Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Rowerzystka przyjedzie na nasz zlot w K-wie;) Tokina pewnie chce krem i coś do kremu;):P a są takie 60+ można kupić na dzień i na noc, niestety 70+ nie ma:o Banderasku no to teraz rodzinka będzie miała kłopot z głowy na wszelkie okazje po jednym charmsie:) a jakie masz dyndadełko? a faktycznie Cię wydrenowało to choróbsko:0 Bechemotku nawet nie wiem kto to taki demonstrator:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, cieszę się, że masz radochę z bransoletki! Śpij spokojnie Rowerzystko, będę trzymała kciuki za pracowe plany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem na ile osób mam przygotować imprezkę, ale też jej zaproponowałam lokal, bo nie mam zbyt dużych pokoi a pewnie też ze 20 kilka się zbierze , no ale na razie czekam na jakieś szczegółowsze dyspozycje:D Wiem że będę piekła tort i jakieś ciasto a co jeszcze to pojęcia nie mam :O najwyżej zamówię katering:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę znaleźć fotki tym koszem róż:o ale nawet jak będzie mamcia gadała to i tak polecam taki gift:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę Zuuziczku że taki 60 + to może byc i dla 70 , w zeszłym roku jej kupiłam taki zestaw , chyba z Perfekty i była bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chłopem jest jak zawieje, nie pasuje jak idzie nie po jego myśli, ale się nie daję :D Nie wezmę od razu wszystkiego urlopu, bo nie ma takiej możliwości, ale 2 tygodnie mus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-), często w szkółkach narciarskich instruktor ma do pomocy demonstratora, jak sama nazwa wskazuje - demonstruje on elementy poruszania się na nartach, ewolucje (powoli i precyzyjnie i do skutku, z powtarzaniem) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiia i zaraz usłyszę -75 róż? wiesz ile to kasy a ile kremów byłoby za tą kasę :D:P , no ale pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Rowerzstko- samo życie :D wszystkie chłopy takie same :P a szczególnie te chore :P Weź urlop wtedy co pisze Zuuzik czyli w kwietniu , bo będzie WALNE ZGROMADZENIE W KR.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, mama nawet (na razie) pozytywnie zareagowała na lokal, na catering był stanowczy protest! - "nie będzie mi się nikt obcy po domu panoszył" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o termin kwietniowy!!!!!!! - nie wiem, kiedy! Zaraz wrócę, nie uciekajcie! Małża gorączkuje, jest chory (czytaj, jest w agonii, pewnie się skończy i nikt tak nie cierpi! ;-)), muszę mu zrobić herbatkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądnęłam Zuuziczku , dzięki za fotki , szczerze mówiąc mam mieszane uczucia bo trochę mi się przypomniała impreza 100 lecia mojego dziadka. Dostał kilka takich koszy kwiatów a dwa miesiące później już były wieńce :O kurcze nie wiem :O chyba jednak coś wymyślę oryginalnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku hihi znam ten ból - mój już z agonii wyszedł, ale nadal ledwo żyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, nie przejmuj się wiem coś o tym :D mój też tylko siedzi w fotelu i używa jedynie pilota do telewizora :P i oczywiście pełna usługa z mojej strony nawet kubka po sobie nie umyje a przecież ręce ma sprawne tylko go kolano boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu to Zuuzik musi podać konkretną datę:D Zuuziczku sprawdziłaś , co? kiedy? gdzie? i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie myśl tak, te fotki są sprzed prawie 5 lat:P o i w tym roku będzie powód do świętowania - też 75-lecie, ale dopiero w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie sprawdziłam:o obiecuję w poniedziałek to zrobić:) i tak sosbie myślę, czy nie przyjechać dzień wcześniej niż służbowo żeby mieć cały dzionek dla Was:) nie wiem tylko czy znajdę nocleg w tym miejscu, w którym będziemy zakwaterowani:o (na razie nawet nie wiem gdzie będziemy spać), bo nie chciałabym się przemieszczać, bo nie znam K-wa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację ale jeśli się zdecyduję to chyba z innych kwiatów , tyle że teraz trudno o inne kwiaty bo to nie sezon:O no ale tą propozycję przemyślę . Teraz bardziej będę się zastanawiała nad menu :O cholerka, rzeczywiście może byc kłopot. Co prawda chrzciny i roczek malej sama przygotowywałam łącznie z ciastem a było 15 osób, to może i teraz sobie jakoś poradzę . Tyle że teraz jestem już dużo wolniejsza :O i mam mniej siły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby wspaniale gdy się udało być dzień wcześniej , bo tak to znów będziesz miała wyliczone minuty i tylko dodatkowy stres :( Koniecznie sprawdź co i jak bo niektóre dziewczynki jeszcze się muszą zdecydować , a te co są zdecydowane to muszą jakoś sobie zorganizować podróż i pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dam znać odpowiednio wcześniej:) no to teraz układamy menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku to od Bechemootka to jest tylko link , trzeba go otworzyć i będzie pokaz - tacy byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie było linka:o otwierałam i tylko jakiś adres @ jeszcze nie mam propozycji kulinarnych, ale można pogłówkować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sałatki:) np. z makaronu z chińkich zupek, albo z ryżem, ananasem, wędzonym kurczakiem i kukurydzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio się obkupiłam w salaterki szklane, przeźroczyste więc będzie w czym podawać sałatki :D Filiżanki i kubki z Chodzieży mam w sporej ilości :P przed świętami zakupiłam też serwis obiadowy na 12 osób więc myślę że w czym byłoby , gorzej z pomysłem - co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×