Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam 🖐️ pozdrawiam całe syrenie grono❤️ ....Przepiękne są dni, gdy płyną w uśmiechu i szczęściu, a jeszcze piękniejsze, gdy mijają w super towarzystwie, otoczonym piękną przyjaźnią zrozumieniem i wspaniałą wspólną rozmową Z całego serca życzę takich chwil jak najwięcej. u mnie zamierza padać śnieg samochody jadace sa zasniezone tylko patrzec jak łupnie:P:( A wiecie jak nic nie pokreciłam to nasze kolezanki mają imeniny Tokina i Rowerzystka ❤️🌼❤️a to życzenia dla was Niech Wam chwila kazda przemija wesolo. Niech was zawsze otacza przyjaciol kolo. Los niech Was obdarowywuje pieniedzmi i zdrowiem. Czolem Solenizantką, czolem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ U mnie pada deszcz ze śniegiem, jest szaro buro i ponuro. Byłam w Carrefour, kupiłam spód do wiązanki i kwiaty, teraz tylko robić, dobrze że w domu mam ciepełko bo wróciłam mokra i przewiana do szpiku kości😭 Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Terterek,hi,hi pisałaś że wietrznie ale ciepło a tu trach śnieg:p:).No a u mnie zimno,powiem więcej łokropnie zimnowieje jak wszyscy diabli i raz po raz pada ale jak na razie deszcz,boję się że wraz z upływem dnia ten deszcz będzie się zamieniał w śnieg.I może jak pisze Bondi snieg jak przykryje te bród będzie ładniej,ale ja już widzę co to się będzie działo jak ten śnieg przemieni się w papkę,papka w breję oj ładniej nie będzie. Mi zależy na jako takiej pogodzie bo jutro jadę na przegląd techniczny,prawie kompleksowy:p:),będzie gin,usg dołu i góry no i chirurg,na koniec CLA.Przydał by mi się ładna pogoda,co tam piszę ładna nie ma szans,przynajmniej żeby nie padało.Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki bo ja już od początku tygodnia w związku z tymi badaniami jestem chora,ten typ tak ma:p:) Bechemootku jak sobie dobrze przypominam i Ty zapisałaś się na badania,byłaś już czy jeszcze wszystko przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham tylko łapką :) 🖐️ Jakoś brakuje mi czasu :( zaraz lecę do internisty z wynikami i z języczkiem :P :D hi, hi . Nie będę miał teraz czasu do niedzieli , bo muszę piec i szykować żarełko na córci osiemnastkę :) robimy przyjecie w niedzielę. Pozdrawiam i mocno każdą przytulam do❤️❤️❤️ Paaaaaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesołku! Będę trzymała cię za rękę cały czas, w czasie jazdy i w czasie badań 👄. A co to jest CLA? Ja we wtorek mam mammografię i odkąd dostałam zaproszenie, wciąż bolą mnie piersi :-o. A wizytę u onkologa 10.XII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku skarbie nie przeżywaj tak mocno tych badań i nie denerwuj się zobaczysz będzie wszystko w porządku👄 będę trzymała za Ciebie kciukaski ❤️ Bechemootku za Ciebie też kochana 👄 Mi by też już się przydała kontrola, bo nie byłam od stycznia :( ale też się boje iść :( Tokino jak się czujesz ? czy Twój dołek już zasypany :)👄 Trzymajcie się dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak myslicie czy pod oBI moga być na parkingu kamery ,otoz dzwoniła małza i jakiś dupek zrysował mu troche drzwi,tam nie zauwazżył dopiero jak wysiadł koło bloku bo to drzwi od pasazera są.Teraz syn mówi,ze tam powinny być kamery,jak mysicie jesli są to odszukają drania? Małz zrozpaczony bo dla niego smaochód to święta krowa.Choć troche i mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez smutno ,od jutra jestem samiutka bo syn jedize na 2 dni na wycieczką a pogoda zimna niestety.Wraca doipiero nad ranem w niedziele.Troche sie teraz boję tyle wypadków a powrót nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie zawsze na chrzest dzieciątka dostawały od chrzestnych krzyżyk lub medalik z łańcuszkiem. Kiedyś Zuuzik proponowała śliczną srebrną łyżeczkę z wygrawerowaną datą, inicjałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten chrzest coś bardzo nagle szybko,wczoraj sie dowiedzieliśmy a to w nastepna niedziele taki czas ,ze nie mysli sie o chrzcinach a o grobach teraz ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechała do małza córka i ma mu powiedziec a pyatłam tzrba było policje wezwać ale on na to gdize go teraz szukać dopiero syn podpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tak do konca nie wiem,w ciązy pod koniec jakieś niedotlenienie dizecka było i wywoływali prawie misiąc wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby planowali na świeta a yu tak nagle wczoraj telefon do corki czy sie zgodzi a przeciez jest zwyczaj,ze sie nie odmawia dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku musze jednak cos synowi naszykowac do jedzenia bo on ajk mu nie przypomne to takie dizecko o jedzenie sie nie upomni,on zawsze jest najedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może boją się o dzieciątko i dlatego chcą szybkiego chrztu. A jeśli chodzi o nadchodzące święto, to bardzo go nie lubię i nawet się nie zmuszam do uczestniczenia w szaleńczych objazdach cmentarzy. Może dlatego, że nie mam nikogo najblizszego, na szczęście! Mama, M, dzieci są obok mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×