Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dobry wieczór i dobranoc Byłam dzisiaj w lesie, pogoda była cudna i grzybobranie się udało:D Musiałam wstać o 5 rano nogi weszły mi do "czterech liter" do tej pory robiłam przy grzybkach. Jutro odpoczynek........... już nie dałam się namówić( m znowu jedzie na grzybki:) ) jestem barrrrdzo umęcona i bolą wszystkie gnaty ale warto było poczuć wspaniały zapach lasu i grzybków:D Do poklikania jutro Spokojnej nocy Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wstawać proszę, bo piękny dzień się zaczyna"NIEDZIELA":D Słoneczko wychyla buzię zza chmur, daje nadzieję na piękną pogodę,czego wszystkim życzę. Zapodaję kawusię, herbatkę żurawinowo-malinową, inkę z mleczkiem. Nie jestem pewna czy ktoś ją wypije, bo wczorajsze cappuccino skosztowała tylko Beti ,no, ale przecież dziś niedziela, więc trzeba się wyluzować i kuknąć na kompa:D Ja mam powód do radośc,i bo wczoraj udało mi się kupić na allegro świetny rowerek dla małej i już widzę jej szczęśliwe oczka kiedy go zobaczy:D Choć jeszcze wczoraj obiecywałam jej, że rowerek przyniesie jej gwiazdka a tu taka nagła decyzja o zakupie :D Z poprzedniego już wyrosła i w trakcie jazdy dotyka kolankami kierownicy, więc już najwyższy czas kupić coś większego a główny powód to ten, że nauczyła się jeździć bez kółek wspomagających i jestem z niej bardzo dumna:D Personalna,gratuluję odwagi wejścia do lasu, gratuluję zbiorów, gratuluję dotlenienia ale nie zazdroszczę tej pracy w kuchni przy grzybkach, za to potem hmmmm ... niebo w gębie ,mniam :D Kosmi pewnie dziś nawet nie ma głowy by zaglądnąć na kompa bo to jej kogutek przyjeżdża, Kosmi miłego powitania:D:P Bonitko nie dowiedziałam się kiedy lecisz więc już teraz życzę Ci szczęśliwego lotu, wspaniałego wypoczynku, wielu cudownych wrażeń i możliwości zrobienia przepięknych zdjęć na które z niecierpliwością czekamy👄 Wszystkim życzę wspaniałego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Tokina dziękuję z kawkę nastawiałam obiadek bo rodzice są w lesie na grzybka dzwoniłam teaz do mamci i są grzybki zbierają jak narazie świeci sloneczko u mnie ale nie wiem jak jest bo narazie nie nie byłam na podwórku pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie również cieplutko i słonecznie:D tokino🌼dzięki za kawkę:))) beti🌼 Ja po wczorajszym dniu jestem wykończona:((((Strasznie było 😭 Ale tak sobie myślę:dobrze mi tak!:P Chcesz to masz....:O Za chwilkę maszeruję pewnie na ,,powtórkę z :P....,, Życzę Wam Dziewczynki udanej niedzieli:D Bonitko👄ja też się nie dowiedziałam kiedy ,,startujesz,,:(((....Życzę Ci❤️szczęśliwego lotu i wspaniałego wypoczynku:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ❤️ dziewczynki zapodaję obiadek rosół z makaronem (____________________________________) drugie danie kluski dzisaj ja robiłam @@@@@@@@@@@@@@@@@@ rolady wołowe ################ wieprzowe $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ sos (____) oraz kapusta czerwona %%%%%%%%%%%%%%%%% zapraszqam i zycze smacznego rodzice już wrócili i grzybków nazbierali teraz się suszą mama kupiła suszarkę do grzybków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, spokojnej pracy 👄 Beti , jak dobrze że Ty dbasz o nasze żołądki w niedzielę, przynajmniej nikt nie będzie dziś głodny👄 Ja się poczęstuję ale nie za dużo bo dziś jestem zaproszona do synowej i syna na obiad więc muszę coś miejsca zostawić na później :D Co do grzybków , to się cieszę że jest ich tak dużo że każdy może nazbierać. Pech chciał że znajomi którzy jeżdżą w Twoje strony, mieli awarię samochodu,po ostatnim tam pobycie kilka dni temu i teraz muszą czekać na naprawę. Nie pojadą więc w najbliższym czasie w Twoje strony Betuś , a szkoda, bo już w zeszłym roku sobie obiecywałam że jak coś to się zabiorę i Cię odwiedzę. No cóż, teraz ja pracuję i Ty też pracujesz dalej niż w swoim mieście więc raczej nie ma szansy na spotkanie:( Może następny rok będzie łaskawszy👄 Teraz lecę się szykować, bo za chwilkę wybywamy, do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie goście pojechali uprowadzając na 2 tygodnie moją mamę oczywiście do pilnowania dziecka. mojej siorce trochę się pochrzaniło, we wrześniu wróciła po wychowawczym do pracy (dzidzią miała zajmować się jej teściowa), niestety matka teściowej dostała udaru i nie da rady opiekować się maluchem i starszą osobą z niedowładem, po miesiącu siorka znów wraca na wychowawczy:o Bonita pamiętam, że jutro startujesz na urlopik, ale nie wiem kiedy wracasz:( w każdym razie życzę Ci szczęśliwego lotu, udanego wypoczynku, wygrzania się w ciepełku i przemiłych wrażeń:) wracaj szybko:) Tokina nie byłam wczoraj w lesie, zostałam z tą młodszą:) tak jak napisałaś o tych zmianach w pracy, tak ja pracowałam jeszcze do niedawna, z tym, że najdłużej do 19 i faktycznie pokaszanione to jest zwłaszcza zimą, kiedy wraca się po nocach, ale w usługach (ogólnie to nazywając) dla ludzi niestety tylko tak się pracuje:o Banderasku a inna sieć? albo zamiast sieci - bo to będzie to samo, coś mniejszego z innym asortymentem (np. biżuteria)? Roberta a Ty gdzie wyruszyłaś? Personalna o 5 na grzyby? to chyba daleko jedziecie, bo to ciemno jeszcze w lesie:P Bechemotek wraca o ile dobrze pamiętam jutro, ale pewnie wieczorem, więc powinien odezwać się pojutrze:) Beti zapisuj się na zabiegi jeśli tylko możesz takie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam po polskiemu;), oczywiście teściowa siorki nie da rady opiekować się i maluchem i swoją matką z niedowładem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki U mnie jest pieknie ze az szkoda wyjezdzac. Torba prawie spakowana i jutro "wyfruwam" Wracam 27 w nocy:) Radosc z wyjazdu troche przycmila wiadomosc o smierci w rodzinie. Dzisiaj w nocy zmarla ciotka meza. Miala 88 lat, 8 lat lemu miala wylew i od lej pory praktycznie caly czas spedzala w lozku i pampersach:( Wczesniej byla to piekna, bardzo elegancka i swiatowa kobieta. Nasza ulubiona ciocia. Smierc byla dla niej wlasciwie wybawieniem, chociaz nie wiem? Zycia nigdy za wiele. Jestem bardzo smutna. Nie bede nawe na pogrzebie bo maz postanowil ze powinnam jechac mimo wszystko. Ciocia byla bezdzietna, za zycia miala wielki gest i dostalisy od niej bardzo duzo pieniedzy. Mam niefajne mieszane uczucia. Ale chyba pojade. W koncu moje zycie ostatnio nie jest zbyt ciekawe i pewnie ciotka "gdzies tam na gorze" mnie zrozumie:O No nic polabiedzilam sobie na topiku, sama sobie chyba chce wytlumaczyc ze powinnam jechac. Trzymajcie sie dziewczynki. Za tydzien wracam:) Bedzie mi Was mocno brakowac:) Zycze Wam wsiem zdrowka, uwazajcie na siebie. Buziam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno najwazniejsze:) Jutro przeciez swietuje nasza kolezanka . 🌼❤️👄 Kochany Zuziku🌼❤️👄 serdeczne zyczenia, duzo zdrowia, szczescia i spelnienia wszystkich marzen nawet tych najskrytszych. 🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Przepraszam za wczorajszy dzień, najpierw byłam na działce a jak siadłam do kompa to nie mogłam za cholerę otworzyć strony, bez przerwy wyskakiwał mi jakiś błąd, dzisiaj syn trochę pogrzebał i jak na razie chyba działa, spróbuję wysłać. Na jurto jest zamówiony magik, trzeba go chyba sformatować a ja nie mam pojęcia, ukazuje się też komunikat, że za mało pamięci, nie wiem co się z nim dzieje. Dziewczynki stawiam nalewkę wiśniową i sernik z brzoskwiniami, bez sera YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ============================================ Proszę się częstować i koniecznie wypić za moje zdrowie, z podziękowaniem za życzenia i pamięć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę bojkot topiku:(, trudno, może jutro będzie lepiej. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) i chwytam za Bondusiowe przysmaki sernik bez sera i nalewkę:) za Twoje zdrowie Bondi👄 Bonita faktycznie smutna wiadomość:o tym bardziej, że to była ulubiona cioteczka, ale masz rację - ciocia na pewno wolałaby żebyś pojechała na wyczekiwaną i bądź co bądź już opłaconą wycieczkę, niż smuciła się na jej pogrzebie, bo pamięć o niej zachowasz głęboko w sercu, a wypoczynek Ci się należy:) - jeszcze raz życzę Ci udanych wczasów:):):):) i dziękuję serdecznie za piękne życzenia👄 i od razu protestuję - jestem o jeden dzień (sic!) młodsza;):P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam krotko przed spaniem i co widze? Rzeczywiscie strajk:O Mysle ze od poniedzialku sie poprawi. Wroci Bechemootek, u Terterka skonczy sie wizyta. Ale nie bedzie Tokiny przez ten komin:P no i mnie:O Oj kiedy bedziemy w komplecie:( Chyba nie powinnam sie ociagac tylko szorowac do lozka i wyspac sie przed podroza:O 🖐️ dziewczynki, dobranoc. Jak ja bez Was wytrzymam tak dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilkudniowej nieobecności 🌻 za mna już wizyta gości i mimo, że fajnie było dobrze jest wrócić do starych zwyczajów ;) Zaczne od kawy: (_)> (_)> (_)>(_)> (_)> herbaty:I_I? I_I? I_I? I_I? inusi U> U> U> Bonita wyjeżdża 😭 😭 😭 - bezpiecznej i przyjemnej podróży Bonito!! ❤️ ❤️ odpocznij, opla sie pięknie, pozwiedzaj zakątki, naładuj akumulatorki i wracaj szybciutko ❤️ A ja śniadanko serwuje pod kloszami i kto wstanie prosze coś zjeść bo o pustym brzuchu pracować nie wolno :P bułeczki maślane masło, dżem malinowy gracham galaretki drobiowe z cytrynką szynka wędzona /////////// krem chrzanowy musli z mlekiem lub jogurcikiem (____)> Ide zaraz do pracy a tymczasem chwile poczytam - niewiele tego więc nie spóźnie sie do pracy :P:P:P:D Pozdrawiam i życze słonecznego spokojnego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku ja jak zwykle musli :D Niestety dziewczynki jestem zawalona robotą , a wieczorem jestem tak dobita, że nic mi się już niechce 😭. Wczoraj robiłam soki z aroni, bo w zwykły dzień nie mam kiedy :P Rano zimno, ale do pracy jeszcze dojeżdżam skuterkiem :D Dzisiaj chyba będzie ładnie, bo jest mgła i słoneczko się przebija :D Pozdrawiam wszystkie serdecznie, a solenizantce życzę dużo zdrówka, bo ono najważniejsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberekDziewczynki❤️ terterku👄dzięki bardzo za kawkę:))))i śniadanko:D U mnie słoneczko już zagląda przez okno;)))) Zapowiada się ładny dzień🌼 Życzę Wam Dziewczynki miłego poniedziałku:)))) Buziak👄i przytulak ❤️ Bonitko bechemootku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczynkom Zuziczku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie. Terterku dzięki za kawusie,tylko teraz tak myśle,ze muszę ograniczyć kawusie i nie wiem jak to zrobić.Nawyk ,przyzwyczajenie a chyba trzeba z nią skończyc bo cos mi sie porobilo jak wcześniej mialam niedociśnienie to teraz za wysokie ciśnienie i to bez kawy czasem 150 na 95.Tak jest często.Nie wiem moze to zaslugo i hormonów. Bonitko szczęśliwej podrózy a nad grobem cioci pomodlisz sie jak wrócisz Dziewczynki kończe ,poczytałam co sie dizeje a teraz czekają na mnie dywany tzn czekaja na pranie.Musze wykorzystać pogodę.Lato jakoś zeszło i nie wszystkie poprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Bonitko kochana życzę Ci szczęśliwej podróży i wracaj do nas wypoczęta i opalona :) BĘDZIEMY TĘSKNIŁY 👄👄👄 Uważaj na siebie🖐️ Małgosiu - już wydobrzałam :) obeszło się bez antybiotyku❤️ Tokino - ząbek jeszcze jest ale w tym tygodniu już mam zamiar coś z nim zrobi, bo wcześniej byłam trochę przeziębiona :( Boję się strasznie wyrywania i będę próbowała go jeszcze pod kurować chyba, że już nie będzie sensu no to w tedy go ciachnę :( Pozdrawiam 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tylko machnę łapka bo z poniedziałku mam jakiś nawał roboty,potem postaram się wejść jeszcze raz. Bonita pewnie już gdzieś w drodze i szkoda ze śmierć cioci zaćmi ten przyjemny wyjazd.Kochana ciocia potrafię do docenić gdyż nigdy nic od nikogo nie dostałam:(. To na razie dziewczynki i niech ten tydzień będzie miły dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zuziku ..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA I UŚMIECHU W KAŻDEJ CHWILI . zuzuku byłam u siostry i siostrzenicy nowe chatki oglądnąc :D bondusiu ...dobrze że już wróciłaś śliczne fotki 👄 bonitko...szczęśliwej podróży 👄 do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zuuzik najszczersze, najgorętsze życzenia, zdrowia, miłości i marzeń spełnienia. Był magik od komputera, częściowo naprawił, trzeba zwiększyć pamięć, dokończy za kilka dni jak dokupi kostkę. Bierzemy się za remont łazienki, trzeba kupić nowy kocioł i tym sposobem kuchnia nadal stara:( Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA👄I cóż Ci mogę życzyć w tym dniu gdy już pewnie wysłuchałaś masę najróżniejszych z głębi serca płynących życzeń?! Życzę Ci abyś zawsze wyglądała tak ślicznie jak teraz,życzę Ci dużo zdrowia i kasy(może szczęścia nie daje ale życie umila:) ),życzę Ci szczęścia i wesela,życzę Ci by maż zawsze patrzył na Ciebie jak wtedy gdy po raz pierwszy wyznawał Ci miłość a na koniec życzę Ci aby ta sekutnica która tak skutecznie niszczy Ci nerwy w pracy albo przeszła skuteczną przemianę,która uczyni z niej lepszego człowieka albo zmieniała miejsce zarobkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego,chomik dalej stołuje się w moim ogrodzie ale nic to w porównaniu z wężem wychodzącym z klopa:p(pewnie widziałyście w wiadomościach tego dwu metrowego gada). U mnie zaczynają pomału chorować więc tylko patrzeć jak i ja się zarażę,no i co by tu więcej?!. No nic więcej,hi,hi nie ma o czym pisać,więc się ładnie pożegnam i już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie, a Zuuzikowi....samych pięknych dni, pełnych uśmiechu i radości. Tysiąc buziaczków 👄👄👄 i morze kwiatów 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Zuuzik świętuje :-). Wszystkie co najlepsze, sto lat, sto lat, sto lat!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Zapraszam na goracą kawusie,inusię i herbatkę No i palę w kominku bo jakoś zimno sie zrobiło. Bechemotku witamy w domku.No i czekamy na zdjęcia od Ciebie, Bondusiu gołąbek doleciał.Zaraz obejrze Wesołku u mnie juz tez niestety przeziębienie,to uważaj bo niedaleko moge Cię zarazić.Zaczęło się u syna ,jemu przeszło bez leków a u mnie niestety nie.Mam teraz czas na odpoczynek przymusowy.Na razie leczę sie sama zobaczymy co z tego wyniknie. Wiesz tak mysle na tego Twojego gada moge Ci pozyczyc mojego kota,łowi teraz wszystko co widzi. A nasza Bonitka pewnie juz dzisiaj będzie sie opalała na tureckim słoneczku. Roberto napisz czy ładne te nowe mieszkanka czy ładnie urządzone,jestem ciekawa.No i co zakupiłaś na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo halo 🌻 zaparzyłam kawe: I_I> I_I> I_I> I_> I_I> herbate (_)> (_)> (_)> (_)> inusie U> U> U> ZAPRASZAM ❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj Dzień Wyjątkowy bo nasz Zuziczek ma urodziny ❤️ ❤️ ❤️ W urodzinki Twoje Ślę Ci serce moje Buziaczki gorące Jak słońce 👄 👄 👄 👄 Sto latek!!!!!! Życzy Twój kwiatek :D:D:D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 http://c.wrzuta.pl/wi8551/ea873f3900195e184973729f/0/kwiaty WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZUZIKU!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zakrzątnęłyśmy się we dwie Małgorzato - ciepło jest :D i pachnie kawą... To teraz podaje śniadanko: bułeczki, chlebek orkiszowy masło, dżem wiśniowy pasztet drobiowy szynka z indyka papryka, pomidorki, ogóreczki musli (____)> z owockami suszonymi półmisek ze śliweczkami i winogronkami Dzisiaj spróbuje polatać na miotle ale mam za sobą noc nieprzespaną :O:O:O męczyła mnie w nocy niestrawność okropna, ból żołądka, brzucha, było mi zimno, miałam mdłości. Przyczyne znam - zjadłam przed snem 3 banany - łakomczuch okropny i załatwiłam sie na cacy Jakbyście mi podsunęły pomysł jak mam sobie pomóc z regeneracją mojego brzuszka - to będe wdzięczna - jakiś domowy sposób? bo dzisiaj nigdzie nie wyjde - nogi mi sie trzęsą :( Ale czuje sie już lepiej, tylko serce mi łopocze - nadwyrężone - mysle, że cosik na odbudowanie flory bakteryjnej chyba co? :O Ciesze sie BAAARDZO bardzo, ze Bechemotek nasz wrócił! :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ Witam Cię goraco 👄 Bechemotku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×