Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki❤️dzień dobry Kawka i herbatka i inusia czeka:)))) (_)>(_)>(_)> (__)>>(__)>>(__)>> |__||__||__| Zapraszam i życzę udanego dnia:classic_cool: U mnie pada intensywnie:Oa ja muszę wiadomo gdzie:P Buziak👄i przytulak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku- Dziękuje pięknie za kawusie ❤️ u mnie też pada intensywnie, więc przeprosze parasol bo musze za chwille wyjść do pracy. Dzień dobry dla wszystkich - 🌻 🌻 🌻 Śniadanko szybciutko: pieczywko, masło, dżem, miód twarożek papryka, pomidorki musli mandarynki troche niedzielnego ciasta Pozdrawiam i życze udanego poniedziałku i całego tygodnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dzięki za kawusie własnie pije bo ciemno i mokro za oknem ,chyba ciśnienie leci w dół bo ledwo na oczy widzę. Dziewczynki dalej troszkę jestem zalatana ale mysle ,ze teraz pare dni pomieszkam w domu a nie w l nie.Zajmę się gotowaniem po niedizeli jakoś wyniotło i światło w lodowce swieci. Bechemotku wiem co przeżywa Twój małz pamietam co robił moj po zarysowaniu swietej krowy pod obi.Tez sprawca zwiał tylko my nie mamy numeru rejestracyjnego ,po prostu brak było czasu a i tak pewnie uznaliby małą szkodliwość. Wiecie co przez to zalatanie jakoś umknęło mi córka pisała coś na chyba socjologie opowiadanie o najlepszym i najgorszym dniu w szkole Mówiła mi co napisała a ja nawet nie poprosiłam jej by to mi pokazała,dzisiaj rano otwieram kompa i ona przez gg przesłała mi to opowiadanie.Jakoś głupio mi sie zrobiło bo nawet jej o to nie poprosiłam a przecie mogłam ,jakos chyba przez to wszystko zalatanie widze ,ze przez moją wine troche mi wstyd.Kiedyś było inaczej.A opowiadanie to ukaze sie w ksiażce ,ona z całej grupy wygrała .Wstyd mi i tyle.Nie mam wytłumaczenia. Tokino przykro o tym przetaru ale szukajcie dalej ofert.Szkoda tylko ,że to Ty kazałąs obniżyc cenę ale wiadomo każdy grosz sie liczy każdy liczy ,ze jego oferta wygra. Cieszę sie,ze zostajesz w pracy będziesz miała odskocznię troszeczkę. Odnosnie mojego zdrowia jest lepiej ale zaraz dzwonie o ósmej zapisac sie na usg jamy brzusznej na przyszły tydzień.Chirurg kazał mi zrobić .I dopiero po tym reszta badań.Ale już będe mysle czasowa to tym sie zajmę. Bonitko dobrze,ze lepiej juz ze zdrowiem ale jeszcze uważaj na siebie. Tererku Twoje snaidanka coraz lepsze. Beti czekam na zdjecie w nowych okulelach. Bechemotku wyjazd szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczątka :) U mnie w gminie bez zmian, wygrał stary wójt więc pewnie szykują misie nowe problemy. Ale nic to, poradzę sobie, teraz zmykam do pracory, pozdrawiam wszystkie i miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :D ❤️ u mnie w gminie też bez zmian - wygrał stary prezydent niezrzeszony ale to i dobrze bo sprawdzony jest. Małgorzato - dobrze, że takie refleksje masz - jedyne w czym musimy sie spieszyć to w kochaniu ludzi - w każdej innej sprawie nie powinniśmy, coby nie przegapić takiej chwili jak Twoja. Teraz za to wyjątkowo pochwal swoją Córke bo mądra Dziewczyna jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawusie popołudniową i babeczki z płatkami czekolady (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? @@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku witaj ,pewnie skuszę sie na te babeczkę.Dzięki Masz rację Terterku bardziej trzeba zwracać uwagę na drugiego człowieka,na problemy innych ale tak czasem nie wychodzi.Wstyd mi i tyle.Ale myśle błąd naprawiony,choć coraz częściej sie łapie na tym ,ze chyba wiecej rozmawiam z córka na gg niz w realu.Więcej teraz przebywa w L nie niz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj zimno ,wieje az cięzko na dwór nosa wychylić. Ale pewnie jest tak w całym kraju,u mnie też ponoć wygrał ten sam prezydent co był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie, z tego co wiem, będzie dogrywka na którą nie pójdę. Obaj są nie z mojej bajki, nawet nie mogę wybrać mniejszego zła :-O. A zimno też jest, deszcz siąpi. Ja dzisiaj w nagrodę za efekty diety poszłam do fryzjerni i zrobiłam się na blond (prawie):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jał! :D Bechemotku ❤️ blondasku nasz ;) - to już włoski kongresowe Przypomniałaś mi, że musze siwizne zakryć - mam kupiony Loreal Casting "swietlisty blond" :P:D czeka w szafeczce w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się posłać fotkę na @ - niezbyt udana, małżowina nie ma ręki do zdjęć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poślij poślij - Małzowinki tak już mają, że lepiej im wychodzą fotki zwierzątek niż żon :D:D:D - my mamy tysiące zdjęć kota a on poczciwego zdjęcia żony nie potrafi zrobić - wszystkie jakimś dziwnym sposobem knoci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam ale nie wiem, czy się udało :-(, zerknij! Jeśli nie ma, to wyślę ztlenowej- do siostrzycy mojej poszły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Bechemotku!!! śłiczny blondasek jesteś ❤️ napisałabym coś więcej ale musz wyjść na saune - jak przyjde przyjrze sie jeszcze raz :P brawo Bechemotku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Bechemootek :) nie umawialysmy sie:)m Ja tez bylam u fryzjera. Przycielam nawet duzo.ok 5 cm! tylko siwielce nie sa umalowane. Malz stwierdzil ze nie sa jeszcze takie tragiczne i trzeba im dac odpoczac, bo bardzo mi ostatnio wypadaja:( Teraz po fryzjerze widac strasznie siwulce, bo te ufarbowane sa sciete:o A Twoja fotka z blond-kongresowa fryzurka nie doszla:( Przy okazji pobuszowalam po sklepach. Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego markowe, te najprostsze w formie i najladniejsze ubranka sa takie drogie! Tylko jakies dziwologi no name sa tanie:O A wlasnie Terterek co jest z Twoja garsonka? Jeszcze nie gotowa, czy tylko fotki nie gotowe do wyslania:) Malgos ciesze sie z sukcesu Twojej corci🌼 Poetka ja mialam nie najlepsze przeczucia. Teraz mamy czarno na bialym. Ale moze ze bedzie az tak zle. Boje sie ze zmiana pracy u Ciebie wiaze sie z utrata statusu urzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Was wszystkie pobuziac. Robie to teraz👄 A moze mi ktos podesle foto naszej blondynki:Pliss............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko :-D Ja za to prawie nic nie ścięłam a małżowina się zdziwił, gdy mnie zobaczył :-). A fotkę zaraz poślę. Do Terterka robiłam próbę, czy pójdą :-D. Poczekaj chwilkę, zaraz wysyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie doszlo:( Bechemootku🖐️ Bardzo sie zdenerwowalam. Znowu wiadomosc o podwyzce pradu. Zmienie firme dostarczajaca prad. U nas juz sa mozliwosci, chociaz konkurencja niewielka. Wielkie koncerny dyktuja warunki. Prawie wszyscy korzystaja z lokalnych miejskich elektrowni. Ale sprawdzilam w internecie prad dostarczany z polnocy jest tanszy jak z od nas. Chyba zaryzykuje. Malz konserwatysta, jak zwykle protestuje- chce zostac u starego dostarczyciela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gazem jest tez u nas trudniej ale juz pojawiaja sie pierwsze mozliwosci. To wszystko jest dlatego tak drogie ze 3-4 wielkie koncerny maja monopol na prad i gaz i dyktuja ceny na gieldzie. I predko sie nic nie zmieni:O Bo w zarzadzie tych koncernow siedza politycy. U nas przewaznie politycy parti socjalno-denokratycznej czyli robotniczej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, nie wchodzi na pocztę twój adres @, jeśli możesz przyślij do mnie jakiś sygnał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Bechemootku, do mnie doszło, ale nie moge otworzyć, może mam zrąbany program albo cuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poetko! Teraz dostałam komunikat, że poszło do Bonity ale nie wiem, czy dojdzie :-o Widzę, że muszę wysyłać pojedynczo :-( i to z o2 bo z wirtualnej nie umiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Bonitko...żle to u mnie już było przynajmniej od 3 lat i nie przypuszczam, żeby to się miało zmienić. Właściwie to już mi zabrał szef status urzędnika, mimo tego, że mam odpowiednie wykształcenie, staż pracy itd. Stopniowo zabierał mi wykonywane zadania i na każdym kroku udawadniał, że źle cos wykonuję. Krew mnie zalewała, bo przecież pracuję w firmie prawie 25 lat i to na różniastych stanowiskach i wcześniej nie miałam żadnych problemów, a wręcz przeciwnie. Nawet niektore urzędy proponowały mi pracę u siebie widząc moje zaangażowanie. Nie zmieniałam, bo pracę miałam na miejscu, w tej miejscowości co wcześniej mieszkałam, pod okiem szkołę, gdzie chodziły dzieci itd....To ten się uparł i zaczął mi wmawiać, że ma "naciski", żeby mnie odsunąć od stanowiska, bo podobno za dużo pracowałam na konto poprzedniego wójta, jego rywala w wyborach. Na próżno było moje wyjaśnienie, że przez całe życie pracowałam na własny wizerunek i na niczyj inny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, szlag może trafić na takie układy i na takich ludzi . I całą naszą demokrację można pocałować w d u p ę, gdy słyszy się o takich sprawach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×