Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Terterek:):) Ha to o takiego borsuczka chodzi:):),takiego to i mój pogłaskać lubi choć na ogół zwierzątek nie lubi:p,no chyba że na talerzu:):) Kosmitko:):) Jak się uśmiechasz jest dobrze:classic_cool: Tobie z uśmiechem zawsze do twarzy:):) Bondi:):) Poszukam takiej maseczki,ja ostatnio miałam AA także fajna. Beti:):) Jakaś nam dzisiaj zagadkowa jesteś:),mogę sobie nawet wyobrazić ten uśmiech goszczący na Twojej twarzy,taki z Mony Lizy. Ja muszę zmykać bo moja napierdliwa siorka przyszła aż strach pomyśleć co też ona może ode mnie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku fajnistej imprezki życzę 👄 no i konieczna fotka z nową fryzurką :) czekamy . Wesołku uśmiałam się z tego borsuczka :) Kosmi serwuje sałatkę :) smakowitą . A nasz WEsołek racuszki :) pychotka mmmmmmmmm dzięki👄 A ja dziś robiłam krokiety z pieczarkami i serem proszę się częstować :) (&&&&&&&&&&&&&&&)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak dobrze, że nasz Wesołek kochany zaczyna się coraz częściej pokazywać, zaraz się robi weselej. Moje sikanie się normuje, ale jak sobie pomyślę co mnie w poniedziałek czeka w pracy za trzy dni zwolnienia....to łłłłłłłłłłłłłlloooooooo. Tokina....wyskakuj z dołka. To MY, dzielne dziewuchy, które sobie w każdej ytuacji zawsze poradzą👄 Bechemootku....ja też powinnam dawno być u gina, bo nadżerka do naprawienia...😭. A może umówmy się tak , że wybierzemy się razem??? Ja do swojego, Ty do swojego, ale przecież wirtualnie będziemy się trzymac za łapkę, będzie nam łatwiej :) Terterku...jak ja bym chciała choć kwanta twojej energii, zdradź tajemnicę skąd ją czerpiesz...:P Pszczółko...w sprawie ławy nie zabieram głosu, ja bezguście jestem...:( Zuuzik....tyłek dziś nie zmókł???:O Pozdrawiam wszyściutkie......trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka 🖐️👄 Terterku piękne fotki bardzo dziękuję a Ty jak zawsze wesoła i pełna życia, jesteś wspaniałą kobietą tylko po zazdrościć 👄 Ach ten koteczek na dachu śliczny :) Tokino no to zmartwiłaś mnie :( oby te trudne dni jak najszybciej minęły 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołszki:D oczywiście lać zaczęło już w nocy, od 4.30 kotłowało mi się w głowie co zrobić? wszystko pozamawiane autokar, zwiedzanie, pokaz pieczenia chleba), prowiant (m.in. 9 kilo kiełbasy) i sprzęt do konkurencji sportowych kupiony... jednym słowem katastrofa:o oj miałam o czym myśleć:P ale... udało się plan B się wykluł;) - wcześnie, co;) hehe odwołałam (bez finansowych konsekwencji, ufff) autokar, odwołałam zwiedzanie, pokaz, a u zaprzyjaźnionej pani cateringowej zamówiłam upieczenie kiełbasek i dostarczenie ich na określoną godzinę do firmy. zawody sportowe przeprowadziliśmy w pomieszczeniu i wszystko razem wyszło ok:) pewnie, nie ma to jak wypad na łono natury, ale... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, a z aurą nie wygramy:P jeszcze tylko w poniedziałek oficjalne podsumowanie wakacyjnych zajęć i osiągnięć:P z wręczaniem nagród i upominków dla laureatów konkursów i aktywnych uczestników zajęć, pokaz ich plastycznych dokonań - dzieciaki robiły śmieciomodę; krojenie i szamanie wielgachengo tortu i... koniec:P no jeszcze małe sprawozdanko i będę mogła zadbać o siebie;) Marijko babciowanie babciowaniem, ale daj coś córci przy maluchu zrobić;) bo będzie lańsko;):P nie uwierzycie jeszcze nigdy nie nakładałam sobie na pycho żadnej maseczki:P jakoś nie mam cierpliwości Bechemotku powiem tylko nu nu nu:( Terterku a słyszałaś o bobrze?;) to zamiast borsuka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku wracam z poczty, dziękuję za urocze fotki:D wypoczywaliście aktywnie, mogę tylko pozazdrościć, nad morzem ciężko znaleźć miejsce do rowerkowania - i moc ludzi i brak ścieżek, a w lesie tracę orientację:o, pomysłowy koszyczek zrobiłaś napotykając na swym szlaku maślaki;) ususzyłaś je? a te węgorze (dobrze rozpoznałam?) to czyja zdobycz? i zauważyłam - ładnie się opaliłaś koleżanko kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku w jakim garnku ugotowałaś pozostałe swoje fotki? bo nie znalazłam, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku :) ciesze się że znakomicie wybrnęłaś no ale koto jak kto - Ty zawsze dasz radę :) 👄 Ja też nigdy jeszcze nie nakładałam sobie maseczki na twarz :( a może już by się przydało :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko kochana jesteś, ale nie zawsze nie zawszze:o a jeśli już, to ile nerwów zjem to moje:P ale w nagrodę kupiłam sobie nowy zapach:D:D:D to jest to co misie lubią najbardziej;) pytam się gdzie się podziewają nocne marki????? halooooooo nie zaglądać-podglądać-kukać-zerkać, tylko wchodzić, logować i pisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuziku ❤️ ja sie usprawiedliwiam, jestem ale właśnie wrzucam do rondelka swoje fotki - sporo tego jest więc troche posiedze :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węgorze Zuziczku kupowaliśmy a gospodarze nam wędzili Opaliło nas nieźle - teraz jeszcze świecą moje cycuszki w ciemności taki kontrast jest ;) A rower odchudził mnie o 5 kilo Zuzik - jak to jest z tym bobrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśłi chodzi o fotki to my tak jak Personalna: siebie racze niet ale za to wszystkie ślimaczki, boże krówki i kotki, ptaki, drzewa i pajączki to i owszem. Moja małża każdą żabke na asfalcie chciał fotografować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki U mnie od rana pada i nie;))) Nie ma upałów i jest ok:D tokino❤️baaaaaaaardzo mnie zmartwiłaś😭...Przykro mi:((((że dopadły Cię smuteczki:((((.......Głowa do góry!Przecież Ty wiesz,że będzie dobrze:)))Musi być dobrze!!! bondi❤️dzięki Twojej rekomendacji wszystkie maseczki znikną ze sklepów kosmetycznych;)))))...z moich na pewno hi,hi,hi:))):))):))) Bonitko❤️hop!Hop! Małgosiu❤️machnij choć łapką proszę :)))) bechemootku ❤️proszę Cię👄...niech zwycięży zdrowy rozsądek ;))))...Będzie git!!! Poetko❤️cieszę się :))))że czujesz się lepiej:Da pracą się nie przejmuj;))))...przetrawią-muszą:P zuuziku❤️super:)))że się udało :D...Pochwal się proszę jaki zapach ,,złowiłaś,,;)))) terterku❤️ja też podziwiam Twoją energię:classic_cool:i bardzo proszę o zarażenie;)))) Wesołku❤️ Roberto❤️ pszczółko❤️ rowerzystko❤️ beti❤️ Personalna❤️ kosmi❤️ Maaluutkka Mariijko❤️ Łasiczko Jutro i w niedzielę II zmianawięc pewnie zajrzę dopiero w poniedziałek :))))) Życzę dużo radości i uśmiechu na weekend:D Buziak👄i przytulak❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko na paluszkach zaparzyłam kawe (_)> (_)> (_)> (_)> herbate I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> kto sie w koszulinie szwenda po domu to zapraszam na siorbanie ❤️ ide dzisiaj na 2 godzinki do pracy wiec śniadanko: http://atinabc.blox.pl/resource/sniadanie_Irlandzkie1.jpg musli http://roxy.uwielbiam.pl/recipies_pic/133_org.jpg POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Terterku dziekuje za awkę przyda się ja zaraz wyruszam na wycieczkę calo dniewa chociaz leje ale ma nadzieje że pszestanie jedziemy do Złotego Stoku jedziemy dwama samochodami bo do jednegnas za dużo życzę miłej soboty buziaczki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek🌼 Beti 🌼 Oj u mnie bardzo nie ładnie za oknem,wieje,popaduje i ziąbAle spoko nie damy się jakiejś głupiej pogodzie,ja już po zakupach i tak rozmyślam co by do gęby włożyć bo jakoś mój pasibrzuch burczy:p Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam🖐️ Terterku dziękuję za zdjatka wszystkie super Personalna tobie tez wyglądasz dobrze Roberta jak idzie remoncik pokoju u mnie od wczoraj tak leję i burze ,że szybko okna zamykałam. Tokina oby jak najszybciej minęly te trudne dni i wracaj do nas ,bo brakuje nam twojego capuccino. Marijka jak fajnie ,że sie pokazałaś,a myśłam wczoraj o tobie. Beti udanej wycieczki życzę. Bodni a u ciebie jak zdrówko,telewizor kupiłąś? Bonita jak malżyk rondo pokonane. Zuuzik ciesze się,że udało ci wybrąć i dzieciaki zadowolone. Banderasowa kiedy mogę drydnąć do ciebie.? Łasiczka hop? Maluutka co u ciebie gdzie ty nam przepadłaś? Bechemotku a ciebie jak zdrówko? Rowerzystka czy rumakiem do pracorki dalej jeżdżisz? Wesołek Pszczólka ZG coś wycziłaś na siebie polatałaś po sklepach ja też lubię połazic zawsze coś upatrze Małgorzatko a co u ciebie już sprawa z domkiem zakończona? a ja zakłądałąm maseczkę 3 razy mój to się śmiał w którym zamku będe straszyc jak mnie widział. wiecie co tez mam małego dołka niewiem myślami głowę zakłopotana,była w czwartek u mnie koleżnka która wyjechał,rozmawiałyśmy o życiu.I w cześć to jej przyznaje racje,a i trochę się bac.Powiedzcie mi czy wy podjębyscie sie takiego ryzyka ,moje marzenie jest wyjechać stąd,mój wie o tym ale on się boi,a ja niechcę sama zostać w 4 scianach,bo dzieci wyfruną.A ja wiem ,że o wiele łatwiej jest być razem.Proszę o wasze zdanie. Poetka sprawy zdrowotne już się uspokoiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dziki za fotki 👄 bardzo korzystnie wyszliście "niech żyje wolność i swoboda" samo ciśnie się na usta jak na was patrzę:D Telewizorka nie kupiłam, bo za późno pojechałam już nie było tych z promocji, muszę dalej polować, różnica w promocji prawie 400zł, będę dalej czekać. Wesołku ja też używałam AA, ale ta jest delikatniejsza i szybciej się wchłania, można używać zamiast kremu na dzień albo na noc. Fotkę w nowej fryzurze wklepię dopiero jak zamaluję siwiznę, bo wstyd się pokazać. Poetko olej uwagi w pracy, najważniejsze żebyś dobrze się czuła👄 i natychmiast do gina, czy mam jechać i na gołą pupę wlepić parę klapsów? Zuuzik gratulejszyn za pomysłowość, odwagę i zmysł organizacyjny👄 Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie🌻 Pogoda jest do bani bynajmniej u mnie :( niby od czasu do czasu zaświeci słonko ale jest zimno i pada co jakiś czas Bondi ... czekamy na fotki :) Kosmi ... w ZG zrobiłam zakupy spożywcze chociaż u nas jest prawie to samo no " ALE" zawsze to inne miasto :) :P Miałam upatrzone buciki, bo jest teraz multum małych rozmiarów a ja mam nr 34 lub 35 :) no ale dałam sobie spokój, bo przecież co sezon kupuję sobie po dwie lub trzy pary no i nie mam gdzie już tego trzymać :( chociaż przydały by się jeszcze jedne butki :) :P bo uwielbiam buciki :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczoerkiem ja juz w domciu po wycieczce jak jecjhaliśmy w tamta stronę cały czas lało póniej jak juz wyszliśmy z tej kopalni to przestało padać i zrobiła się ładna pogaoda wysłałam wam pare fotek sa tam tez z jeziora Nyskiego po drodze zobaczyliśmy nawet weszłam do kopalni i nie żałuje była fajnie mama tez była pozdrawiam Terterku dzięki za fotki są super a i ni przestraszci się jak mnie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Melduje ze zyje. Dostalam tez od fotki od Terterka jeszcze wczoraj i od Beti przed chwila. U Tertereka na zdjeciach luz totalny, widac na kilometr ze urlop byl udany. Beti dobrze zrobilas ze zwiedzilas kopalnie. Wcale sie nie przestraszylam jak zobaczylam Ciebie na zdjeciach. Przeciez wygladasz niezle, wydaje mi sie ze przytylas z kilogram? A moze to tylko ubranie:O Corcia z kolega prezentuje sie tez fajnie. Jednym slowem cala fajna rodzinka w komplecie. Beti jakie masz szczescie ze masz taka wspaniala rodzine. Kto jeszcze dzisiaj robi wycieczki rodzinne? Malo jest takich rodzin. Musze Wam napisac ze uwielbiam dostawac i ogladac wasze fotki. Zaraz zrobie sobie kawke. Milego wiczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jesien na calego. Co prawda dzisiaj nie padalo, ale jest zimno:( Popoludniu troche pracowalismy w ogrodku. Ja grabilam, malz podcial pol krzaka, przestalismy bo zerwal sie silny wiatr. Sprawdzalam pogode w necie. W Zakopanem pada:( Moze sie jeszcze pogoda wyrobi do przyjazdu naszej Bondi:O A ja musze jeszcze czekac 3 tygodnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi przerwalo... Musze czekac jeszcze 3 tygodnie do urlopu. Ale teraz tam jest jeszcze bardzo goraco goraco http://pogoda.onet.pl/2,13694,1256,miasto.html Kosmi ja dokladnie nie zrozumialam. Chcesz wyjechac ze swoje miejscowosci czy za granice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko 🖐️❤️ Beti zdjęcia super bardzo ładnie wyglądacie :) córcia pięknieje Ci z dnia nadzień ❤️ Kosmi ja też nie rozumiem czy Ty chcesz wyjechać na stałe czy tylko na jakiś czas do Małżyka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko dobrze zrozumiałś,ale my chyba do odważnych z moim nie należym,a moje życzenie to w koncu być raz na dobre i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą 🖐️ Beti dzięki za zdjęcia, właśnie skończyłam oglądać, bardzo ładne, córka to ładna mała kobietka, podobna do ciebie. Kosmi co ty kombinujesz, wyjechać na stałe? Myślisz że za granicami kraju będzie lepiej, wszędzie jednakowa bryndza. M wróci założy firmę i będziesz go mieć przy sobie. Bonita mam nadzieję że pogoda się wyklaruje i jeszcze dla mnie zaświeci słoneczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wpadłam na moment czytam i nic nie rozumiem:( Kosmi wyjeżdża?,Bondi czeka na jakieś słońce a Bonita ma zamiar wyjechać do ciepłych krajów,hej przestańcie gadać zagadkami bo mi smutno że nic nie rozumiem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×