Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Banderasku co ty wygadujesz starzejesz się nu nu już groże moja wielka łopata po dupci:) my laski jesteśmy i przezywamy druga młodość,pamietam słowa lekarza po operacji wy teraz dziewice bierzcie z życia ile sie dobrego,a mało smutków. cos ostatnio krzyczę na wszystkich,ale sie nie gniewajcie ustawiam do pionu.:P:) dzięki za gruszkowa herbatkę❤️ w między czasie polecę ugotowac budyn capuccinowy i wylać na ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiiii! Pamiętm takie koszmarki z różowym, bardzo wysokim nadzieniem. U nas nazywało się to napoleonki :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku ty nie lubisz cukru pudru. ale nawiasem mówiąc człowiek jakiś dziwny jest wczesniej jadło się surowe jajka kogiel mogiel,ale toż byłą frajda w domu zawsze adwokat robili z surowych jajek bł pyszny dziś żaden nie przypomina mi samku tamtego domowego pamietam babcine kruchę ciastka wypiekane jeszcze w piecu na wegiel miały takie piekarniki pamiętcie,a może u ktores jest jeszcze. a i nic nie szkodziło zdrowiu,a wegiel z węglarki ile raz bedac dzieckiem wyjadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hi hi Bechemotku - a to właśnie jest odwrotnie :D te koszmarki z różowym kremem to kremówki. Szczerze mówiąc to ja osobiście podejrzewam, że Papież mylił napoleonki z kremowkami. On jadał napoleonki właśnie ale mówil na to kremowki. W tym regionie - Wadowice, Zator, Oświęcim, Myślenice - tak sie zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko :-D, masz rację, nie lubię cukru. Kogel uwielbiałam, gdy byłam mała. Terterku :-D, dziś jesli chcesz kupić u nas w cukierni kremówki, dostaniesz coś takiego jak napoleonki, te twoje. I tak było zawsze. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi👄ja się oczywiście nie starzeję:Pale moje włosy tak Nie zafarbowana wyglądam fatalnie:P:P:P Oznajmiam osobistycznie;)))że ja lubię i kremówki i napoleonki i eklerki i ....duuużo lubię słodkości:))))szamać...Czego nie da się ukryć Wypływa mi i tu i tam jak z napoleonek,kremówek i eklerków:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Dziewczynki❤️dobrej nocy💤i kolorowych snów Jutro udanej i pogodnej niezieli🌼 Idę lelum ponieważ oczyska klapią Dobranoc pszczółko👄jutro wielki dzień Twojej córci🌼Powodzenia i wszystkiego najjj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki👄 Zaparzyłam kawkę i herbatkę i inusię :))) (_)>(_)>(_)> ? (__)>>(__)>>(__)>> Jak wstaniecie to zapraszam:D Ja już chlipię;)))) Słychać ?:P Miłego poranka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Banderasku dziękuje za kawkę jateż już wstałam pije kawę narazia jest pochmurnie rosołek się gotuje ja idę obierać ziemniaczki na kluski nie spałam do 24 mój kręgosłup daje popalić jak zawsze pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo! Dzień Dzobry Banderasku ❤️ i Beti❤️ jak miło pochlipać kawusie kiedy czyjeś troskliwe łapki zrobią ❤️ :D podaje śniadanko: http://www.skarbysmaku.pl/images/tymbalik.jpg mam nadzieje, że lubicie tymbaliki z sokiem z cytrynki http://wd2.photoblog.pl/lvp1/200905/20/37833501.jpg kto nie lubi (ale dobre są na stawy!!!) to kanapki może zajadać :-))) Pozdrawiam pięknie i życze superowej niedzieli ❤️ Pszczółko! ❤️ powodzenia i wszystkiego naj naj naj dla Twoej Coreczki ❤️ Beti - na Twój obiadek przyjde nawet gdyby sie paliło i waliło :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Banderasku! ❤️ Witaj Beti! ❤️ Witajcie Dziewczynki ❤️ Jak to miło wypić kawe zrobioną przez przyjazne łapki Banderasku :D siorbie z przyjemnością :D Za to śniadanko dla Was - zjadamy późno ale nie musi vbyć obfite: po tymbaliku dzisiaj: http://www.skarbysmaku.pl/images/tymbalik.jpg oczywiście z cytrynką: http://wd2.photoblog.pl/lvp1/200905/20/37833501.jpg Beti - na Twój obiadek zjawie sie na pewno - nawet gdyby sie paliło i waliło :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :P:P:P byłam przekonana że mi zżarło wpis - i napisałam powtórnie wściekła że niewiele pamiętam :D:D:D no to terterek dzisiaj sie sklonował :D:D:D POZDRAWIAM i życze słońca!!!! ❤️ ❤️ ❤️ u mnie halny wieje, jest bardzo ciepło a ja mam bardzo niskie ciśnienie - myśle, że po Banderaskowej kawusie będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapodaje rosołek z makaronem (_______________________________________________________) a na drugie danie kluski@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ZIEMNIAKI ############################# jak kto woli oraz kotlety schabowe $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ oraz królik%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% i do tego buraczki czerwone &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& tłuszczyk (_________) albo sos z królika (_________) zapraszam i życzę smacznego Terterku obiad już podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄 terterku👄dzięki za śniadanko:D U mnie również wieje bardzo:Oale też jest cieplutko 10 stopni:)))) Wybieram się dziś na pływalnię;))))....tylko czy tam mają taki nadmiar wody:P????Przeca z pół wody to wypłynie jak ja ,,wskoczę,,😭....Troszkę się krepuję(z powodu cielska:((()ale z drugiej strony jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku :D:D dobrze kombinujesz - ja sobie już kiedyś powiedziałam: jak sie komu nie podoba to nich nie patrzy - ważne że mnie "moi" akceptują :D Ale z tą wodą w basenie przegięłaś :D:D:D hi hi śmiałam sie do rozpuku :D Beti kochana - wszamam spokojnie Twój obiadek bo mój jeszcze w lodówce - obiad robie na 15.00 - ...mmmmm....rosołek...:P mmmm.... schaboszczaki ...:P mmmm buraczki ..... mmmmmniam Dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja w niedzielę zawsze mam wcześnie obiadek Banerasku ❤️ nie przesadzaj na pewno ani kropla wody się nie wyleje z basenu a moja córka dzisiaj jest tak mi sie wydaje blisko Terterkowego miasta jest w Za.........u u kuzynki wczoraj już pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - znam to - u moich teściów w niedziele obiad zawsze na 12.00 jest bo potem chcą już tylko odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie maama twierdzi że cały tydzień jemu pózniej obiad to w niedziele musi być wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄 terterku👄 No wcale:Oale to wcale:Onie przesada z tą wodą:O No może jedynie z ilością:P...wypłynie ,,jedynie,,1/4 wody hi,hi,hi:)):))) U mnie na obiadek: (_______________________)>>>>>zupka pomidorowa z ryżykiem ........................................................ LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL pieczone udeczka i suróweczka z kapustki kiszonej bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Smacznego:D Obiadek mus było zrobić wcześniej;))) Małż maszeruje na II zmianę:Pa ja w długą hi,hi,hi:))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×