Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Widzę, że puściutko na forum :( więc idę robić kolacyjkę i na telewizornię może jakiś filmik obejrzę :) Coś dziś się źle czuję pobolewa mnie mnie w boku może znowu kolka się odezwała :( :( Wszystkim dobrej nocki 👄 pa,pa 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pusto pszczółko👄pusto:(((:((( Jeśli cosik Ci dokucza to pod kołderkę i wypoczywaj👄 Dziewczynki👄nie było obiadku;)))):Pwięc może kolacyjkę zjecie??? Zapodaję: (_______________________)>>>kaszę manną na mleku:))))z malinami... Smacznego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perły moje kochane 👄 Jestem, żyję, pozdrawiam Was wszyściutkie i mocno przytulam do serducha❤️ Trochę jestem zapracowana ( zostaję po godzinach w pracorce ), trochę wnerwiona tak w ogóle :( i mam pustkę w łepetynie., Ale kukam do Was jestem z Wami, życzę zdrówka dla Was i Waszych bliskich i wcinam wszystko czym tylko częstujecie a d u p k a rośnie Jesteście KOCHANE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski posyłam wszystkim👄!!!! Dzisiaj było u mnie fatalnie, jeśli chodzi o aurę :-(. Obudziłam się z fatalnym samopoczuciem - nie potrafię okreslić co mi dokuczało, bo dokuczało wszystko. Myślałam, ze nie będę w stanie iść do pracy. Teraz jest lepiej, choć dzwoni mi w głowie (a raczej w lewej półkuli) nie do wytrzymania!!! Nie wiem do kogo mam się udać :-(. Ale przypomniałam sobie, że 24 lata temu urodziłam Teo, może jestem w połogu ;-) :-p???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mnie też nieciekawie:( Dziś rano miałam się bawić w przedszkolu z moją wnusią a tu niestety dziecko chore, temperatura wysoka nawet 40 stopni 😭 Poza tym też nic nowego , tyram jak osioł , Małż nadal chory też jutro wybiera się do lekarza ,eh życie :( Personalna , pracusiu jeden kiedy wreszcie odpoczniesz ? Nie masz w planie jakiegoś wyjazdu szkoleniowego na wyspach Bahama ? Pszczółko , nie dziwię się że jesteś niezadowolona z nowego sprzętu, zawsze podchodzi się do nowości nieufnie. Ja też nie lubię się zbytnio przestawiać i nie kupiłabym takiego dotykowego tylko z tej przyczyny że wszelkie czynności bez okularów wykluczone, na starym poruszam się na pamięć :D Myślę jednak że młoda jesteś , oczka masz sprawne to szybciutko się przyzwyczaisz jak pisze Kosmi z własnego doświadczenia:) Mam nadzieję że te pobolewania to tylko przejściówka związana z pogodą, życzę zdrówka. Poetko , jak tam , cz trzymanie kciuków pomogło ? Mam nadzieję usłyszeć dobre wieści, czyli że zwyciężyłaś :D Veni Vini Vici ! Banderasku, nie dobrze ,nie dobrze , każesz się objadać pysznościami na wieczór a potem kłopoty z zaśnięciem. No dobra troszkę kąsnę coby się nie zmarnowało👄 Bondi i jak się udał dzień babci ,mimo odrostów ? Kurcze przypomniałaś mi że moje siwielce też trzeba pomalować , jakoś mi się nie chce :( Bonitko też jak Małgorzatka i pewnie reszta dziewczynek są działam ze masz już sprzęcior w domku ale skoro to dopiero teraz to i tak fajnie bo wreszcie możesz się nim cieszyć , troszkę długo czekałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko , oczywiście nie są działam , tylko sądziłam :D sory Bechemootku jak miło że mimo wszystko się pokazałaś 👄 Mam nadzieję że te bóle to jak w przypadku Pszczółki , związane z wyżem , niżem i tym podobnym. Niestety znów idzie do nas zima ! ojejkuś , ja nie chcę ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko! Ja wolę żeby był lekki mrozik, nie będzie tyle zarazy!!! Widzisz, wnusia podłapała. A gdy jest biało, mrozik i słoneczko lepiej się oddycha i zdecydowanie mniej infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam odpadałam bo miałam bardzo miły telefon a później rozmawiałam z synem , który ma dziś imieniny , zresztą moja wnusia też dziś powinna świętować imieninki a tak :( 😭 Wiem że lepiej byłoby gdyby był mrozik, ale nie chcę już takich mrozów 16- 20 stopni kiedy strach wyjść z domu:( a śniegu też nie chcę bo mam go trochę dosyć :( Pewnie już nikogo nie będzie więc też się pożegnam Trzymajcie się cieplutko i miłych snów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorem Byłam ciekawa czy odezwała się Poetka, a tu cisza. Tokina jutro jadę do wnusia. Nie wiem czy jutro będę miała czas kuknąć rano więc życzę wszystkim miłego dnia. Banderasku nie wiedziałam że byłaś na żywca, bo zaraz się wyłączyłam😭 Poetko odezwij się Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Miałam dzisiaj pracowity dzień i w związku z tym nie miałam jak do Was zajrzeć. Przyszłam powiedzieć DOBRANOC i ucałować przed snem👄👄usta]. Jestem padnięta na twarz i bolą mnie gnaty,nie wiem efekt przepracowania,czy zmiany pogody?!.Czy jedno,czy drugie i tak jest dupciato:p:) Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Dziewczątka, dzieki za kciukasy, ale chyba coś źle napisałam albo cuś. Konkurs odbędzie sie na dniach (pewnie w przyszłym tygodniu). na razie do jutra zbierają dokumenty od chętnych , potem sprawdzą czy kandydaci spełniają formalnie wszystkie wymogi...a potem testy i rozmowy kwalifikacyjne..... Jutro wyjeżdżam weekendowo, wzięłam trochę wolnego, żeby posiedzieć w przepisach. Zgadnijcie, gdzie sie najbardziej wyciszam??? Zgadłyście.... Dlatego wpadłam tak późno, bo trzeba było sie popakować, i chłopcom coś "na ząb" zostawić w domu. Buuuuziam cieplutko....Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki Rozpaliłam w kominku i podaję kawkę (_)>(_)>(_)> i herbatkę > i inusię (__)>>(__)>> i żurawinkę ((_))>((_))> Roberto👄zapomniałam wczoraj napisać :O...to moja przyjaciółka❤️ o której Wam pisałam się rozwodzi:(((...jestem z Nią i kiedy tylko mogę wspieram:))) Personalna👄kliknęłam w wiadomej sprawie :))) Miłego dnia🌼Dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo!!!:D jak tu cieplutko i pachnie kawusią mmmm.... Dzięki Banderasku ❤️ Śniadanko szykuje prędziutko bo dzisiaj nie pracuje i pozwoliłam sobie pospać dłużej jajka na mientko: http://www.przepysznie.pl/uploads/recipes/1885/0/4c8a014b4a1dc.jpg troszke pasty z awokado: http://republika.pl/blog_gd_4926099/7620711/tr/awokado1.jpg musli herbatka żurawinowa Poetko wyciszaj sie i nastrajaj sie do walki ❤️ Dziewczynki kłute po pupach, łykające leki, i te z obolałymi gnatkami, i te z pękającą głowizną i te co zajęte porządkami i te pracujące ciężko i te biegające po lekarzach ściskam i życze miłego dnia :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjj jak miło :) Banderasek rozpaliła w kominku i herbatka żurawinowa też zrobiona mmmmmmmmm dzięki👄 Terterek śniadanko pyszne postawiła z herbatką :) 👄 U mnie pogada "be" napadało śniegu i znowu mokro :( czuję się jak zbity pies :( dalej mnie pobolewa :( :( Życzę wszystkim miłego i zdrowego dnia paaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Bandersaku dziękuję za kawkę ❤️ Terterku tobie za śniadanie❤️ Pszczółka❤️ u mnie też zimno jest +2 stopnie a idę od poniedziałku do pracy byłam dzisiaj u lekarza podbić badania w poniedziałek do pracy idziemy razem z moim bratem do jednej firmy jest to przy pakowaniu płynów mydła i pasty do zębów praca jest 7km od mojego miejsce zamieszkania będziemy z bratem dojeżdżać samochodem i narazie tyle Pozdrawiam ❤️👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło,choć za oknem..........żal nawet pisać Mam jakiś stupor,blokadę umysłową,itp. Nie wiem co ugotować na obiad,nic nie wiem i nic mi się nie chce. Zima jest do D U P Y !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ❤️ gotuje grochóweczke z wędzoneczką ;) u mnie też pogoda pod zdechłym Azorkiem ale nie narzekam - czuje sie nieźle i ciesze sie życiem :D ❤️ Czego i Wam Dziewczynki życze 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku👄 beti👄rozumiem,że już zdecydowałaś odnośnie operacji??:O Wiesz coś na temat tej pracy?Nie jest dla Ciebie za ciężka?:O pszczółko👄czy zażyłaś pigułkę,albo cóś;)))) Wesołku👄 poetko👄udanego wyjazdu:D Zapodaję obiadek:)))) -rosołek (_________________)>>>> -udeczka pieczone JJJJJJJJJJJJJJJJJJJ -suróweczka z selera z orzeszkami i śmietaną {______} Smacznego i na zdrówko:D Lecę za chwilkę ciapać włosy(a później będę gderała:P)znacznie krócej:P Miłego popo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam :Phi:)))hi:)))hi:)))o ryżyku do udeczek ................................................. Paaaaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwsze danie grochóweczka Terterka a na drugie udeczka z ryżem od Banderaska i gotowanie z głowy:p:) No ja się najadałam ale mój chłop nie,a niech se sam radzi:):) Terterek podeślij ciut tego dobrego nastroju,przydał by mi się jakiś powiew optymizmu. Poetka spędza teraz czas w pięknej okolicy i w pięknym towarzystwie,zasłużyła sobie na to niech wypoczywa. A u mnie pada śnieg,mokry i drzewka znów się uginają,od czasu do czasu polecę strzepnę ale przecież w nocy nie będę wstawać i co znowu mi połamie. Dzisiejszej nocy na moje podwórko włamały się dwa psy,zamykam Belę na noc bo mi wariacji się jakiejś nabawiła i nocami sajgon uprawia to w zastępstwo psy sąsiadów zrobiły swoje.Płot połamany i mi już ręce na to wszystko opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dziękuje za obiadek pychotka a praca nie jest taka cięzka przepakowuje się z jednego kartonu do drugiego jekies płyny mydła itp powinnam wytrzymać a dla mnie t każda praca nie jest za dobra bo obojętnie gdzie bym nie pracowała to kręgosłup będe obciązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie snieg pada ble ja za nim nie tęsknie:P Pozdrawiam ja latam w kuchni szykuje swiateczny obiadek na ktory was zapraszam i jeszce 2 ciacha zostały do zrobienia ,ale piekarnik mam narazie zajęty. Czy u was to samo się dzieję ,bo ja widzę nasze nicki a wipsów niet.pozdrawiam wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorowo. To samo sie dzialo i u mnie Kosmi. Probowalam pare razy cos wyslac, nie udalo sie. Teraz juz chyba mozna ale przeszlami ochota na pisanie:O Beti nie wiem co napisac? Jak juz podjelas decyzje o pracy to ja moge Ciebie tylko wspierac. Tylko czy wytrzymaja plecory:( Smutasek znowu szkody na podworku:( A z tym plotem to rzeczywiscie masz pecha. Na razie dziewczynki. Nie mam cos weny do pisania. Pieknego wieczoru zycze wam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Banderasku obiadek pucio :) 👄 zażyłam tableteczkę i jest trochę lepiej. Beti no to będziesz z bratem dojeżdżała zawsze to już lepiej niż autobusem :) może akurat Ci przypasuje tylko czy nie za ciężko Ci będzie ? 👄 Terterku grochóweczka smaczniutka 👄 Kos👄 Zuuziczku a co z Tobą ? ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ja kibicuję:))))Już mnie gardło boli;))) beti👄trzymam kciuki,żeby ta praca okazała się ok:D kosmi👄 Bonitko👄 pszczółko👄 Życzę spokojnej nocyDziewczynki❤️ Buziaki👄👄👄 Jutro miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×