Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam i ja 🖐️ Roberta dziękuje za kawke ❤️ Terterku tobie jak zawsze za pyszne śniadanie ❤️ Wszystki dziewczynka dziękuje za życzenia świąteczne i zdjęcie ❤️ Dziewczynki ja dzisiaj będę z mamą robić farsz do uszek i piec serniczek córka teraz przynosi przepisy jak w szkole coś uczą sie robić bo ona w szkole raz w tygodniu ma lekcje z gotowania Cmokam Was wszystkie bez wyjątku ❤️❤️❤️ Banderasku będzie dobrze córka też siedziała miesiąc w domu a pół roku była pod kontrolą neurologa ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze z pracy. Oj....ale wczoraj miałam przygodę. Zabolało mnie coś pod brodą, najpierw troszkę, potem coraz bardziej. W pracy już mnie tak bolało, że musiałam w te pędy do lekarza, zwłaszcza, że zaczęłam puchnąć po jednej stronie. Lekarz popatrzył, powiedział, że jedno z trzech :ząb, początki anginy albo węzeł chłonny. Kazał płukać, ale na wszelki wypadek wypisał antybiotyk. Wróciłam do pracy...i zaczęło mnie jeszcze bardziej rozbierać. Koło 18 już mną tak telepało, że zwiałam ze świetlicy do domu. No i oczywiście gorączka....prawie 38 st. Wzięłam anty..., tabletki od gorączki, ale nadal mną trzęsło. i tyle z przygotowań świątecznych, trzeba było cały czas pod kołdrą i kocem. Dziś już troche lepiej, choć z rana też nic nie zrobiłam, teraz w pracy i też nie wiem, czy wytrzymam do 19.00. Ale i tak sie cieszę, że ta przygoda była przed....a nie w trakcie.....:D(świąt):P Dobra, przytulam wszystkie ...całuski wysyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek, Ale mam dzisiaj stres. Leniuchowalam przed swietami, a teraz sie nie wyrabiami musze dac gaz! Czeka mnie jeszcze najgorsze:( Sprzatanie:(:(:(:( No ale musze sie jakos wyrobic przed wieczorem bo wieczorem chce ogladac film nowa wersja Buddenbrooks. A jeszcze rozmowy telefoniczne:O Wpadlam na krotko machnac lapka. i zyczyc Wam pieknego dnia kochane kolezanki. Poetka tak mi przykro ze slabujesz. Dobrze ze masz antybiotyki. A to pech! Najpierw Ugraz tak marnie skonczyl:( Teraz klopoty zdrowotne. Przytulam mocno. Terkterku niestety kapelusiki zostana pokrojone:( Juz sie gotuja a w domu tak pachnie Wigilia:) Zmykam juz WESOLYCH SWIAT KOCHANE KOLEZANKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kogut uciekł po rybe:P:) po pokaziku ok trobielki znikł,i doktorek mnie zaskoczyły jak mi nic nie bedzie do za 6mięsiecy do kontroli,a tak latałam co 3:) dzis potem do kosciółka ,bo masza za naszych tatusiów a potem kuchnia i niewiem kiedy z niej wyjdę a niedawno też wrócilismy z targu i kupiłam spódniczke(mała czarna) dobra to narka 🖐️serduszka moje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się gotowa i sprężona do świątecznej akcji ❤️ Bonitko - myślałam może ze z całych kapelusików coś robisz - ale jak posiekane są i aromaty rozsiewaja to super - wyobrażam sobie jak u Ciebie pachnie. I ja dzisiaj namocze grzybki ( grzybki one pochodzą z Bechemotkowych lasów i suszone były i pakowane dla mnie przez Jej rączki - więc dzisiaj cały czas myśle o niej ❤️ ) Bechemotku 👄 👄 👄 No i zrobie kapuste z grzybami a wywar dodam do barszczu, który moja rodzinka uwielbia :P Już nic nie musze kupować - tylko gotuje i sprzątam ostatnie kątki :D W tej chwili zrobiłam sobie koncert - dostałam nowe koncertowe głośniki do komputera od Mikołaja, którego znacie z opowiadań ;) Oprócz głośników dostałam od tegoż Mikusia kilkanaście płyt z muzyka: świąteczną, noworoczną, są też tanga, jest klarnet, akordeon (samyj szczipatielnyj), i hity POP z mijającego roku Więc egzaltuję się właśnie muzyka, wycieram kurze i myśle o Was: o Poetce, którą dopadła angina - kochana Poetko będzie miał Ci kto pomóc? i dlaczego Ty w pracy zamiast leżeć? ❤️ O Bonicie, która ostatnio jest troche roztargniona - a pewnie było to z powodu kataru i ogólnego podziębienia ❤️ O Bechemotku, który pewnikiem robi w kuchni czary-mary bo nie wyobrażam sobie że teraz pisze opinie :P ❤️ O Pszczółce, która walczy ze słabościami i na dodatek nie ma dostepu do cafe bo komputer też walczy ze słabościami :D ❤️ O Tokinie - która też pokonuje słabości a mimo to otacza Rodzinke swoją opieką ❤️ O Banderasku, ma pod górkę i boi się, ze nie będzie poprawy ❤️ - będzie Banderasku...będzie... ❤️ O Wesołku - który gdzieś tam na wschodzie :P:D w samotności walczy z naturą, z własnymi myślami i trudno jej uświadomić, że jest prawdziwą ostoja i oparciem dla wielu, słabąkobietą i silną Panią Domu jednocześnie ❤️ O Zuziku - ktory błyskotliwością swoją bije nas na łeb :D:P:D i który mobilizuje nas tutaj do życia ❤️ O Beti, która z pozoru słabą płcią wydawać się mogła - silna jest jak nigdy dotąd i konsekwentnie realizuje plany. I mam nadzieje, że dzięki naszym "fluidom" jest jej lżej ❤️ O Marijce, która uczy się i mało tego: czerpie z tego radość i przyjemność a lekko nie jest bo obowiązków ogrom ❤️ O Personalnej, która jest uosobieniem ciepla, spokoju i mądrości życiowej i kobiecej elegancji ❤️ O Rowerzystce, ktora wydaje mi się osoba bardzo zorganizowaną i na którą liczy nie tylko niesforna Rodzinka ale i cały powiat :D ❤️ O Kosmitce, która przykladem ostoi Rodziny i Małżeństwa jest ❤️ Kosmitko - jakoś udało sie z poza zaspy wychylić i wieści dobre przekazać :D ❤️ O Bondusi, która mi w tym roku największą niespodzianke zrobila i bylam tak wzruszona jak rzadko ❤️ O Malutkiej ktora gdzieś fruwa po świecie i mam tylko nadzieje, że same dobre wieści nam niebawem przekaże ❤️ O Robercie, która jak każdy ma swoje problemy ale nigdy nie zrzędzi, nie narzeka tylko trzyma klasę ❤️ O Małgorzacie, ktora najwięcej nam strachu napędziła i "walczyłyśmy" o jej zdrowie mysląc, myślac, martwiac się i ciesząc na zmianę ❤️ W końcu i o naszej Łasiczce., którą po prostu pozdrawiam jeśli tu zagląda ❤️ No! dosyć tego! terterek! :P zejdź na ziemie - muzyka sie skończyła-czas iść do kuchni :P:P:P:D postukać garami :P Ale wróce tu :P jeszcze dziś :P ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem;) ja też szybciutko melduję się. dziś mam urlop i działam, ryba po grecku już się gryzie, makowiec-eksperymentowiec bez mąki i tłuszczu upieczony (trochę płaski wyszedł, bo foremka jak na tę ilość za duża:o ), ostatnie pranie zrobione, warzywka na sałakę pokrojone - jutro przyprawię, jeszcze przede mną sernik i makiełki i... ubieranie choinki - coś czego nie znoszę:o na obiad dzisiaj spaghetti, a co:P chodziło za mną od jakiegoś czasu to zrobiłam jak któraś ma chęć to serwuję @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2 a i przepisem mogę się podzielić, bo fajowy jest, że tak nieskromnie napiszę:P Poetko w sam czas zadziałałaś, wyzdrowiej do jutra kochana:) Banderasku pokaż się na momencik:) Bonita aż u mnie pachną te borowiki:) Roberto hihi podoba mi się to określenie lepienie fryzurki:) Beti a jaki sobie wybrałaś prezencik? Bondi i jak pomocnik się spisuje? Personalna dzięki za fotki Twe:):):) u mnie dzić odwilż, pewnie jak u południowych dziewczynek, więc cieknie, leci z rynien, słowem berbelucha... o! i już wiem dlaczego głowizna mi dymi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kochany, a Ty zawsze i niezawodnie na posterunku z dobrym słowem dla każdej z nas:) dzięki dzięki, ale daleko mi;):P a teraz lecę spiekać, jak mówi Małgorzatka sernik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiekaj spiekaj :D:P ja na chwile jeszcze usiadłam z kawą - kapustka wstawiona a jak małża pojedzie na lodowisko to zmyje i zapastuje podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...mlutla przerwe sobie zrobilam. Domek pospychany. Jakie fajne powietrze:) Kapusta i grzybki obgotowane, cale kapelutki:) teraz beda siekane recznie:grubiej do pierogow z kapusta, drobniutko do uszek ktore ukleje dopiero jutro:) Terterek jak pieknie ujelas wszystko, nikt jak Ty tak nie potrafi. Kurcze jestes taka zdyscyplinowana az Ci zazdroszcze. Zuzik Ty strasznie duzo kucharzysz w tym roku:) domyslam sie ze Wigilia bedzie w tym roku u Ciebie w domku. Kosmi jak sie ciesze ze wszystko w porzadku:) Teraz spokojna mozesz juz zaczac swietowac. A pokaziki raz na pol roku zupelnie wystarcza. Jeszcze raz wszystkie Was swiatecznie pozdrawiam. Personalna❤️🌼👄 Kosmi❤️🌼👄 Zuzik❤️🌼👄 Tokina❤️🌼👄 Banderasek❤️🌼👄 Wesolek❤️🌼👄 Beatula❤️🌼👄 Poetko❤️🌼👄 Beti❤️🌼👄 Pszczolka❤️🌼👄 Robercika❤️🌼👄 Terterek❤️🌼👄 Bondi❤️🌼👄 Malgosia❤️🌼👄 Rowerzystka❤️🌼👄 Marijka❤️🌼👄 Lasiczka❤️🌼👄 mam nadziej ze nikogo nie zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo witam dzisiaj,troszkę spoczywam i dzis chyba już nic nie będę robić tylko myslec chyba o jutrzejszym dniu Terterku wzruszyłas mnie łokropnie,dzięki, ale myślę ,zę moze juz będzie dobrze i wszystkie będziemy zdrowiutkie. ja już prawie wszystko mam spieczone,ale sernik zostawiam na raniutko ,bedzie dłużej świeższy. dziś walczyłam ze struclami, cycuszkami murzynki wyszły super. A mozę spróbujecie troszeczkę.Zapraszam. Stól juz nakryty,tylko czeka na gości. U mnie ubrana zywa choineczka,i przyznam sie byla ubierana dwa razy.Rano moje chłopaki ubrali, a ja tylko z corka czekałam by małz poszedł do pracy.Od razu poprawka tzn od poczatku zdejmowanie wszystkiego i wieszanie.Jakos nam nie pasowałao ubranie choineczki przez męskie grono mojej rodziny.Dopiero teraz jakos ta jołka wygląda mozliwie. Ciekawe tylko kiedy zacznie się sypać bo w domu upał. Na razie jeszcze ide do kuchni jakąs robic sałatkę z jajek do ryby,córka ma ponoć dobry przepis,trzeba popróbowac. Dziewczynki dziękuje za wszystkie zyczenia i jeszcze raz dla wszystkich Was i Waszych Rodzin-WESOŁYCH ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIAT 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ dziewczynki zrobiłąm z mamą uszka był ich mało jakieś 150 pomagała moja córka a i upiekła serniczek jutro jeszcze będe robić biszkopt przekładany kremem tiramisu. Zuuziczku a dostałam już w listopadzie na okularki od rodziców a to kosztowało 450zł i jeszcze teraz na kozaczki a ekspres do kawy tez mamy z mamcią razem bo my tylko taką kawkę pijemy. Poetka ale przygoda przed świętami ale nai święta już będziesz zdrowsza❤️ Terterku ❤️ wzruszyłam się tym co o mnie napisałaś wydaj mi się że wcale nie jestem taka silna. Pozdrawiam was serdecznie❤️👄 dziewczynki wy mi dajecie dużo siły jesteście dobrymi koleżankami trudno by mi teraz było bez Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem , nie mogłam wcześniej bo zwariowany dzień, zresztą jak większość ostatnich dni. Dziś rano byłam u lekarza, oczywiście mojej nie było , musiałam iść do takiej której nie trawię bo jest strasznie wredna. tak na mnie naskoczyła od progu że zastanawiałam się cz nie trzasnąć drzwiami z drugiej strony, no ale się wstrzymałam i po wysłuchaniu jej dąsów z powodu nieobecności mojej lekarki , zaczęła zachowywać się wreszcie jak lekarz. Dostałam tabsy i 6 dni zwolnienia. Myślę że to i tak sukces , bo spodziewałam się 1 dnia. Niestety nadal źle się czuję, tym bardziej że chodniki jakie są każdy wie, więc chodzenie po nic to tor przeszkód i tortur dla mojego kręgosłupa. Po powrocie do domu, upiekłam schab faszerowany i karkówkę, przygotowałam kapustę z grzybami, jutro dołożę tylko kluski.Małż od rana wędził a że pogoda dopisała to wszystko ma piękny kolorek i mam nadzieję że będzie smakowite. Wczoraj upiekłam sernik, makowiec i jakoś tak niechcący zrobiłam szreka na bazie przepisu chyba Kosmitki z sokiem z Kubusia i muszę przyznać że wyszedł mi rewelacyjnie:) Jednak żeby nie było mi zbyt dobrze to oczywiście kłopoty z netem w dalszym ciągu, nie pomagają monity, pan zwyczajnie wyłączył telefon i ma wszystko w nosie a swoje robi. Teraz mam wreszcie net ale nie wiem jak długo i już mnie trafia a przecież idą święta i powinno się być spokojnym , wyciszonym..... Dziewczynki tak mi przykro że słabujecie , Banderasku:( Poetko:( delikatnie przytulam i życzę dużo zdrowia. Wszystkim serdecznie dziękuję za piękne życzenia i za prześliczne kartki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja melduje, że własnie spaliłam cebulke która rumieniła sie do kapustki :O no i chciał nie chciał musze zrobić nową. Pozdrawiam i zmykam bo jeszcze gotów mi się spalić sernik który jest w piekarniku :P:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane moje! Zdrowych, spokojnych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!!! Dziękuję za życzenia, za karteczki i za to, ze jesteście takie kochane👄👄👄 Jestem w kuchni :-D, nie piszę opinii :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja też melduję gotowość świąteczną. Już mam wszystko przygotowane ale nogi wchodzą mi w depencję. Jutro tylko tort zrobię. Zuuzik mały raczej pomaga, jest bardzo uczynny. Terterku pięknie napisałaś o każdej z nas👄 aż łza się w oku kręci. Dziewczynki nie wiem czy jutro zajrzę więc życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt ❤️ Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja też melduję gotowość świąteczną. Już mam wszystko przygotowane ale nogi wchodzą mi w depencję. Jutro tylko tort zrobię. Zuuzik mały raczej pomaga, jest bardzo uczynny. Terterku pięknie napisałaś o każdej z nas👄 aż łza się w oku kręci. Dziewczynki nie wiem czy jutro zajrzę więc życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt ❤️ Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane👄 Roberta dzięki za poranną inusię👄 w pracorce wychliptałam z ogromna przyjemnością:D Banderasku, Poetko i Tokinko, mocno przytulam do serducha i szybkiego powrotu do zdrowia Wam życzę❤️ Terterku na zdjęciu które przesłałam nie widać opryszczki bo jest w środku nosa:( kinolek troszkę obolały, ale tym razem smarowałam go antybiotykiem w maści i jakoś się opryszczka nie rozlazła:P Z tą elegancją to już przesadziłaś skarbie:D Nie chcę narzekać ale napracowałam się przed świętami, upiekłam, ugotowałam, dom ogarnęłam ( mimo, że za cholerę nie miałam melodii do niczego ) dzisiaj miałam a raczej mieliśmy zrobić ostatni szlif i ubrać choinkę...........i wszystkiego mi się już odniechciało. Nie ubiorę większej choinki, małą mam w kuchni poza tym mam dwa stroiki i wystarczy...i tak wychodzi na to, że w Święta będę z m. ale tak jakbym była sama.......nie wytrzymał biedula:(......ale przecież wiedziałam, że tak już to będzie. No dobra, ponarzekałam ale nie jestem sama ...mam bardzo dużo kochanych, bliskich mi osób a wśród nich jesteście Wy!!! I mimo, że tak napisałam to nie jestem w dołku o nie...troszkę tylko zazdroszczę wszystkim, które w takim dniu jak wigilia mają swoje drugie połówki przy sobie. Życzę Wam zdrowych, radosnych Świat Bożego Narodzenia w gronie najbliższych 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wieczorne heloł prześlę Bonita tafiony zatopiony;), jak Ty mnie znasz:) masz rację wigilia w tym roku u mnie i wszystko robię sama, aż wstyd się przyznać - po raz pierwszy:P do tej pory była raz u mojej mamy raz u teściowej, w tym roku wypadało na moją mamę, a ona z premedytacją położyła się do szpitala na kroplówki:o leży od 17-go i jutro wychodzi, fajnie nie? a ja z językiem na brodzie robię to i owo:P właśnie smażę karpia, ależ tę cholerę ciężko się smaży:o i robię zalewę, część włożę do octu, w takiej postaci łatwiej toleruję karpika:P choinkę ubrałam, ale niestety w pudełku odkryłam potłuczony czubek:( buuuuu to był najpiękniejszy czubek jaki widziałam (hehe może mało widziałam) miał chyba ponad 30 lat i jestem niepocieszona i zostaniemy bez czubka:P nie będę w wigilię latać za czubem, ale tak to jest jak ubieranie choinki zostawia się na sam koniec:P Małgoś jesteś nie do podrobienia;);) nie dajesz szansy swoim panom:P ja bym skakała pod sufit, żeby mój ubrał choć raz choinkę:P nieważne jak ważne, żeby to zrobił:P najwyżej trochę byśmy się pośmiali;):P dziewczynki ja również dziękuję Wam za pamięć, za przepiękne życzenia, karteczki:):) i cieszę się jak dziecko, że Was mam:) trzymajcie się cieplutko, Wesołych Swiąt Wam życzę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina spaliła cebullkę, a ja tak się zapisałąm, że wygotowałam zalewę i wystarczyło na pół słoika:P, teraz dogotowuję na resztę;) żegnam się na dziś, by więcej nie psocić;) buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę, aby Aniołki dziś czuwały nad nami, jutro muszą pilnować Jezuska...o nas jednak nie zapomną :-) ;-)! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Zuzicku kochany - widać, żeś zapracowana i ambitnie wszystkiemu starasz sie sprostać:D :D Cebulke spaliłam JA :P:P:P musiałam sprostować żeby nie było :P:D Trzymam kciuki coby wigilijna kolacja u Ciebie była najpiękniejsza i zeby po latach kazdy wspominał: "a pamiętacie jak byliśmy u M w 2010 roku? karp był taki pyszny, chrupiący a uszka rozpływały sie w ustach...itd itp No troche chyba przeginam :D i fantazja mnie zaczyna ponosić :P- ale moje życzenia są najszczersze Pozdrowionka dla zapracowanych - niech Wam sie cebulka nie spali tak jak mnie :D Zrobiłam nową a kapusta wyszła PUCIO!:D dobrze że małża spał bo by mi dokuczał że przyssało mnie do klawiatury a kuchnia w ogniu :P:D Ja jeszcze jutro do pracy - przed południem przyjeżdża córka - pewnie z Tata ubiorą świerczka. A potem......... .....a potem to już tylko pójdziemy na całość!!!!!! :D:D:D Dbajcie o paluszki Dziewczynki! nie pozacinać sie żeby z karpia kaszanki nie było :P bo pamiętać trzeba że wigilia jest kolacją POSTNĄ wiec nie obcierać palców na tarkach - mięska w kapuscie czy w sałatce nie może być ;) DOBRANOC :D ❤️ ❤️ ❤️ - najbardziej ciesze sie z tego co mi Mikuś pod choinke przyniesie - wiem bo sobie sama kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w wigilijny ranek ❤️ wślizguje sie cichutko zaparzam kawe (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Rozpalam w kominku. Przytaszczyłam świerczka w donicy i szybciutko go ubieram w kolorowe światełka. Proponuję aby każda która wstanie, dołożyła do kominka i zawiesiła na naszej choince coś od siebie. W ten sposób choineczka wieczorem będzie się pyszniła swoją urodą. http://www.krzewyozdobne-paproc.pl/krzewy/010_big.jpg Na stole zostawiam śniadanko: troche twarożku, masło świeże bułeczki, troche chałki miód, musli Jak zwykle dużo soków do picia Pozdrawiam i życze spokojnych, udanych przygotowań do kolacji ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w wigilijny poranek 🖐️ byłam już w sklepie po chlebek Terterku dziękuję pięknie za kawkę i śniadanie ❤️ (*v*) ..Leci do Ciebie aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały. Na Twym stole go położy* i ode mnie życzenia Ci złoży* (.*.... WESOŁYCH* ŚWIĄT _______________./\. ____________ __>_( . ___________@. '() *$ ________ "( ()t ()o** _______(),-.- _Q@,0 () ____________>o*o @.< _________o-..-@""-Q '@' ______.' * @-.) ____ o (). @* '-@ Q.*() __________ --' ._ _______@. '*Q *(), @. '* ___.' @ _ _.-'-. @ ()-*.o __.()* ..-' () o *.() 0 *()) _________( ) '-.___()@ ____;--' 0() Q o * * ___ * ().___* .Q. - . 0 () Q *'. _()* * o * _()Q ____() __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wigilię! Zanim pochłoną mnie ostatnie przygotowania jeszcze raz życzę Wam wspaniałych Świąt!!! Na naszej choince powiesiłam już aniołeczka z białego kordonku :-) Wszystki przytulam do ❤️ i posyłam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane❤️❤️❤️Dziewczynki❤️❤️❤️ ,,Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem. Z gościem, co niesie szczęście,czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta niech się śmieje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie!!!:D Wesołych Świąt!🌼🌼🌼 Na Naszej choineczce:Dpowiesiłam orzecha:)))))który jest w święta symbolem zdrowia i siły!!!:)))):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki strasznie Was przepraszam, że w tym roku nie wysłałam do żadnej kartki światecznej. Niestety w pracy miałam urwanie głowy jak zwykle z końcem roku. Nawet wczoraj wróciłam o 18. Wszystkie dziewczyny w pracy robiły zakupy i żyły świętami tylko ja ryłam nosem po biurku. Ten rok powiedziałam, że zakończę, ale w przyszłym już tak nie pozwolę, żeby cały zakład opierał się na mnie i to za jaką cenę. Mam do odebrania 32 dni, wszyscy byli na urlopach tylko mnie nie wolno wziąć. Od nowego roku mam 2 pracownice młode, więc one będą pracować, a ja sprawdzać :D To tyle użalania się nad sobą. Moje kochane z okazji Świąt życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo radości, prezentów pod choinkę i tego, żeby spełniły się Wam wszystkie marzenia 🌼 i wszystkim dziękuję, że o mnie pamiętacie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....__......__......__ ....(,).......(,).......(,) ...(:).....(:)....(:) ...(:).....(:)....(:) ....^^......^^.....^^ WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×