Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej! Roberto ❤️ u mnie tak piź dzi jakby sie ktoś powiesił - idzie na zmiane i pewnikiem dmuchnie śniegiem. Szaro i ponuro - olowiane chmurzyska przewalaja sie po niebie. Tylko tu na cafe jest jasno i przyjaźnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ jestem cała i zdrowa nic mi nie ma troszkę kaszle ale to nic wszystkim dziewczynką dziekuję za pocztę byłam z mamą u kardiologa przepisała nowe leki na serducho w styczniu ma iść jeszcze na ukg serce i do lekarki po tym badaniu i jeszce raz do na próbę wysiłkową bo mama powiedziała ze było pzreziębiona i stwierdziała ze to tez mogła być przyczyna złego wyniku narazie tyle wiemy a mnie moje plecki dalej bolą pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się, bo ta konspiracja średnio nam wyszła... :D Ano juz takie jesteśmy, raz chore, dwa razy zdrowe i jakos leci dzień za dniem. Terterku, Wesołku...czy jak piekłyście chlebuś to też Wam wyszedł taki blady???? Personalna....ja też chodziłam w podskokach do pracy przez 21 lat :D, ale przez ostatnie 4....kiedy zwalniano moje koleżanki i kolegów, kiedy mnie skrocono czas pracy do pół etatu w urzędzie i robiono wszystko, zebym sama zrezygnowała...podskoki stopniowo zamieniały sie w marsz, a teraz wchodzę do urzędu zgarbiona....i wierz mi, można ludzi zwolnić zmieniając regulamin organizacyjny, łącząc etaty zarządzeniami wójta i inne głupoty wprowadzając. No a jak sprawa ucichnie, to za poł roku znowu zarządzeniem wracać do starego regulaminu, zeby kogos przyjąć ze swojego układu. Poza tym, jestem jedyną osobą u siebie, która w ciągu 4 lat dostała jedną, smieszną podwyżkę. Szczegołów tu nie będe opisywać, ale stąd wzięła sie moja próba przejścia na rentę w ubiegłym roku, itd. Dlatego zaczęłam się rozglądać za inną pracą, bo po prostu szkoda mi czasu i zdrowia marnować. Na szczeście ludzie mnie w terenie znają i już mam coś na oku w sąsiedniej gminie. Ale tak się zasiedziałam u siebie, że troszkę boję się nowych ludzi, nowego szefa, nowego terenu. Czekałam na wybory, ze może cos zmienią. Nie zmieniły, trudno, przyjęłam to do wiadomości i czekam na rozwój sytuacji. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki kochane przepraszam za milczenie, jakoś straciłam zapał do wszystkiego:o w pracy gonitwa, pamiętacie jak w ubr pisałam projekt na wakacje i przepadł bo zabrakło 3 punktów? myślałam, że skoro nie przeszedł to dadzą mi spokój i w końcu będą pisać osoby po specjalnych (zresztą na koszt firmy) szkoleniach, ale gdzie tam, znów ślęczę nad tym gównem sory:P czas goni, a żeby nie było za dobrze, te ministerialne urzędnicze cholery urozmaiciły wnioski:o tzn potworzyły dodatkowe rubryki, dodały jakieś debilne arkusze ewaluacyjne itp. itd. i teraz siedź, wymyślaj, kombinuj i pilnuj, by wskaźniki zgadzały się z harmonogramem i preliminarzem, by.... dobra sorki koniec o tym (na dzisiaj;) ) Poetko masz rację konspiracja nasza do doopy;):P a co do zmian, dojrzewaj dojrzewaj i... uciekaj jak najszybciej, a nowe miejsce oswoisz szybciej niż myślisz:) Bechemotku dzięki raz jeszcze za esemeska, kochana jesteś:) ciepło się robi na serduchu jak się wie, że ktoś o nas myśli:D i przepraszam nie chciałam Was martwić wczoraj byłam u babki od uszu, drugi raz zresztą, po pierwszej wizycie dostałam dwa preparaty na poprawę ukrwienia mózgownicy;) łykałam prze miesiąc i oczywiście guzik pomogło - w uszach jak dzwoniło tak dzwoni:o wczoraj po badaniu okazało się, że w lewym uchu mogę mieć początek otosklerozy - poczytajcie w necie, nie chce mi się tutaj o tym pisać - ale nie ma to wbrew nazwie związku z miażdżycą. w każdym razie pani powiedziała, że nie ma na to leków (ich ilość na rynku wskazuje na to, że żaden nie pomaga - tak to ujęła - szczera chociaż) i z szumami muszę nauczyć się żyć, albo operacja:o oczywiście mowy nie ma:P Personalna pisałaś, że łykałaś jakieś leki na szumy i Tobie pomogły, daj nazwę, może ta moja nie ma racji:P Wesołku Twoje serduszko się zbuntowało:( mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Terterku, nie ma w garze garsonki :-(. Super, że jest ok ze zdrówkiem :-)! Wesołku!!! Zadbaj o serducho, choć myślę, że to emocje👄 Roberto! Przestań już prać i pokaż się częściej :-) Beti! Miło, że przeziębienie mija i mama zaopiekowana :-) Małgorzatko! Dzięki za wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dostałam od pani uszko;) skierowanie na badanie dna oka i do neurologa, po jakie licho?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! Spitalaj do nowej roboty. Szkoda nerwów i zdrowia👄. Trzymam kciuki, aby się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D! Właśnie miałam napisać, że jesteś i ciężko pracujesz! A tu jeszcze wiadomosci o szumach :-(. Też się denerwuję takimi szumami ale jeszcze nigdzie nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, dno oka może wykazać zmiany spowodowane ciśnieniem a konsultacja neurologiczna też sprawy związane z funkcjami mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku fotki, wróć;) pani na fotkach suuuuuper babeczka:) kolorek włosów bomba, wiesz, że lubię te klimaty:) Ty sama ciepła, odprężona, i jak Personalna chcę się do Ciebie poprzytulać:) brewki podkreślone :classic_cool: ale dopadłabym Cię z pęsetką;) daj mi po łapach;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku chyba pani doktorka nie mając mi nic więcej do zaoferowania dała te skierowania:P acha i kazała łykać tanakan, albo bilobil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno! dziekuję za miłe komentarze - czuję się mile połechtana (przecież jestem kobietą :-D) ale i też zawstydzona nieco (jakoś nie jestem przyzwyczajona do komplementów) Tak czy siak wielki buziak 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D! Wiem, że pęsetka kłapie koło mojej głowy :-p, ale jakoś trudno mi się wybrać do kosmetyczki (tak prawdę powiedziawszy, moja zaufana gdzieś przepadła i nie mam nikogo fajnego :-(). Sama szalałam z pesetką w czasach liceum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku przychylam sie do opinii koleżanek,pieknie wygladasz Tererku dobrze,ze u Ciebie OK,cieszę się Zuziziczku a nie dawała Ci skierowania do audiologa na badanie słuchu? Poetko jak mas zcoś naoku z nową praca to przemysl do nowego otoczenia szybko przywykniesz dobranoc dziewczynki lecę na podusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe samej nie radzę, bo można za dużo powyrywać i mogą nie odrosnąć, jak to się robi zbyt uporczywie:o może znajdziesz kolejną przyjazną kosmetyczkę? wiem, że trudno zaufać komuś nowemu, ale jak mus to mus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, jest też coś takiego na szumy - Cinarizinum. Podobno polepsza ukrwienie mózgu, ale to już neurolog decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zapowiadają śnieg:o jak ja będę jeździć do pracory:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Zuuziku, że konsultacja neurologiczna nie zaszkodzi. A sama za brewki się nie zabieram, oj nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja, ja Zuuziku pamietam te nieszczęsne trzy punkty. Nie zazdroszczę. Kiedyś pytałaś mnie o moje "unijne papiery" Ja pisałam z programu Program Integracji Społecznej PPWOW (Program Poakcesyjny Wspierania Obszarów Wiejskich). Gmina pisała o pieniądze a ja ofertę techniczną do gminy na wykonanie usługi. Robiłam "wakacje na sportowo czyli liderzy na rzecz aktywizacji sportowej mlodzieży" Wątpię, zebyśmy pracowały w podobnych klimatach :O Witajcie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Ja dopiero wrocilam do domku. Pobieznie tylko przelecialam Wasze wpisy. Oj dzieje sie duzo ostatnio u nas:( Za duzo! Zamelduje sie pozniej jak rozpakuje zakupowe koszyki. Chce tylko pozegnac sie z Bechemootkiem, bo wedllug mojej rachuby juz jutro wyjezdza. Bechemootku zycze Ci pieknych dni spedzonych w stolicy. Szczegolnie cos fajnego zaplanuj na czwartek🌼 Pomysle o Tobie w tym dniu. No i uwazaj na siebie bo Wa-wa to takie duzeee miasto. Wracaj zdrowa. Na razie, buziam Was wszystkie🖐️ No i wracaj odprezona, wyszkolona do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat szumow nie wiem co poradzic:( Mnie czesto szumi w lewym uchu:( Wlasciwie to nie sa szumy, to takie pulsowanie:( Trzeba by do dochtora, ale sie ociagam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! jesteście wielkie z Zuuzikiem! Ja zawsze poddaję się, gdy widzę jakiekolwiek papiery urzędowe itp :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×