Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja tez myślę, że w tym roku śmingus - dyngus będzie z krótkim rękawkiem :) Będzie fajsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pochwaliłam się Wam że siostrzeniec został tatusiem ma córeczkę Zuzannę.W mojej rodzinie jakiś ruch się zrobił w tą sobotę jego siostra bierze ślub ale wesela nie będzie,nie ma kto wyprawić.A w czerwcu kolejny ślub już z weselem u drugiego siostrzeńca od drugiej siostry.Dziecioki teraz się posypią...........i bez tabletek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie przepadam za polewaniem, ale tradycję lubię. Jak to Wesolku, ślub w post?? Kościelny??? Można tak, choćby i bez wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już się pożegnam,było mi bardzo miło spotkać się z Wami:) A co by wyszło jakby ryżego sołtysa nafaszerować niebieskimi tabletkami?!.Znając paletę malarską,hi,hi jakieś zielone wążysko No już idę,idę,idę .......poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dzidzia to od tych młodych co ciasta piekłaś i je powcinało? gratulejszyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ty spryciaro ja nawet o tym nie pomyślałam.Nie nie kościelny,cywilny bo ten bez większych opłat,kościelny kosztuje niestety.Młodzi chcą się pobrać,wziąć razem kredyt i wybudować dom,muszą liczyć jedynie na siebie,taka sytuacja rodzinna. No teraz to już idę,człap,człap,bolą mnie nogi:p człap człap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkowo Przede wszystkim trzymam kciuki za koleżeńskie tarczyce! Nie znam się na tym, ale ma być ok!!! Małgorzato❤️, Zuuzik❤️! Poza tym wiosna, mam nadzieję, że mój żeń-szeń działa :-p i nie będę dętką 24h ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, dzięks ogromny za ten przedsmak jajkowania :) Oj, zdolniacha z Ciebie w te klocki. Możemy pokombinować z sołtysem. Niech z tym zielonym wężem leci postraszyć babę od tych, co nie chcą drogi naprawiać. Może poskutkuje i jej chłop przy tym wymięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenne dzięks, Rowerzystko ;-) Oczywiście proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️ Bondi!!! Tęsknię!, Banderasowo!!! Gdzieś ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki❤️przepraszam... Troszkę byłam wyjechana:Otroszkę zajechanai....i tak zeszło:O Wybaczcie proszę❤️ Małgosiu❤️trzymam kciuki!!!Wszystko na pewno będzie dobrze...👄👄nie martw się proszę na zapas...Wiem,wiem łatwo powiedzieć:((((( tokino👄 bechemootku👄 zuuziku👄 Personalna👄 Roberto👄 Bonitko👄 beti👄 pszczółko👄 Wesołku👄 terterku👄 kosmi👄 rowerzystko👄 poetko👄 Mariijko👄 bondihop!Hop!;))))))👄 Zaaaaaaaaaaległości mam duuuuże:O Buuuuuuu!;))))) Dobrze mi tak:P Spokojnej nocki i kolorowych snów💤 Jutro wiosennego🌼miłego dnia:D Pa👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄dopiero doczytałam...przykro mi,że źle się czujesz:((((( Mam nadzieję,że rano będzie lepiej!:)))) No już spadam:Pbo rano mus wstawać:O Tulu❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kawa zapodana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak milo tulu się pojawiło :D,Bandaresku :D:D Zuuziku ..ja pamiętam takie póżne święta jakieś 27 lat temu ,a pamiętam bo chrzciłam moje dziecie :D które wczoraj miało urodziny . Małgosiu ..będzie dobrze ,doktorek powie do obserwacji tylko czy rosną czy nie a one nie będą już rosły kto wie od kiedy tak są skoro nie dawały żadnych objawów to nie jest żle głowa do góry .👄 Tak piszecie o łazience a ja od wczoraj nie mam łazienki Małza zrobiła totalne rumowisko gołe ściany ciekawa jestem kiedy ja umyję się :D:D do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 dziękuje za pyszną kawusie Roberto ❤️ Banderasku ❤️ miło Cię widzieć ❤️ mogłaby się jeszcze nasza Bondusia pokazać ❤️ Chlip chlip chlip wypijam kawe jade zaraz do dentysty - robie kolejne plombki wg planu. U mnie słonecznie ale mam dylmat jaki płaszcz założyć :O już chyba dziwacznie wyglądałby wełniany płaszcz zimowy. Wiosenny wydaje mi się jednak troche za cienki :O co tu robić? pod płaszczyk dwa swetry? Sniadanko szykuję szur szur szur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto? co kombinujecie z łazienką? Śniadanko: dzisiaj owsianka i nie ma zmiłuj - czas oczyszczać organizm :P http://dietetyczneobzarstwo.blox.pl/resource/DSC05699.JPG i kanapki z szynką na II śniadanie http://www.apette.pl/pliki/przepisy/przepisy/kanapki_z_szynka_2.jpg żurawinka soki owocowe Trzymam kciuki za wszystkie sprawy zdrowotne i remontowe i duchowe i wszystkie inne ❤️ ❤️ ❤️ POZDRAWIAM i życze miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim widzę że kawusia stoi na stoliku, śniadanko się szura :D no to ja machnę łapką i zabieram się za kawę, dziękuję Roberto. Przyjmij proszę dla swojej dzieciny najserdeczniejsze życzenia urodzinowe🌼🌼🌼 Mój młodszy syn ma urodziny jutro tyle że już 31 :D Tereterku nie patrz na to co wypada tylko ubieraj się ciepło czyli w płaszczyk zimowy, zawsze możesz go rozpiąć jak będzie za ciepło ale lepiej teraz nie zmarznąć. Widzę że wczoraj już manewrowałyście jajeczkami i nawet były niebieskie i zielone :D ja też jak Zuuzik daję do cebuli i gotowe a te inne są nie ruszane bo wiadomo że jak się zbuki ruszy to nawet tchórz przy tym zapachu wymięka :D:D:P Nareszcie pokazał się nasz kochany Banderasek, strasznie późno jak na niego ale lepiej późno niż ....... Dziś czuję się znacznie lepiej, dopiero wieczorem mnie oświeciło i zmierzyłam sobie ciśnienie zamiast patrzeć na barometr:P i wyszło że mam dużo za duże i dlatego tak źle się czułam:O Po zażyciu tabsów , przespałam spokojnie noc i dziś już czuję się dobrze. Za oknem słoneczko zaczyna swoje harce ale temperatura jeszcze niska, poczekam aż się ociepli i chyba wreszcie dziś wyjdę z domu na miasto idąc z buta :D to tylko jakieś 5 km więc niezbyt duży dystans jak na początek:D Nie wiem tylko czy moja wędrowna sąsiadka z dołu wróci bo czekam na transport z węglem i nie może tak być by nikogo nie było w domu, a ona jak sobie wyszła wczoraj to jeszcze nie wróciła :O Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za trzymanie kciukow Nie mam wyjścia musze wytrzymac moze tylko 2 tygodnie (choc jeśli nawet wynik byłby dobry to i tak już mowil lekarz do końca zycia bedę musiala byc pod kontrolą endokrynologa-jakby mi jeszce było mało lekarzy w grafiku) Zuziczku ja wyniki badan hormonalnych mam w normie w innym laboratorium zrobilam i w ciągu 5 godzin miałam wynik gotowy,dlatego nie wiem jak myslec o tym ,ze to w porządku a tu guz.Tak mysle ,ze chyba to nie jest ani nadczynność ani niedoczynnosc tylko coś innego jakies inne paskudztwo. A tak swoją drogą dobrze ,ze zmieniłas lekarza i skonsultujesz z innym.Ja wczoraj poszłam do lekarza ktorego polecil mi mój rodzinny też z oddziału i strasznie dokładny badanie i biopsja trwalo godzine czasu.nie śpieszyło mu sie wcale. Wesolku mimo lekow nasennych przespalam 3 godziny tylko A tak odnosnie Wielkanocy jeszcze nie myslę. wiesz u mnie mimo,ze działeczki malutkie dookoła pala wszystko nawet sasiad strażak tez Mojemu dizecku też podoba sie imie Zuzanna,mówi jak kiedys bedzie miała dziewczynke tak nazwie(oby jeszcze nie naplanowała ta mysle) Roberto 🌻 dla córeczki Tererku dizeki za sniadanko a czy masz już zdjecia mieszkania córci?Chętnie bym obejrzała Banderasku pokazuj sie częściej Poetko widze,ze jesteś szczesliwa oby tak długo zostało Bechemotku dzięki za Twoje Aniołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino czyli swoje dolegliwosci powinnas obserwować od zmierzenia ciśnienia A kiedy zjezdzaja dizeci do kraju? Pszczóleczko czy twoja corcia też tak dlugo siediz w nocy i sie uczy?Mój teraz zmienił rytm dnia i mnie to wnerwia,wraca ze szkoły je ,kąpie sie idzie spac a potem śleczy nie wiem do ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nareszcie urlop :D Nie wiem jak długo, ale dobre i co :D Ogarnęłam trochę mieszkanie i wsiadam na rowerek pozałatwiać różne sprawy. U mnie świeci słoneczko i jest w miarę ciepło :classic_cool: Miłego i cieplutkiego dnia wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino..Małgosiu ..bardzo dziękuje za życzenia dla mojej dzieciny 👄 Małgosiu ..kontrola to nić złego wiele z nas tak ma na początku będzie częściej potem już zadziej zobaczysz ,uśmiechnij się proszę i powiedz sobie inni maja gorzej dzięki ci boże ze to tylko tak 👄 terterek.. w łazience ja za dużo nie nakombinuje bo ona jest bez okna malutka ,zmieniamy płytki ale że klej tak mocno trzymał te stare trzeba bylo zerwać razem z regipsami teraz poszlismy po rozum że można było na te stare płytki położyć nowy regips ściny wypoziomowane atak dupka głupiego robota co rano i wieczór chadzamy całą rodzinka pod prysznic do teścia za ścianę :D :D:D bo drzwi do niego mam zastawione szafą więc wędrujemy podwórkiem :D Tokino...Wszystkiego Najlepszego dla synusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzień🖐️ Tokino to dobrze, że czujesz się już lepiej, uważaj na siebie👄 dla syna Najserdeczniejsze Życzenia Urodzinowe 🌻🌻🌻 Małgosiu kochana zobaczysz będzie dobrze👄 Moja córka tez siedzi bardzo długo w nocy :( Roberta dla córci duży bukiet kwiatów 🌻🌻🌻🌻 Banderasku👄 witaj w końcu jesteś. Personalna śniłaś mi się dziś ;) 👄 Pozdrawiam WAS wszystkie PEREŁECZKI 👄👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzień🖐️ Tokino to dobrze, że czujesz się już lepiej, uważaj na siebie👄 dla syna Najserdeczniejsze Życzenia Urodzinowe 🌻🌻🌻 Małgosiu kochana zobaczysz będzie dobrze👄 Moja córka tez siedzi bardzo długo w nocy :( Roberta dla córci duży bukiet kwiatów 🌻🌻🌻🌻 Banderasku👄 witaj w końcu jesteś. Personalna śniłaś mi się dziś ;) 👄 Pozdrawiam WAS wszystkie PEREŁECZKI 👄👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×