Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Czekamy spokojnie Banderasek:) Ja tez sie denerwuje jak zabuduja ta lodowke. Drzwi szafki sa podziurawione jak ser szwajcarski. Stara kuchnia:( To juz 3 lodowka. Ale moze fachowcy cos wykombinuja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze sie rozprawia porzadnie z tym draniem! Tylko zeby kolezanka nie miala finansowych strat:( Bo to chyba o ta sprawe chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czemu nie przyjezdzaja? Teraz jest tyle wolnych miejsc do parkowania przed blokiem. Bylo by wygodnie fachowcom:O A tu ich nie ma, prawie juz 14:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄ale zaraz będzie git!:))) I będzie pięknie:D Zgodził się na rozdzielność ...dobrze mu tak! Koszty sądowe podzielone po połowie:O Sprawa rozwodowa będzie 10.II i tu już chyba tak łatwo się nie podda:P Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! :D Bonito - już sie ciesze :D będzie gdzie sięgać żeby śniadanka robić :P❤️ Banderasku trzymam kciuki ❤️ Wesołku a u mnie słońce skisło :O i było cały dzień ponuro :O ❤️ Tokino - śliczne filiżaneczki ❤️ pucio :D Bondusiu - na meczu oszczędzaj gardełko coby nie trzeba było kłuć jak tyłek :D ❤️ Beti - mniam mniam - pierogi pychotka mmmm....❤️ Wszystkie kobietki pozdrawiam!!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,pozdrawiam u mnie dziś śpiący dzień wrociłam od lekarki już znam swoją przypadłość gardłowa,cierpię na globusa alergicznego. Życze milego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslaczka12
Spójrzcie na tę stronę, ciekawa oferta kupiłam już jednak musi jeszcze ktoś kupić żaby oferta była aktywna no dawajcie wiolsna się zbliża www.sweetdeal.pl/home/Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie mano dziewczynki :) Potrzebuje Waszych kciukasów jak nie wiem co. Wiecie, że ubiegam się o nową pracę. Ale ja jestem szósta chętna i jeszcze podobno mają być dwie osoby, a więc w sumie 8 na jedno miejsce. Co prawda jest ogłoszony konkurs, ale....podobno w każdym konkursie wiadomo po startujących kto wygra...ten, kto ma lepsze pchnięcie na starcie :P....tak misie nie chce zaznajamiać z nowymi przepisami, ktore może nawet psu na budę sie nie zdają..... Jestem jakaś zrezygnowana i niewyraźna. Nie wpadam w dół, ale i nie potrafię śpiewać z radości,..... a nie lubię siebie takiej rozklapłej. Całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poetkozaciskam kciukasy z całych sił!!!! Wierzę w to,że wygrasz:DNie może być inaczej:D Dziewczynki❤️śpijcie smacznie Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! trzymam kciuki!!!!!!!! spokojnej nocy życzę Proszę, aby Anioły nad nami czuwały! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Kosmi o co chodzi z tym globusem alergicznym ? bo nic nie kumam :( Bonitka ma teraz nowy sprzęcik AGD :) ale masz fajnie kochana też lubię zmianę :) A ja sobie kupiłam telefon dotykowy, rozsuwany z klawiaturą (qwerty) i jakoś nie mogę się przyzwyczaić :( wszystko mi się miesza buuuuu i chyba wrócę do poprzedniego :( bo ten mnie już w kurza :( Miłych snów dziewczynki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukasy beda mocno trzymane Poetko i poskutkuje na 100%. Dodatkowo jeszcze przygotuj sie troszke i poczytaj te przepisy, a wtedy latwiej wykosisz konkurencje. Glowa do gory, bedzie dobrze! Pszczolka, ja jestem straszny ciolek i nie lubie technicznych nowinek. Telefon dotykowy to dla mnie ciemna magia:O Ale Tobie gratuluje zakupu, nie martw sie dzieci naucza Ciebie predziutko obslugi:) Ja sprzecik musialam wymienic koniecznie bo byl bardzo stary. Zamrazarka miala 20 lat, lodowka nieco mlodsza, chyba z 15:P Chyba bede sie zbierac w poduchy. Spijcie dobrze, do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ❤️ Zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? inusie (_)? (_)? wszystko w nowych pięknych filiżankach o które zadbała Tokina :D Poetko trzymam mocno kciuki ❤️ Na śniadanko proponuje bagietke, troche twarożku, troche chudej szyneczki i pomidorki koktailowe z rukolą. Musli soki owocowe, żurawinka A ja sama śmigam do pracy.Wczoraj odpucowałam pokój syna bo jak zobaczyłam w słońcu kurz to sie za głowe złapałam. W tej chwili jest czyściutko :D Dzisiaj zrobie łazienke bo zapyziała troche od świąt :O POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️Tereterku dziękuję za kawke i śniadanie jak zawsze pyszne ❤️👄 Poetak kciukasy są trzymane ❤️👄 Dziewczynki u mnie jest +4 tylko troszkę po chmurzone. Pracującym dziewczynko miłej pracorki a reszcie miłego dnia❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też zamelduję :D Terterku dzięki za śniadanie, jak zwykle luksusowe :D Beti Tobie dzięki za miłą pracorkę ;) Poetko kciukasy trzymane musowo, będzie ok :classic_cool: Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku za śniadanie i kawę 👄 Ty jak zawsze na posterunku. U mnie też przydałoby się gruntowne sprzątanie ale weny brak. A na okna wolę nie patrzeć wrrrr, okropne:P Jutrzejszy wyjazd do wnuczka zmusił mnie do zadbania trochę o siebie, zrobiłam hennę i paznokcie. Niestety włosy pozostaną jakie są (odrosty siwe) ale t5o w końcu spotkanie z okazji dnia babci i dziadka, a dziadków będzie może dwóch i to z babciami :P No dobra lecę na zastrzyk. Roberta jeszcze nie dotarło:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję:D U mnie sypie śnieg,świata nie widać ;))) terterku👄kawka mmmm:)))Dzięki bardzo:)))) beti👄 rowerzystko👄 Dziewczynki🌼👄miłego dnia i przytulaki❤️i buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmucham;)))żeby nie bolało:O Buziak👄....Ja też powinnam brewki pomalować:P Jutro maszeruję do fryca;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :d bodusiu ..może dzisiaj, tak mi przykro 👄 Bandaresku.. nie bardzo rozumie co się dzieje co ty robiłaś w sądzie i o kogo to chodzi ?👄 Tokino... ładne te filiżanki 👄 poetko46..trzymam kciukasy 👄 rowerzystko..🖐️ 👄 u mnie troszke padało ale deszcz teraz słonko nieśmiało zagląda co jakiś czas :D Wczoraj zmieniłam firanki okienka troszkę przetarłam ,tylko dzisiejsze opady już zatarły moją prace jedynie w środku czyściutko bez kurzu :D Mam dzisiaj nerwa na teścia chyba muszę w końcu postawić sprawę na ostrzu dla M i jego córeczki ,mam już dość złośliwca ileż można .😠 Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie pogoda do niczego a więc nastroju też brak ,pada deszcz ,zimno Bonitko pewnie juz pachnie nowościa w twojej kuchni ,ja myslałam,ze Ty juz dawno masz ten sprzęcik bo u nas to od razu przywoza,ze sklepu inernetowego gdzie zawsze kupujemy agd mamy na nastepny dzień zawsze towar. Banderasku to chodzi o koleżanke nie o Ciebie mysle Roberto to masz problem,a najgorzej jak co to córeczki nie ma bo i po co?Dla niej najlepiej nie musi myslec i męczyć sie z T Pszczółeczko czy masz jakies zalecenia od lekarza odnośnie diety? Zuziczku czy byłas juz u lekarza? Jak mam sie czuje i cała rodzinka pewnie latasz miedzy nimi i nie masz czasu kuknąć? Poetko trzymamy kciuki o lepszą prace dla Ciebie. Terterku ja tez pogoniłam synia do sprzatania swego pokoju,do tej pory nie miał czasu bo szkoła a teraz niby ferie choc też na zajęcia jezdzi dodatkowe.Ale już w jego pokoju tez sie przewidnia.Nawet rozkręcał klawiature i mył a smieci powyjmował moc z niej. Wesołku czy Twoja córcia bedzie miała choć ze dwa dni ferii? Moja przez te dwa kierunki wcale wolności nie ma w tym roku. Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Poetko trzymam kciuki. Życze wszystkim dużo zdrówka i miłego popołudnia i wieczoru. Pszczółko rozmawiałysmy o tym najpierw było,ze refluks,ale to jest ten globus,odczucie w gardle guli lub przytkania,a nawet na tle nerwowym ,pisze o tym w necie.A co do telefonu to się przyzwyczajsz mi emusi taki sprawił na gwiazdkę,nawet sie wam nie pochwaliłam,najpierw chciałm go wyrzucic,bo się cholernie denerwowałam,ale paru lekcjach od dzieci ,wzięłam sam za niego i jeszcze wszystkiego nie odkryłam ale powolutku dochodzę .Więc sobie poradzisz dla mnie też czarna maggia była. u mnie pada śnieg z deszczem jest tylko 2st.brrrrrrrrrrrr Gdybym gdzies przepadł nie martwicie się :P:)to już na okolicznosc mówię wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×