Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A ja slubowalam w czerwcowy piatek:P 20 lat temu. Jak to szybko zlecialo:O Ale tak szczerze, te 20 lat to sa najpiekniejsze i najszczesliwsze lata w moim zyciu. Albo do niedawna byly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita👄 Pszczólko myślałam, że Ty mi odpowiesz:) Poetko i to jest jeden z minusów mieszkania w małej społeczności, ale d=miej to w głębokim poważaniu i trzymam Cię za słowo, natura górą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ja jak byłam młodsza to nosiłam rozmiar " D " kupowałam w tedy biustonosze w Niemczech, bo u nas nie mogłam dostać :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku są są:) Poetko a co ja widzę na zdjęciu? B lub C, więc też niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, moje koleżanki farbują włosy, zeby ukryć siwaczki. ja robię pasemka bo ich nie mam :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zuuziczku skarbie hi, hi :) A ja ślubowałam 25 grudnia :) jak już pisałam Bonitko to dobrze, że są to dla Ciebie najpiękniejsze lata :) chociaż masz miłe wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko no to było zimno jak ślubowałaś, więc mów dlaczego ten termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, Poetka nie pokazała gołego brzucha! Pokazał się z profilu, tam podobno był brzuch ;-). Nie zna mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Poetka zapomniała wciągnąć powietrze i wydaje się jej, że jest be;):P a ja mam dokładnie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku czasami nie mniej czarnych myśli :) w 1985 braliśmy ślub a synuś mój pierwszy urodził się 87 roku :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko przez sekundę o tym nie pomyślałam:) a zresztą jakie czarne myśli;):P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz jestem. Poetko wydaje mi sie ze przychudlo Ci sie troche. Wygladasz bardzo, bardzo fajnie!!!!! Zuzik ja jak wciagam brzuch do zdjecia to robi mi sie wytrzeszcz oczu i strasznie "szeroka w barach" sie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×