Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Siostra od tygodnia w domu, na zwolnieniu. Czuje się byle jak ale uczeni powiedzieli, że co najmniej miesiąc jeszcz tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde grypsko wykańcza na długo, ale fajnie, że już w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez internet zrobiła tylko raz zakupy, Kupowałam klapki z cielęcej skórki. Żeby było taniej zamówiła dla siebie rozmiar 35, a dla mamy 37. I niech to wszyscy święci ocenią. Przyszły dwie pary, jednakowej wielkości, tylko na klapkach naklejone inne numerki rozmiarów. Na mnie za duże, na mamę za małe :P I więcej zakupów na allegro juz nie robię. Kupuję tylko soczewki kontaktowe ale w swoim wypróbowanym sklepie:) Dziewczynki. Muszę sie pożegnać, jak zwykle chlopcy chca kompa. Buziaków moc. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Poetko, nie dziwię się:P ja taka mądralińska, a sama przez net tylko krmę kupuję i raz kupiłam kawkę, której w sklepie nie mogę uświadczyć, ale mój małżyk odważniejszy, kupił laptopa - ok, byty dwa razy - też gut, opony do auta też dobre, ale perfumy niestety okazały się podróbą:o z tym, że nigdy nie kupował na allegro, tylko w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos butów, od trzech dni latam już w pantoflach, albo jak kto woli w czółenkach, a teraz pogoda się zbaniaczyła i co? powrót do kozaków??? nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście prezencik very sexy! :-) Ja kupiłam laptopa przez internet. Moje dzieci bardzo często robią zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepienia przeniesione na przyszły tydzieńDwa podejścia zkończyły się odczytaniem wywieszki - trwa operacja, proszę czekać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę dodać, ze Monie prawie serducho wyskoczyło na widok lecznicy a Chanelka rozpaczliwie płakała, nawet po powrocie do domu siadła w kącie i rozpaczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Bechemotku to stresik przeżyły obie dziewczyny, ja tam sama szczepię swoje koty:P kupuję szczepionkę i buch w karczycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak miała piesia i trzeba było do weta jechać, to ten skubany też wyczuwał co go czeka, bo jojczył:P a z czarnym kocurem też jeździłam i też płakał w niebogłosy podczas podróży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, czekam aż zasną i bach:P tylko pierwszy raz był stresujący dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nasi wet jeżdżą i szczepią w domu. Ale gdy siostra zadzwoniła, to powiedzieli, że tak tylko trzeba po nich przyjechac. No to mam w tyłku, jak mam przyjechać, to sobie sama przywiozę ;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cwaniaki:P u nas jakiś tam jeździ sam i pamiętam jeździł już 20 lat temu - taki innowator był:) nie, nie obcinam im pazurków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuśkowi obcinałam, Bercikowi syn obcina. A Chanel jest taka niedotykalska, że nie ma jej jak przytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczki moim zdaniem są mniej przytulaśne niż kocurki:P noo ja tak samo do pracory marsz:P zazdraszczam rowerzystce 26 dni zaległego urlopu:D:D:D tylko zastanawiam się jak kadrowa mogła do tego dopuścić??? nas gania, że hej, sama mam jeszcze 5 dni i niebawem muszę je wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Bechemotku oddalę się w piernatki, jutro ostatni dzień tego wyczerpującego emocjonalnie pracorowego tygodnia - kiedyś o tym napiszę, teraz za wcześnie. aaaa od wczoraj mamy gościa, właściwie teściowa ma;) przyleciał jej drugi synuś, więc radość jest ogromna i stąd ten prezencik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Nie chciało mi sie wstać :O ale jak mus to mus Śniadanko dzisiaj kanapki z łososiem - wiem że Bondi lubi - może zajrzy ❤️ http://www.palcelizac.pl/f/k/kanapki%20z%20losos_bg.jpg http://garnuszek.blox.pl/resource/kanapki.jpg coś na ząbek na koniec tygodnia: http://www.rysch.com/kuchnia/images/ciasteczka_cytrynowe.jpg Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku dzięki za śniadanko i herbatkę 👄 U mnie dziś pogoda brzydka :( pada jest po prostu do niczego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 mojego śniadanka nikt nie chce 😭 😭 😭 kanapki sie zeschły 😭 😭 😭 musli skwasiło 😭 😭 😭 jedynie Pszczółka troche żurawinki siorbnęła ❤️ Chyba musimy sobie jakieś przedwiosenne sobie dać? :O:O ...nie wiem 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 Zuziczku - fajnisty komplecik seksowny dostałaś :) podróba czy nie - doceń starania szwagra no i zwróć uwage na to, jak Ciebie postrzega: seksowną, pachnąc,ą zadbaną dziewczyne - to jest to! :) ❤️ Napisz czy to jest fajny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×