Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

hejka czesc🖐️pozdrawiam i znikam jak się nie poaze to będe strajkowac u nas zamykają szkoły napewno słyszałyście,ide na nadzwyczajne posiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Polatałam po sklepach i diupa, nic nie ma, tzn coś tam jest ale nie dla mnie. Chyba muszę kupić materiał i uszyć. Pantofli wiosennych też jak na lekarstwo.:( Chciałabym kupić dżersej blue jeans i tak jak mówi Banderasek w literkę A, lekko za kolano. Terterku udało ci się zacząć następną setkę, gratulacje:D Zapraszam na obiad zupa pomidorowa i klopsiki z sałatką z ogórków. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko👄 Oj aż się boję strajku w Twoim wykonaniu:p:).Ja jestem tchórz wiec wszelkie formy protestu u mnie przybierają formę pokojową.Jednym słowem,szkołę by zamknęli a ja jeszcze bym im za to podziękowała.Nie zawsze tak było,kiedyś walczyłam odważnie jak lew,życie nauczyło mnie pokory(żeby nie napisać złamało) Bondi👄 Uszyć najpewniej,ja ostatnio na weselu wystąpiłam w zdublowanej kiecce,czułam się niefajnie:(. Jestem jakaś senna,nie wiem czemu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🖐️ U mnie też słonko pięknie świeci ;) Stawiam obiadek :) pierogi ruskie z cebulką (&&&&&&&&&&&)> Do potem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki ❤️ Bondusiu kochana a co byś powiedziała nataką sukienke jak ma Magda Szejbal? http://www.plotek.pl/plotek/51,111522,9183100.html?i=2 piękna, na brzuchu ma zakładeczki - wcale nie musiałaby być odcinana i bez tego paska. Popatrz jakie ma fajne rękawki, na brzuchu luźniutka, fajny elegancki dekolcik. Magda ma żółtą ale ten fason może być z czerwonej elanowełenki, lub w fajnym ciepły beżu a nawet fajnym czekoladowym brązie. Do tego półbuciki na niewielkim obcasiku i mała torebeczka. No i krawcowa musi być - nie ma zmiłuj. No chyba, że jeszcze coś upolujesz. Tokina też dobre podpowiada - żeby jeszcze małą górę uszyć lub upolować sukienke z żakiecikiem. Dziewczynki ugotowałam pomidorową z ryżem (___________)> mam też łazanki z kapustą I##############_I? Zapraszam Wesołku ❤️ w swoim życiu pare razy robiłam tzw domowe pączuszki ale wydaje mi sie że w tym jednym wypadku pączki są lepsze kupione niż robione. Żadne domowe nie są tak dorodne jak kupione i jutro po prostu kupie palete pączków i już :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - żeby link zadziałał - skopiuj go, wklej i usuń spacje - wtedy zadziała. Gazeta.pl tak robi - żaden link nie chodzi :P Podoba mi sie jeszcze taka sukienka: http://www.ibielizna.com/figl-62-sukienka-p-3270.html nadaje sie do każdej figury i smukłej i mniej smukłej no i pasuje w każdym kolorze a ta na zdjęciu jest do kupienia w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo Ja nie smaze paczkow. Jutro kupie 4 sztuki zjemy po 2 i finito:) Za to dzisiaj smazylam na obiad mielone:) Zostanie jeszcze na jutro i u nas z paczkami i mielonymi bedzie bardzo tlusty czwartek. Poza tym nie mam nic ciekawego do napisania. Trzymajcie sie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zobaczyc sukienke, skopiowalam a link i task sie nie otworzyl:O Druga sukienke zobaczylam. Bardzo ladna i odpowiednia na Twoja figure Terterku. Dla brzuchatych jak ja, model niestety nieodpowiedni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa - trzeba zlikwidować spacje po "51" a przed "111" i wkleić do okna wyszukiwarki - to jest artykuł z wczorajszego "Plotka" o ślicznej wiosennej Magdzie Szejbal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko - oceń też tą drugą sukienke - wg mnie fajna i nadają sie obie na każdą figure - to tylko sprawa dopasowania do sylwetki a obie pięknie wyszczuplają i są tak jak Banderasek mówi w kształcie "A"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - nie zgadzam sie z Tobą, że sukienka nie nadaje sie dla brzuchatych - uszyta jako luźniejsza tak żeby sie nie opinała na biodrach i brzuchu raczej wyszczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem ferajna:) Terterku jeśli nic się nie zmieni (może ktoś do nas dobije-wciąż na to liczę) w ciągu kilku dni to robimy jak proponujesz - te se;) poszelejemy:), a reszta niech się obliże ze smakiem;):P tak tak dziewczynki dlatego zbierzcie siły proszę i dołączcie do nas:) plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Zuuziku, proszę jeszcze raz o info w sprawie spotkania, tzn. termin, miejsce i godz. spotkania na @, plisssss. jeszcze się nie deklaruję na 100%, ale..... :-). Sukienka Magdy Sz. jest piękna! Mam coś w tym stylu, popielate - i nawet taki walec z brzuchem jak w 7 m ciąży:-O się jakoś takoś prezentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za propozycje, sukienka Magdy podoba mi się bardzo, ta żółta, może coś z tego będzie. Zuuzik bardzo będę żałowała że nie mogę być z wami, ale nie pogrążaj człowieka. Przecież gdyby nie to że musisz jechać służbowo, to wątpię żebyś wybrała się prywatnie:( No to się wymądrzyłam . Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham Wam dziewczynki, już jestem padnięta. Po pracy piekłam oponki na jutrzejszy tłusty i nogi mi wchodzą w tyłek.Ja się jeszcze zastanawiam nad spotkaniem w K. U mnie jest ten problem, że mam tak mało urlopu. Dopiero zaczęłam pracę, ale nie będę mieć tyle wolnego co za cały rok. A dla mnie dwa dni to dużo, brakuje mi czasu , żeby pobyć nawet ze Szczęściem. Kuuurde, a przecież para powinna jak najwięcej ze sobą przebywać. Ale jeszcze nie mówię nie. Zobaczymy jak się dalej wszystko potoczy. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku naszrajbałam:) Bondi udam, że nie przeczytałam Twojego wymądrzania się;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jedną jestem wkurwiona po posiedzeniu,nasze kochane władze wstrzymay się odgłosu przed wyborami potrafia mydlili oczy a teraz wyszło szydło z worka,powiem było wrzawa i goraca dyskusja.bardzo dużo w tą szkołe włozyli pracę rodzice,wiec walczym o swoje trzymajcie kciuki,oby się dam udało. a w ugotowałam słodkości na jutro prosze się częstowac,miało być mało,ale chyba z diabełem sie widziałam i wyszło. miłego wieczorku i smacznego pączusia Powiedział Bartek jutro tłusty czwartek❤️ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny już się nie wymądrzać:):):) Co ta Kosmitka nasmażyła to szczena opada,czyżby miała cztery pary rąk?.:p:):) Nie będę teraz mogła zasnąć ciągle mając przed oczami te słodkości. No to do jutra👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ Pewnie jeszcze smacznie śpiciea ja już ,,szaleję,,;)))) Witam tłusto:D;)))):)))) http://paczek.niespodzianka.info/Banderasowa Przynoszę duuuuużo pączuszków:)))) OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO i oczywiście kawkę (_)>(_)>(_)> i inusię (__)>>(__)>>(__)>> i herbatkę > i żurawinkę {__}>{__}> Życzę baaaaardzo kalorycznego;)))dnia🌼 Pozdrawiam serdecznie👄i wiosennie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie działa link W takim razie dołożę jeszcze pączusiów:))) OOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Banderasku dzięki za pączusie ,ja dostawiam swoje.Zapraszam.Moje niestety ze sklepu bo ja nie smażę pączusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartek tłusty - dniem rozpusty, każdy zajada pączek tłusty. Czasem jeden, albo dwa, a czasem ile się da :))) Ja życzę dziś smacznego, zjedz też pączka choć jednego. A do pączka smaczna kawa, ... to dopiero jest zabawa! :) Wszelkie diety dziś na boku, tłusty czwartek jest raz w roku ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×