Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam 🖐️ Tokina pracuje a jutro dopiero będę się widzieć z moim masażystą to zobaczymy co powie a teraz zostawiam obiadek bo póżniej nie będe miał czasu bo mamy dżo gości jak wczoraj pisałam brat z bratową była jej mama oczywiście mała i jeszcze jedna osoba moja córka ma kolegę chyba teraz tak to się nazywa nie wiem i on też będzie na obedzie miły chłopaczek polubiłam go jestw wieku mojej córki rosołek z makaronem (______________________________________) drugie danie kluski i biała i świe @@@@@@@@@@@@@@@@22 do tego czerwona kapusta ######################### rolady wieprzowe@@@@@@@@@@ wołowe @@@@@@@@@@@@@@ oraz kotlety z piersi kurczaka w środku z pieczarkami proszę sie częstowac i odgrzać sobie a na popołudniu kawka oraz kołacz z serem z maakiem i jabłakmi wszystko śląskie dziesiaj tak musi być jak jest odpust u nas zapraszam i życze smacznego pozdrawiam Wszystkie dziewczynki ❤️[usta zajrzę póznie i zobzacze czy wszystko zjedzona aa teraz już idę szykowac i nakrywać do stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna Betusia , przeszłaś samą siebie o 10 zapodajesz już obiadek ???? a gdzie śniadanko ???? Jesteś wielka, o takiej porze już masz wszystko gotowe :) normalnie jestem w szoku, oczywiście się częstuję i w domu robię strajk :P, nie gotuję nic bo się objem roladami innymi smakołykami więc po co?:D Dzięki Betuś wszystko pyszne i bardzo pożywne, o kaloriach nie myślę :D U mnie mimo że rankiem słoneczko wyszło teraz jest trochę chmur ale mam nadzieję że nie będzie padać ,chciałabym pojechać na targ, może uda się coś fajnego trafić , jeszcze nie wiem co ale może coś się rzuci w oko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyny u mnie pochmurno i coś siąpi pozdrawiam wszystkie❤️ Tokina odpisałam napisz czy dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obiadowo;) Beti dzięks za full wypas obiadowy, wybieram roladę wołową, mniam:) Tokina jak jutro będziesz wstawać do pracory, pomyśl o mnie - o tej samej nieludzkiej porze będę zwlekać się z wyrka, nie będziesz taka samotna;) Personalna czy jakaś rzeka zalewa wciąż Twój ogródek, czy wyłażą wody gruntowe? bieda w tym roku z tą wodą:o u mnie lało całą noc i ranek, teraz się przetarło, ale słonka niet:P a mnie dopadły zawroty głowizny i musiałąm przeleżeć w wyrku prawie do południa, bo nijak było złapać pion:o powiedzcie macie może jakiś sprawdzony sposób jak opanować tę przeklętą karuzelę w łepetynie? to tak, b zabezpieczyć się na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik sprawdź poczte ,bo nie wiem czy dotarła:) dziewczyny ,bo musze na raty wysłać do was,bo razem mi nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi poczta dotarła, zdjęcia super, ale filmików nie mogę otworzyć, brakuje mi jakiejś wtyczki, by uruchomić te pliki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ,dzięki za świetne fotki, filmy dopiero ściągam, zobaczę czy się otworzą, bo jeśli Zuuzik ma problemy to co dopiero ja ( mój komp starszy:() Zuuziczku jeśli mnie ma to pocieszyć to zapewne przypomnę sobie o Tobie a Ty o mnie nie zapomnij :D Tak się wzajemnie będziemy pocieszać i będzie super,na pewno z większą przyjemnością pójdę jutro na ten tor przeszkód :P Byłam na zakupach, takich zwyczajnych , na targ nie dotarłam, więc tylko żywieniowo-kosmetyczne wydałam kupę kasy a i tak nie kupiłam wszystkiego Na zawroty głowy raczej nie znam lekarstwa Zuuziczku, zawsze stoję w miejscu lub siadam i czekam aż przejdzie :( czasem trwa to dłużej a czasem są to takie kilkusekundowe zawroty więc szybko wracam do normy.Kiedyś dostałam jakiś lek do testowania na te zawroty od mojej byłej neurolog ale już nie pamiętam nazwy bo to było kilka lat temu. Pewnie są jakieś leki ale domowych sposobów to raczej nie ma. Mnie dziś rano zaatakowało gardło i walczę jak kiedyś domowymi sposobami, propolis, goździki, tymsal , mam nadzieję że pomoże. Pogoda, raczej fajna , nie za ciepło, pochmurno ale nie pada i tak może być,tak lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze walniemy kawke z magnezem,mam jeszcze lody wodniaczki coś ostatnio je polubilam i najmniej kalori mają wiec prosze UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODCHUDZANIE Chcę Wam dać panowie, panie, receptę na ODCHUDZANIE. Zamiast ziółek, kropeleczek, strzelcie szybki numereczek! Przy nim ćwiczysz mięśnie brzucha, krew napływa do serducha, płuca chłoną tlen jak miechy, ile przy tym jest uciechy! A nie wspomnę, że pośladki u panienki, czy mężatki, są jak pupa niemowlęcia, albo jak policzki księcia! Biedni, nędzni, czy bogaci, w gatkach, gaciach, czy bez gaci, niechaj, jęczą, posapują, pocą się, ale pompują! Bo od kiedy świat istnieje, Masajowie, czy Pigmeje, wiedzą, że numerek z rana, to jest cymes proszę pana! Byłem rano też poczęty! Ojciec mój był wypoczęty po przespanej całej nocy jestem pięknym jej owocem!!! Więc od jutra już rodacy, w wodzie, w lesie, w domu, w pracy, nago, w różu, w czerni, bieli, każdy niech numerek strzeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę sie,ze dotarlą. Toknia ty dostałaś mnie w stroju,ale ucięlam moje ciasteczko,bo troche zazdrośnica jest:P:),tak jak pisałam oponeczka. mi dziewczyny w czpkach brzydko,ale moje ciasteczko krzyczało gdy tylko chciałam sciągnać.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnęłam właśnie Panoramę i jestem wstrząśnięta do głębi 😭 wierzyć się nie chce co się stało w Bogatyni, zrujnowane całe miasto:( Boże jedyny czy to się nie skończy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie ma mojego wpisu:( dlaczego ? na spisie jest a na stronie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę teraz weszły dwa na raz:( co się znów dzieje z tą kaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Dziękuje z całego serca❤️za życzenia!!! tokino🌼Tobie dziękuje szczególnie!!!Za pamięć:Di...Ty wiesz za co;)))) bondi❤️❤️❤️❤️...do tej pory nie mogę uwierzyć w to co napisała tokina...😭Zycze zdrowka i zdrowka i zdrowka🌼 ❤️❤️ Dziewczynki:Dwlasnie przed chwilka wrócilismy z poprawin:))) Przytachalam szamponik ;))) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY i tort weselny @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Na zdrowko!!! Na weselu było zajefajnie:D Cała noc tancowalam:)))) Orkiestra👄która grała,grała również na moim weselu...chłopaki w deche:classic_cool: Na prośbę Mlodych zaspiewali mi(znaczy się cioci:P..)sto lat i tym sposobem cała sala się dowiedziała;)))...a mialobyc ściśle tajne przez poufne;)))) Wódki wypilam morze:P...wczoraj bo dziś już nyx;)))) Jeszcze raz wielkie DZIEKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawunie podaję i herbatkę :D Bandersesku ...wszystkiego najlepszego !!!!👄 Bondi...wracaj prędziutko do zdrówka 👄 kosmi ..do mnie nić nie doszło 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie dziś chłodek i jest super:D Roberto👄dzięki za kawkę:))) Musss dziś był rano gotować rosołek;)))bo Małż również wczoraj Sobie trunków wyskokowych nie żałował:P (___________________________)>>> rosołek IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII makaronik ooooooooooooooooooooooooooooooo ziemniaczki JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ udeczka fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff suróweczka z młodej kapustki BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB mizerna Życzę smacznego:D bondi❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ a ja znów się będe obijać i nie ide do pracy idę jutro do lekarza bo się dzisaj wkurzyłam na mojego szefa bo przysłali mi dzisiaj wypowiedzenie z dwu tygodniowym wyprzedzeniem i powiedziałm że do pracy już nie pójdę zadzwoniąłm do biura i powiedziałm że na moje miejsce ma echać ktoś inny bo ja jutro ide do lekarza i tyle a mam pracowac do 21 08 jutro pójde do mojej lekarki i powiem o co biega i da mi l4 bo kazała mi przyjść jak już będzie po urlopie to idę ale szef świnia bo jeszcze w tamtą środe to było wszystko ok tak mi sie zdawał że jest wszystko ok był miły a tu taka świnia coś mam pecha na tych szefów ale nic jakoś przeżyje pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkidlaczego obiadek nawet nie tkniety??? Nu!Nu! beti👄to nie Ty masz pecha tylko oni są nic nie wartymi gnojkami Bardzo dobrze:)))ze nie idziesz już do pracy! Trzymaj się i głowa do góry!Będzie dobrze-musi:D bondi❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Banderasku bez względu na porę z przyjemnością wypiję rosołku Twojej produkcji:) mniam:) Beti cholerka, ale masz pecha do tych pracodawców:o przykro mi. trzymam kciuki żeby udało Ci się znaleźć jakąś fajną fuchę:) Roebrto powiedz proszę, czy Orsi kopał jakeś dołki w tej wielkiej piaskownicy w D.? dzisiaj późno wieczorem wraca nasza Pszczółeczka:) Terterek jeszcze kajakuje i medytuje nad jeziorkiem - jest usprawiedliwiona:) Tokina po pracorce zmęczona:o Bechemotek to nocny marek;) Poetka patrz wyżej;) Wesołek albo czeka aż wyschnie malowanie, albo już dziewczynki ją całkiem zaabsorbowały;) Marijka zupełnie o nas zapomniała:o Personalna pewnikiem strzela piękne fotki:) Kosmi cosik pichci:) haloooo pozostałe panie, meldować się:D Bonita ja też się martwię, nigdy tak długo bez podanka nie znikałaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Jest takie miejsce, dobrze schowane przed deszczem, wichrem i huraganem. .....Można tam trafić bez wielkich trudów, nie trzeba wcale wspaniałych cudów. .....Nie jest to dom, las,ani rzeka - lecz gorące, życzliwe serce człowieka. . . . . . . /;\\/;\\ {;..\\/...:} {;.O..\\/..O..;} {;.@....\\/.....@,:} {;,......?..\\\'/..?.......,:} {;,..O.......\'\\/........O...,;} {;,.......@....\\\\,//....@........\',;} {;,..#.......$..(..)..$........#..,;} {;,..#...$.\'..(..)....$.....#..,;} {;,..O...%.(..).%....O..,;} {;,..@...&.(..).&..@..,;}} {{{\'?{;,..O.\'.(..)...O..,;}?\'}}} {{;@%/\'\'\\%@.;}} {{;,..Q..Q./\'\\.Q...Q..,;}} {{;,..@.../\\....@..,;}} {{;,,%,/\\,%,,,;}} {{;,;/\\;,,,;}} ^**\'*. MIŁEGO Wieczorku:) Zuuzik hi skąd ty wiedziałaś coś pichcę i dzis polatałm na miotełce okiennice umyłam,trochę na kupiłam rzeczy potrzebnych bo jurto będe pichc dalej:P:) troche humorku http://www.youtube.com/watch?v=_0FSGSyZpXo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja dziewczynki witam serdecznie , machnę tylko łapką bo wiadomo zmęczona jestem ,bo nie dość że praca to jeszcze rehabilitacje a przecież w domu też coś muszę grzebnąć a poza tym jakiś telefon wykonać i czas leci:( Zuuziczku też się martwię o Bonitkę , czy nie daj Boże ją tam zalało? bo mówili coś w TV że w Niemczech podtopienia, i rzeki wylewały:( ona na parterze mieszka i tak się martwię czy coś .....:( Beti , nie będę zabierać już głosu w Twoje sprawie bo moje zdanie znasz i mam nadzieję ze CV zaniosłaś gdzie trzeba i że tam się wreszcie dostaniesz. Kosmitko znów szalejesz w kuchni? no tak czymś trzeba zająć głowę i ręce :P by nie myśleć o kogutku:) Banderasku cieszę się że się tak świetnie bawiłaś , tego Ci było potrzeba , szkoda że w rodzinie tak mało wesel, pohulała by dusza jeszcze prawda :D Pozdrawiam cieplutko całą ferajną 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina szaleję,ale ty wiesz a nóż wpadną jacyś niespodziewani kosmici. a dziewczyn co mi dopiekło to że m móglby być za 19dni,ale na przeszkodzie stoi mu kolega,który też chcę w tym samym czasie przylecieć, Bechemotku może twoje aniołki pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzik👄 kosmi👄moze byś podrzucila kolezance coś upichconego;))))bo ja w kółko to samo serwuje:P... tokino👄to prawda:))))poskakalabym ...a może ja wezmę rozwód :Pi ponownie zorganizuje weselisko???Przyjechalybyscie Wszystkie:))))poszalalybysmy ile wlezie:D...Tak!To jest myśl ;))))) Życzę spokojnej nocy Jutro udanego dnia:)))))) bondi❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️ Bonitko❤️haaaaaaalo!!!!!!!!! Buuuuuuuuuziole:)))):)))):)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Banderasowa poszlec owszem,ale co ty z tym rozwodem,:P:) chodź się ubawiłam,tym wpisem. ciekawa ja jestem bo moj mi obiecał drugie wasele na 20 lecie a czy sie wywiąże. a coś wam poweim jak bedzie w domu to zabiera mnie do sexs shop zobaczym kto bardziej purpurowy będzie hi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×