Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuzik jak to nic takiego?!,chyba każda z nas lubi przeczytać coś lekkiego i wesołego,coś co choć na chwile oderwie nas od szarej i często smutnej codzienności.Ja jeszcze nie czytałam nic Bakuły jak same widzicie ostatnio niedoczytana jestem ale za to biblie przestudiowałam parenaście razy i za każdym nowy podejściem odkrywałam nowe znaczenie już znanych słów.Ale spokojnie już zaczynam pomału rozszerzać moje zainteresowania czytelnicze:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję bez bicia, że Hanny Bakuły nic nie czytałam - czasem jakieś felietony w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam 🖐️ Zuuzik u mnie 2 dzień wieję :(dobrze ,ze z tarasiku sprzatłam,bo fruwalo wszystko . a co do smierć to też coś klepnę,powiedzie ta to się urwal z kosmosu. Każdy z nas sie ze starzeje umiera,nawet zawieram z Bogiem pakty co jakiś czas sobie życie w ten sposób wydłuzamy,ale to tez jest do pewnego momentu,poniewaz moje babcie sp .mówił,ze jeśli na ziemi wykonamy nasze zadanie odchodzimy,ale nie cłąkiem my ileś raz na ziemie wracamy pod inną postacią np.kota,psa nawet moj mi mówi ,ze w poprzednim wcieleniu mieszkał na zamku.A między niebem a ziemia jest rozwinięta zasłona i dzieli tylko cienka nić. Też dlatego dostajemy krzyżki na swojej drodze,któe proste nie sa i wiele pytan jest dlaczego ja moi bliski itd,wiel rzeczy jest niewyjasnione,tak samo sny sa naszym przekazem,ale my nie umimy czasem tego przekazu odczytać,ja czasami mam takie wrazenia we śnie ,że spadam z łożka,i wierze w to ,ze nasi najblisi któzy przeszli na tamtą strone opiekuja się tu nami na ziemi.Wiecie co kilka zdań chodź to długi temat. pozdrawiam wszystkie❤️i tak kiedys sie ze starzejemy oby ta nasza młodość jak najdłuzej trwała.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie chwaląc się, zaczyna mieć jakieś osiągnięcia. Wystawa, której jest wernisaż ma też formę plenerową. Na razie u nas, potem jadą do innych miast. A syn ma foty - autoportrety w róznych strojach, związanych z historią i regionem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeśli chcecie się trochę rozerwać polecam właśnie tę pozycję. to taka autobiografia Bakuły, zaczyna jako sześciolatka - najęta kłamczucha z piekła rodem, a akcja toczy się w latach PRL-u, w każdym razie ksiażka napisana z dużym poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku gratuluję zdolniachy:) musi mieć chłopak oko, fajnie, że podałaś link, będę śledzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko Wesołku :-), a mieliśmy być na wernisażu, bo autor ku swojej rozpaczy nie jest na nim! Właśnie wyjechał na tydzień do Austrii na europejskie szkolenie instruktorów narciarskich. Czasem gubię się w jego licznych aktywnościach. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku gratuluję zdolnego syna a teraz cos wesołego napisze Święta idą sa już blisko ceny w ręce spadły nisko filet z cipek 1kg-4,99 Rodzynki z baraniej dupy500g-1,99 jaja męskie niegolone 60sztuk 9.99 :P:P:P;P:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! fajne prace i jak dużo! A Pani ma super spódniczkę :-) Link to wiadomości mojego miasta, ale możesz zawsze zerknąć na wiadomości o stowarzszeniu j'art :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ja lubie jak was czym rozśmiesze rozbawie,chodx dziś przez Personalną mało zawału nie dostałam:P:) kogut na lini:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becemotku dzięks:) a prac było ponad 119, ale nasz plastyk leniwiec i nie chciało mu się wszystkich wkładać pod szyby, więc umieścił je w gablotach co moim zdaniem jest porażką:o ale cwaniak robił to wczoraj jak już mnie nie było i nie mogłam zaprotestować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie co mówicie kochane, ta pani obok mnie to ślicznota i ona się może podobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę teraz tekst napisać do tych fotek i w poniedziałek wrzucić na stronę, jak ja tego nie lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Zuuzik dzisaij piekłam biszkopty na jutrzejsze ciasto i nic wyszukanego nie chciało mi się robić,jakieś kanapusie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, w potężnej placówce działasz i z tego co wiem to prężnej. Pamiętam, że w mojej mieścinie takie konkursy były mini. Ale to było kiedyś. Przepraszam za przerwę ale miałam sprawozdanie z wernisażu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku kanapusie zrobione z uczuciem są :classic_cool: papapa Bechemotku oj dzieje się aż za dużo czasami:o a pójdziesz w tygodniu pooglądać prace syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, oczywiście, że pójdę. Już nie pierwszy raz, choć pierwszy raz taki duży projekt. Właśnie dostałam wiadomość o sukcesie wystawy i wielkich pochwałach dla Qby. Poszukaj w google - Lukasz Trzciński - to guru, konsultant itp. Bardzo, bardzo był na tak dla Q:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×