Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

wieczorowo a my dziś byliśmy w kinie na filmie RED z doborową obsadą, tak naprawdę trochę z przypadku, bo w naszym grajdołku nie grają filmu, który chciałabym obejrzeć:o wiocha normalnie:P ale film spoko, można się pośmiać zwłaszcza z kreacji mojego ulubionego aktora Johna Malkovicha - uwielbiam go niezmiennie od czasu "Niebezpiecznych związków":) Tokina u nas drobne chryzantemy doniczkowe po 15, bomby ponad 20, ale ja tylko bomby;) cięte nie wiem, bo nie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem A ja rano zaliczyłam kosciółek nad rzeką, było pięknie ale wiało halnym - do mnie też dociera :-). A po południu płonęła hurtownia plastiku, farb i materiałów wtórnych niedaleko mojego domu! Miasto się zakorkowało, syreny wyły do wieczora. Okna nie dało się otworzyć a od 15 słońce u mnie zaszło :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 jeśli ktoś może i jest w domu jeszcze to zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke I__I? I__I? I__I? inusie U? U? U? Na wszelki wypadek zostawiam kanapki: http://www.restauracja-jowisz.pl/public/images/galeria/IMG_1758.jpg i soki: http://images34.fotosik.pl/115/74de62ca749ddab7med.jpg U mnie dzień upalny wstał - życze spokojnego i bezpiecznego dnia - wróćcie całe i zdrowe do domów ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ terterku❤️dzięki za kawkę i pyszne kanapeczki:D Życzę spokojnego dnia i bezpiecznych powrotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Przytachałam krokieciki z pieczarkami i serkiem żółtym i sałatkę jarzynową :))) Smacznego!:D Jak wrócicie to może zechcecie coś predziutko przekąsić:D Ja zaraz wyruszam drugi raz...Do zobaczenia ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Terterku dziękuje za kanapiki ❤️ Banderasku tobie za krokiety ❤️ u mnie jest ładna ogoda ja już na jednym cmentarzu byłam teraz jeszcze dwa ale to po obiedzie jeden jest 10km od mojej miejscowości a drugi u mnie i ten co byłam to też u mnie dziewczynki ja zostawiam ciepły rosołek(_________________________) a drugie danie takie jak wczoraj życze miłego poniedziałku i spokojnych powrotów ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku śniadanie wyśmienite:) słyszałam, że południe Polski dziś bardzo pogodowo udane, super:D, u mnie też ciepło, ale słonka niet:o buziam wsie i do zobaczenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie U mnie bardzo ciepło, wieje jednak dość mocno. Na cmentarzu zapaliłam znicze, wsparłam kwesty tym bardziej, że kwestował mój wnuczek i siosytrzyca :-p. Pewnie jeszcze raz pójdę ale już wieczorkiem. Ludzi niezbyt dużo, podobno wczoraj była większość. Postaram się wysłać fotkę wnuka na @, pozdrawiam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️A ja dopiero wyjezdzam na cmentarz.U nas masza jest dopiero o 15:O Juz sie boje korkow przed cmentarzem i gdzie ja zaparkuje maluszka:( ale autobusem nie mam mozliwosci dojazdu:( Trzymajcie za mnie kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita i jak, udało się zaparkować? u nas msza też o 15:) ugotowałam;) bukiet, jaki wstawiłam tacie, takie kompozycje (hehe inne też) właśnie lubię i powiem Wam, że jeśli nie ma zbytnich przymrozków to w ub. latach trzymały się 2 tygodnie, mam nadzieję, że teraz też tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuuziku:-). Hej koleżanki Wyjątkowe, ciepłe święto :-). Ja w garnku ugotowałam spacerek poranny i wieczorny a wcześniej dymy z pożaru wczorajszego. Czy doszły fotki na @ ? Dajcie znać, plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku doszły doszły, dzięks, a wnusio jak na moje oko podobny do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, skleroza nie boli;) całus urodzinowy dla Twojej córci👄 czy był tort chałwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie wiedziałam, czy doszły bo podobno kilka razy się nie udało. A wysłałam, bo dumna jestem z mojego harcerza :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też nie doczytałam o urodzinach terterkowej córy, ups... To też się dołączam do życzonek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dielnego masz harcerza Bechemotku:) właśnie w garnku zastanawiałam się czy są jeszcze zuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja wróciłam :) dziś był cieplutki dzień . Bonitko kochana i jak parkowanie ? No a teraz lecę na pocztę zobaczyć wnusia Bechemootka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko Zuuziku, harcerz bardzo zaangażowany i przejęty. A my się cieszymy, bo wiemy, że mądrze ma zorganizowany czas i wiele ciekawych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×