Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

*;)*Kobieta chodzi po wiosce i ma zawieszone kalesony na szyji* *Spotyka ją ksiądż i pyta dlaczego nosi kalesony na szyji ?* *Bo to jest moja żałoba po mężu* *Ksiądz mowi że w żadnym piśmie nie stoi i żadnej księdze* *Proszę księdza* *Ale w tych kalesonach zawsze stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i dobrej nocki Nie miałam czasu wcześniej zaglądnąć, bo pracuję czyli piszę. A pisanie idzie ciężko 😭, bo nie dość, że upał to jeszcze zaatakowała nas plaga komarów . Koszmar!!! A teraz proszę, aby Anioły czuwały nad nami! 👄 Bondi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki Wam przesyłam i macham łapką...jestem padnięta.... Buziam wszystkie😍 Kosmi.....ja nie mam żadnej poczty od Ciebie...Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Podaje kawke (_)>(_)>(_)>:))) herbatke (__)>>(__)>>(__)>>:)))i inusie (___)? (___)?(___)? Milego dnia🌼 bondi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bandaresku dzięki za kawunie pychotka :D U mnie dzisiaj była burza teraz co jakiś czas pada ale jest bardzo przyjemnie :D Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie wszystko ok Kosmi wszystkiego naj naj naj spóznione ale szczere życzenie 🌼❤️👄 urodzinowe coś ostatnio jestem do d.u.p.y przepraszam że się nie pokazuje ale mam parę spraw do załatwienia a wieczorem jestem zakręcona narazie nie pisze co ta za sprawa jak załatwie wszystko to napisze pozdrawiam Wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 👄 Jak wiecie starałam się o rentę, ZUS mi jej nie dał, wniosłam sprawę do Sądu Pracy i sąd skierowałam mnie do biegłych lekarzy. I tak< cytuję opinię """"""Diagnoza: Wysoka krótkowzroczność degeneracyjna obu oczu, Angiopatia nadciśnieniowa I stopnia. Ponadto lekarz stwierdza, że w ciele szklistym drobne, ruchome męty. Tarcze n, II o granicach wyraźnych (nie wiem co to????), otoczone stożkiem krótkowzrocznym. Naczynia tętnicze zwężone, na skrzyżowaniach zaznaczone objawy ucisku. Siatkówki rozrzedzone odpowiednio do wady wzroku, z polami zanikowymi. Opinia: ZDOLNA DO PRACY UMYSŁOWEJ, PO KOREKCJI SOCZEWKAMI LUB SZKŁAMI WADA NIE OGRANICZA ZDOLNOŚCI. Dziewczyny, napiszcie mi, ale szczerze. Jeśli biegli sądowi sa przeciwko mnie...to czy jest sens iść na rozprawę.... A tak od siebie dodam....to, że sobie radzę, doskonale wiem sama. Ale jak długo??? Po dwóch - trzech godzinach intensywnej pracy w kolumnach i w dokumentach...odczuwam ból w okolicach przyocznych...i literki mi skaczą, z pewnością nie z radości :P. Już brakuje mi sił do walki z wiatrakami (czytaj z orzecznikami ZUS). PS. BONDI być może w poniedziałek już wyjdzie do domciu.....pozdrawia nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 13, w piątek:P oczywście mam pecha, ale mam też na co zwalić;) obudziłam się z czerwonym okiem, czyżby znów zapalenie spojówek??? ale jakby tego było mało złamałam sobie dwa paznokcie do krwi:o tylko przypomnę, że są pożelowane i ból był koszmarny:o nawet teraz ledwo piszę, bo opuszki bolą okropnie, ale powie ktoś sama chciałam, to mam:P Poetko nie wiem co Ci doradzić, z jednej strony szkoda szarpania się z betonami skoro przypuszczalnie nic nie wskórasz, z drugiej dlaczego nie? przynajmniej nikt Ci nie powie, że nie próbowałaś, a swoją drogą czy Ty ze względu na chorobę oczu nie powinnać mieć skróconego czasu pracy przy kompie? Kosmi szkoda, że nie wyszło z przyjazdem małżyka, ale pomyśl sobie tek: on całkiem niedawno był w Polsce, a może ten jego kolega nie, a też czekają na niego dzieci i żona? 1,5 mesiąca zleci zanim się obejrzysz, zatem nos do góry) Banderasku plisss nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie też popaduje deszczyk ale jest ciepło :) Zuuziczku❤️ Banderasku❤️ ja też bym wolała i chciała zachować zęba, bo nawet boje się wyrywania :( ale co zdecyduję stomatolog to tak będę musiała zrobić.Dziś byłam umówiona z inną dentystką ale miała nagły wyjazd i nie byłam pójdę w poniedziałek:( Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki 👄🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku bidulko Ty nasz paznokietki po łamałaś aż do krwi :( i oczko czerwone a może to alergia ?? 👄 Bondi dużo buziaków i mocno przytulam mmmmmmmm❤️ No a teraz już lecę się pluskać :) pa, pa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik...szefowie udają, że prawie wcale nie pracuję przy kompie....ale co się dziwić pracodawcy, skoro lekarze i tak wiedzą lepiej, aaaaaaaa,już nie chcę się złościć...Ale mnie jasna krew zalewa, że w tym kraju tyle zdrowych ludzi żyje z L-4, a kto niedomaga...to go kijem...Mam ponad 25 laty zawodowej, 24 lata i 4 miesiące opłacanych składek, na L-4 bywałam tylko w czasie ciąży....nawet po operacji po 2 miesiącach wróciłam do pracy. I po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko👄 dobrej nocki Poetko a gdzie behapowiec? przecież to tzw. państwowa firma:o a jak robisz badania okresowe, to na końcowym kwicie nie masz napisane o tym ograniczeniu? a z tym L4 to tak jest, ja też byłam tylko 2 miesiące i wezwali mnie na sprawdzenie, czy przpadkiem nie symuluję:o ćwoki jedne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oj Zuuzik ty sobie z moja córcia dzis podaj rece ona dwa pale przecięła,ale napoczatku ją szczypało,ale już ok. powie ci tak to jest nie sprawiedliwe,bo jedni mają 3ok 3tygodni a drugi 6 on był wcześniej od mojego,ledwie pojechał zaraz przyleciał i teraz z moim odlatywał ja trochę słów powiedziałam,ze troche sprawiedliwości.moze robię się zrzęda na starośc,ale walę prosto z mostu a nie cukruję. Pszczółko i co zębem zdecydowałas Poetko a dobrze sprawdziłaś poczte,bo u mnie pisalo,że wysłało. a na temt komisji to już się na własnej skorze przekonałam,ze głwa pod pacha i to nie wiadomo,ale idx a co ci zależy taka moja rada jabym poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie też bóle głwoy i poty oblewające raz zimne raz gorące związku z tą dziwaczną pogodą,jakieś zawirowanie metabolizmu mam czy cos. są też takie dni ale jak ma padać,że strsznie spanie mnie łamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zuuzik, Zuuzik...w jakim TY świecie żyjesz, kochana. U lekarza medycyny pracy muszę błagać o zaświadczenie o zdolności do pracy...zawsze mi mówi, że mi podpisuje świstek, bo mnie zna i zostałabym bez środków do życia ...i zawsze robi to z duszą na ramieniu....a BHP....sama prowadzę w mojej firmie....i to beż żadnych uprawnień. Dopisali mi do obowiązków i już. Jeśli jest jakieś zdarzenie - do opisu szukam firmy z uprawnieniami...a oni za kasę piszą wszystko co chce PRACODAWCA, ten, który za to płaci. Wiem, że to smutne....ale najprawdziwsze. Dobranoc wszystkim....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 kosmi ...mnie oblewają ale tylko gorące poty ,jest mi można powiedzieć ciągle gorąco duszno itp. Poetko ..to przykre 👄 Bondi...wracaj do domku zdrowiutka brakuje tu ciebie 👄 U mnie burza za burzą przechodzi jest taka wilgoć ble ble . Zuuzku ..to 13 tka dala o sobie znać mi się jakoś udało ale mieliśmy taką 13tke co nam rozbito samochód pod domem moich rodziców na dodatek moja Małża otwierała drzwi mieliśmy już jechać ,udało musie uciec w ostatnim mom.bo inaczej to by go przygniotło to drugie pijane autko :( Dla wszystkich miłego dnia 👄 Idę robić gołąbki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Roberta dzięki za kawkę u mnie nad ranem była straszliwa burza okropnie się błyskało i grzmiało nie spałam prawie całą nac o 3 ta burza a po burzy dopiero nie mogłam spać zasnełm moze koło 5 teraz pije kawkę od Roberty pozdrawiam Was ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś od rane nie dowidzę myślałam ze Roberta kawkę zapodała jakoś ślepa jestem to ja podaje kawkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) nusia(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)()_)(_)(_)(_) oczywiście herbata (_)(_)(_))(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)( zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Roberto👄u mnie bez burz:Oale pada już od wczoraj! poetko👄kompletnie się na tym nie znam:Oale historia Twojej choroby brzmi groźnie :((((...a dla nich to nicMasakra!!! pszczolko👄walcz o zabka:)))ale nie za wszelką cenę,bo i tak nie masz pewności ile posłuży :O beti👄trzymam kciuki:DDzieki za kawke:D...pyyyszna!!! zuuzik👄dzięki za zdjęcia:DFajna z Ciebie Dziewczyna:classic_cool: Glowizna mi pęka 😭za długo spalam!Dobrze,ze smarnelam kawke;))))to zaraz mi przejdzie:P Udanego dnia Kobietki❤️ Buuuuuuuuuziole 👄 bondi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄obiadek:))))) -gulasz z warzywkami (______________)>>> -kopytka oooooooooooooooooooooo -zupka pomidorowa ((______))? z ryżykiem ................ Życzę smaczniutkiego:D Zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×