Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki wpadałam na kawę i oczywiście nie pomyliłam się , jest i kawa z rączek Tereterka i coś do kawy od Marijki👄 nawet śniadanko i takie pyszne grzaneczki ze aż tu pachną i jak tu człowiek na chudnąć :P dziękuję dziewczynki👄👄 U mnie dziś trochę lepiej , noc nawet przespałam spokojnie, pewnie to wczorajsze to ostrzeżenie organizmu że za dużo ostatnio w moim życiu stresu i coś z tym trzeba zrobić :( Poczytałam co pisała Wesołek i jak ona jestem zbulwersowana postępowaniem teścia nie rozumiem , nie rozumiem jak tak można Gdyby się udała pomoc Bechemootka to byłoby super, może na kilka miesięcy mielibyście spokój, tam nie mógłby pić a kasę mógłby przeznaczyć na ten drugi nałóg. Wiem że to żadne wyjście ale pewnie już go nie zmieni. Też się boję takiej przyszłości , bo teraz jeszcze M musi się trzymać w pionie bo idzie do pracy , ale kiedy przestanie pracować, to już będzie na okrągło robił co chciał a kasę będzie ssał jak dziecko mleko matki i nie będzie możliwości odmowy bo będzie awantura za awanturą :( Wiem że mam jeszcze kilka lat takiego pozornego spokoju ale jak same wiecie teraz też są takie dni że żyć się odechciewa:( Kurcze rozpisałam się o takich smutnych sprawach a dziś przecież mamy święto , więc świętujmy :D Zapomniałam napisać że ranek miałam bardzo miły bo świtem synuś przyjechał z kwiatkiem i złożył mi życzenia :D http://www.youtube.com/watch?v=wG6uU-g7Vsg To piosenka na dzień dobry i dla każdej z Was miłego , wspaniałego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane 🖐️ Tokino - już zdecydowałam :) kupię sobie ten urosept co mi mówiłaś tylko muszę skończyć Zurawit zostało mi parę więc wybiorę do końca❤️ Tokino kochana nie denerwuj się tak, wiem łatwo powiedzieć ale zdrowie masz jedno i dbaj o siebie wieżę, że dasz radę :) jesteś śliną i mądrą kobietą mocno Cię ściskam mmmmmmmmm❤️ Wesołku skarbie tak mi przykro, że przez tak nie odpowiedzialnego człowieka jakim jest Twój t..ć musisz TY cierpieć, tak nie raz jest , że starsi ludzie potrafią zamieszać w naszym życiu i zniszczyć nasz spokój :( muszę CI napisać (albo może pocieszyć ), że Ty nie pierwsza i nie ostatnia masz takie problemy i kłótnie z M przez t...ia lub (teściową) Trzymaj się kochana wiem, że jest Ci bardzo ciężko :( ale myślę, że w końcu M sam zrozumie. Mocno Cię przytula do❤️ POzdrawiam was wszystkie i życzę spokojnego i zdrowego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Przyjmijcie życzenia babki kochane od baby z samego rana,niech wasz dzień cały bedzie radosny,trzymajcie sie baby oby do wiosny!!!!!! moze juz nie rano,ale miło dostac życzenia,chodż mój narazie mi nie złożył,a w takie swięta składa przed pracą,a dziś cisz w eterze miłego i radosnego swietowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jeden podesle co dostałam Zero mycia,zero prania,szycia gotowania Dzis Dzień Kobiet,drogie panie 1000 kwiatów.A od jutra do roboty,reszte dni swiętuja chłopy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosmitko aleś się dziś rozbuchała :D zero mycia ? :D no super:D Dziękuję za SMSKA 👄 Ja dziś na serio świętuję, całkowicie nic nie robię , jedynie ugotowałam kaszę w woreczku :D pieczeń była od wczoraj , więc zero gotowania :D No ale żeby nie było że tak całkiem się dziś lenię to machnęłam kilka PIT 37 :D dla rozrywki . Teraz zapraszam na czerwone martini Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y nie jest co prawda takie dobre jak białe ale kiedy kupowałam nie wiedziałam :O Człowiek się łapie po czasie jak mało wie :P Sto lat , dziewczynki Wasze zdrowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 No mamy babskie święto,nawet dostałam różyczkę ale nie od swojego od jakiegoś obcego chłopa:p:). W domu ciągle mamy ciche dni aby nie zakłócić tej ciszy i broń Boże nie skapitulować jako pierwsza wyszłam w teren.Znowu ołaziłam się jak głupia teraz mnie nogi bolą.Byłam w OBI i tam przy wejściu miły młodzian rozdawał wszystkim paniom kwiaty,no i mnie się dostało.Wprawdzie troszki mi ta różyczka zdechła po wielogodzinnym odstawieniu od wody ale teraz ją reanimuję,może odżyje?!. Tokina👄 Ciesze się że ból ustąpił i ranek miał przyjemny przebieg,syn zachował się świetnie,dobrze go wychowałaś. Bechemootku👄 Kiedyś miałam Cię poprosić o rade w podobnej kwestii ale nie o teścia mi chodziło,to nie jedyny przypadek w mojej rodzinie.Widzisz teść to już jest człowiek wykolejony i on na żadne leczenie nie pójdzie czy to dobrowolne czy przymusowe,uciekłby nawet jakby go ktoś próbował gdzieś siłą zamknąć.Jego pasją jest picie i on nigdy z tego nie zrezygnuje.No i jak ja miałabym go dać na leczenie?!,syn byłby temu przeciwny,wie że ojciec źle robi ale nie ma odwagi nic z tym zrobić. Terterek👄 Kosmitko👄 Pszczółko👄 Miłego popołudnia i niech Wam humory dopisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Wesołku, jestem dumna ze swego syna , bo jak pisałam wcześniej miałam dziś jechać z mamą do lekarza ale on sam zaproponował że przyjedzie prosto po nocnej zmianie po babcię, zawiezie do lekarza, poczeka i odwiezie ją do domu , tak też zrobił , więc ja nie musiałam w ogóle nigdzie się ruszać a przy okazji jeszcze w łóżku mogłam odebrać życzenia :D nasmarowałam do Ciebie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄👄 Moja różyczka odżyła po kąpieli wodnej,jest klawo jak cholera;):):).Trochę mi ciągle smutno,mimo wszystko,pewnie będę musiała upaść na kolana przed moim M i przeprosić.....za wszystko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️A moze jeszcze jeszcze poczekaj troszke Wesolku. Dzisiaj w swieto nie bedziesz przeciez przepraszac:O Moze Malzyk jak wroci z pracy przyzna Ci racje i przyniesie tulipana:) Chociaz wlasciwie po co sie boczyc na siebie? Zycie jest takie krotkie i niewazne kto kogo przeprosi pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach obchodow Swieta Kobiet zjadlam pol tabliczki czekolady:) A jak Wa swietujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko ja w ramach świętowania kupiłam sobie w sklepie ciepłego loda :P i wszamałam po drodze ze sklepu:D a poza tym świętuję nicnierobieniem:P:D Wesołu , absolutnie nie przepraszaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ dziękuje za życzonka ❤️ Kosmitko - Tobie za fajnego eSMSika :D ❤️ Bechemotku - świetny link - uśmialam sie :D:D:D taki śmiech jest zaraźliwy Ja dostałam od małżowiny tradycyjnego tulipana. Zrobiłam sobie na tę okazję wypad do dentysty, zafundowałam sobie piaseczkowanie i jedną plombke :P ;) Za dwa tygodnie dwie następne i potem jeszcze dwie i moge powiedzieć, ze w buzi mam zrobione wiosenne porządki. Oczywiście dentysta i 8 marca to czysty przypadek ale moge se przeca tak podciągnąć pod to święto :P Za to teraz napije sie czerwonego martini od Tokiny i super A może jeszcze zostało troche serniczka od Marijki? dzisiaj niczego słodkiego w pysku nie miałam za wyjątkiem paluszków mojej sympatycznej dentystki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita,Tokina:):):),hi,hi no pewnie że nie przeproszę,nie mam za co ale pewnie pierwsza wyciągnę rękę do zgody,tak jest zawsze.Mój M jest uparty jak osioł i nawet jak nie ma racji i wie o tym będzie trwał w tym uporze jak zaczarowany.No a ja nie umiem długo się gniewać dlatego wychodziłam z domu jak on był,bo w końcu bym nie wytrzymała i zagadnęła do niego.On wie że w końcu pęknę więc nie musi się wytracać na tulipana:p:).Bonita pewnie że masz rację że szkoda życia na wojny,ja to sama wiem ale czasem trzeba ożywić atmosferę,nam to i tak rzadko się zdarza. To tyle na dzisiaj,muszę się pożegnać,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczyneeeeeek:D:D:D:D w pracy było cin cin, kawka i "domowe ciacho" dla wybrańców;)(cholerka zaszczyt mnie kopnął:P ) i bombonierka już dla każdej pani w domu małżyk szarpnął się dziś na bukiet różyczek - pewnie z tesco albo lidla:P ale ciemno czerwone, więc ma wybaczone:P nawet dziadek przytachał się z tulipanem:) Kosmi dzięks za smska, a Twój kogut się odezwał w końcu? Tokina masz fajnego synusia:) Pszczólko, no właśnie poprawiło się coś w kwestii t-wej? Bodni gdzieś się ukryła, hę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 święto mamy za sobą :P czas wziąć sie do roboty :D kawa zaparzona (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbata (__)? (__)? (__)? (__)? inusia (__)? (__)? (__)? (__)? zapraszam ❤️ Za oknem minus 6 i słońce Śniadanko: dzisiaj jajecznica http://pyszny.blox.pl/resource/p69_1.JPG pomidorki http://passionfruit.blox.pl/resource/pomidory_ros.jpg musli zurawinka Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ Personalna - dziękuje za poczte ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się zamelduję i przepraszam za tak długą nieobecność, ale w pracy jestem zawalona robotą mimo, że mam 2 dziewczyny :P Za to u mnie świeci słoneczko ma być najcieplej bo + 12 :D Nadchodzi wiosna 🌼 bedzie super 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, u mnie nadal słonecznie ale wciąż zimno:O Wpadłam na kawusię , a tu już i śniadanko podane przez Tereterka , dziękuję bardzo. Po wczorajszym lenistwie dziś nadal nie mam chęci na cokolwiek, choć wczoraj sobie obiecywałam ze pójdę się dziś zarejestrować do UP . No może jak wypije kawę , to się zastanowię :D Tereterku bardzo się cieszę że postanowiłaś odświeżyć sobie uśmiech , to znacznie poprawia samopoczucie. Miałam takie odświeżanie w poprzednim roku, tyle że ja to machnęłam przy jednym pobycie na fotelu :D pewnie na więcej brakłoby mi odwagi :D Zuuziczku, czyli miałaś w sumie bardzo miły dzień , faceci spisali się na 5 . Sory że nie czekałam wieczorem ale byłam już strasznie zmęczona siedzeniem przy kompie :O Wesołku, i dobrze że masz świadomość że nie masz za co przepraszać , wiem że z nami tak jest że najczęściej pierwsze wyciągamy rękę do zgody ale czasem trzeba komuś dać więcej czasu na przemyślenia. Mój Małż wczoraj mnie przeprosił a ja oczywiście przeprosiny przyjęłam ale nadal jestem obolała więc na razie nie wybaczyłam, niech się na drgi raz zastanowi co mówi i do kogo mówi. Dobra już nie zrzędzę , życzę wszystkim wspaniałego dnia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na dworze jest pieknie i cieplutko. Chce sie powiedziec Wiosna panie sierzancie:) Nareszcie sie doczekalysmy lepszych czasow . Juhuuuu! Pieknego dnia zycze Wam kolezanki i nie siedzcie w domku jak nie musicie! Ja zaraz wybywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Bonitko, wybywaj bo trzeba korzystać ze słońca 👄 Ja dopiero wróciłam , byłam 3 godziny poza domem, no i oczywiście zaliczyłam UP , jestem zarejestrowana i ubezpieczona :D Teraz czas na obiad, choć wiem że nie chcecie jeść z mojej ręki ale jednak coś zapodam. W związku z tym że dziś post zapraszam na ziemniaczki z wody, rybka parowana i mizeria z jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita:):):)NARESZCIE No i dobry humorek,cieszę się bardzo,wiosna i sierżant wywołały w Tobie to co lubimy najbardziej.....pogodę ducha i młodzieńczą werwę.Napisałam do Ciebie na@,powiedz czy doszło bo często moje listy nie dochodzą do Ciebie. Tokina👄 Nieprawda ja zjem wszystko co wyjdzie z pod Twojej reki nawet jakby to miały być muchomory:):)(rozwiązało by to parę problemów:p:) ) No i wiedzę aktywny dzień miałaś ,ja miałam takie dwa poprzednie,dzisiaj od samego rana chodzę na kolanach......przed mężem:p:) Personalna👄 Może by tak częściej i na dłużej wpadła,tęskno nam😭 Rowerzystka👄 Gówniane pomocnice jak ciągle czasu brak a przydało by się tego czasu skoro na termometrze +12,łoj i ja tak chcę.Wiosny,wiosny jak zmiłowania😭 Terterek👄 Dzięki za śniadanie i zapraszam na obiad Ja dzisiaj robiłam brokuły w sosie serowym z makaronem,zapraszam MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Heloł!!❤️ u mnie zupa fasolowa i pierogi z mięsem (______)? I__$$$$$$$$$$__I? a ja rzucam sie na ry(p)ke parowaną :P i brokuły mmmmmm.... uwielbiam U mnie też słonecznie ale zimno. Mam w wazonie bazie, a na drzewach pąki. Tylko patrzeć jak zakwitnie forsycja; Pozdrawiam prawie wiosennie http://krzewy.net.pl/allegro/forsycja1.jpg Przyłączam sie do wołania o Personalną ❤️ o Bondi ❤️ o Banderaska ❤️ a Rowerzystke proszę o przerzucenie roboty na młodsze ambitne dziewczyny - zjedz kanapke, wypij meliske, sama opiłuj paznokietki, wyskub brwi, umaluj usta i włącz pozytywne myślenie ❤️ ❤️ ❤️ Rowerzystko? myślisz cosik o przyjeździe do K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystka może wie co robi,hi,hi,nie chce za bardzo przyuczyć młodych żeby jej potem nie wygryzły:p:) Żarty żartami ale teraz ciężkie czasy jeśli chodzi o pracę,ciężko ją dostać i równie ciężko utrzymać a wytrwać w niej jeszcze ciężej. Mój M wraca chory taki nastrój panuje w robocie,jeden drugiemu dołki kopie pod nogami i podrzuca kupę:p:).Nie może rzucić w diabły,he,he bo już jedno bezrobotne w domu jest,drugie uczące się,jednym słowem dźwiga filary naszego świata na swych wątłych barkach mój kruchy i delikatny mąż:):) A za oknem u mnie nie wiadomo do końca co?!,słoneczko operuje ślicznie ale chłodek także niczego sobie.No i nie wiem czy to ciepła zima,czy zimna wiosna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was ale u mnie w ogóle nie otwierała się kaffe :O ciągle pokazywało mi błąd strony :O Wesołku jak Cię widzę jak chodzisz na kolanach :P koniecznie musisz się choć raz postawić i nie odpuszczać , a Twój delikatny Małż zrozumie że nie tylko on może mieć rację. Ponieważ jest już późnawo a Was nie widać nie słychać , ja też znikam bo miałam dziś dosyć emocjonujący dzień. Trzymajcie się cieplutko , dobrej nocy życzę 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście że nocleg w hotelu Zuuzika jest tańszy w Hiszpanii jak w K?.Poszperałam troszkę i wyszperałam że jest sieć tej marki no i nasz kraj droższy jak słoneczna Hiszpania,gdzie sens ,gdzie logika?. Tokina👄 Ja także już zmykam przed telewizorek,leci fajny filmik pogapię się trochę. Dobranoc👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wesołku - zmiana planów :P robimy spotkanie z noclegiem w Hiszpanii :D:D ale by sie działo! Zuziku! napisałam na gg ale pewnikiem siedzisz przed TV. Napisz - potwierdź żeby nie było pomyłki: robimy nasiadówke i rezerwacje z 12.04 na 13.04 ? rozumiem że od 13kwietnia masz tam zakwaterowanie ze "swoimi naukowcami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Terterku tak, my razem 12/13, a ja ze swoimi 13/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×