musimy płynąć ciągle w przód Na spotkanie z przygodami. Naszym żaglem nadzieja jest Dzięki niej szybciej płyniemy A wiara to ogromny maszt Na który żagiel wciągniemy. Wiatrem co ciągle dmie i dmie Jest miłość bliskich i nasza Raz nas uskrzydla pchając w przód A raz nas nawet przestrasza. Załogą Przyjaciele są Wspierając nas w naszych trudach Lecz trzeba pracy by ich mieć A z nimi wiele się uda. http://www.youtube.com/watch?v=6zXz61QQmM8&feature=related dziewczyny zdjęcia z morza będa ,ale muszę sobie wgrac do kompa na nowo.no jak chciałam wam wysłać zdjęcie w stroju to kom mi wysiadł Zuuzik sie do wieloryba porównała,a ja sie zastanawiam jaki mój gatunek chyba hipcio:P:) pozdrowionka dla syrenek z naszej ferajny:)🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=quDlJqjltso&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki malinki 👄 Zuziku ..ja chętnie obaczyła bym tego szczupłego wieloryba :D I ja szkoduję jeszcze w dodatku byłaś w niedziele szok . kosmi czekamy na twoje fotki :D Bondi ..i ja zakupki robię w piątek raniutko potem to masakros ,obejrzałam tez Prezydenta oczywiście k......n Kaczyński swoim zwyczajem popisał się obłudnik jeden złośliwość ma we krwi 😠 Bandaresku... sukienusie piękne zwiewne i z dobrym smakiem miłego weselowania 👄 Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem zmęczona i obżarta:P Ale już wszystko mam zrobione, pranie nastawione i chętnie położyłabym się spać, ale co będę robiła w nocy? Bechemootku mam do ciebie pytanie, jak daleko jest z NT do Niedzicy i Czorsztyna, czy kursują tam jakieś busy? Mamy zamiar pozwiedzać okoliczne zamki. Cały czas planuję urlop i wyjazd a nie wiem czy dojdzie do skutku. Zuuzik co to za sorki, zdjęcia sobie życzę na @ :P trudno za wpadki trzeba płacić;) Kosmi piękny wiersz👄 Roberta właśnie to cały Yaro, nie zdzierżyłby, pewnie aż kipi ze złości, pani w-ce prezes usprawiedliwiała go że musiał do mamusi iść, żenada. Mam tylko nadzieję że ludzie przejrzą na oczy i zobaczą co to za pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Paznokcie wyszły beznadziejnie...znaczy się tak:francuza nie ma bo za krótkie:Oa pomalowane są jakby wcale:P Zapodaje kaszę manna z malinami na gorąco (______________________>>> Smacznego!!!:))))))) Lece na pomoc szwagierce:)))) Już zjechali goście weselni...są z Gdanska i Warszawy i Grudziadza...mieszkają w hotelu i mussss zawieźć Im kanapki,ciasta i wodeczke:D Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe heloł no właśnie, gdzie jest Bonita??????? odezwij się turystko kochana:) Banderasku ja dzisiaj poszłam na francuza na paznokciach u stóp, wyszły niczego sobie, ale za wcześnie włożyłam klapki i wrrrr i najmniejsze się rozmazały:o i przyciemniłam sobie włosięta, nie rozjaśniałam jak zawsze, ale mam farbę opalizujący blond sama nie wiem czy dobrze zrobiłam, czuję się dziwnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×