Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Jejuńciu mam! Jaki ładny Bechemootek...i jakie fajne brwi!!!! Kto nie tak dawno narzekał, że be????? Nu,nu,nu...idę jeszcze popatrzeć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha, ha....kto tu nie ma ręki do zdjęć??? Małżyk jakby po relanium czy cuś...przymyka oczy..:P.Chyba nam specjalnie tak podesłałaś, żebyśmy przypadkiem Ci nie odbiły chłopa!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżyk mnie zabije, gdy się dowie :-D. Po kilku próbach wzięłam aparat, zeby mu pokazać jak się robi fotki :-p - możesz chłopa skasować :-D. To prawie jak z twoim bratem :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka, proszę zwrócić uwagę na oczęta naszej KRÓLOWEJ TAKTU!!! Przy źrenicach brązowe,potem promieniste obwódki przechodzące najpierw w kolor piwny, potem zielony, żeby na końcu stworzyć oliwkową obwódkę tęczówki!!!!! Pęęęęęęęękne.... Oj.......pięęęęęęęęęękne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku...popatrz w lustro. Ja mimo słabego wzroku jestem obrazowcem, dostrzegam takie rzeczy...myślę, że dziewczyny też to dostrzegą i potwierdzą....ja w każdym razie mam gotowy pomysł na wiersz i już kombinuję jakie cechy człowieka przypisać danemu kolorowi...to niespotykane oczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje??? Aaaa.... zawsze mówili mi "oczy piwne życie dziwne" ;-). A możesz powiedzieć o tytule, jakże dostojnym, którym w takim razie mnie obdarzyłaś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracuję Bechemootku, dziś na pierwszy rzut oka napisałam co widzę, nad tytułem i poprowadzeniu pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w takim razie muszę powysyłać fotki pozostałym dziewczynkom. Jak pisałam, z wp nie wchodzi, udało mi się posłać do Terterka, a z o2 muszę pojedynczo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie to zrób Bechemootku, szkoda takich oczu nie zobaczyć....ja próbuję wysłać do Bonitki, ale też mi się nie zapisuje w wysłanych :O ciekawe czy dofrunie :O A tak właściwie...co sie dzieje z naszym Zuuzikiem, zawsze tak lubiła wpaść wieczorkiem, coś przegapiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z Zuuzikiem, troszkę się martwię :-(. Coś ostatnio ja pobolewało, umówiła się do gina na początek grudnia - tyle wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, miejmy nadzieję, że z Zuuzikiem wszystko OKI....ja juz spadam w poduchy, miałam prawie nieprzespaną noc z powodu wyborów i to nie bynajmniej przez pracę w komisji, a od myślenia. Może dziś będzie lepiej...dobranoc Bechemootku, dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Zapatrzylam sie w telewizornie. Lecial moj ulubiony program Rolnik szuka zony:O Mam coraz lepszy smak:P Bechomootku Twoje zdjecie doszlo! Okrezna poczta przez Poetke. Dzieki. Ladne bardzo naturalne zdjecie. Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam wiadomosc od jednej z naszych koleżanek.Musze Wam cos napisać ale nie mam po prostu utraciłam Wasze adresy meilowe.Musze napisac to na poczcie a nie na forum,proszono mnie by na forum tego nie pisac Prosze albo napiszcie mi adres meilowy i ja wyśle i potem .Tylko prosze nie piszcie tego na forum.Tak mnie proszono. Zaraz napisze do tererka na NK ona na pewno będize ze sniadankiem i Wam przesle wiadomość. Prosze tez niech ktos przesle mi adresy jeszcze raz bo w czasie sprzątania kompa utraciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochaniutkie Koleżanki👄 U mnie super!! wygrał mój obecny pracodawca i bardzo się cieszę:) Jak czytam to co pisze Poetka to aż trudno uwierzyć:( jak wiecie obie jesteśmy zatrudnione w jednostce samorządowej ja mam normalnego pracodawcę Poetka jakiegoś świra...człowieka bez żadnych ludzkich uczuć:( Współczuję Ci Poetko pracować w takiej atmosferze:( Ja mam wprost przeciwnie chce mi się chodzić do pracy i pracownicy lubią szefa dlatego wygrał w pierwszej turze dużą przewagą głosów:classic_cool: Nie daj się Poetko rób swoje nie może Ci nic zrobić ( np. zwolnić ) A teraz do Bechemootka❤️ jak Ty pięknie wyglądasz!!! Otwieram raniutko pocztę i co widzę....przepiękna blondynkę o cudnych oczach. Jesteś śliczna aż marzę żeby się do Ciebie przytulić.... a jeszcze nie miałyśmy okazji się przytulić ( nie byłaś z nami w Kr... ) Myślę, że w przyszłym roku się spotkamy w pięknym zakątku Polski w pełnym składzie......marzenie..... A teraz parzę kawusię, herbatkę i inusię zostawiam gorące...proszę się częstować a ja pędzę do pracy bo już późno....Miłego dnia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie🖐️ i pozdrawiam❤️ mam tez wiadomośc od naszej kolezanki Pszczółka jest w szpitalu,kazała was pozdrowic,lezy na urologi pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - Małgorzato posłałam Ci adresy i pozdrawiam Was wszystkie. Niestety zaraz wyjeżdżam do neurochirurga - pokaże sie wieczorem. Całuski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Personalna👄dzięki za kawkę:)))Pyszna!:D Małgosiu👄czekamy na wieści ...martwię się o co to może chodzić :((( kosmi👄pozdrowienia dla pszczółki👄 No i czekamy na info co się wydarzyło :((( terterku👄 bechemootku👄wyglądasz rewelka!!!!!!Dla mnie normalnie:))) jakoś inaczej ;))))Suuuuuuper:classic_cool: Dziewczynki❤️pozew ,,mojej,,E.....został wysłany:OŁatwo nie będzie :((( Tak powiedziała Pani mecenas,ale ja jestem dobrej myśli :))) Musi gnojek zapłacić wysoką cenę za swoje występki:P:P Dobrze mu tak!!!!!!!!!!...Chciałabym tak powiedzieć po wszystkim!... U mnie szaro i buro i buro i szaro...ale fajnie;))) Lecę na II zmianę :O Pozdrawiam🌼i tulam❤️i buziam👄 bondi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejciu....no to się nam wyprawia....dziewczynki się nam rozsypuja i zaczynaja latać po doktorach, czego ja nienawidzę, brrrr...... też czekam na wieści od Małgorzaty , pozdrawiam wszystkie, paaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🖐️ O jak widzę mamy wysyp zachorowań u mnie także się porobiło.Czułam się nie ciekawie od paru dni ale w piątek tak się porobiło że wylądowałam w szpitalu.Moje serce dostało jakiejś wariacji no i trzeba było mnie nafaszerować lekami i wzmocnić kroplówką.Dostałam leki ale i tak przez sobotę ,niedzielę i poniedziałek czułam się nie ciekawie.Dopiero dzisiaj jest jako tako choć osłabiona jestem jak dętka.Na jutro mam umówioną wizytę z kardiologiem no i zobaczymy co też ów mi powie. Ja nie mam nic na poczcie w sprawie naszej Pszczółki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przepraszam,ze dopiero teraz wysyłam ale brak czasu napiszcie czy doszła poczta do Was. Wesołku to dobrze,ze już lepiej sie czujesz ale to pewnie i wynik pogody ma wpływ na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ❤️ a ja melduje że jestem zdrowiuśka jak rydzuś - tylko musze jeszcze tego neurochirurga zgwałcić bo lekarze nie chcą tu niczego przegapić coby potem nie było :P W Ligocie byłam niestety nie dotarłam do pana profesora bo jest nadzwyczaj "obłożony" pacjentami ale mam termin na grudzień- i to już tylko formalność będzie. Naszą koleżankę z piaseczkiem w nereczkach pozdrawiamy i trzymamy kciuki coby prędko do nas wróciła ❤️ Banderasku? a kiedy będzie przewidywany koniec sprawy? ❤️ Dziewczynki zrobiłam wczoraj po saunie pyszne bitki wołowe w sosiku - i dzisiaj przed wyjazdem ugotowałam tylko kasze pęczak i sru pod kołderke ją zapakowałam, a jak wróciłam od lekarzów - zrobiłam pyszną suróweczke z kapustki kiszonej z marchewką. Zapraszam! (_@@@@@@@@_)? -bitki kasza I_$%$%$^^%__I? Co do Małgosi - to jestem absolutnie dobrej myśli - Małgosiu zobaczymy co USG wykaże i lekarz Twój prowadzący z pewnością rozsądnie teraz pokieruje ❤️ surówka (______)> Smacznego! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! kurna! :O:O:O salaterka z surówką mi zjechała ze stołu :P:D a to wszystko dlatego że zagadałam sie z Kosmitka na Skype :D Bonito - garsonke odebrałam - wyszła fajniście - obiecuje sobie, że uczesze sie, umyje :P:D, zrobie oko wyraźniejsze i ubiore to na siebie i poprosze małżę coby mnie zdjął :P i Wam pośle. A póki co to moge zrobić pstryk garsonce na wieszaczku i ugotować w garnku ;) Bechemotku - jesteś ślicznym Bechemotkiem - dobrze Poetka określiła: naszą królową taktu. Bardzo mi sie podobasz, to zdjątko pokazało Cię z bliska i musze stwierdzić że wyszlaś z tego "pokazu" zwycięska :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 👄 Serdecznie dziękuję za @ :D zdjątka sliczne . Chorym dziewczynkom życze zdrówka ,zdrowym też zdrówka :D. U mnie zaczyna powoli robic się jakoś chłodno ,w sobote poprałam dywaniki oj strasznie się na urobiłam ,no ale mam wszystkie poprane .Schną sobie w piwnicy :D . Dla wszystkich miłego dnia 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×