Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuzik wiesz co moja babcia i jej rodzinne nazwisko brzmi jak twojej siostry ,tylko u baci administarcja trochę nakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik to środa :D no ale jak Ci się nie uda przyjechać dzień wcześniej to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik to środa :D no ale jak Ci się nie uda przyjechać dzień wcześniej to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina żeby być na warsztatach 14-go to muszę wyjachać z domu dzień wcześniej (czyli 13-go), bo dojazd to 10 godzin, ale żeby się z Wami spotkać będę musiałą wyjechać 12-go, a z Wami spotkam się 13-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co macie telefony z TPSA mam pytanie. Czy dostałyście z TPSY takie pismo w którym oświadczają że od dnia 1 stycznie nie będziecie otrzymywać faktury papierowej ? Ja takie pismo dostałam , fakturę na @ też tylko nie mam pojęcia skąd TPSA ma mój adres @ Dziś dzwoniłam w tej sprawie , w moich dokumentach nigdzie nie ma podanego adresu @ więc skąd go mają ? Oni na razie mi nie odpowiedzieli . Ciekawa jestem czy u Was było podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie poczta dotarła,zdjątko zrobione dzisiaj,a włoski już mięsiąc po fryzjerce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat TPS-y nie mam nic do powiedzienia, nie mam z nią żadnego kontaktu:P ale nakręciłam z tymi datami wyjazdu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku czyli w podróży byłabyś bezpieczna bo przecież 12 :D no ale czy spotkanie wypali skoro 13 :D ja osobiście lubię 13 i zawsze ona gdzieś w moim życiu jest obecna ciągle :D Kurcze same niepowodzenia , pisałam na śmietnik i nikt nie reaguje :( czy tam nikogo nie ma ? Czy mają wolne w weekendy ? Widziałam Zuuziczku że też prosiłaś o skasowanie ale nie było reakcji. Po jaką cholerę piszą że można tam usunąć nie chciane wpisy skoro ich nie kasują :O ale jak napiszesz dupa to zaraz cenzor Cię poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi dotarło, ależ sczerwieniała nam;):P uśmiechaj się Kosmi, bo smutnaś coś na tym jednym zdjątku i jeszcze jedno, co tak zmiejszasz fotki? daj raz w całości, tzn w normalnych wymiarach jak zrobisz, plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja od nich dostałam fakture,zaskoczona jestem tym co piszesz,ale moze w lutym moga mi coś wysłać takiego,że nie będa wysyłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do faktury za abonament telefoniczny to wciąż mnie nęka era, żebym zgodzia się przejść z formy papierowej na elektroniczną, a ja ciągle mówię nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też dotarły , dzięki, widać że masz czym oddychać :) kolor włosów ładny ale chyba taki miałaś , czy się mylę ? Na czerwono ? chcesz sobie dodać odwagi ? Myślę że każdemu w czerwonym dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Zuuzik ale ja jestem w całości:) co do jednego masz rację tylko syn za szybko pstryknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z ery już dawno dostaję na SMS więc bez problemu przeszłam dodatkowo na @ ale i tak nie ma tam całego bilingu i czasem nie wiem za co płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taki mialam,a wcześniej bylam czerwona,ale wolę ten kolr właśnie co do tego odchania to czasem się czerwienie gdyz płac przeciwna lubi oko na tym zawiesić,a kogucik wtedy pieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku czy chodzi o to że zdjęcie jest okrojone po bokach ? Tak się dzieje kiedy robi się zdjęcie aparatem odwróconym bokiem i pewnie dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zdjęcia Kosmi są chude objętościowo, widać, że są pomniejszane przed wysłaniem, nie wiem jak to się robi, ale wolałabym takie o pojemności ok. 0,5 MB - lepiej się ogląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku , można zmniejszać pojemność zdjęcia przez edycję albo przez program Outuolock który sam zmniejsza pojemność zdjęć. To zdjęcie Kosmi też jest zmniejszone pojemnościowo ale nie sądzę żeby miało to znaczenie przy oglądaniu. Mnie się wydaje że tu raczej chodzi o to w jaki sposób trzyma się aparat, sama wypróbuj , zrób kilka fotek , na wprost i bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w piscasie wszystko,a we dwójkę co jesteśmy to takie jak wychodzi w aparacie jest nic niezmniejszone ani obcietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×