Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczyny jak ja tak pomyślę to to do końca ja grzeczna nie byłam:):P a jestem bardzo spokojny człowiek dopki mi się na odcis nie na depnie:),ale wiecie jak teraz glupio czasem,że mam miał racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku w blokach jak tylko na klatke sie wejdzie to az cofa z gorąca.Moja małza teraz jest w l nie tam w mieszkaniu i mowi,ze pozakrecał prawie wszystkie grzejniki bo jeszcze goręcej niz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się powoli zwijam, jutro marsz do pracory! Widzę, że Bondi dalej nie ma :-(. Myślałam, ze wybyła na długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja musze sie juz z Wami pozegnac. Chce na spokojnie jeszcze cos sprawdzic na mezowym forum o chorobach:O Zycze Wam dobrej i spokojnej nocy. Do jutra🖐️ Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko takie rady docenia sie wtedy jak moze samemu jest sie matką a przeciez każda mam chce dobrze dla swojego dizecka.A my nie doceniałysmy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki ja tez juz sie kąldę bo przecie jutro trzeba do szkoły wyprawić.A ciezko rano sie wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁEGO DNIA Zapraszam na kawkę, inusię i herbatkę {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} U mnie wszystko OK:)......tylko dużo zajęć związanych z pracą i terapią do której powróciłam :) Pozdrawiam cieplutko❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Przepraszam że zniknęłam bez słowa ale życie mnie przerosło.Wydawać by się mogło, że w tym wieku człowiek powinien być oswojony ze śmiercią i tak jest kiedy dotyka to innych, godzimy się z tym ale kiedy kręci się dookoła nas, patrzymy na nią trochę inaczej. Tydzień temu zmarła moja koleżanka, też po takich przejściach jak my, tylko ona miała mniej szczęścia. Właśnie dziś o 11 jest pogrzeb. Wybaczcie . Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Personalna🖐️ Terterek🖐️ Bondi kochana tak mi przykro :( trzymaj się dzielnie🖐️ Miłego dnia wszystkim❤️ Ach zapomniała bym :) stawiam na stoliczku krupniczek (____)> (___)> (_____)> (_____)> a później będzie mięsko pieczone :) paaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Jestem podziebiona. Juz wiem dlaczego bylo mi tak niedobrze ostatnio:( Musze sie podkurowac i troszke zadbac o siebie. Bondi to bardzo smutne:( Ach to zycie. Trzymajcie sie wszystkie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bondi❤️ Dziewczynki wpadłam na chwileczkę bo muszę dać znak życia.Dzisiaj cały dzień spędziłam na załatwianiu spraw papierkowych i to nie moich.Wróciłam niedawno i oczywiście objadłam się jak niedźwiedź przed zapadnięciem w sen zimowy.Teraz nie mam na nic sił,włączę telewizor i się trochę pogapię,hi,hi narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasowa ja mam to samo :( Jestem już tak zmęczona, że wszystkiego się odechciewa. Mam nie wykorzystanego urlopu 29 dni Pozdrawiam wszystkie dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerzystko👄no to podajmy Sobie ,,łapki,, A z tym urlopem to jestem w szocku:O To przeca totalne przegięcie banana Dopiero wróciłam i jestem dętka:O Spokojnej nocy Dziewczynki❤️ Pozdrówka i duuuuuużo zdrówka🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 jest mglisto i baaardzo jesiennie ale u nas pachnie zabójczo świeżo parzona kawa: (__)? (__)? (__)? (__)? jest też gorąca herbata I__I> I__I> I__I> i inusia U> U> U> wstawajcie, zdmuchnijcie z powiek resztki snu i pochlipcie razem ze mną ❤️ Rowerzystko ❤️ Banderasku ❤️ jesteście najbardziej zapracowanymi osobami w naszym gronie ❤️ Macie mój szacunek - zalecam troche egoizmu - raczej starajcie sie nie dać wykorzystywać i dbajcie o zdrowie ❤️ Śniadanko podaje i też zasuwam do pracy: http://zpierwszegotloczenia.pl/galeria/posty/obrazek-22786.jpeg http://bi.gazeta.pl/im/3/6548/z6548643X.jpg musli Pozdrawiam i życze spokojnego udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku ja na tę kawusie sie skusze dzisiaj bo nie moge sie jeszcze jakoś obudzic i trzeba przejść do rzeczywistości. Pozdrawiam i milego od jutra odpoczywania.Toz to juz sobota. Rowerzystko to pewnie masz urlop jeszcze niewykorzystany z poprzedniego roku. Banderasku spocznij troszeczkę Bondi tak czasem sie zastanawiam nad . ,nam jak do tej pory sie udalo,oby tylko nie wróciło. Bonitko czy przeziebienie przechodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Bonitko kuruj się kochana👄 zdrówka życzę🖐️ Roberta co z Tobą :( nie pokazujesz się ? 👄 Dla wszystkich miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki terterku👄sniadanko mmm:))) Małgosiu👄 pszczółko👄 U mnie słoneczko i 10 stopni:D Jak dla mnie idealnie;)))) Z tą pracą już tak jest:O Trzeba ,,orać,,i nie ma lipy:P...no chyba,że adijos pomidoros:P Cały czas szukam i nic:O Na obiadek zapodaję: -placuszki ziemniaczane ze śmietaną ,albo jak wolicie to z gulaszem(tak po węgiersku) OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO -zupka pieczarkowa (_____________)>>> Smacznego:))))) Lecę do Tesco po garnki(pyzy).Już dawno na nie polowałam,ale chwiolowo zniknęły z horyzontu;)))a teraz są w promocji:D Są ładne i praktyczne,bo Mamutek❤️posiada i jest zadowolniona:))):)))) Miłego popo🌼 Tulu❤️ bondi❤️ Bonitko ❤️jak zdrówko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Wróciłam w codzienność , a więc do domu i pracy :) Banderasowa....dzięks za pucio obiadek :) Też piekłam chlebuś z linku Wesołka :) Dziewczyny, miałam problem z kolorem, strasznie jasny mi wyszedł, znaczy skórka jasna...tak ma być? Po wyłożeniu gorący posmarowałam przegotowaną wodą, przykryłam lnianą ściereczką, a potem ciepłą froteczkową ściereczką i tak stygł....i sórka była mięciutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie było słoneczko ale już się chmurzy :( buuuuuuuu. Banderasku placuszki pychota już dawno nie jadłam :) więc z ze smakiem spałaszowałam mmmmmmmmmm👄 Poetka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ pozdrawiam wszystkie no to u mnie też niewesoło,nawaliła mi lodówka zrobiła kaput,dobrze ,ze m niedługo bedzie,a ,żeby nie było córkę w szkole pchnął kolega i wyladowała glowa na kafelkach,chwilę niewiedziała co z nią,ale doszła z tym do siebie,ale i tak byliśmy doktorka,bo kręciło jej się w główce,narazie się uspokoila,ale jakby sie pogorszyło to mamy na szpital jechać,to prawda nieszczęscia chodza parami. Banderasku prosze sie pochwalić garnkami pstryknac fotkę Roberta co u ciebie martwimy sie❤️ a ktoras chyba kupował lodówke,a czy ma któraś ta bezszronowa? moja po 13latach taki numer i to Bosch,chodż facet mi powiedział,że mam szczęscie,bo je po 7latach trza wywalić.,zmienić sprzet na nowy. no to się wyzalilam jest mi lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niewiedziałm,to za otwarcie stronki stawiam abolwenta i wihski z lodem soczkiem kto jak woli,i ciemne karmi UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×