Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczęta Kochane Moje ❤️ ❤️ ❤️ znowu mam mysl taka trudną.... i licze na zrozumienie i przychylność - żeby nikt nie pomyślał, ze wydziwiam albo mam jakis w tym interes. Między nami jest już prawie jak w Rodzinie - prośbe mam taka abyśmy wymieniły się prawdziwymi fizycznymi adresami (nie mejlami) - numery telefonów mamy - kontakty w necie - nasze kontakty w naturalny sposob zaciesniają sie. Mnie np byłoby bardzo miło mieć Wasze adresy i mieć świadomość, ze w kazdej chwili z każdego zakątka świata czy grajdolka moge do Was napisać, coś wyslac, lub po prostu odwiedzić tak jak to zrobiła Roberta. Oczywiście - bez obaw - nie zamierzam nikomu robić nalotów bez uprzedzenia!:D:D:D bez obaw :P Tym bardziej, że przed nami niedługo święta i nowy rok a okazji może być dużo. Posyłam Wam mejlem swój adres domowy - mam nadzieje, rozpocząć fajną akcje wymiany - bezinteresownie, przyjacielsko - te 3 lata dały nam dowody na to, ze cala nasza paczka moze to zrobić bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i ide sobie zrobić kawe bo małża co prawda jak sójka za morza - ale jednak wybrał sie na rowerze do lasu :D:D:D ZAPRASZAM I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? Personalna? ❤️ jesteś już w domciu? ❤️ Bondusiu? gdzie Ty? ❤️ Malutka! :P:D Łobuzico - gdzieś sie schowała? a może wymyślilaś żeby zniknąć z cafe? tak bez uprzedzenia? oj! oj! napisz coś Kochana bo domysły mnie strsują i włosy z główy trace :D:P ❤️ Kto ma cosik slodkiego do kawy?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ u mnie też świeci słoneczko jest ładana pogaoda dziewczynki przepraszam za moją nieobecność ale miałam pierwszą zmianę a jak wiecie ja po poerwszej zmianie jestem poadnięta i jak przyjedę to się tylko myję i idę spać wstaję koło 20 zjadam kolację i dalej idę spać dzisaj też bylam w pracy przyjechałam i poszłam sp-ać teraz wstałam i myśle sobie ze musze coś do Was moje kochane napisac terterku wspaniały pomysł z tymi adresami zaraz odpisze i wyśle dziewczynką moj adres mi się to też podoba pa ciasta nie mama do kawy ale twojej kawki się napiję z chęcią dziękuję pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie też jest słoneczny dzień :) byłam dziś na większych zakupach straciłam kasiorki, że aż główka boli :( strasznie drogo, wszędzie gdzie się nie pójdzie tam trzeba wydać sporo kasy :( ale czasy nastały buuuuuuuu :( no ale dosyć narzekanie :) Terterku do kawusi stawiam ciasteczka delicje👄 (@@@@@@@@@@) bo nie piekłam dziś żadnego ciacha :( nie miałam kiedy kończę teraz robić słoiki z papryką nóżki to już mi za przeproszeniem w cztery litery wchodzą :P :( Z tą wymianą adresów to jestem na TAK :) chyba, że reszta dziewczynek nie będzie chciała . Małgosiu i jakie płytki wybrałyście ?? 👄 Tokino jak się czujesz ramię mniej boli ? 👄 Zuuziczek tylko wpadła i wypadła :) 👄 Kosmi👄 Bonitka chyba też chyba za robiona albo zmęczona już porządkami i odpoczywa :) 👄 Roberta machnij łapką 👄 Banderasku co u Ciebie👄 Poetka 👄 Personalna👄 Bechemootek👄 Beti👄 Marijka👄 Wesołek👄 Rowerzystka👄 Bondi👄 Malutka👄 Łasiczka👄 Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti :D ❤️ ciesze sie - to Ty idź poodpoczywaj a ja właśnie pieke szarlotke to obudze Cie na ciacho hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko :D ❤️ no i mamy delicje :D fajnie - ale szarlotka zaraz w piecu będzie ano zobaczymy jak Dziewczynki do tego pomysłu podejdą - nie ma przymusu pamiętajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku tobie też dziękuję za adres też odebrałam i czekam na szarlotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Stawiam pączusie do kawy. Własnej produkcji :)Tak mnie dzisiaj jakoś wzięło na pieczenie. Dziewczyny...ja potrzebuję korków z informatyki. Za nic w świecie mi nie wychodzi wysyłanie @ dla każdej z Was grupowo. Pojedyńczo, owszem...ale skoro można za jednym zamachem do Wszystkich to proszę, podpowiedzcie jak to się robi, bo gamoń ze mnie niesamowity.:P Piękna dzisiaj u mnie była jesień, kolorowa , ciepła. Oby jak najwięcej takich dni. Buuuuuziam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! szarlotka gotowa!!! Chodź - bo Poetka jeszcze nas tu pączusiami podejmuje! :D:D:D Poetko? jeśli używasz programu pocztowego Outlook Ekspress - to po utworzeniu nowej wiadomości w lewym górnym rogu klikasz na przycisk "do" - pojawi sie lista Twoich kontaktów i z tej listy kolejno wybierasz te osoby do których chcesz zaadresować wiadomość. Kolejno je akceptujesz przyciskiem "ok" i potem wysyłasz wiadomość. Jeśli nie używasz Outlooka to napisz w jakim programie posyłasz - spróbuje pomóc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo jak tu pachnie :) mniam, pachnie pączusiami, szarlotką .....czyżby z cynamonem ? zaraz się zabieram do pałaszowania ,dziękuję Tereterku, Poetko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem🖐️ a wpołowie czerwca mam bierzmowanie synuś,komunie 22 maja mamy. Musze coś napisać ,bo troche mnie to meczy,porostu z Robertą sie umowilyśmy na spotkanie,ale zadnej pary z ust nie puścilysmy bo to niespodzianka,ja troche glupio napisałam i zrozumiałyście,że bez uprzedzenia,a to nie było tak ja to wiedziałam,ale jak pisała Terterek ,żeby nie zapeszyc nic nie pisłyśmy na forum. mam nadzieje ,ze zroumiecie ,ale musiałm to wydusic. a ciacho przekrojone w garnku:)dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cynamonem z cynamonem Tokino :D:D ❤️ Beti pewnie spi - to i dobrze bo padnięta była - ale szarlotka czeka :D ❤️ I__##########################__I? Bondusiu - dzięki za adres ❤️ ❤️ ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko - nie kajaj sie bo my nie naiwne żeby uwierzyć w improwizacje - przecież musiałyście sie umówić - inaczej sie nie da ;) ale DLA NAS - niespodzianka była WSPANIAŁA ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Wczoraj porządkowałam mieszkanie dokończyłam okna, zawiesiłam firanki(nie ja - syn) a dzisiaj byliśmy na działce, jest uporządkowana tak na 99%. Przyszłam i wzięłam się za ciasto, zebrę już mam, jutro rano zrobię sernik. Jutro M kończy 18 lat. Dziewczynki posłałam swój adres, będzie mi bardzo miło jeżeli od was też dostanę. Zebrą można się już częstować, chociaż bardzo gorąca bo dopiero wyjęłam z pieca, wrzucę do garnka a teraz częstuję się Terterkową szarlotką i oczywiście pączusie Poetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ,tylko usiadłam i napisałam parę słów to już Małż przyszedł by mu kolację " stworzyć " no i musiałam odejść na chwilkę ale już jestem mam nadzieję na duuży kawałek ciacha Kosmitki, pyszniutką szarlotkę z cynamonem, ummm bożeszzzzz jak ja taką luuubię i oczywiście pączusie, mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bondi , już się martwiłam co z Tobą , bo jakoś Ciebie malutko ostatnio, czy się coś znów nie przyplątało,ale widzę że Ty zapracowana jesteś:) Fajnie że się odrobiłaś i już masz spokój. U mnie jeszcze dużo zrobienia a ja nawet dziś nie wyszłam z domu:) siedzę sobie w domu ale właściwie to nie siedziałam tylko latałam na mitle i to takiej z napędem odrzutowym:D bo tyle miałam zaległości a i tak jeszcze wiele zostało do zrobienia:) Zaraz wystukam ten adres .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko ❤️- pieczesz wspaniałe ciacha - myśle, że jak Twoja fascynacja eksperymentami kremowymi minie - to spokojnie wejdziesz w klasyke :D Ja bardzo lubie ciasta kruche stąd te moje ciągotki. Teraz włozyłam do piekarnika makowiec na cieście kruchym - więc dołącze do Bondusiowej zebry :D:D:D - ucierane ciacha też są pyyyszne ;) Pieke chętnie i często na niedziele ciasto do kawusi. Moje dzieci pochłaniają wszystko tak, ze dla mnie to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku mój adres pamietasz ? Tokina🖐️,Bondi🖐️ Pszczółka🖐️ Beti 🖐️i dobrej nocki,bo chyba mykła do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku czyżby Twoje dzieci zjeżdżały się już na tą niedzielę ? kurcze coś znów poplątałam :O ojej , Ty może tak sobie pieczesz, a ja myślę że na jakąś specjalną okazję. Ja nie piekę bo moje dzieci co lubią ciacha, są daleko a najpewniej sama zjadłabym najwięcej więc nie kuszę losu:D ale od Was chętnie się poczęstuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - moje dzieciska przyzwyczaiły sie do niedzielnego ciasta - teraz są oboje poza domem ale w niedziele ekstra na obiad, kawe i ciacho zjeżdżają Kosmitko - pamiętam oczywiście - ale jak byś posyłala mejlem to i mnie dołącz do adresatów - to sobie od razu w komputer wkopiuje ok? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz fajnie Tereterku że tak przyjeżdżają często, a moi nawet jutro nie przyjadą bo mała coś chora i pewnie nie dadzą rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - jeszcze mam fajnie - choć zdaje sobie sprawe z tego, że jak sie pochajtają to znikną w wirze swoich rodzinnych obowiązków a my z emusiem będziemy ciagle na nich czekać :O -tak to jest z tym rodzinnym gniazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, przepis ciekawy i w zasadzie łatwy ale kurcze musi to byc strasznie słodkie, 2 dżemy i galaretki :O chyba zamiast galaretek wystarczył by żelatyna, no ale wygląda przepięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym Tereterku:( ale ja już przywykłam i nawet sobie cenię ten spokój i komfort :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×